Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123>>


0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 13.02.2010 15:25:40
Szeregowy Spizgalski
Tak.
wynika to z nostalgicznej pasji czy z faktu posiadania prehistorycznego komputera? :D
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 13.02.2010 15:30:43
Wilk
Anthro
Cytat z "Wolfheart":
wynika to z nostalgicznej pasji czy z faktu posiadania prehistorycznego komputera? :D

Zwazywszy, ze w piatek drugi raz przeszedlem Mass Effect 2, to stawiam na nostalgiczną pasję :P

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 13.02.2010 16:16:22
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
speedruny rządzą \m/

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 13.02.2010 16:21:10
POMIDOR
teraz coś co ja lubie:
http://armorgames.com/pla...icide-salaryman
http://armorgames.com/play/3784/super-karoshi

gry w których aby przejść poziom musisz się zabić, co nie jest takie łatwe :3

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 2.03.2010 21:37:01
Śnieżny Lampart (krzyżówka)
Jolka-Wirówka
http://www.joemonster.org...ome_Sheep_Home_
Kto oglądał CN ten wie, co za kudłacze :D

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 3.03.2010 21:31:32
Kangur
Anthro
Cytat z "Wolfheart":
wynika to z nostalgicznej pasji czy z faktu posiadania prehistorycznego komputera? :D


Wiele starych gier ma wiecej grywalnsoci niz nie jedna dzisiejsza plastikowa super produkcja. Nie dawno w antycznego Wolfensteina gralem (ale tego przed 3D!)

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 3.03.2010 23:10:09
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Noxam":
FPS MMO http://wolfteam.aeriagames.com/
Starcie dwóch drużyn, czerwonych i niebieskich. Ludzie mogą zmieniać się w potężne wilkołaki.
Uwaga jeden minus trzeba mieć naprawdę dobry net i komputer. Mnie np. już się tnie :P.


Przecież ja w to gram już dobre parę lat :-ok
Rozumiem, że ty też włączasz od czasu do czasu ? ;-)k

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 4.03.2010 17:58:42
Lis rudzielec
Zmiennokształtny

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 4.03.2010 23:47:37
jestę kapibarę
Cytat z "Dziama":
Genialne (:3 http://www.joemonster.org...p_Home_


Na poprzedniej stronie Qest wrzucał.

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 13.05.2010 14:28:34
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
http://store.steampowered.com/freeportal/

Temat chyba adekwatny - darmowy portal dla każdego :)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 13.05.2010 17:14:20
Leniwy kot kanapowy
Anthro
http://www.attackofthe50ftrobot.com/ - W stylu lat '50. Szkoda , że takich tytułów na peceta bardzo mało sie produkuje...
A jednak!

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 13.05.2010 20:20:25
Kangur
Anthro
http://www.leagueoflegends.com/

League of Legends - całkowicie darmowa (co prawda są punkty za RL kasę, ale są tanie jak barszcz i służą tylko do kupowania kosmetycznych bajerów typu skiny itp.) gra multiplayer, w dużym skrócie jest to zręcznościwoy RTS-RPG w którym sterujemy swoim championem (jest ich masa) i rozwalamy przeciwnych championów. Są nawet championi furry (np. anubisopodobny champion czy wilkołak). Trudno opisać tą grę, trzeba poprostu spróbować :P. Jeśli ktoś grał w DoTa czy Heroes of Newerth to domyśli się jak w to się gra.

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 15.05.2010 19:01:18
Śnieżny Lampart (krzyżówka)
Jolka-Wirówka
http://armorgames.com/play/2483/hunted-forever

Hunted Forever - Bardzo fajna gra flash zręcznościowo-platwormowa. Cel? Unikaj ataków latającego obiektu przy i przeżyj, wykorzystując jedynie swoje umiejętności parkour. Zbieraj walające się gdzie niegdzie, a przy tym trudne do znalezienia, zębatki i modyfikuj swoją postać.

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 15.05.2010 19:19:53
PERMABAN
LoL jest gówniany, już wolę zwykłą Dotę, a do HoN'a to to się w ogóle nie umywa. I nawet fakt, że jest darmowy do mnie nie przemawia, bo jest strasznym gównem dla noobów. Kompletnie nie umiem grać w gry typu Dota, a tutaj miałam kilka killi na niewielką ilość dedów, mimo że grałam w lola po raz drugi...

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 16.05.2010 3:19:33
Kemono Kitsune
Inna forma
Kilka ciekawych darmowych gierek:

- Drift City - fajne MMORacing, grafika wykonana w technologii Celshading, wraz z postępem uzyskuje się dostęp do coraz lepszych aut i części. Możliwa gra questowa jak i wyścigi z innymi graczami.
- Level R - także MMORacing. Gra na wzór serii GT. Kilkadziesiąt samochodów, w tym licencjonowane które są płatne, licencje, zadania, wyzwania i wyścigi z innymi graczami.
- Megaten - Shin Megami Tensei Imagine - gra MMORPG, wierna serii, jako gracz walczymy z demonami posiadając przy sobie jednego z nich. Oczywiście możliwość zdobywaniach nowych (dzikich) demonów, mieszania ich i tworzenia nowych + kierowany przez nas bohater z umiejętnościami a'la "Oblivion".
- PWO - Pokemon World Online - Pokemony + Online.
- Digimon Battle - Digimony + Online.
Ostatnio edytowany przez Darkne dnia 16.05.2010 3:25:09

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 16.05.2010 12:24:27
Kangur
Anthro
Cytat z "Arabeska":
LoL jest gówniany, już wolę zwykłą Dotę, a do HoN'a to to się w ogóle nie umywa. I nawet fakt, że jest darmowy do mnie nie przemawia, bo jest strasznym gównem dla noobów. Kompletnie nie umiem grać w gry typu Dota, a tutaj miałam kilka killi na niewielką ilość dedów, mimo że grałam w lola po raz drugi...


Arabeska i jej konstruktywna krytyka :D

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 2.07.2010 11:37:59
Hipogryf
Anthro
Eversion

Radosny platformerek z słodziutką muzyczką i oczojebnymi kolorkami ^___^

Ale i tak zagrajcie - nie zawiedziecie się :)

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 2.07.2010 13:59:48
Wilk
Anthro
Cytat z "Arabeska":
LoL jest gówniany, już wolę zwykłą Dotę, a do HoN'a to to się w ogóle nie umywa. I nawet fakt, że jest darmowy do mnie nie przemawia, bo jest strasznym gównem dla noobów. Kompletnie nie umiem grać w gry typu Dota, a tutaj miałam kilka killi na niewielką ilość dedów, mimo że grałam w lola po raz drugi...

Klient LoLa automatycznie dobiera przeciwników zgodnie z ilością godzin spędzonych przy grze, tak więc na początku zawsze trafia się na noobów.
Gdyby tak było w Docie, to bym w nią ciupał. Na szczęście odstraszyła mnie przepaść między moim skillem, a skillem innych graczy i mam święty spokój od kolejnego pożeracza czasu.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 2.07.2010 19:05:59
Kangur
Anthro
Pozatym jest coś takiego jak ELO, I zapewniam cię Ara, że po paru jakże spektakularnych zwycięstwach nad graczami na 1 poziomie sprowadziłoby cię na ziemię w ramach wyrównywania stosunku wygrana/przegrana :P

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 3.07.2010 12:43:01
Inna forma
Critter Forge - fajna gra (bo mi się jaszczur trafił) hodujesz zwierzątka i walczysz, coś ala pokemony (ale od razu się nie zrażajcie :P ) warto chociaż zobaczyć :3 polecam.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 3.07.2010 12:57:58

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 29.07.2010 23:29:41
League of Legends? Gram w to namiętnie. Stwierdzenie, że DotA jest lepsza jest co najmniej śmieszne. Mapce do Warcrafta brakuje balansu herosów, nie ma się zaklęć summonera, mają mniej bohaterów, nie ma recalla, sklep jest zryty no i jest to tylko nakładka na Warcrafta więc ciągle musisz namierzać swojego bohatera, a skróty nie zwykły działać bo przyciski mają zastosowanie już w innej grze.

W LoLu w ramach promocji dostajesz możliwość dobierania sobie przeciwników według poziomu, zbieranie drużyny i losowanie przeciwników, sterowanie przystosowane do takiej gry, krzaki w których można się schować, zasięg umiejętności, działające skróty klawiszowe, czary summonera, poziomy summonera... można tak bardzo długo.

Jeśli ktoś chce zagrać to jestem chętny, nick Daimonion, gram zwykle Ezrealem, hybrydą AP z domieszką AD nastawionym na ostry support przeciwko wszelkim herosom walczącym wręcz, dobijanie uciekających herosów w promocji ;D.
Ostatnio edytowany przez TomEdo dnia 29.07.2010 23:30:21

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 30.07.2010 21:53:57
darmowe gry thread i ani słowa o Alien Swarmie? Co jest z wami, ♥♥♥♥♥ ludzie?

0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 30.07.2010 22:09:11
Kangur
Anthro
Bo Szczurex już założył o nim temat i tak dalej

Cytat z "♥♥♥♥♥♥":
gram zwykle Ezrealem,


Zarąbiście oryginalną postać se wybrałeś :P
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 30.07.2010 22:10:43

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 30.07.2010 22:10:18
o już patrze

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Dobre, bo darmowe
Wysłano: 31.07.2010 0:53:09
Może i jest na którymś z pierwszych miejsc jeśli chodzi o popularność ale się nie dziwię specjalnie XD, gra nim nie ogranicza się do klikania do kogo masz strzelać :D. Lubię wyzwania.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane