Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



0
(+0|-0)
[irc] banowanie za autojoina
Wysłano: 3.09.2009 20:58:10
Arachne
Taur
Chciałem wyjaśnić o co mi chodziło z tym banowaniem za autojoin bo ktoś mógłby to odebrać za odgórny wyznacznik czy inną politykę firmy. Miałem na myśli, że jeśli ktoś robi coś umiarkowanie złego to można go wywalić z kanału kickiem. Jeśli jednak wróci na kanał w pół sekundy to co za kara skoro nawet nic nie zauważył? Tak jak napisał Seti, „załatwia się to przez 5 sekundowe bany”. Nie przewiduje takich banujących automatów u siebie bo nie czuje żeby były potrzebne. Jeśli jednak faktycznie chce, żeby zły uprzykrzacz karę odczuł to będę banował. Chociaż na kilka minut.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 4.09.2009 7:09:42

0
(+0|-0)
Re: banowanie za autojoina
Wysłano: 3.09.2009 21:36:02
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
To daj to 'oficjalnie'.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: banowanie za autojoina
Wysłano: 4.09.2009 7:08:53
Arachne
Taur
W sumie racja… śpiący już chyba byłem. Przenoszę do technicznych.

0
(+0|-0)
Re: [irc] banowanie za autojoina
Wysłano: 4.09.2009 9:02:57
PERMABAN
Wystarczy ban + kick i od razu zdjęcie bana. Wtedy nie będzie rejoina, a na irca ktoś sobie wejdzie jak zauważy, że został wykopany z powodu jakiegoś tam.

0
(+0|-0)
Re: [irc] banowanie za autojoina
Wysłano: 4.09.2009 11:02:01
Smok Serwisowy
Kick jest doraźnym ostrzeżeniem.
jeśli ktoś dostaje kicka to znaczy, ze właśnie W DANEJ CHWILI siedzi na irc i coś napisał przeginając pałe... więc nie wiem jak możne nie zauważyć...
Przecież nie wchodzisz na kanał i nie rozdajesz kicków za wszystkie teksty z ostatnich 24 h nawet jeśli ktoś jest afk od 5 godzin ( bo wtedy może nie zauważyć) -_-
a jak nie zauważył jego problem- nie zrozumiał aluzji. za kolejne przegięcie wklejasz godzinnego bana albo +m i się nie przejmujesz - to on ma być bystry i się orientować, nie ty
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: [irc] banowanie za autojoina
Wysłano: 4.09.2009 11:16:13
WilczySmok
Zmiennokształtny
Właśnie zaczął to robić, teraz dojdą kolejne powodu do banów, a co za tym idzie także i punkty regulaminu pozwalające usuwać userów - niedługo także i za niezgadzanie się z kimkolwiek, bo to przeciez trollowanie (przy okazji: Link).
ChibiChan Beta
I am Dragon
I am Wolf
I am Both, Yet I am Neighter,
I am Seti The Long Forgotten White Dragon

0
(+0|-0)
Re: [irc] banowanie za autojoina
Wysłano: 4.09.2009 12:01:59
Arachne
Taur
Przepraszam, Seti. Nie chciałem ci dać bana. To było tragiczne w skutkach nieporozumienie. Wybaczysz mi?

0
(+0|-0)
Re: [irc] banowanie za autojoina
Wysłano: 4.09.2009 12:14:26
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
oj nie denerwujcie sie, nikt nie dostanie kicka bo każdy jest grzeczny i dobry... tylko inni są źli... yep.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: [irc] banowanie za autojoina
Wysłano: 9.09.2009 17:50:36
a ja a nie dostałem kicka za jazde po veci tylko od razu bana na niewiadomo jaki czas od ryana, a nawet nie pojechałem po nim jak kiedyś do hufie a w tedy nie dostałem ani kicka ani bana a tu za vecie ban na bóg wie ile i h** xP
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 10.09.2009 7:11:21

0
(+0|-0)
Re: [irc] banowanie za autojoina
Wysłano: 9.09.2009 18:04:15
Wilk
Anthro
Cytat z "Vethuleion":
oj nie denerwujcie sie, nikt nie dostanie kicka bo każdy jest grzeczny i dobry... tylko inni są źli... yep.


Dobrzy: Administracja i pieszczochy administracji
Źli: reszta świata
??

Chyba tak to wygląda, z tego co zdążyłem zauważyć :P

0
(+0|-0)
Re: [irc] banowanie za autojoina
Wysłano: 9.09.2009 18:35:06
Tygrys perski
Anthro
Cytat z "Kunako":
a ja a nie dostałem kicka za jazde po veci tylko [...]/


Za obrażanie użytkowników, chociażby przez świadome i nagminne używanie formy żeńskiej wobec osoby wybitnie rodzaju męskiego... A to tylko jeden przykład.
"chcemy loda..."

Anonim
0
(+0|-0)
Re: [irc] banowanie za autojoina
Wysłano: 9.09.2009 18:48:52
tego dnia tylko dla veci xP a w czołówce nadal utrzymują się 3 osoby a vecia wyszła na prowadzenie puki co.
'wybitnie rodzaju męskiego' brzmi wybitnie xDDDDDDDDD
ale h.. z tym xP i tak tam łazłem by z 7dmioma osobami gadać ale lessi pokazał mi myk by z innych kanałów na privy wchodzić wiec :-Pk
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 10.09.2009 7:16:55

0
(+0|-0)
Re: [irc] banowanie za autojoina
Wysłano: 9.09.2009 19:00:23
Angora Turecka
Anthro
  1. [20:31] <Kunako> idz se do karetki ludzi zabijac


Za takie coś (choćby) ode mnie prawdopodobnie dostałbyś 72 lub tydzień. Ryan i tak był delikatny.
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: [irc] banowanie za autojoina
Wysłano: 9.09.2009 19:07:35
skonczcie ta dramę. Vecia zasłużyć to mieć i jak to w reklamach heya "no to sru" i tak mam to gdzieś jak i kilka innych rzeczy xP a tu te naciągane zapytanie napisałem od tak :-)k wiec i kuniec tematu bo nudno :-Pk
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 10.09.2009 7:18:55

0
(+0|-0)
Re: [irc] banowanie za autojoina
Wysłano: 9.09.2009 19:53:49
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Kunako":
ale lessi pokazał mi myk by z innych kanałów na privy wchodzić wiec :-Pk


tak komendy IRCa to na prawdę ciężkie hakerstwo.

P.S. zainstaluj sobie słownik.

0
(+0|-0)
Re: [irc] banowanie za autojoina
Wysłano: 9.09.2009 20:09:57
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Czy mam to odebrać jako wszczynanie flejma? Ja chętnie przedłużę na czas nieokreślony jeśli tak bardzo się dopominasz.

edit: ah, i nie próbuj robić z siebie jezusa kanału bo wszyscy obecni mieli Cię już serdecznie dość. Co więcej, tłumaczyć się nie mamy zamiaru bo ty i tak już masz zdanie o nas wiec było by to daremne. W każdym bądź razie skończyło się pobłażanie. Gdyby nie twoje debilne teksty o zabijaniu obaj byście wylecieli, pech chciał, że późno zauważyłem.

Powyższe możecie z vethem traktować jako poważne ostrzeżenie. Z tym, że dla ciebie kunako, jako niepierwszy ban na ircu nie będzie to 24 godziny. Eot.
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 9.09.2009 20:16:01
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane