Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...3456789...20>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 19.03.2009 16:36:18
a mnie śnił się dziś wielbłąd XD dokładniej chodziło o to, że jechałam na nim ponieważ spieszyłam się na autobus XP
może mi to ktoś zinterpretować? :P
Ostatnio edytowany przez Hydra dnia 19.03.2009 16:37:52

0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 19.03.2009 17:12:37
Wilk
Anthro
Spóźnisz się na Busa, a twój kumpel który interesuje się furry podwiezie cie.
Może być?

0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 19.03.2009 17:19:15
Wilk
Anthro
A potem będziecie żyć razem, długo i szczęśliwie? :-Dk
"Otwartą księgą jest Natura
dla tego, co w niej czytać umie..."

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 19.03.2009 21:34:49
XP może być :P

0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 20.03.2009 13:01:27
Wilk
Anthro
Teraz to ja miałem fajnego sna.

Gram w piłkę nożną z kolegami z klasy. Stoję jak zwykle na Bramie. Aż tu nagle wszystko robi się coraz głośniejsze, słyszę nawet dźwięki z drugiej strony sali. Wszystko jest tak głośne że aż chwytam się za głowę, widzę że koledzy do mnie biegną i wołają że coś się ze mną dzieje itd. Tracę Filma na moment. Nagle się budzę na podłodze w sali wszyscy patrzą na mnie i pytają się mnie czy dobrze się czuję, ja mówię że dobrze. jeden podaje mi rękę. Chwytam się go i nagle zauważyłem że moja ręka jest owłosiona (bardziej niż zwykle), normalnie futro mi urosło. Ja wstaję prędko i patrze na siebie, a koledzy są nadal zdziwieni. Normalnie mam Ogon, futro, uszy itd. Jeden przynosi lustro bo go poprosiłem oto. I normalnie zobaczyłem siebie jako Furry. I to niezwykłe furry ale siebie jako Fanga (przy okazji wiem już jak wygląda moja fursona). Kolega obok pokazuje mi film na komórce, jak ja się zmieniałem, normalnie to było chyba 5 sekund futro a w 15 ogon mi urósł. Byłem przerażony i podekscytowany naraz. Wszedłem z sali się przebrać. Przebrałem się poszedłem na lekcje, wszyscy co mnie widzieli byli zdziwieni. Mieliśmy jeszcze tylko dwie lekcje po W:F . Wychodzę ze szkoły i ... Budzę się --k. Mój nowy Furry budzi mnie obudził.

Ciekawe czy jak pójdę spać znowu to zobaczę ciąg dalszy. (2 czy 3 razy w życiu coś takiego mi się przytrafiło (taki ciąg dalszy)).


Fanga postaram się namalować do 18 i zobaczycie trochę co ja widziałem 8-)k . Ale to był super sen.

0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 20.03.2009 15:44:15
Smok Futrzasty
Anthro
Pozazdrościć :3

0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 20.03.2009 15:51:57
Wilk
Anthro
Co ty. Pewnie macie lepsze ode mnie. Ja teraz tak napisałem bo mi się spodobał i zobaczyłem Fanga. :3

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 21.03.2009 13:50:12
mnie to tak na zmiane yiffy się śnią :P

0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 21.03.2009 15:04:03
Wilk
Anthro
A jak gorące yiffy?

Kogo miałeś ostatnim razem.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 21.03.2009 19:39:00
a ja swoich snów pisać niebende bo to zbyt pokręcone x3 ale chistoria nieła z nich wychodzi :D

0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 21.03.2009 19:59:52
Wilk
Anthro
Ja jeszcze pamiętam swój pierwszy sen Yiff, to było tuz po ujrzeniu pewnego obrazka u Ctrystal_for_ever na devku.

Pojechałem na studia z akademikiem i spotkałem tam 3 ładne furry. Natacha oraz jakaś żółta i jakaś zielona. W tym śnie "bawiłem" się 4 razy . 3 razy po jednej na raz, Samochód, autobus i coś jeszcze to było. A 4 to było 3vs1 we własnym pokoju, ale była zwała jak wchodzi dyrektor "ja nie przeszkadzam" jakoś tak to było. XD
Obudziłem się tuz po zakończeniu zabawy nr. 4 ;-)k

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 21.03.2009 20:51:15
cóż ja mam dość dziwne sny bo są tak jakby FPP ;P bo widze sam siebie jak się Yiffam (nie ze sobą :P)

0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 21.03.2009 21:30:08
Smok Futrzasty
Anthro
Fang, chodzi o to, że mi się furry nigdy nie chce śnić ;|.Może nie jestem wcale furry X3

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 21.03.2009 22:33:05
Kiedyś miałem Sen (już dość dawno temu) że byłem na jakiejś wojnie czy coś takiego i biegłem przez zrujnowane miasto biegłem taką pustą zniszczoną drogę a za mno kilku innych żołnierzy i nagle poczułęm że upadłem bardzo mocno bo na samą twarz. podniosłem się lekko otarłem twarz byłem cały we krwi. chciałem wstać, krzyczałem o pomoc ale ci żołnierze wcale mi nie pomogli tylko pobiegli dalej. I tak leżałem leżałem i UMARŁEM... chyba... bo się dziwnie ciemno zrobiło i się obudziłem :P budze się i leże na brzuchu NA PODŁODZE koło własnego łóżka ze Strasznie bolącym nosem i czołem. Potem miałem siniak na czole przez jakieś 3 dni :P
Ostatnio edytowany przez LV dnia 23.03.2009 19:28:44

0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 21.03.2009 22:43:09
Smok Futrzasty
Anthro
Hehe XD. To mi się kiedyś śniło, że przyszedł do mojego mieszkania jakiś bandzior/inny zbrodzień i wbił mi w plecy 20 cm nóż. Wyciągnąłem go sobie z pleców i zabiłem kolesia podrzynając mu gardło ;3...No ale to nie było ani trochę furry...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 21.03.2009 22:47:20
Ulf ty to jesteś hardcore. mnie to jak postrzelo albo dźgno to nie moge wstać :P

0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 21.03.2009 23:37:25
Smok Futrzasty
Anthro
Smoka byś chciał nożem ubić ? no WAI x3

0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 21.03.2009 23:44:02
Zwierzę
A mi się śniły sielankowe czasy, jakobym mieszkał w jakiejś zacisznej okolicy, w której mieszkałem sobie wraz z czterema przyjaciółmi w chatce małej ala chaty kampusowe w usa, że wszystkie budynki wokół stoją wśród drzew i zrujnowanych murów czy mostów... że wszędzie można było dojechać pociągiem starego rodzaju co mu się drzwi nie zamykały podczas jazdy... I że do chaty wprowadził się nowy miły osobnik... sen się uciął w trakcie zdarzeń zmierzających w stronę łóżka. :p

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 21.03.2009 23:52:20
kolejna część Będzie zakwalifikowana do +18 :D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 21.03.2009 23:55:42
Cytat z "Ulf":
Smoka byś chciał nożem ubić ? no WAI x3

Że ja ciebie ??? NIe trafiłbym jak byś leżał ranny :P

0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 22.03.2009 8:24:13
Wilk
Anthro
Spoko nikt tu nikogo nie chce zabijać.

Ale żeby ubić smoka lub np. takiego Underworlda musisz się nieźle namęczyć. Właściwie to jest prawie a wykonalne, a przy underku to dopiero.
Zresztą jak by się tak łatwo było to inaczej by nie było ich.

A jeżeli wracając do tematu, dziś mi się śnił kolejny CDN... to już 4 cdn w moim życiu.

-Wyszedłem ze szkoły jako furry fang, przyjechałem do domu. Rodzina się trochę wystraszyła, ale wytłumaczyłem co zaszło (przynajmniej to co wiedziałem). Nagle BUM!!! Przez drzwi wchodzi ok. 5-iu marins, przez okno 2, a z balkonu 6 i jeszcze heli mi lata za balkonem. Kazali mi pójść z nimi, no przecież nie odmówię, nie chce stracić głowy 8-Dk. Idę z nimi, zabierają mnie do Usa. Do (pewnie to było już się domyślacie gdzie) pięćdziesiątki jedynki. Otwierają się drzwi hangaru i co widzę. Pusto, nagle otwierają w podłodze tajny właz (tajny bo go nie widać ;-)k). Wchodzę i tam pełno naukowców i jakoś mi dziwnie znajomego sprzętu. Wchodzę nagle do wielkiej ciemnej hali. Zapalają się światła. I co widzę, Undra trzymają w jakiejś wielkiej "Probówce" z zielonym płynem (miał ok 2m wysokości) ja mnie zobaczył to zaczął się śmiać.
-Ciebie też złapali-
Spojrzał na gostka przed aparaturą - Tylko mu nic złego nie zróbcie.
-Scha rap (sorki nie wiem jak to pisać)-odpowiedział
Under się zdenerwował.
-Ale skoro go macie to mogę już wyjść.
Rozwala "probówkę", podchodzi do mnie i z uśmiechem na ustach rozwala te jakby kajdanki. Bierze mnie na plecy i wychodzimy z bazy, zabierając po drodze sprzęt. Montuje mi zbroje i mojego F.A.N.G. (Specjalny "poduszkowiec") wsiadamy i odjeżdżamy. A ci zaczynają naparzać do nas z rakiet i czołgów. Otwiera się ciemna szczelina przed nami. Wlatujemy w nią i... brat mnie budzi że fajny film leci. :zlyk:

A już miałem zobaczyć swoją wymarzoną planetę Kardo. :-(k
Ale sen przedni. :-Dk
Ciekawe co by było dalej. :rollk:

Najgorsze jest w tym wszystkim to, że to tylko sen. --k

0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 22.03.2009 8:27:33
Red Panda
Anthro
Dzis mialem typowy sen zw. z dniem poprzednim, glownie na temat odkrycia w paczce ktora przyszla czegos wiecej, niz to co w niej bylo na jawie.

Co do furry snow, ostatnimi czasy mialem ich nawet pare.

Najciekawszy byl chyba z anthro jeleniem, spacer od mojej podstawowoki [najczesniej sniaca mi sie szkola x] do mego domu, w polowie przystanek w sklepie, gdzie sprzedawczyni dala mi powod bym nazwal ja durna rasistką, a skonczylo sie na zakupie lodów w polewie czekoladowej... ehh, szkoda, że tak szybko bo futrzak był taki cuuute ^___^'


Jeden z bardziej zakreconych moich snow, to taki w ktorym bylo siedemnastu Power Rangers, w tym osobnicy o kolorach jasno i ciemno niebieski, a zmutowana krowa [albo brahmid z Fallouta?] odgryzła mi palec wskazujący x3
Pedal w wielkim miescie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 22.03.2009 9:29:22
Mnie dzisiaj śniły się Gwiezdne Wojny (pewnie dlatego że wczoraj grałem) i śniło mi się niestety dość krótko, że jestem Clone Trooperem I na Kashyyk leciałem jako pierwsza fala invazji :P I pamiętam jeden tekst że była odprawa i mistrz Windu podszedł do mnie i powiedział że jestem dobrym mięsem Armatnim @_@ tuż przed samym desantem padły z moich ust świetne słowa doskonale wyrażające mój stan "♥♥♥♥♥ ja pierdole!!" ^^
Ostatnio edytowany przez LV dnia 22.03.2009 10:04:08

0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 22.03.2009 9:46:33
Red Panda
Anthro
"Witamy w BPP" :D
Pedal w wielkim miescie.

0
(+0|-0)
Re: Sennik Codzienny:)
Wysłano: 23.03.2009 16:23:08
Wilk
Anthro
A teraz postraszę trochę. :-)k

Dziś maiłem koszmar, przed pójściem do wyrka przeglądałem neta za jednym hasełkiem co usłyszałem od jednej furry (tak z ciekawości szukałem by coś o tym się dowiedzieć).
Jak poszedłem spać:
Wychodzę z domu i idę na przyjęcie/dyskotekę u kolegi. A wyszedłem jako swoja fursonka. Na dyskotece bawiłem się świetnie :-Dk , było tam dużo ludzi ale było też parę futer. Tańczę ok. godzinkę, siadam przy barku by się czegoś napić. Po chwili zachciało mi się pobyć trochę na świeżym powietrzu, wychodzę i... Obrywam w tył głowy :zlyk: , padam i tracę przytomność. Budzę się w jakimś magazynie (chyba jakiś budynek niedaleko dysko bo słychać muzykę), jestem kompletnie nagi! W dodatku jestem związany jakimiś sznurami :-?k . Słysze kroki, nagle wychodzi jakaś rozmyta czarno biała postać z ogonem :-?k (pewnie dlatego rozmyta bo jeszcze miałem skutki uderzenia w głowę). Podchodzi do mnie, to zbyt krępujące więc skrócę to tak... Yiffa mnie, nagle wstaje i zaczyna mnie bić jakimś badylem :-xk , a później mnie znów yiffa i doskakuje do mnie z pazurami :-(k ...
Budzę się. Leżę na podłodze, a na podłodze jest pełno kocich pazurów.
Pewnie mój kot znowu zaczął biegać, i się trochę zaczepił w biegu --k . Ale sen był baaardzo nieprzyjemny --k .
Poszedłem znowu spać (chyba nie będę łaził o drugiej w nocy), i teraz było lepiej, bawiłem się na dyskotece do białego rana 8-)k , dosłownie i w przenośni (dosłownie- obudziłem się jak słońce oświetliło mój pyszczek w realu :-Dk, w przenośni w śnie też był ranek).

Czuję się dziś jakoś tak dziwnie po tym śnie. Boli mnie tu i ówdzie. i jeszcze mam takiego doła (Pobity przez kobietę/Samicę)

:3 Gdyby sny miały jakieś znaczenia to ciekawe co to miało by być. XD
Ostatnio edytowany przez Fang dnia 23.03.2009 16:27:31

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...3456789...20>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane