Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

123>>


Anonim
0
(+0|-0)
Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 14:36:35
Tak herbata specjalnie jest z małej litery, ponieważ jest to temat poświęcony wyższości kawy nad innymi napojami i waszym zdaniu na ten temat. Kto po której stronie stanie i co do rozmowy wniesie? Obyśmy wygrali z Teamenami....

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 14:55:32
Zwierzę
Może ankietka? :D

/me jest zwolennikiem herbaty, szczególnie czerwonej. Dobrze zaparzona pu-erh z fusami jest najlepszym napojem na świecie :>

Kawa z kolei tylko sypana i w nagłych wypadkach, gdy trzeba wytrzymać do świtu na trzeźwo. Rozpuszczalna jest dla mnie jakaś taka kwaśna w smaku i nie daję rady jej pić.

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 14:57:27
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Kawa jest fuj i ble. Nie cierpie kawy, nie znosze kawy, ani z mlekiem, ani z cukrem, ani czarnej, ani nic kawopodobnego. Jedna wielka czarna gorzka mazia. I nie działa na mnie zresztą.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 15:21:07
Tygrys perski
Anthro
Kawę wypiję, ale z toną cukru i hektolitrami mleka (w zasadzie to tylko na mleku) Wtedy smakuje PRAWIE jak gorąca czekolada.
Herbata w torebkach, fusy do mnie nie przemawiają, a tym bardziej nie wywróżą mi szóstki w totka. Dlatego czarna herbata w torebkach, ulubiona marka to Eternal.
"chcemy loda..."

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 15:56:13
Zdecydowanie kawa :pint: Parzona sypana, z ekspresu, na zimno - takie lubie. Najlepsze jakie pilem sa Szwedzkie =3

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 16:01:57
Draconequus
Hybryda
Jedno i drugie dobre.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 16:19:01
Najlepiej smakuje mi zwykła woda, jednakże czasem pijam lekką kawę na mleku, lecz to jedynie dla towarzystwa.
Herbatę pijałem niegdyś codziennie, lecz mi minęło w kierunku wody.

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 16:20:26
PERMABAN
Tylko herbata, kawa to sypany crap.

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 16:23:57
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Herbata codziennie, do śniadania czy kolacji. Kawa raz na jakiś czas, do smaku. Jak chce się rozbudzić, to piję chemię z syntetyczną tauryną ^^

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 16:25:22
Wszystko co ma kofeinę.

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 16:36:11
Wilk
Anthro
Sypaną kawę uwielbiam, zawsze piję jedną dziennie bez mleka i bez cukru. Dobra jest również parzona po turecku.

Herbatę pijam raczej tylko czarną, bez cukru oczywiście. Kolorowych nie piję, bo nie wiem które sklepowe nadają się do picia. Jeśli ktoś doradzi jakie są dobre, to chętnie spróbuję. :)
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 16:43:53
Zwierzę
Od kawy jak i aspiryny byłam uzależniona (popijałam pierwszą tą drugą), więc obecnie jak kawa to tylko w Coffe Heaven raz na pól roku może. Mocha waniliowa z bitą śmietaną mrr ^^

Za to herbaty piję dużo chociaż też nie powinnam, bo przeginam. Najlepsiejszą zwykłą jest Tetley Earl Grey Strong. Natomiast z "niezwykłych" biała i jaśminowa.

Oba napoje mają zupełnie inne smaki i nie sądzę by można je było ze sobą porównywać ;]
^^

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 16:45:24
Nienawidzę kawy. Nie znoszę jej zapachu. Herbaty tylko sypane to znaczy rozpuszczalne. Nie lubię w torebkach. Ale i tak najczęstszy mój napój to woda smakowa o smaku truskawki.

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 16:46:08
Królowa Północy
Inna forma
Ja za kawą nie przepadam, aczkolwiek smak kawowy np. lodów lubię ^^
Co do herbaty... Jestem wielbicielką i miłośniczką herbat mrożonych. Ponad wszystko uwielbiam Nestea w zimowej edycji z dodatkiem cynamonu :3 Na ciepło też jest przepyszna.

Generalnie, kawa i herbata to dla mnie elementy poboczne, bez których da się przeżyć bez problemu.
Za to nie da się przeżyć bez kakaa czy czekolady na gorąco przynajmniej w okresie zimowym ;]
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 17:12:46
AnthroWolf
Anthro
Co do Kawy i Herbaty, to ja pijam Herbatę. Kawa jest FUJ !! Mam po niej nie smak i zgagę. Chodzi o kawę błotną i rozpuszczalną, w szczególności błotną. Ewentualnie jeszcze wypije Kawę mrożoną, własnej roboty i zjem Czekoladę kawową. Aaaaaa i jeszcze nie przeszkadza mi zapach kawy mielonej, wąchać ją lubię.
Moje konto w YouTube >> http://pl.youtube.com/Bakus10
Moje wilcze forum >> http://www.werewolftheory.fora.pl/

Udawać, że jest się wilkoakiem to nic trudnego...
...prawdziwym wyzwaniem jest być nim naprawde.

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 17:33:09
Kemono Kitsune
Inna forma
Kawa, kawa i tylko kawa... Uwielbiam smak tego wysoko kofeinowego napoju :) Dobra sypana kawa z mleczkiem i odpowiednia ilością cukru naprawdę dobrze wpływa mi na humor :)

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 17:36:09
Kangur
Anthro
Herbata. Zdrowsza smaczniejsza, niektóre jej rodzaje dają ten sam efekt co kawowa kofeina.

Kawa jest obrzydliwa, no i w ogóle na mnie nie działa. Nie wiem co ludzie w niej widzą. Jej "użytkownicy" kojarzą mi się głównie z nadpobudliwymi i rozwalającymi sobie organizm kofeinoholikami. Gdy na nią patrze wygląda jak jakieś szambiarskie ścierwo :P
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 9.09.2009 17:39:44

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 17:36:50
Szczur.
Anthro
Kawa, rozpuszczalna, ekspresowa mi nie podchodzi, z toną cukru i litrem mleka, pije co kilka dni, jak mnie ochota najdzie
Herbata, codziennie, earl gray, z cukrem i cytrynką, około 1,5-2 litrów dziennie
a najcześciej woda mineralna, szczególnie Żywiec zdrój Smakołyk
Ah, co do herbaty to jeszcze duże ilosci Nestea, każdy smak, najlepsza czerwona :3
sie rozpisalem ;3

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 17:39:54
Warchoł
Anthro
Wyłania się trzeci front... Też wypijam hektolitry wody mineralnej (muszynianka). Herbata i kawa tylko od święta i oba niesłodzone/bez mleka.
Za ew. błędy, z góry przepraszam.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 18:08:00
Herbata...Kawa jest ohydna. Równie dobrze można się pobudzić Pepsi. ;3 Najczęściej piję kranówę. :-Pk
Ostatnio edytowany przez Drow dnia 9.09.2009 18:08:35

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 18:12:05
Śnieżny Lampart (krzyżówka)
Jolka-Wirówka
Czasami, ale RZadko, kawa z mlekiem i cukrem, od czasu do czasu herbata, a tak zazwyczaj to jednak wodę mineralną.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 9.09.2009 21:49:22

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 18:28:30
Lis Pospolity
Zwierzę
Najczęściej mineralka bez gazu, kawę i Herbatę piję codziennie po kilka-kilkanaście filiżanek, do tego piwo i dobre wina... W ogóle dużo piję.

Kawa najlepsza Nescafe Frape.

Herbata Lipton /dowolna, byle nie smakowa/

Woda mineralna Piwniczanka zielona

Piwo Heineken/Tyskie/Harnaś

Wino Martini, szczególnie to ziołowe i inne /tanie/ wina :D
Ostatnio edytowany przez LV dnia 9.09.2009 21:49:44

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 18:37:01
Od jakiegos czasu przestalem pic cokolwiek innego procz wody zrodlanej/mineralnej/kranowej, wspomnianej na pierwszej stronie pu-erh i innych herbat. Lubie tez Liptona herbaty np. Orientalna z nutka miety i czyms dziwnym delikatnym jest bardzo dobra :) Nie rozumiem was... Przeciez kawa nie jest niezdrowa sama w sobie. Kawa jest niezdrowa (jak kazda inna rzecz) w nadmiarze. No i sa przeciwwskazania np. jak ktos ma nadcisnienie. Jedna filizanka raz za czas nie zaszkodzi... Jesli pije kawe, to albo smakowa(czekoladowa i waniliowa, Whiskey tez nie pogardze) albo zwykla rozpuszczalna. Bez fusow.

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 18:44:09
Lis Pospolity
Zwierzę
łoch... Fusy są moim przekleństwem... Mam nadciśnienie a i tak piję kawę, mam astmę a i tak palę... no ja się wykończę, a teraz już mam dla kogo żyć...

0
(+0|-0)
Re: Kawa i herbata
Wysłano: 9.09.2009 18:47:48
Wilk
Anthro
Na mnie kawa nie działa zbyt pobudzająco, piję dla smaku i karmię uzależnienie :)
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

 Aby pisać należy być zalogowanym
123>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane