Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany



0
(+0|-0)
Co to za rasa?
Wysłano: 18.09.2009 22:55:37
Lew
Anthro
Zmoderowano: xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

nie to nie jest bernardyn

jak co to wystepuje w tym teledysku http://www.youtube.com/watch?v=PbYNACiCbmw


Zmoderowano: xxxx xx xx xxxx xxxxxxxxxxx xxxxxxxxxx xx xxxxxxxxxx xx xx x
Ostatnio edytowany przez LV dnia 19.09.2009 0:04:07
Załącznik:
jpg  piesxe.jpg (19.58 KB; 259x300 px)
44_4ab403d70f744.jpg 259x300 px
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=PbYNACiCbmw

Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 18.09.2009 23:02:53
Smok Futrzasty
Anthro
Berneński Pies Pasterski ?

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 18.09.2009 23:08:51
Lew
Anthro
tak jakby ... ale no to nie to ... maja inne kolorki i mordki
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 19.09.2009 1:14:01
Lew
IMO jakiś mieszaniec jednak.. ale faktycznie fajne psisko
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 19.09.2009 9:50:30
Królowa Północy
Inna forma
To NIE JEST berneńczyk... prędzej Owczarek Kaukaski, ale i tak stawiałabym na mieszańca.
A jakim celu jest Ci ta wiedza potrzebna? (:
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 19.09.2009 10:20:06
Hiena
Zwierzę
Ani to berneńczyk, ani wszystkie te leonbergery, sarplaninaki, landseery, itd., bo to nie ta szata. Być może to mieszaniec, lub kaukaz o dość nietypowej maści, ale jeśli miałabym obstawiać, to najprędzej moskiewski stróżujący.

TUTAJ, oraz TU

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 19.09.2009 10:35:49
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Ej..... ja obstawiam ze to Kaukaz.... tylko ze to mieszaniec...


Tutaj macie Kaukaza z domieszką Bernardyna


a wracając do tamtego psa.....obstawiam ze to musi być kaukaz....lecz nieźle zmixowany xD
Załącznik:
jpg  DSCN2689.JPG (819.31 KB; 2048x1536 px)
366_4ab4979142cc5.jpg 2048x1536 px
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 19.09.2009 11:15:35
Cuś
Inna forma
Stoję za Zawcią. Moskiewski stróżujący, tylko jakiś zmiksowany.

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 19.09.2009 14:44:39
Lew
Anthro
nie to nie kaukaz ... to jest jakas rasa z hameryki, juz kilka razy mi sie udalo zobaczyc takiego psiaka ... i nie wiem co to jest, najblizlej mu do berrnardyna ale to nie to, za maly na bethowena, kaukaz tez odpada bo za duzy, a pytam sie bo moze bede szukal se jakiegos pieska i jeszcze nie wiem jakiego, mam 3 typy, tzn 4 po wczorajszym

rottweiler, bernenczyk, owczrek niemiecki, leonberger (jednego z nich chcialbym miec) plus ten z fotki

PS. czemu pierwszy link byl zmoderowany ... nie byl do imageshack :P ktos naduzywa wladzy :P, rozumie ze wyleciala glupia ♥♥♥♥ ale zeby link ... chyba ktos sie wkurzyl ze mozna uzywac tinyurl do tego :P moze tinyurl jest zakazany tez? ktos tu jest nadgorliwy :P i nadinterpertuje regulamin :P
Ostatnio edytowany przez kudlaty dnia 19.09.2009 14:53:48
0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 19.09.2009 15:10:33
Fakk, Zawa jak ja moglem przeoczyc twoj post ?! ... TO JEST TO !!!
Ostatnio edytowany przez kudlaty dnia 19.09.2009 15:13:01
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 19.09.2009 16:51:54
Lew
Kudeł - wez owczarka niemieckiego :)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 19.09.2009 17:34:46
Hiena
Zwierzę
Cytat z "kudlaty":
Fakk, Zawa jak ja moglem przeoczyc twoj post ?! ... TO JEST TO !!!


Zawa chce ciasteczko ;)

A tak na poważnie, to raczej odradzałabym tę rasę, bo raz, trzeba mieć na nią pozwolenie, tak jak na kaukaza, czy amstafa (to żaden argument w sumie, te pozwolenia łatwo obejść), dwa - to nie jest pupilek do domu. Moskiewskie to indywidualiści do bronienia dużych posesji, uparte i samodzielne, trudno je prowadzić, powinny przejść szkolenie, żeby nie narobić dużych kłopotów właścicielowi. Zresztą sam sobie poczytaj.

Psa nie bierze się za wygląd. Radzę najpierw DOKŁADNIE zapoznać się ze specyfiką rasy, mówię korzystając z własnego doświadczenia.

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 19.09.2009 18:26:15
Zwierzę
Na stronie hodowli było napisane że niewymagający, oddany, przywiązany bardzo do właściciela i rodziny itp. cud miód, a o pozwoleniach nic nie było. Zastanawiające :|

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 19.09.2009 19:11:06
Hiena
Zwierzę
http://huby.seo.pl/11_zwi...sy_agresywe.htm

Sam fakt, że rasa jest na liście o czymś świadczy. To nie najłatwiejszy pies do prowadzenia i utrzymania w dobrych jak na tak dużą rasę warunkach ogrodzonej przestrzeni, ale jak tam uważacie :) Podkreślam tylko, że zachwycanie się psem za wygląd bez analizy jego potrzeb i charakteru, a ostatecznie kupno zwierzaka - to błąd.
Ostatnio edytowany przez Zawa dnia 19.09.2009 19:20:09

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 19.09.2009 22:48:27
jestę kapibarę
Cytat z "kudlaty":
PS. czemu pierwszy link byl zmoderowany ... nie byl do imageshack :P ktos naduzywa wladzy :P, rozumie ze wyleciala glupia ♥♥♥♥ ale zeby link ... chyba ktos sie wkurzyl ze mozna uzywac tinyurl do tego :P moze tinyurl jest zakazany tez? ktos tu jest nadgorliwy :P i nadinterpertuje regulamin :P


Ktoś tu się czepia i desperacko prowokuje. Czy nie uważasz, że twój pierwszy post jest w ten sposób czytelniejszy, bo zamiast klikać w obrazek, można go załączyć do posta i widać go od razu? Po to jest ta funkcja, PF nie musi oszczędzać na dysku, bo ma własny serwer...

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 19.09.2009 22:58:19
anthrocat
Anthro
Cytat z "Scooby":
Na stronie hodowli było napisane że niewymagający, oddany, przywiązany bardzo do właściciela i rodziny itp. cud miód, a o pozwoleniach nic nie było. Zastanawiające :|


Hodowca powie ci wszystko, byleś kupił psa od niego, wiluś coś na ten temat może wam powiedzieć.

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 19.09.2009 22:59:48
Lew
Anthro
Zawa: dobrze mowisz, nie kupuje na palke, po za tym jestem ze wsi ... ma gdzie biegac :P i wlasnie o dziwo ma pilnowac, bo juz nasz obecny stroz to staruszek i trzeba mu znalesc zastepce, przy okazji moglby byc troche milusinski, a na koncu ma cieszyc oko :> bo czyz nie jest piekny?

LV : a moze ja chcialem tak :P, fakt jest czytelniejszy nie zaprzeczam, a i czepiam sie, bo to przez ciebie nie ma imageshack (sam sie przyznales), to nie samolubne? :P
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 19.09.2009 23:05:44
jestę kapibarę
Kudłaty - nie będę o tym dyskutował. Idź zobacz stare posty gdzie jest wrzucone po kilka zdjęć z imageshack. Zależnie od pory dnia, są różne ilości obrazków - bo różne podserwery imageshack losowo nie działają, plus mają krótkie timeouty i bardzo często się nie wczytują. To jest główna przyczyna: Zawodność serwisu imageshack. Nie jest to samolubne tylko użyteczne, i to jest ostatnie słowo w tym temacie.
Dziękuję i koniec dyskusji i offtopu na ten temat.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 19.09.2009 23:08:48

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 19.09.2009 23:22:44
Lew
Anthro
Zawa: Gratuluje ci, ze znalazlas tego psiaka, nie wiem jak to zrobilas, je nie potrafilem BRAWO :]

/me daje ciasteczko Zawi'e

OOO zamiast dopisywac filtry na url to dopiszcie zeby /me dzialalo jak na ircu to lepiej zrobicie :P

LV: to byl link TEKSTOWY ... co ci kurde przeszkadzal ... na dodatek nie byl zakazany, bo tinyurl :P, kto tu robi problemy :P, i to jeszcze perfidnie wyciety, bos zaXowal link zebym znowu nie wklejil :P

przyznaj sie zes sie pospieszyl i wyjebales link :P jak to by byl ryan to by mu przeszlo plazem, ale ze to ja to trzeba bylo zmoderowac
Ostatnio edytowany przez kudlaty dnia 19.09.2009 23:42:03
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: Co to za rasa?
Wysłano: 20.09.2009 2:12:43
jestę kapibarę
Cytat z "kudlaty":
przyznaj sie zes sie pospieszyl i wyjebales link :P jak to by byl ryan to by mu przeszlo plazem, ale ze to ja to trzeba bylo zmoderowac


Gdybyś nie pluł się w poście tylko dał link, nie zwróciłbym nawet uwagi. Ale musiałeś pojojczeć. To, że to ty, a nie Ryan, nie ma ŻADNEGO znaczenia, panie maniakalny paranoiku od zaawansowanych teorii spiskowych przeciw sobie.

 Wątek zablokowany


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane