Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


0
(+0|-0)
Zwątpienie ?
Wysłano: 30.03.2007 12:42:54
Minotaur
Anthro
Rozmawiałem niedawno z Lwiczką wydawała się lekko załamana tym co się dzieje z polfursem (wcale nie dzieje się z nim źle :-Pk ) w tym temacie pragnę by wszyscy przyłączyli się do wsparcia mnie w przekonanie Lwiczki że polfurs jest potrzebny że chcecie go i lubicie tu być (dla tych wszystkich którzy będą tu chcieli sobie pożartować od razu ostrzegam że jak zamkną polfurs zostanie wam tylko to furry pl :rollk: miła perspektywa no nie :-/k )
A więc lubię polfurs bo można tu fajnie pogadać spotkać przyjaciół którzy chcą się spotykać w realu, jest tu mnustwo fajnych tematów a wy jesteście wspaniali, doceniam prace adminów i założycieli polfursu jesteście kochani :milosck:
A teraz wy przyłączcie się do mnie kochane futrzaki :-)k
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 30.03.2007 13:26:20
/me sie pod tym podpisuje w 100% . Polfurs jest potrzebny .

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 30.03.2007 14:14:16
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Choćby jako element zdrowej konkurencji ;)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 30.03.2007 15:13:16
Zając
Anthro
Ja tam polfursa lubię i nie ma sensu go zamykać, póki są na nim jeszcze aktywni userzy.

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 30.03.2007 17:36:48
Wilk
Anthro
Polfurs być musi... To w jakim kształcie zależy wyłącznie od nas. Zainteresowanie może nie jest ogromne, ale to nie powód do zamykania strony. Są czasy tłuste i są czasy chude. Wątpliwości w stylu "czy jest sens utrzymywania polfursa dla garstki userów" są naturalne i gdybym ja taką stronę adminił, nie powiedziałbym inaczej... Ten zastój minie, wierzę w to. Musimy trzymać sie mocno, a na pewno będzie lepiej (a źle w cale nie jest).

Nie można zamknąć polfursa. Dopiero tu przybyłem i nie wiem jak było wcześniej, więc trochę niezręcznie mi się w tym temacie wypowiadać, ale myślę, że z pewnością razem jesteśmy w stanie tchnąć więcej życia w polfurs.

Chyba ze Lwiczce chodzi o coś innego.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 30.03.2007 21:54:38
fajkojot
Człowiek
Nie chciałbym, aby polfurs zamknięto. Widziałem jak było wcześniej, sądząc po postach, ale teraz przecież nie jest źle, napłynęło trochę nowych, aktywnych użytkowników w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Polfurs poza tym, jest otwarte dla każdego, każdy może być tu sobą. Nadal na nim jest wielu futrzaków którym na forum zależy.
Niech polfurs trwa i żyje dalej :-)k
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 30.03.2007 23:56:24
Wilk
Dlaczego ma się zamykać coś co jest alternatywą? Żeby jej nie było?
"To the stars Bowen! To the stars!"

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 31.03.2007 2:55:30
Wilk Szary
Zwierzę
Zostawcie polfursa !!! nie zamykajcie go!!! zależy mi na tym serwisie i na futrzakach, których tu poznałem.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 31.03.2007 10:28:30
Cytat:

Wolfy pisał(a)):
Zostawcie polfursa !!! nie zamykajcie go!!! zależy mi na tym serwisie i na futrzakach, których tu poznałem.

No wlasnie. Tutaj mozna poznac duzo ludzików ktorzi chca pogadac, teraz to glownie nowi uzytkownicy sie udzielaja, a starzy jak im sie chce to cos napisza. Ale szkoda by bylo gdyby Polfursa zamknieto, to przeciez jest forum, a wszystkie fora maja to do siebie ze czasem nikomu nie chce sie gadac, czasem bardzo duzo postow jest...
Ale jesli Lwiczka widzi ze to jest za mało no to niech zrobi fuzje z PSF :-Dk
To był żart xD

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 1.04.2007 11:35:45
Swietlik
Inna forma
A mnie sie wydaje, ze klimat jest tu troche za...
Ponury.. x3

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 1.04.2007 16:18:59
Kotołak (Lwiak)
Anthro
Trudno jest mi się wypowiedzieć. Jak na razie portal przypomina mi jedynie zakład pogrzebowy ale mimo to tylko tu siedzę. Coś jest w tym miejscu co trzyma i nie wiem co bym zrobił gdyby ktoś odłączył kabelek. Takie poddanie się jest jak dla mnie głupotą.
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 1.04.2007 16:23:46
Lygrys Polski
Anthro
Hmm.. czy ja lobie PolFursa ? dobre pytanie :P nie no żartuje ;] oczywiście ze lobię, ale uważam że PF wymaga wielu zmian, są tu takie rzeczy które jak cierń w łapie mnie bolą... i uważam że bez nich PF byłby o niebo lepszy (przypuszczam że właśnie to samo co mnie boli :P zniechęca innych Furiatów do PF). Ale ogólnie lobię PolFursa ;] można tu pogadać o różnych tematach, dowiedzieć się czegoś, itd.

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 1.04.2007 17:56:43
jestę kapibarę
Propozycje zmian proszę wypisywać do adekwatnych lub nowych wątków w dziale technicznym :-)k

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 1.04.2007 18:39:04
Ano właśnie. Wszyscy narzekają na brak nowości i że coś im nie pasuje, ale nikt nie mówi co ^^
A tymczasem pragnę ogłosić, iż weszłam na psf a tam proszę bardzo ni mo strony.

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 1.04.2007 19:07:36
Wilk
Anthro
" Prima Aprilis
Administracja FURRY.PL chciałaby poinformować, że dziś mamy 1 Kwietnia, czyli Prima Aprilis. Wszelkie informacje na temat zamknięcia serwisu były zmyślone. Nie ma obaw. Serwis będzie działał dalej. Mamy nadzieję, że dzisiejszy dzień spłynął naszym użytkownikom pod znakiem dobrej zabawy i wielu dowcipów.

W ramach przeprosin dostępna jest nowa skórka serwisu PSF, którą można wybrać w Edycji Profilu."

Już jest... ale brzydka zielona skórka.


Cytat:
Ano właśnie. Wszyscy narzekają na brak nowości i że coś im nie pasuje, ale nikt nie mówi co ^^

Prawda.

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 1.04.2007 20:20:57
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
A już odpalałem szampana :(
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 1.04.2007 22:10:11
Futrzasty Smok Wschodni
Anthro
Polfurs jest potrzebny, tak jest potrzebny... jako zdrowa konkuręcja. Co do fuzji PF'u z PSF'em to bardzo chętnie ;) Ja się na takie coś pisze :)

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 1.04.2007 23:11:48
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
*szuka wyjścia*
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 1.04.2007 23:17:47
jestę kapibarę
*szuka śrubokręta*

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 2.04.2007 6:08:26
Wilk
Anthro
Tonący brzytwy się chwyta? :]
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 2.04.2007 9:29:14
Taur
Ok. Wobec tego jedziemy dalej :) Jeśli będę musiała zrezygnować z łącza znajdę jakiś serwer :)
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 2.04.2007 12:00:52
Smok Serwisowy
Cytat:

Lwiczka pisał(a)):
Ok. Wobec tego jedziemy dalej :) Jeśli będę musiała zrezygnować z łącza znajdę jakiś serwer :)


wiesz, że jak będziesz miał problemy to zawsze się ktoś znajdzie i dorzuci do serwisu czy na co będzie trzeba <głaska lwiczkę>
tak czy siak nie mogę przeżyć że nie odłączyłeś pf'u nawet na 1 dzień :> szkoda ^^

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 2.04.2007 14:04:01
Taur
Było blisko, łącznie moim odłączeniem się od grupy furry - w suei i tak nie biorę już w niczym udziału.
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 2.04.2007 14:15:24
Smok Serwisowy
ale na pryma aprylis to byś chociaż mogła wtyczkę wyciągnąć :P
a tak zostaje jeszcze wielkanoc :) zamiast pf wstaw czystą stronę z tekstem "SPĘDŹ TE ŚWIĘTA Z ZAJĄCZKIEM" i jakiegoś yiffa... albo chociaż tekst..."odejdź od monitora, spędź święta z bliskimi"
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 3.04.2007 2:19:31
Minotaur
Anthro
"Rzuca się radośnie na Lwiczkę" A mówiłem że kochamy Polfurs :-Dk
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane