Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12


0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 3.04.2007 3:05:43
Smok Serwisowy
no dobra... PF jest spoko... tylko się nie przyzwyczajaj. wyduszenie ze mnie tego zdania kosztowało kogoś dwie godziny drapania mnie po plecach :]
tu rakatan też raczej nie szastaj tymi pochlebstwami. Na pf jest kupa roboty do zrobienia i mam nadzieje, że twój cały entuzjazm i optymizm nie będzie na wyrost
[img]yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiffyiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff yiff [/img]
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 3.04.2007 3:46:01
Minotaur
Anthro
Wiem, wiem, pochlebstwa i laury poczekają aż zdobędziemy popularność na razie daje tylko wsparcie moralne dla Adminów i kotomotyw udowadniając że ich praca jest potrzebna i doceniana przez nas użytkowników, ze swej strony pragnę dodać że postaram się uczestniczyć w życiu forum jak najaktywniej. Każdy z nas "mały żuczek" który poświęca czas na logowanie, pisanie postów, wymyślanie nowych tematów, jest również wspułtwórcą strony, uświadamiając sobie to można dojrzeć jaka jest w nas potęga i jak wielki mamy wpływ na forum, nie zmarnujmy tej szansy drodzy użytkownicy, pomóżmy twórcą strony przywrócić blask i chwałę forum na którym nam tak bardzo zależy :-)k
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 3.04.2007 8:13:50
Wilk
Anthro
Cytat:
Wiem, wiem, pochlebstwa i laury poczekają aż zdobędziemy popularność na razie daje tylko wsparcie moralne dla Adminów i kotomotyw udowadniając że ich praca jest potrzebna i doceniana przez nas użytkowników, ze swej strony pragnę dodać że postaram się uczestniczyć w życiu forum jak najaktywniej. Każdy z nas "mały żuczek" który poświęca czas na logowanie, pisanie postów, wymyślanie nowych tematów, jest również wspułtwórcą strony, uświadamiając sobie to można dojrzeć jaka jest w nas potęga i jak wielki mamy wpływ na forum, nie zmarnujmy tej szansy drodzy użytkownicy, pomóżmy twórcą strony przywrócić blask i chwałę forum na którym nam tak bardzo zależy :-)k

Łapie za serducho... zróbmy to! ^^
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 3.04.2007 14:49:23
Smok Serwisowy
Cytat:

WilkołakNerevar pisał(a)):
zróbmy to


aż mi stanął:>

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 3.04.2007 16:25:38
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat:
aż mi stanął:>


Chciał byś :]
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 3.04.2007 17:05:11
Cytat:

Ryan pisał(a)):
Cytat:
aż mi stanął:>


Chciał byś :]

Ja też bym chciał :D

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 3.04.2007 18:37:25
Smok Serwisowy
Cytat:

Akimoto pisał(a)):
Cytat:

Ryan pisał(a)):
Cytat:
aż mi stanął:>


Chciał byś :]

Ja też bym chciał :D




Aki: Oo

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 3.04.2007 18:38:54
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat:
Ja też bym chciał


*tłucze głową o ścianę*
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Zwątpienie ?
Wysłano: 3.04.2007 18:50:21
Smok Serwisowy
ryan zwątpil xD.
aki, ja bym na twoim miejscu odłączył się od kompa na parę dni i wykształcił sobie kilka milionów dodatkowych połączeń synaptycznych. proponuje ci w tym celu np. nauczyć się jakiegoś krótkiego wierszyka na pamięć. możesz poćwiczyć tabliczkę mnożenia... wróć do nas za parę dni jak to zrobisz. poczekamy na ciebie
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane