Zmień fonty Zmień rozmiar

PrzeglÄ…dajÄ…cy wÄ…tek:   1 Anonimowi

 WÄ…tek zablokowany



0
(+0|-0)
Działanie strony głównej
Wysłano: 19.09.2009 13:03:34
Kotołak (Lwiak)
Anthro
Cały czas mam taki problem, że kiedy chcę obejrzeć nowe obrazki dodane do galerii na stronie głównej, to brakuje obrazka odnoszącego mnie do tej pracy.
Wygląda to tak, że z reguły za pierwszym razem jest, a po ponownym wejściu na stronę główną niema, zostaje tylko tytuł pracy.

Może to mieć jakiś związek z wyświetlaniem obrazków z jakiegoś hostów na PF, ponieważ one też często nie dogrywają się wszystkie, często, gęsto trzeba odświeżać.

Z góry mówię, że mam Firefox 3.0.14
Załącznik:
jpg  obrazek.JPG (14.02 KB; 269x209 px)
304_4ab4b8d06c287.jpg 269x209 px
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

0
(+0|-0)
Re: Działanie strony głównej
Wysłano: 19.09.2009 13:13:05
Jaguar
Człowiek
SOA#1, więc ciężko coś powiedzieć dzle czego u Ciebie jest inaczej :-?k
Ostatnio edytowany przez hind dnia 19.09.2009 13:13:55

0
(+0|-0)
Re: Działanie strony głównej
Wysłano: 19.09.2009 13:14:20
jestÄ™ kapibarÄ™
Obrazki na PF wyświetlane są z PF, a nie z hostów. A firefoxa masz starego - upgrade to 3.5 is recommended. Plus sprawdź wtyczki, zwłaszcza adblock i noscript.

PS. Ja mam FF 2.0.0.20 i jest dobrze, więc.. sprawdź wtyczki. Ewentualnie flush cache strony (reload z ctrl+shift) - może thumb załadował się w 98% jak go kliknąłeś, i w cachu firefoxa jest jako "obrazek nie do końca załadowany, przez co nie może być wyświetlony" (standardowy fail firefoxa przy czytaniu obrazków).
Ostatnio edytowany przez LV dnia 19.09.2009 13:16:38

0
(+0|-0)
Re: Działanie strony głównej
Wysłano: 19.09.2009 13:41:06
Kotołak (Lwiak)
Anthro
Wtyczki mają przepuszczać, wszystkie blokery ustawione na przepuszczanie

A z tymi hostami to chodzi mi o np coÅ› Takiego
Nie zawsze wszystko się dogrywa, albo też źle

Wygląda to tak i w końcu nie wiem jak to wygląda w realu i co z tym zrobić
Ostatnio edytowany przez ALLACH dnia 19.09.2009 14:51:27
Załącznik:
jpg  Porów.JPG (43.37 KB; 821x411 px)
304_4ab4d360b9d71.jpg 821x411 px
jpg  Porów2.JPG (48.00 KB; 784x503 px)
304_4ab4d36bb1fdb.jpg 784x503 px
jpg  Porów3.JPG (50.93 KB; 824x530 px)
304_4ab4d37a0d54e.jpg 824x530 px
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

0
(+0|-0)
Re: Działanie strony głównej
Wysłano: 19.09.2009 22:58:10
jestÄ™ kapibarÄ™
Nie rozumiem o co ci chodzi. Że nie zawsze wszystkie obrazki się wgrywają? To wyłącz torrenta, będziesz miał lepszy transfer i strona nie zrobi timeoutów.

0
(+0|-0)
Re: Działanie strony głównej
Wysłano: 19.09.2009 23:07:09
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
SOA#1 Wszystko ściąga się szybko i za pierwszym razem.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Działanie strony głównej
Wysłano: 20.09.2009 0:57:03
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Jak pamiętam Allach zawsze miał problemy natury technicznej na Polfursie =P Takie moje luźne spostrzeżenie, no offence ;)

0
(+0|-0)
Re: Działanie strony głównej
Wysłano: 20.09.2009 12:37:34
Kotołak (Lwiak)
Anthro
A tu siÄ™ zgadza XD
Zawsze jakieś głupie problemy ze stroną techniczną których nikt inny nie posiada:P
Ale do tego już nawet przywykłem :)

O co mi chodzi
Nie o żaden śmieszny transfer, bo to prędzej serwer PFa nie nadąża z obsługą tak wielu userów na raz, ale o to że z niewiadomego powodu ilustracje dodawane na kodzie [img][/ img] niemal co odświeżenie nie ładują się wszystkie

Ale mniejsza o to bo chodzi mi o pierwszą pozycję dodanego obrazka na stronie głównej
Za pierwszym razem go widzę, a po odświeżeniu znika. Zostaje tylko jego nazwa i brak odnośnika do niego

JakieÅ› sugestie?

A
Usłyszę "format" to naprawdę gratuluję temu fachowcowi i czekam na zaproszenie na jego czternaste urodzinki.
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

0
(+0|-0)
Re: Działanie strony głównej
Wysłano: 20.09.2009 12:41:58
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat:
Nie o żaden śmieszny transfer, bo to prędzej serwer PFa nie nadąża z obsługą tak wielu userów na raz, ale o to że z niewiadomego powodu ilustracje dodawane na kodzie [img][/ img] niemal co odświeżenie nie ładują się wszystkie


Aha. To czemu wszystkim działa tylko nie tobie? Może szukaj problemu u siebie a nie tam, gdzie go nie ma.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Działanie strony głównej
Wysłano: 20.09.2009 12:53:27
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Jaki dostawca netu?

0
(+0|-0)
Re: Działanie strony głównej
Wysłano: 20.09.2009 16:49:46
Arachne
Taur
Cytat z "ALLACH":
O co mi chodzi
Nie o żaden śmieszny transfer, bo to prędzej serwer PFa nie nadąża z obsługą tak wielu userów na raz, ale o to że z niewiadomego powodu ilustracje dodawane na kodzie [img][/ img] niemal co odświeżenie nie ładują się wszystkie
(...)
JakieÅ› sugestie?

PF jedyne co robi z [img] to zamienianie tego na kod htmla. Polfurs w żaden sposób w tym nie pośredniczy zatem problem nie leży po naszej stronie. Stawiał bym raczej na przeglądarkę lub zapchane łącze. Sprawdź swój komputer na obecność wirusów. To z tego co ostatnio widziałem najczęstsza przyczyna niewydolności łącz, kiedy jakieś wirusidło wysyła mnóstwo pakietów na losowe adresy.

Sprawdź też inne przeglądarki. Nie tylko inną wersję obecnej. Potrafią się one znacznie różnić pod względem działania cache'u.

0
(+0|-0)
Re: Działanie strony głównej
Wysłano: 20.09.2009 18:02:09
Kotołak (Lwiak)
Anthro
Sieć to na pewno nie jest, ruch w sieci jest właściwie żaden
Ustalmy że to wina mojego środowiska, zatem prosił bym o usunięcie tematu bo zaśmieca forum
Dzięki wszystkim za pomoc
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

 WÄ…tek zablokowany


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane