Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 6.10.2009 14:31:31
Tu chyba chodzi o to "mam wiecej racji od ciebie! uwierz w moje albo zgin, przepadnij, heretyku!!!"

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 6.10.2009 14:32:59
Smok Serwisowy
Nie uważam swoich wypowiedzi za obłudne.

Nie podniecam się - uważam po prostu że posty nacechowane emocjonalnie czyta się ciekawiej, nie są nudne i monotonne.

Kiedy posty są za długie mało komu chce się je czytać (weź to pod uwagę płodząc elaboraty - że, zazwyczaj piszesz je wtedy dla 3-4 osób)

Proponuję wrócić do tematu i dać się wypowiedzieć innym. <idzie sobie zwiedzać inne wątki forum>
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 6.10.2009 17:29:25
Kameleon
Zwierzę
to nie zalezy czy post jest dlugi czy nie... zalezy jak sie go zacznie :D jezeli cos mnie zaciekawi to czytam to do konca :P
co do tego jak ludzie patrza na futrzakow?? pewnie uwzaja to za glupote albo inne negatywna rzecz. wiele osob jest nie tolerancyjna i dlatego tak sie dzieje
8-)k Wszystko jest niczym, ale nic nie jest wszystkim ;-)k
フィルアウン

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 6.10.2009 18:03:11
Lisi Demon
Człowiek
Tramposze czarna bluza arafatka i prosta grzywka taki jest mój styl , jak byłem w Licheniu z tego powodu miałem nieprzyjemności ale mam na to WYJE*** ważne jak ja się czuję no nie .

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 6.10.2009 18:54:14
Skunks
Anthro
Taa, ludzie zawsze będą "gadać". Stereotypy, przesądy, ocenianie kogoś po wyglądzie, zawodzie, czy nawet jego znajomych! Do tego wszystkiego dochodzą wypowiedzi na jakiś temat kogoś, kto się kompletnie na tym nie zna... i można by tak wymieniać te ludzkie wady jeszcze długo ALE żyjemy wśród ludzi, nic na to nie poradzimy. Wyjścia są dwa: albo się przyzwyczaisz albo zwariujesz :/

Jeśli zaś chodzi o pytanie z ankiety, wybrałem: "Nie przejmuję się tym, co ludzie mówią i myślą". Choć wolałbym, żeby mnie to w ogóle nie obchodziło. Dlaczego więc nie odpowiedź pierwsza? -Żyję w społeczeństwie, uczę się, pracuję, mieszkam z ludźmi. Nie można ich całkiem olewać, nie zwracać uwagi na to co o mnie myślą i mówią bo mogą mi bardzo utrudnić życie... Z drugiej strony NIE MOŻNA dać sobie wejść na głowę. Umiar - jak w każdej kwestii.
Wszystko co powiesz zostanie przekręcone i użyte przeciwko tobie. Na szczęście uporczywi forumowi trolle wykazują się niezwykłą celnością, gdy rzucają kulą w płot.

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 6.10.2009 22:57:31
Kotołak (Lwiak)
Anthro
"Nie przejmuję się tym, co ludzie mówią i myślą. "
A co ludzi ma obchodzić co mówią i myślą futrzaki?
Ja tu cały czas czytam o jakiś usilnych próbach pokazania światu "patrzcie jestem furry i jestem całkiem normalny". A co to mnie OBCHODZI!!!? Można się czuć nawet lampką nocną i poco się wchrzaniać z butami w ludzkie życie, biegać za nimi i pokazywać jaką zajebistą jest się lampką. Kogo to ma obchodzić? Czemu większość "udzielającego" się społeczeństwa furry chce koniecznie aby każdy człowiek wiedział co to takiego furry, z czym się to je i że to całkiem normalne? To ten sam błąd co robią homoseksualiści. Większość ludzi to zniesmacza, obraża, z tym że nie przeszkadza większości, o ile niema tego na co dzień. Więc poco wpieprzać się z tym w cudze życie i krzyczeć do ucha "jestem padałem", "jestem lesbijką". I bądź tu wyrozumiały i opanowany ze swoją agresją... Tak samo bym się nawet nie starał hamować gdyby wyskoczyło mi coś w worku na kartofle pod nazwą fursuit i krzyczało "uwielbiam zwierzęta i kocham postacie antropomorficzne". Czemu ludziom nie przeszkadzają aż tak ludzie z fandomu anime, mimo że też przebierają się za ulubione postacie żeby odczuwać kosmiczną przyjemność z bzykania, czy też trzepią kapucyna do cycatych bab z fiutkiem i inne. Może dla tego, że nie starają się krzyczeć, że są z fandomu i niech każdy o tym wie. Osobiście na początku myślałem że to umiłowanie do kultury japońskiej, ich wierzeń i ciekawych kreskówek, ale później dowiedziałem się, że są też osoby które są w fandomie tylko dla tego że podniecają ich rysunki i myślenie o np. dziewczynach z cycami które uniemożliwiają zawiązanie własnego buta. Inną sprawą jest fakt, że ich jest znacznie więcej i łatwiej zaakceptować inną tak liczną kulturę jak np inna religia czy np. bdsm. Czemu niema tak gęstego krzyczenia na ludzi którzy lubią sobie poczuć trochę bólu, poniżania i inne w czasie seksu? Uważam, że to przez fakt, że jest ich sporo a nie tylko kilka setek, a drugie to to że nie starają się tego całemu światu na każdym kroku pokazywać. Owszem, są Talk-showy z tymi ludźmi i są kłótnie w studiach na ich temat, ale co z tego. Talk-show po to jest żeby pokazać jakieś ekstremalne odmienności i to jest ciekawe. Jak mnie to interesuje to sobie obejrzę i stwierdzę, że jest sobie takie coś i tyle, albo "o jakie to chore", albo też "wow, to coś o mnie. I po to to jest. Trzeba być skończonym dysinteligentem i paramądrym, żeby na podstawie głupiego programiku w tv kreować sobie światopogląd.

Na koniec, bo trochę się rozpisałem pod wpływem emocji...
Chcecie być furry? se bądźcie
Chcecie być gayami? se bądźcie
Tylko zostawcie to dla siebie, nie wmuszajcie wiedzy o tym innym ludziom których gówno to obchodzi.
Zatem pytanie do tematu: czemu przeciętnego zjadacza chleba ma cokolwiek obchodzić fandom furry, co za tym idzie, co mnie obchodzi co myśli takie zjadacz.
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 6.10.2009 23:05:38
Człowiek
W sumie nie było by problemu, gdyby powiedziała, że lubią ruchać się w zwierzęcych kostiumach ale bez podpisu "Furries" (mogli napisać "Yiffies", to by bardziej pasowało).

Pozatym, tak - widać, że nie przemyślała swojego występu dobrze (a raczej przemyślała, ale patrząc głównie na zy$k).

@ALLACH:
Poniekąd masz rację, ale wybiła się ona, wystawiła nam niezbyt dobre świadectwo machając plakietką "Furries" w programie o fetyszach, ukazując wierzchołek góry lodowej.
Ostatnio edytowany przez Pantherra dnia 6.10.2009 23:25:01

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 6.10.2009 23:41:52
Kotołak (Lwiak)
Anthro
Na tym polegają tego typu programy. Już się w tym temacie wypowiadali, że nikt by nie oglądał spokojnego wykładu o furry, czym jest w którym roku powstał i tego typu.

Cytat:
W sumie nie było by problemu, gdyby powiedziała, że lubią ruchać się w zwierzęcych kostiumach ale bez podpisu "Furries" (mogli napisać "Yiffies", to by bardziej pasowało).


Popraw mnie jeśli się mylę. "Yiff" to ruchanie się w realiach furry. Więc o co chodzi?
Że niby furry to tylko w małym stopniu (śladowo) ruchanie się w przebraniach i/lub wyobrażaniu postaci zwierzęcych czy też trzepanie do obrazków ze zwierzątkami? Jeśli tak to przejrzyj całe forum PF poświęcone kulturze furry w Polsce i udowodnij że yiff występuje tu w mniej niż 80%
Ostatnio edytowany przez ALLACH dnia 6.10.2009 23:44:33
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 7.10.2009 9:42:09
Smok
Anthro
Odnośnie pytania Ingo... Odpowiedziałem ci na pm'ie. Tu, póki co, nie wypowiem się jednoznacznie i będę zachowywał stanowisko neutralne.

Allach. Pytanie, które zadałeś, zostało przecież skierowane do ciebie, jak i do każdego innego futrzaka na tym forum (a jak na razie, na przeszło 400 futrzaków wypowiedziało się 55 >.-.> ). Jaką chcesz uzyskać odpowiedź?
Ostatnio edytowany przez Booster_Drgn dnia 7.10.2009 9:43:01
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 7.10.2009 16:02:56
Smok Futrzasty
Anthro
Obejrzałem ten program i muszę powiedzieć, że jak ktoś chce, to może sobie "reklamować" nasz fandom. Szkoda tylko, że zaczyna od dupy strony. Dla mnie jest to głupi poniekąd program, który ma wzbudzić sensację. Ogólnie takiej reklamie mówię raczej nie i nie obchodzi mnie zbytnio, co sobie ludzie pomyślą. To jest moja sprawa, kim jestem w "środku". Na zewnątrz z resztą też. Jednak, jak ktoś by się mnie zaczął wypytywać, to chętnie bym wyjaśnił :3.

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 7.10.2009 16:21:39
Szare A Fu Fu
Smokełke
Gdyby nie to forum, to w ogóle bym nie wiedział nic na temat tych wielkich afer o futrzakach ;3 ja po prostu jestem furry i nie interesuje się całym halo które wokół tego rośnie :P Co MnIe ToO OpHoDŹ ?
Ostatnio edytowany przez Draco dnia 7.10.2009 17:51:29

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 7.10.2009 18:44:42
Kotołak (Lwiak)
Anthro
Cytat z "Booster_Drgn ":
(a jak na razie, na przeszło 400 futrzaków wypowiedziało się 55 >.-.> ). Jaką chcesz uzyskać odpowiedź?

Sorki, nie do końca wiem o które moje pytanie ci chodzi

Cytat z "Ulf":
Obejrzałem ten program i muszę powiedzieć, że jak ktoś chce, to może sobie "reklamować" nasz fandom. Szkoda tylko, że zaczyna od dupy strony. Dla mnie jest to głupi poniekąd program, który ma wzbudzić sensację. Ogólnie takiej reklamie mówię raczej nie i nie obchodzi mnie zbytnio, co sobie ludzie pomyślą. To jest moja sprawa, kim jestem w "środku". Na zewnątrz z resztą też. Jednak, jak ktoś by się mnie zaczął wypytywać, to chętnie bym wyjaśnił :3.


Kolejna wypowiedź z typu "nie obchodzi mnie co sobie ludzie pomyślą o furry, ale przez nią ludzie źle sobie pomyślą o furry".
Jaki jest sens w wypisywaniu zdań sprzecznych?

A jeśli chodzi o rozumienie zjawiska furry, to sam nie lubię być określanym furry. Czytając posty na Polfursie i przeglądając grafiki, sam zaczynam kojarzyć zjawisko furry tylko z Gayami.
Są oczywiście jeszcze osoby które widzą w tym coś więcej jak tylko kolejne obrazki do trzepania sobie i znajdowania kolesi którzy gustują w seksie alternatywnym. Z reguły są to dziewczyny i kilkoro facetów którzy nie za często piszą bo niby gdzie, większość tematów sprowadza się do gayowskich tekstów, grafik, dowcipów i inne. Sam też z tego powodu na ogół nie mogę znaleźć żadnego nowego tematu który nie jest owładnięty gayowskim seksem.
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 7.10.2009 21:44:30
Smok
Anthro
Cytat z ""Allach"":
Zatem pytanie do tematu: czemu przeciętnego zjadacza chleba ma cokolwiek obchodzić fandom furry, co za tym idzie, co mnie obchodzi co myśli takie zjadacz.


TO pytanie.

Cytat z ""Allach"":
Kolejna wypowiedź z typu "nie obchodzi mnie co sobie ludzie pomyślą o furry, ale przez nią ludzie źle sobie pomyślą o furry".
Jaki jest sens w wypisywaniu zdań sprzecznych?


Pewnie nastąpił skrót myślowy. Ale przecież do skrótów myślowych jest tAk ciĘżko siĘ przyczEpić...

Cytat z ""Allach"":
A jeśli chodzi o rozumienie zjawiska furry, to sam nie lubię być określanym furry. Czytając posty na Polfursie i przeglądając grafiki, sam zaczynam kojarzyć zjawisko furry tylko z Gayami.
Są oczywiście jeszcze osoby które widzą w tym coś więcej jak tylko kolejne obrazki do trzepania sobie i znajdowania kolesi którzy gustują w seksie alternatywnym.


Rozmowa o trv furry za 3.., 2.., 1... STOP! Cięcie! Zwrot przez bakburtę!

Cytat z ""Allach"":
Z reguły są to dziewczyny i kilkoro facetów którzy nie za często piszą bo niby gdzie, większość tematów sprowadza się do gayowskich tekstów, grafik, dowcipów i inne. Sam też z tego powodu na ogół nie mogę znaleźć żadnego nowego tematu który nie jest owładnięty gayowskim seksem.


...I dlatego poruszenie znienawidzonej kwestii w kolejnym temacie ma pomóc w jej wytłumieniu... ..?


Co wam mówią wyniki ankiety na chwilę obecną? ^.---.^
Ostatnio edytowany przez Booster_Drgn dnia 7.10.2009 21:50:46
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 7.10.2009 22:01:54
Kotołak (Lwiak)
Anthro
Cytat z "Booster_Drgn":
TO pytanie.

Dobra, tu się głośno zastanawiałem nad logiką pytania. Mniejsza o to...

Cytat z "Booster_Drgn":
Rozmowa o trv furry za 3.., 2.., 1... STOP! Cięcie! Zwrot przez bakburtę!

Sorki wielkie, że w temacie który jest poniekąd poświęcony temu jak wydaje się nam. że ludzie nas postrzegają, ośmieliłem się poruszyć temat jak sam jako niby "furry" postrzegam furry...

Cytat z "Booster_Drgn":
...I dlatego poruszenie znienawidzonej kwestii w kolejnym temacie ma pomóc w jej wytłumieniu... ..?

Znienawidzonej kwestii? Nie jestem na bieżąco, nie wiem o co chodzi. Fajnie by było jak byś tak naprowadził (sorki za offtop)
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 7.10.2009 22:23:47
Smok
Anthro
[qoute="Allach"]Sorki wielkie, że w temacie który jest poniekąd poświęcony temu jak wydaje się nam. że ludzie nas postrzegają, ośmieliłem się poruszyć temat jak sam jako niby "furry" postrzegam furry...

Ależ proszę bardzo. ^.-.^

Cytat z ""Allach"":
Fajnie by było jak byś tak naprowadził (sorki za offtop)


Nie ma za co.
Jeżeli nie lubisz sytuacji, w których kolejne rozmowy przeradzają się w gadki o zabarwieniu geyowskim i fap-artach (hmm, słowotwórstwo potrafi być czasem zastanawiające), to nie gadaj o tym. Na tej samej zasadzie, na jakiej futrzaki czy geje nie chcący być postrzeganymi negatywnie nie powinni podnosić krzyku na swój temat w losowych okolicznościach. Miło, że dzielisz się swoimi odczuciami, ale nie zdziw się, jeśli taki delikatny offtop znowu zamieni rozmowę w gadkę.

No. To co nam mówią wyniki na chwilę obecną?
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 7.10.2009 22:52:10
Kotołak (Lwiak)
Anthro
Przepraszam ale naprawdę muszę jeszcze troszeczkę pociągnąć ten offtop.

Cytat z "Booster_Drgn":
Jeżeli nie lubisz sytuacji, w których kolejne rozmowy przeradzają się w gadki o zabarwieniu geyowskim i fap-artach (hmm, słowotwórstwo potrafi być czasem zastanawiające), to nie gadaj o tym. Na tej samej zasadzie, na jakiej futrzaki czy geje nie chcący być postrzeganymi negatywnie nie powinni podnosić krzyku na swój temat w losowych okolicznościach.


Homoseksualiści są tolerancyjni, użytkownicy którzy przeglądają forum też muszą być tolerancyjni. Zatem czy to aby nie kompletny BRAK tolerancji, skoro wielu niektórych użytkowników mocno obrzydza choćby sama myśl o dwóch całujący się facetach, a mimo to padają te homo teksty bez żadnych ogródek. Nie mówię tu o wydzielaniu śmiesznych rezerwatów dla homo i tych hetero, ale o wzajemnej tolerancji, zarówno dla wartości par homoseksualnych jak i wartości heteroseksualnych.

(nie chcę zakładać kolejnego tematu o tym samym, ale tylko wypowiedzieć się co w duszy gra ap ropo zaistniałego wątku. Z tond ten offtop)
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 7.10.2009 23:09:27
Smok
Anthro
Cytat z ""Allach"":
Homoseksualiści są tolerancyjni, użytkownicy którzy przeglądają forum też muszą być tolerancyjni. Zatem czy to aby nie kompletny BRAK tolerancji, skoro wielu niektórych użytkowników mocno obrzydza choćby sama myśl o dwóch całujący się facetach, a mimo to padają te homo teksty bez żadnych ogródek. Nie mówię tu o wydzielaniu śmiesznych rezerwatów dla homo i tych hetero, ale o wzajemnej tolerancji, zarówno dla wartości par homoseksualnych jak i wartości heteroseksualnych.


Wybacz, ale chyba jestem zbyt śpiący, żeby wyłapać treść tej wypowiedzi.
Czy ktoś może mi to do jutra przetłumaczyć?
Dziękuję.
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 8.10.2009 6:23:16
Szare A Fu Fu
Smokełke
Cytat z "ALLACH":

Homoseksualiści są tolerancyjni, użytkownicy którzy przeglądają forum też muszą być tolerancyjni. Zatem czy to aby nie kompletny BRAK tolerancji, skoro wielu niektórych użytkowników mocno obrzydza choćby sama myśl o dwóch całujący się facetach, a mimo to padają te homo teksty bez żadnych ogródek. Nie mówię tu o wydzielaniu śmiesznych rezerwatów dla homo i tych hetero, ale o wzajemnej tolerancji, zarówno dla wartości par homoseksualnych jak i wartości heteroseksualnych.


Jeju, pary homo, pary hetero whatever... nie łatwiej patrzeć na to, jak na parę, która się po prostu kocha :3 ?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 8.10.2009 7:21:19
Jestem jak większość - nie przejmuję się ostatnio tym, co ludzie o mnie myślą, dzięki temu mogę spokojnie nosić obróżkę a "zwykli ludziowie" mogą wziąć i wypchać się.

W sumie to zauważam, że tym, co mnie znają to nie przeszkadza, a ci którzy mnie widzą "nie widzą" obroży" i w niektórych przypadkach nawet smyczy, która jest tylko trochę schowana...

Obchodzi mnie tylko w sumie w przypadkach, kiedy sam jestem zainteresowany, by mnie obchodziło :-Dk

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 8.10.2009 7:41:03
Jaguar
Człowiek
FurryMe : chodzisz w smyszy oO.
Sam show jakoś nie niczym nie zaskoczył, od najbrzydsza para okazała się furry (czyż to nie było przewidywalne ?)
A całość mnie nie obchodzi, i gdy by nie ten temat to nawet bym nie wiedział o tej aferze.
I tak jak napisał FurryMe, jeśli coś nie dotyczy bezpośrednio mnie, to nie ma się czym przejmować.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 8.10.2009 7:47:00
Cytat z "hind":
FurryMe : chodzisz w smyszy oO


Wszystko dobrane w taki sposób, by "nie dostać w mordkę" przypadkowo na ulicy od tolerancyjnych inaczej...

Smycz nie jest ostentacyjnie na wierzchu, tylko schowana pod polarem, jednakże prawie zawsze widać ją przy szyi i pasku... Poprostu dobrze się z tym czuję :-Dk
Ostatnio edytowany przez FurryMe dnia 8.10.2009 7:47:36

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 8.10.2009 9:50:41
Smok
Anthro
Cytat z ""Allach"":
Homoseksualiści są tolerancyjni, użytkownicy którzy przeglądają forum też muszą być tolerancyjni. Zatem czy to aby nie kompletny BRAK tolerancji, skoro wielu niektórych użytkowników mocno obrzydza choćby sama myśl o dwóch całujący się facetach, a mimo to padają te homo teksty bez żadnych ogródek. Nie mówię tu o wydzielaniu śmiesznych rezerwatów dla homo i tych hetero, ale o wzajemnej tolerancji, zarówno dla wartości par homoseksualnych jak i wartości heteroseksualnych.


Przeczytałem to dziś jeszcze raz - na trzeźwo - i dotarło. Pewnie, że tak jest. To taka amplituda: jak rozbujasz metalową kulkę na sznurku, to będzie się bujać w jedną i w drugą aż dojdzie do pionu. Najpierw będzie odstawać od pionu z lewej, a potem z prawej. W społeczeństwie dzieje się w tej chwili coś podobnego. Najpierw heterycy dyskryminowali gejów, a teraz geje zaczynają dyskryminować heteryków.
W Ameryce podobna sytuacja miała (i nadal ma) miejsce z czarnymi: Kompletna dyskryminacja czarnych -> umiarkowana dyskryminacja czarnych -> dyskryminacja białych w odwecie -> dyskryminacja względem dyskryminacji... Abstrahuje już tutaj od szczegółów wspomnianych problemów, bo to kwestie złożone, nie mniej jednak przedstawiona tendencja amplitudy jest zauważalna.
Wszystko wskazuje na to, że takie przechodzenie ze skrajności w skrajność jest w jakiś sposób przyrodzone ludziom, jako społeczności.
Jeżeli będzie się usilnie próbować wymusić tolerancję dla jakiegoś zjawiska, bądź też odwrotnie - wymusić nietolerancję - to tym sposobem nada się tylko impet całej sprawie, z którego siła zwróci się w przeciwną stronę przy kolejnym przejściu z jednej skrajności w drugą, co przedłuży czas dochodzenia do pionu. W takiej sytuacji najlepszym co można zrobić, to skupić się na własnym zrównoważeniu - tym schematycznym stanięciu w pionie.
Zdaje sobie sprawę, że to powyżej jest zawiłym, pseudonaukowym bla-blaniem, ale mimo to będę bezczelny i spytam kto myśli podobnie?

^^^ To jest zmiana tematu - wiem. Ale nie przeszkadza ona w głosowaniu.
Zatem głosujcie dalej.

Zagłosowało 62 z 422 użytkowników.
To stanowi jakieś 14-15% polfurs.
Ankieta jest wiarygodna w stosunku 1 do 7.
Kiepściutko.
Ostatnio edytowany przez Booster_Drgn dnia 8.10.2009 9:55:21
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 8.10.2009 10:58:52
WilczySmok
Zmiennokształtny
Statystycznie wynik jest prawidłowy. Statystyczne badanie przeprowadza się na około 1024 i wiecej obiektóów badań (popatrz jaki to procent stanowi). 15% grupy do okreslenia jej przeferencji jest oki. Po prostu w tym momencie statystycznie pierwsze dwie odpowiedzi są sobie równe, trzecia odpada, czwarta tak lekko - i tyle. Trzebaby było policzyć bład statystyczny, ale mi się nie chce (nie pamieamwzorów i nie chce pamiętać).
ChibiChan Beta
I am Dragon
I am Wolf
I am Both, Yet I am Neighter,
I am Seti The Long Forgotten White Dragon

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 8.10.2009 22:23:59
Tygrys perski
Anthro
Cytat:
Nie obchodzi mnie to.
Nie przejmuję się tym, co ludzie mówią i myślą.

Jaka jest różnica między tymi wypowiedziami? O.o
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: "Co ludzie powiedzą?"
Wysłano: 8.10.2009 22:29:30
Kotołak (Lwiak)
Anthro
Cytat z "Draco":
Jeju, pary homo, pary hetero whatever... nie łatwiej patrzeć na to, jak na parę, która się po prostu kocha :3 ?


Zgoda, niech będzie, ale czy te pary muszą się kochać WSZĘDZIE?
Nie miał bym nic przeciwko gdyby takie zabawy, najrozmaitsze fetysze i zboczenia były realizowane na stosownym do tego dziale, ale póki co to ja to widzę naprawdę wszędzie. To tak jak byś chciał spokojnie posiedzieć wspólnie na jakieś łączce z chłopakiem/dziewczyną a tym czasem dookoła bzykały by się same pary homo, hetero, zoo i wszystkie inne na znane i nie znade sposoby.

Cytat z "Booster_Drgn":
Zdaje sobie sprawę, że to powyżej jest zawiłym, pseudonaukowym bla-blaniem, ale mimo to będę bezczelny i spytam kto myśli podobnie?

^^^ To jest zmiana tematu - wiem. Ale nie przeszkadza ona w głosowaniu.
Zatem głosujcie dalej.


Fajnie potrafisz dyskutować, naprawdę jest to wielki plus, ale jeśli chodzi o twój pogląd to nie zgadzam się z nim.
Można by balansować, gdyby było komu balansować. Sam widzisz że zagłosowało 64/422 użytkowników z czego strona hetero jest zdaje się, że w grubej mniejszości (domysły podparte sondażami i userami udzielającymi się). Uważam (tutaj tylko moje domysły), że to z powodu tego że wielu użytkowników odpycha większość tematów, w tym mnie, ze względu na bardzo dużą ilość treści homoseksualnych które niektórych mocno obrzydzają i odpychają. Jak również boją się coś napisać ze strachu przed konfrontacją, temu się nie udzielają, a nawet omijają forum szerokim łukiem.
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane