Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<1234


0
(+0|-0)
Re: Poziom prac w galerii PF
Wysłano: 16.10.2009 23:00:21
Kotołak (Lwiak)
Anthro
Cytat z "LV":
Twoje uwagi zostały odnotowane, i byłyby też odnotowane (z dużo lepszym wrażeniem) gdybyś na starcie nie wjechał z bulwersem i wykrzyknikami.


Zdania wykrzyknikowe mają na celu zwrócenie szczególnej uwagi na treść przekazu, choć faktem jest, że pisałem to pod wpływem emocji wywołanych otwierającym postem.

Zgadzam się, że są osoby które nie mają nic lepszego w życiu do roboty jak tylko na kolanie coś nabazgrać, czy też odrysować coś z ekranu komputera i uploadować tylko po to by ktoś dowartościował komentarzem z typu "całkiem fajne" pisanym na odwal się. Ale są też osoby które usiłują wyrobić umiejętność rysowania i co większe osobiste osiągnięcie daje na opinię jak również KONSTRUKTYWNĄ krytykę taki swój (dla wielu postrzegany jako chałowy) rysunek. Dla tego wręcz denerwuje mnie pomysł na to by nie dopuszczać prac takich osób do galerii tylko dla tego że zabraknie na powitanie prac do których można się poślinić czy pomarszczyć.
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

0
(+0|-0)
Re: Poziom prac w galerii PF
Wysłano: 17.10.2009 10:43:39
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
a czytałeś cały temat czy cały czas sie sypiesz do pierwszego postu ?
0
(+0|-0)
Re: Poziom prac w galerii PF
Wysłano: 17.10.2009 10:49:07
Cytat z "Arcan":
Nawet nie czytając nic poza 1 i ostatnim postem napisze swoją opinie.

SUPER! A teraz przeczytaj resztę tematu. bo to co zrobiłeś to właśnie jest głupota.

0
(+0|-0)
Re: Poziom prac w galerii PF
Wysłano: 17.10.2009 10:58:50
Kotołak (Lwiak)
Anthro
Cytat z "Vethuleion":
a czytałeś cały temat czy cały czas sie sypiesz do pierwszego postu ?


A czytales moje poprzednie posty w tym temacie?
Mój aktualny ranking dobrych artystów z tego forum: 9 Samice / 2 Samce
Więcej TUTAJ

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Poziom prac w galerii PF
Wysłano: 17.10.2009 11:30:43
LV na litość boską... zakończ ta paradę bzdetów.
Doszliśmy do pewnych ustaleń, kilku pomysłów i na nich się skupmy. Poco wertować ten temat skoro mamy garstkę rozwiązań. Zamknij ten temat bo jak widać 2 ost strony nie dały nic nowego.

Zrobić rzecz neutralną i dać tagi. to powinno rozwiązać min 3/4 problemów, lecz gdy narodzi nowe możecie na mnie psy wieszać bo biorę za mój pomysł pełna odpowiedzialność.

Dałem pomysł z tagowanie gdyż to jest najrozsądniejsze wyjście z tej sytuacji, nikogo tym nie ranimy ani nie obrażamy.
A poza tym to najprostsze rozwiązanie.

A jak chcecie się rzucać do gardeł 3ba było to robić na futzrakonie jak się widzieliście a nie robić wazeliny.
Dajcie se luz jak nie macie nic kreatywnego i pomocnego do powiedzenia.
Brak lepszych i łatwiejszych w wykonaniu pomysłów mogących zaspokoić w jakimś stopniu obie strony? (to shut up...)
Ostatnio edytowany przez Kunako dnia 17.10.2009 11:31:07

0
(+0|-0)
Re: Poziom prac w galerii PF
Wysłano: 17.10.2009 11:52:59
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Uuu odpowiadamy pytaniem na pytanie, ciężkie armaty widzę. Ale ok odpowiem - tak przeczytałem wszystkie twoje poprzednie DWA posty. Jednak jeśli widzę że dalej piszesz:

Cytat z "ALLACH":
Dla tego wręcz denerwuje mnie pomysł na to by nie dopuszczać prac takich osób do galerii tylko dla tego że zabraknie na powitanie prac do których można się poślinić czy pomarszczyć.


To mogę dojść do wniosku, że ty niewiele zrozumiałeś z przebiegu tematu.

 Wątek zablokowany
<<1234


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane