Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



Anonim
0
(+0|-0)
MSN i Microsoft Office
Wysłano: 9.11.2009 8:17:18
Tak jak poradziliście, przeszłem z Yahoo do MSN. Problem w tym, że MSN używa Office'a, a zawsze jak wysyłam tym programem maile, to mam błąd.

Tym razem mam błąd serwera. Może ktoś napisać, jak wpisać prawidłowe dane serwera itd. oraz podać te dane? Ewentualnie polecić jakiś program, który działa rozmowa z Yahoo itd., a rozmowy są bardziej jak na GG??

Z góry thx za pomoc :)

0
(+0|-0)
Re: MSN i Microsoft Office
Wysłano: 9.11.2009 8:28:24
Smok
Anthro
Spróbuj zainstalować Windows Live Messenger zamiast używać zwykłego MSN'a od XP (o ile tego właśnie używasz).

Jeżeli potrzebowałabyś czegoś w zastępstwo, to polecam trillian. To taki kombajn do Yahoo, MSN, ICQ. Prosty w obsłudze.
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: MSN i Microsoft Office
Wysłano: 9.11.2009 13:57:31
Prosty i popularny kombajn do wielu rzeczy (na linuxie go zawsze uzywam, na windowsa tez jest) to Pidgin. Ma protokoly:
- Yahoo Messenger,
- AIM,
- Gadu-Gadu,
- IRC,
i inne jakies typowo jednokrajowe (jak gg w polsce)

0
(+0|-0)
Re: MSN i Microsoft Office
Wysłano: 9.11.2009 15:45:32
Lateksowy książe
Anthro
Połowa osób nie może go zainstalować bo mają piracką windę i nie ściągają aktualizacji :3

A co do multikomunikatorów to pidgin. Jest w miarę prosty szybki, no i działa (IRCa też obsłuży :))
Ostatnio edytowany przez Szczurex dnia 9.11.2009 15:46:49

Anonim
0
(+0|-0)
Re: MSN i Microsoft Office
Wysłano: 9.11.2009 20:44:54
To spróbuję Pidgina, skoro tak polecacie. Jak będę miał problemy z tym programem to napiszę tutaj, nie będę tworzyć 10 tematów z moimi problemami z netem xP

EDIT: Wszystko działa cudnie ;) Thx za pomoc ;)
Ostatnio edytowany przez KPL dnia 9.11.2009 21:07:31

0
(+0|-0)
Re: MSN i Microsoft Office
Wysłano: 10.11.2009 16:20:45
WilczySmok
Zmiennokształtny
MSN nowy Windows Live Messanger.
A potem dodajesz MSN Plus.

Ten program nie sprawdza legalności systemu.
ChibiChan Beta
I am Dragon
I am Wolf
I am Both, Yet I am Neighter,
I am Seti The Long Forgotten White Dragon

Anonim
0
(+0|-0)
Re: MSN i Microsoft Office
Wysłano: 15.11.2009 21:29:37
Dobra, jeszcze jeden mały problem. Używam Pidgina, ale zawsze jak włączam komputer, to włącza się MSN i o dziwo tam nie muszę się logować. Problem jest taki, że próbowałem usunąć program MSN (głównie przez te dodaj/usuń składniki Windows itd.), ale efekt był tylko taki, że program znikał z paska START... Próbowałem też opcji wyszukaj, oczywiście komputer szwankujący nie zadziałał tak, jak się spodziewałem.

Jest jakiś sposób na usunięcie MSN, nie naruszając Pidgina??

Anonim
0
(+0|-0)
Re: MSN i Microsoft Office
Wysłano: 15.11.2009 21:49:03
Usunac calkowicie? Jezeli tylko wylaczyc uruchamianie sie z systemem, to sciagnij np. CleanGP i tam w dziale autostart zablokuj MSN. Usunac calkowicie - moze pomoze Revo Uninstaller(usuwa programy lepiej niz CleanGP, ale nie wiem czy bedzie sie nim dalo odinstalowac MSN)
Ostatnio edytowany przez Akimoto dnia 15.11.2009 21:49:23

Anonim
0
(+0|-0)
Re: MSN i Microsoft Office
Wysłano: 16.12.2009 8:04:29
Dotyczy to m.in MSN, to napiszę tutaj.

Pojawił się problem z Pidginem. Jeszcze niedawno działał mi idealnie. Ale od wczoraj program nie łączy mi się z serwerem MSN i pojawia się komunikat: "Nasz protokół nie jest obsługiwany przez serwer.". Co to konkretnie oznacza i co mogę z tym zrobić?

0
(+0|-0)
Re: MSN i Microsoft Office
Wysłano: 16.12.2009 15:23:02
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Cytat z "KPL":
Pojawił się problem z Pidginem. Jeszcze niedawno działał mi idealnie. Ale od wczoraj program nie łączy mi się z serwerem MSN i pojawia się komunikat: "Nasz protokół nie jest obsługiwany przez serwer.". Co to konkretnie oznacza i co mogę z tym zrobić?


Hmm, u mnie działa normalnie. Co prawda pojawia sie komunikat o /net passporcie, ale to dlatego, że nie chce mi sie zweryfikować adresu p[rzypisanego jako login w msn - którego zresztą juz nie uzywam.


Anonim
0
(+0|-0)
Re: MSN i Microsoft Office
Wysłano: 17.12.2009 17:23:58
Dużo mi to pomaga Ola -_-'

0
(+0|-0)
Re: MSN i Microsoft Office
Wysłano: 17.12.2009 18:11:52
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Szczerze - nie rozumiem, błedu. Z opisu wynika, że serwer MSN wysyła informację, jakoby nie obsługiwał protokołu MSN. Próbowałaś aktualizować program?


Anonim
0
(+0|-0)
Re: MSN i Microsoft Office
Wysłano: 17.12.2009 18:38:43
Tak, ale zero efektów.

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane