Zmień fonty Zmień rozmiar

PrzeglÄ…dajÄ…cy wÄ…tek:   3 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12345>>


0
(+0|-0)
Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 22.11.2009 22:28:42
Lis rudzielec
Zmiennokształtny
Miałem dzisiaj dziwne, niemal mistyczne przeżycie. Po obejrzeniu tego filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=tPkuiWZpAOE doznałem uczucia ogromnego smutku, niewypowiedzianej tęsknoty, takiej niezwykłej, ściskającej za serce, wręcz przytłaczającej. Postanowiłem przejść się w samotności i, gdy spojrzałem na niebo ujrzałem poniższe zjawisko... Zbieg okoliczność? :P Co wam ten kształt przypomina? Bo mi on się kojarzy tylko i wyłącznie z furry... :P Jak mieliście jakieś dziwne przeżycia, lub macie komentarze to wpisujcie się :D
Ostatnio edytowany przez Dziama dnia 22.11.2009 22:47:55
Załącznik:
jpg  Zdjêcie000.jpg (66.38 KB; 1200x1600 px)
1275_4b09acdcd6fca.jpg 1200x1600 px
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=tPkuiWZpAOE


0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 22.11.2009 23:32:04
gronkowiec
Anthro
Nie wiem co ty na tym zdjęciu zobaczyłeś, ale ja widzę mapę świata (Ameryka + Euroazja)...
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 22.11.2009 23:49:53
Wilk
Anthro
Jak test Rorschacha.
Ja tu widzę biegnącego czworonoga, który próbuje przywalić w coś czołem. Ewentualnie strzela z lasera.

A z własnych przeżyć: kilkukrotnie wydawało mi się, że ktoś przebywa ze mną w pokoju. Niby nic specjalnego, ale odczucie było bardzo silne, wręcz niepokojące.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 22.11.2009 23:59:28
jestÄ™ kapibarÄ™
Cytat z "WilkołakNerevar":
Jak test Rorschacha.
Ja tu widzę biegnącego czworonoga, który próbuje przywalić w coś czołem. Ewentualnie strzela z lasera.

A z własnych przeżyć: kilkukrotnie wydawało mi się, że ktoś przebywa ze mną w pokoju. Niby nic specjalnego, ale odczucie było bardzo silne, wręcz niepokojące.


-> dajmony

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 23.11.2009 0:09:12
Wilk
Anthro
Chyba nie, bo się nie odzywało (a spytałem z ciekawości).
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 23.11.2009 2:26:46
A mi siÄ™ z penisem kojarzy :-ok (serio!)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 23.11.2009 10:17:53
Jakby ktos "otwieral" chmury, zobaczyl ciebie i chcial "wejsc" do naszego swiata...
PS1. Ty lepiej uwazaj, bo jak jakies Nibelungi przez ciebie nam tu wejda i cos spsuja, to bedze twoja wina! :(
PS2. PS1 jest zartem.

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 23.11.2009 11:08:09
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Cytat z "Cereal Killer":
A mi siÄ™ z penisem kojarzy :-ok (serio!)


żadna nowość :D
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 23.11.2009 18:47:36
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Przecież tam jet Syrenka Warszawska z wielkim cycem i jeszcze większym tyłkiem.

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 23.11.2009 20:59:22
Lis rudzielec
Zmiennokształtny
Cytat z "WilkołakNerevar":
A z własnych przeżyć: kilkukrotnie wydawało mi się, że ktoś przebywa ze mną w pokoju. Niby nic specjalnego, ale odczucie było bardzo silne, wręcz niepokojące.


Też coś takiego miałem, ale ostanio ustało... Słyszałeś kiedyś o sukkubach??? Jestem pewien, że właziły mi do pokoju :P Ich "interakcja" z "celem" polega na duszeniu i "gwałceniu" duszy (nie, nie jestem poje&%ny ;P). Miałem to regularnie - śpię, słyszę we śnie śmiech (mrożący krew w żyłach), potem czułem uderzanie w brzuch i duszenie. Jak się budziłem to ustawało. Ostatnim razem poczułem wbicie czegoś ostrego w kolano (coś jak szpony, czy długie paznokcie), gdy sie obudziłem, tylko to kolano wystawało spod kołdry...

PS: Ale bajki, co? :P
Ostatnio edytowany przez Deneb dnia 23.11.2009 21:47:31

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 23.11.2009 21:02:20
Tinker Pony
Zmiennokształtny
To się nazywa paraliż senny, pojawia się, kiedy odzyskasz świadomość zanim mózg zwolni blokadę mięśni zabezpieczającą cię przed wierzganiem wszystkimi kończynami podczas snu REM.

Być może kolano nie wystawało spod kołdry, bo było chwycone, tlko wrażenie chwytu pojawiło się, bo kolano jako jedyne wystawało spod kołdry i było narażone na różnicę temperatury względem ciała? :D
Ostatnio edytowany przez Selph dnia 23.11.2009 21:03:52

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 23.11.2009 21:29:25
Trickster
Anthro
Cytat z "Dziama":
Cytat z "WilkołakNerevar":
A z własnych przeżyć: kilkukrotnie wydawało mi się, że ktoś przebywa ze mną w pokoju. Niby nic specjalnego, ale odczucie było bardzo silne, wręcz niepokojące.


Też coś takiego miałem, ale ostanio ustało... Słyszałeś kiedyś o sukkubach??? Jestem pewien, że właziły mi do pokoju :P Ich "interakcja" z "celem" polega na duszeniu i "gwałceniu" duszy (nie, nie jestem poje&%ny ;P). Miałem to regularnie - śpię, słyszę we śnie śmiech (mrożący krew w żyłach), potem czułem uderzanie w brzuch i duszenie. Jak się budziłem to ustawało. Ostatnim razem poczułem wbicie czegoś ostrego w kolano (coś jak szpony, czy długie paznokcie), gdy sie obudziłem, tylko to kolano wystawało spod kołdry...

PS: Ale bajki, co? :P


To nie musiał być Sukkub, poza tym Sukkuby, a dla większości PF'u Inkuby czyli męski odpowiednik Sukkuba x3 to byty astralne, które nie zjawiają się *pstryka palcami* od tak. Trzeba je umieć przyzwać. Rytuał polega głównie na ceremonialnej masturbacji. x3
To mogło być praktycznie wszystko z pierwszego planu, ale nic poza tym wszystko inne by Cię po prostu zjadło x3
Nie no, żart. A po prostu mogło Ci się też to najzwyczajniej w świecie śnić. Mam tak czasem, a co do uczucia obecności kogoś w pokoju to mam to bardzo, ale to bardzo często, gdy się medytuje wyczulają się te najczulsze narządy magiczne, które ludzie zatracili tysiące lat temu. Możesz czuć jakiegoś ducha lub jak mówiłem, inny byt astralny. :D
Ostatnio edytowany przez Deneb dnia 23.11.2009 21:48:27

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 23.11.2009 22:01:19
Lis rudzielec
Zmiennokształtny
Uczyłem się medytacji przez wakacje, ale przestałem, ponieważ zaczęłem miewać dziwne stany - oderwanie od rzeczywistości oraz projekcję jakiegoś kolesia wchodzącego do mojego pokoju. A podczas medytacji przestawałem czuć, np. kontakt z podłogą, albo miałem też odczucie spadnia, raz miałem wrażenie otwierania się oczu, mimo, że były zamknięte - Trzecie Oko, jak mniemam. Gdy zaprzestałem, pojawiły się te rzeczy, o których już pisałem, jednak one też ustały, na dzień przed wizytą u mnie mojej babci. Może to mieć jakiś związek?

Cytat z "Selph":
To się nazywa paraliż senny, pojawia się, kiedy odzyskasz świadomość zanim mózg zwolni blokadę mięśni zabezpieczającą cię przed wierzganiem wszystkimi kończynami podczas snu REM.

Być może kolano nie wystawało spod kołdry, bo było chwycone, tlko wrażenie chwytu pojawiło się, bo kolano jako jedyne wystawało spod kołdry i było narażone na różnicę temperatury względem ciała? :D


Oj tam, nie bądźmy tacy racjonalni... ;P
Ostatnio edytowany przez Dziama dnia 23.11.2009 22:13:13

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 23.11.2009 22:16:53
Szare A Fu Fu
Smokełke
Jednym słowem za mało wiesz o medytacji ;) odsyłam do źródeł typu książki i wykłady ;)

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 23.11.2009 22:18:24
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Trzeba mieć trochę wiedzy i szczyptę racjonalizmu, żeby móc oddzielić to, co faktycznie jest ciekawym i dziwnym zjawiskiem od rzeczy zupełnie naturalnych i normalnych ;)

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 23.11.2009 22:36:53
Trickster
Anthro
Cytat z "Dziama":
Uczyłem się medytacji przez wakacje, ale przestałem, ponieważ zaczęłem miewać dziwne stany - oderwanie od rzeczywistości oraz projekcję jakiegoś kolesia wchodzącego do mojego pokoju. A podczas medytacji przestawałem czuć, np. kontakt z podłogą, albo miałem też odczucie spadnia, raz miałem wrażenie otwierania się oczu, mimo, że były zamknięte - Trzecie Oko, jak mniemam. Gdy zaprzestałem, pojawiły się te rzeczy, o których już pisałem, jednak one też ustały, na dzień przed wizytą u mnie mojej babci. Może to mieć jakiś związek?


Medytacja własnie po to służy, otwiera Trzecie Oko, sprawia że widzisz rzeczy których normalni ludzie nie zobaczą, czujesz rzeczy, których wiele milionów ludzi nigdy nie poczuje! To jest właśnie fenomen bycia "innym" bycia magiem współczesnego świata. Po kilku miesiącach medytacji zaczniesz widzieć aurę ludzi, energię wiszącą w powietrzu, byty astralne, takie jak duchy itp. to nie jest dla osób o słabych nerwach bo w nocy często widzi się humanoidalne chmury energii chodzące na przykład po ulicach, to są "ślady" ludzi... Creepy, but awesome dude. ^ ^

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 23.11.2009 23:07:36
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Co do magii, polecam książkę "Rio Anaconda" Cejrowskiego. Gość jest zagorzalym katolem a pisze o magii całkiem na serio i poważnie. Niektóre historie dają nieźle do myślenia ;) . Np. historia o indiańskim szamanie, który wskoczyl do rzeki i płynął, płynął i płynął aż nagle wynurzył sie "z drugiej strony". Tłumaczył że na "ziemiii z drugiej strony" też żyją czerwonoskórzy, ale ziemia jest sucha a rośliny mają kolce. Po czym narysował kontur australii. Zadziwiające, gość który całe życie spędził na amazońskich "dzikich ziemiach" ;O .
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 24.11.2009 13:28:15
Trickster
Anthro
Owszem czytałem ^ ^
"Gringo wśród Dzikich Plemion" też zaliczone, świetne reportaże, naprawdę cudowne.
Albo to, że szaman patrzył się na Cejrowskiego z drugiego brzegu rzeki, i nagle stał za nim... Albo wcielanie swojej duszy w ciało zwierzęcia.

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 24.11.2009 18:22:56
Lis rudzielec
Zmiennokształtny
O! To to ostanie mi się podoba... Jakieś pomysły, jak to zrobić??? :D

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 24.11.2009 18:50:27
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Mi zdjęcie skojarzyło się z tym ^^
Załącznik:
jpg  the_goatse_cloud_formation-0c5.jpg (13.62 KB; 450x338 px)
389_4b0c1c34d5ca5.jpg 450x338 px
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 24.11.2009 20:05:39
Kangur
Anthro
Cytat z "Dziama":
O! To to ostanie mi się podoba... Jakieś pomysły, jak to zrobić??? :D


I przerobią cię na futro, świetny pomysł : P

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 24.11.2009 20:39:37
Szare A Fu Fu
Smokełke
Cytat z "Selph":
Trzeba mieć trochę wiedzy i szczyptę racjonalizmu, żeby móc oddzielić to, co faktycznie jest ciekawym i dziwnym zjawiskiem od rzeczy zupełnie naturalnych i normalnych ;)


A kto powiedział, że to co naturalne i normalne, nie może być też ciekawe i dziwne ;3

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 24.11.2009 21:11:30
Wilk
ZwierzÄ™
W naszym świecie magia nie może istnieć bez logicznego naukowego wytłumaczenia.
I choćby to wytłumaczenie było bzdurą totalną i kłamstwem wierutnym, bez niego czar się nie uda.

W większości wypadków starczy "a zdawało ci się", "halucynacja" itp ale jeśli czar uwiecznić czy w fotografii czy w innym wiarygodnym dokumencie, znajdą się i inne, dogłębniejsze wytłumaczenia.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 24.11.2009 21:32:03
Tinker Pony
Zmiennokształtny
W sumie nikt ^ ^ Ale imo nie ma po co wkręcać sobie, że dopadł cię sukkub, jeśli to faktycznie paraliż (i lepiej wykorzystać ten paraliż do próby OOBE ;) )

0
(+0|-0)
Re: Rzeczy dziwne i ciekawe
Wysłano: 24.11.2009 21:59:48
Hipogryf
Anthro
Poruszyłeś OOBE, a mnie niedawno -prawie- udało się "uzyskać" świadomy sen (LD)
Ech, ale zaraz po "uzyskaniu kontroli" wszystko zaczęło się rozmazywać..


Trzeba próbować dalej, bo to całkiem ciekawa sprawa jest.

 Aby pisać należy być zalogowanym
12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane