Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<1...56789>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 25.04.2008 10:17:48
Cytat z "jareks":

Serio czy sobie robisz jaja?
Swoja droga jak sie mozna bać samochodu:)

Jeżeli w okolica jest od kilku lat opuszczona jest bardzo późno a droga to pozostałość po dojeździe do elektrociepłowni to można się domyśleć co zamierzają ludzie w samochodzie zmierzającym prosto w twoim kierunku z dużą prędkością...

0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 25.04.2008 10:30:52
specjalnie przyjechali na to odludzie żeby cie postraszyć? rozjechać? zgwałcić?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 25.04.2008 11:07:50
Niewykluczone, :D ale na pewno widzieli żar z peta tym bardziej że stałem tuż przy tej drodze. :D
Poza tym zatrzymali się tuż przymnie.

0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 25.04.2008 11:08:38
w mojej okolicy samochód na odludziu oznacza trzy możliwośći:
-przyjechali się poyiffać
-przyjechali zażywać jakoweś narkotyki
-kradną drzewo z lasu

nie ma innej mozliwości :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 25.04.2008 11:16:59
Heh u mnie samochód oznacza wpier ... . No zależy jaki i jaka rejestracja ;] Wiecie ... koledzy się tu nie lubią za bardzo.
heh a wczoraj nawet przywieźli ze sobą zabawki ale nasi mieli lepsze ;]

Wracając do strachu to jest potrzebny. To nasza naturalna obrona, Czasami lęk jest przesz nas nabywany w różnych sytuacjach życiowych. Np dla czego małym dzieciakom przykłada się łapę do jeszcze nie nagrzanego lecz ciepłego kaloryfera ? Po to żeby zaczął się go bać i nie wkładał tam łap. No ale Z tym ma wiele wspólnego Arachnofobia i inne bzytkie rzeczy. Zaczynamy się ich bać podczas jakichś sytuacji i kodujemy je w sobie jak pamięć imunologiczną \\\ czy jakoś tak.
Da się to jakoś odwrócić ale trzeba na to dużo rozmowy. Samemu można sobie jedynie wmawiać i pogrążać chyba że ktoś jest silny. Ja nie pokonam swojego lęku i wiem to na pewno ... ciągle mam wspomnienie i każdy kto się boi ma podobne ale nie każdy je pamięta więc trudniej jest z nim walczyć.
Paplanina czy myśl bo sam już nie wiem co plotę ?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 25.04.2008 11:18:48
hehe Tam to by mogli złom zbierać albo martwe rośliny na opał... wydaje mi się że urządzili tam sobie bibę.
Ale wy chyba nie wiecie że tam się dzieją różne straszne rzeczy: kilku znajomych w więzieniu, po innych ślad zaginął, a jeszcze kilku innych znaleziono martwych w kanale... ;(

Wracając do lęków to teraz są wprowadzane nowe metody komputerowe widziałem program gdzie za pomocą symulacji komputerowej leczyli kobietę z Arachnofobii.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 25.04.2008 11:21:36
;] czyli innymi słowy ktoś komuś z du..y zrobił jesień średniowiecza ?

0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 25.04.2008 11:33:02
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
tak, za pomocą komputera zrobili jej z dupy jesień.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 25.04.2008 11:42:02
O tych w kanale pisałem ;p
Ale jej też można zrobić w sumie z mózgu kisiel ;] Czemu nie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 25.04.2008 12:08:45
Taa już teraz komputery robią wam z mózgu kisiel! :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 25.04.2008 12:09:35
wszyscy was ścigają i chą wam tyłki okopać... jakie to smutne :P
odnosze wrażenie zę tam nie było żadnego samochodu...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 25.04.2008 12:26:47
Nie chcesz wierzyć to nie wierz... gdybyś mieszkała w takiej okolicy jak ja to wiedziała byś w czym tkwi problem! :P
(bo ile to ja razy na starym mieście wp***ol dostawałem...)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 27.04.2008 9:00:48
Jak sie nie ma ekipy albo ma pecha to tak jest.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 27.04.2008 9:25:31
Wielu rzeczy się boje... Przede wszystkim tego, że nie skończe szkoły, nie dostane roboty, dziewczyna mnie rzuci, albo stanie się coś jeszcze bardziej okropnego (np. ktoś odkryje, że jestem futrem, a wtedy to już tylko sznur). Moge jeszcze długo wymieniać.

0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 28.04.2008 15:51:30
Szczur
Zmiennokształtny
boje sie nie zdać do następnej klasy,boje sie swojej Emmy,lękam sie ludzi,boje sie rodziców,biadole jak to bedzie jak rodzice dowedzą sie tego czego nie mająsie dowiedzieć i duchów...
Tak to chyba wsyztko o...i jeszcze boje sie,że moje ksiazka okaże sie kiczem i wystawi mnie na posmiewisko...tak tego sie boje i wielu innych rzeczy,ale to już takie drobiażdżki dnia codziennego.
Bo szczurzo jest umieć śmiać się z siebie!!

0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 28.04.2008 20:29:31
futrzasty smok
Anthro
Boję się : że mi ktoś ogoli głowę na łyso gdy będę spał. że zostanę nominowany do nagrody Darwina, spadania z dużych wysokości <szczególnie na mordę>, pszczół, i takie tam głupoty których sobie przypomnieć nie mogę :-Pk .

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 29.04.2008 13:17:59
Cytat z "Szamcio":
Jak sie nie ma ekipy albo ma pecha to tak jest.

Ekipa zawsze jest, gorzej z tym drugim. :D Tak na serio od urodzenia prześladuje mnie cholerny pech...
Eee na łyso wale nie jest tak źle. ;)
Co do starych to już prawie wogóle się z nimi nie widzę i cholernie rzadko rozmawiam, oni chyba już nawet nie wiedzą jakiego mam kompa więc luz. 8)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 29.04.2008 14:51:58
Bardzo boje się jeszcze trzech rzeczy:
a) że na świecie będzie pokój (chociaż to niemożliwe)
b) że zapanuje anarchia
c) że jakieś zielone pały zlikwidują armię

0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 29.04.2008 15:14:58
jestę kapibarę
cholerni militaryści... wojsko w polsce powinno być rozwiązane, i pozostawiony tylko korpus inżynieryjny.

boję się jednak, ze tak się nie stanie bo palantom tylko "pokazy siły" i ściąganie krajowi kłopotów na łeb w głowach.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 29.04.2008 15:16:41
Tja... kolejny "genialny" pomysł. Równie dobrze można rozwiązać policje i zrobić państwo dobrobytu. Heh, jeśli już to lepiej zostawić jednostki szybkiego reagowania i ŻW xD

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 29.04.2008 15:43:39
Taa policję można by rozwiązać czemu nie. ;-)k
Ale wojska nie dał bym ruszyć chyba że zrobili by wyprzedaż mienia po wojskowego to by się nakupowało trochę tych pięknych maszynek i giwer. :-)k
(niema to jak wojsko!)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 29.04.2008 15:45:26
Svornskar - już sprzedają! Można kupić m.in. transporter opancerzony. Cóż... gdyby wojsko zostało zlikwidowane to byłby to koniec świata.

0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 29.04.2008 16:23:21
Arachne
Taur
Jeśli wojsko czy policja miały by zostać rozwiązane ze względy na brak potrzeby ich istnienia (brak przestępstw, wojen itp), to jestem jak najbardziej za. Ale dobrze wiemy, że to jest nie do osiągnięcia.

0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 29.04.2008 16:27:21
<zakłada pacywe, odpala jointa i skanduje>
MAKE YIFF, NOT WAR!!!

(a w wersji bardziej dosadnej zacytuje Kazika "Zapamiętaj na zawsze, pierdol służbe wojskową!!!")

no, właśnie, coś czego w sumie się obawiam, że pewnego dnia jakiemuś jajogłowemu wojskowemu coś odpitoli i czołgi wyjadą na ulice a do mych drzwi zapukają wysłannicy reaktywowanego WRON-u... panowie zastanówcie się co wypisujecie, w państwie kontrolowanym przez wojskowych o swobodnym dostępie do internetu raczej możecie zapomnieć, i tak zamiast podniecać się kałachami na internecie będziecie mieć kałacha w dupie :P

0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 29.04.2008 16:34:58
PERMABAN
Ból, styropian. Na widok styropianu po 5 sec mnie nie ma. Brrr, a jak ktoś zdąży zazgrzytać przy mnie...

 Wątek zablokowany
<<1...56789>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane