Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<1...6789


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 29.04.2008 17:10:05
Ja sie boje ze kiedys zgine przez chorobe, ktora bedzie powoli wyzerac moje sily, np HIV lub ina tego typu łajza....

0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 29.04.2008 20:18:13
Miś - Fallen Jedi
Anthro
samotności, opuszczenia przez innych ... utraty Miłości kiedy już naprawdę zna się znaczenie tego słowa ...
Bear - Fallen Jedi
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
Furry Bear
If I were a bear,
And a big bear too,
I shouldn’t much care
If it froze or snew;
I shouldn’t much mind
If it snowed or friz —
I’d be all fur-lined

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 29.04.2008 20:33:03
Siem boje twojej mamy :<

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 4.05.2008 17:26:20
Cytat z "Gabi":
Siem boje twojej mamy :<

To prawidłowo! (mrr na myśl o mamie to aż ciarki mnie przeszły)

Cytat z "LV":
mwahahaha, zrobiliście offtop. Ja w swoim poście napisałem że się boję tego że nie rozwiążą wojska,

Zaraz zaraz! Jak można się bać że nie rozwiążą wojska?! Chyba na odwrót. Ja się boję że świat stanie się idealny, taki bez wojen, konfliktów, przestępczości i industrializacji a wtedy namnożą się takie hipisy i nie będę już miał co robić bo do wojska niedługo już idę. :-Dk
Ostatnio edytowany przez Svornskar dnia 4.05.2008 17:27:18

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 4.05.2008 20:23:24
Mrówek. :]

0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 4.05.2008 20:51:52
Kundel
Anthro
Jo tam... Ensifer wie o wojnie tylko co wyczytał z książek Dobraczyńskiego i zgrywa chojraka dobrze wiedząc, że go do wojska nie będą chcieli. Zresztą trudno go sobie wyobrazić walczącego w pierwszych szeregach - do walki trzeba mieć predyspozycje: psychicznie i fizyczne.
Strasznie nie lubię jak ktoś chrzani trzy po trzy o czymś czego nie jest w stanie sobie nawet wyobrazić - jeszcze gorzej gdy to gloryfikuje i do tego zachęca.

Svornskar: jeżeli jesteś z rocznika 89' to jako ostatni masz szanse na wojsko zasadnicze w takim wyobrażeniu jakie - mniej więcej - przedstawił Wolfheart. Obowiązkowy pobór do wojska zostaje wstrzymany i zniesiony dla następnych lat - więc Ensifer bać się nie musi, nie będzie miał okazji przemienić swoich hardych słów w czyn. Wojsko zawodowe natomiast to zupełnie inna bajka i na nie należy spoglądać zupełnie inaczej.
Gratuluję Ci również AAAAAAAAŻ tylu znajomych na i po służbie :) Jak tylko skończysz 18 lat nie będziesz musiał już cenzurować ♥♥♥♥♥ rzucanych do dorosłych ;)

"Człowiek jest jedynym zwierzęciem zdolnym przyjaźnić się ze swymi ofiarami, aż do chwili, gdy je pożre" - Samuel Butler, "Mind and Matter".

0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 4.05.2008 20:57:51
AnthroWolf
Anthro
Ja się boję tylko poranka, po nie udanej nocy, bo w tedy moja Wilczyca jest trochę zła – hehehehehehe No co ? po kilku piwach czasem się nie udaję.
Moje konto w YouTube >> http://pl.youtube.com/Bakus10
Moje wilcze forum >> http://www.werewolftheory.fora.pl/

Udawać, że jest się wilkoakiem to nic trudnego...
...prawdziwym wyzwaniem jest być nim naprawde.

0
(+0|-0)
Re: Czego sie boimy?
Wysłano: 4.05.2008 22:17:49
Szczur
Zmiennokształtny
ja moze nie tyle sie boje ile nie lubie,a nie lubie brudu...
Bo szczurzo jest umieć śmiać się z siebie!!

 Wątek zablokowany
<<1...6789


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane