Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany



0
(+0|-0)
Województwa
Wysłano: 11.01.2010 8:04:15
Lis Pospolity
Zwierzę
Pomysł dotyczy dodania do profilu i wyszukiwarki użytkowników pola "Województwo", myślę że nie byłoby to tak trudno zrobić a naprawdę by się przydało, najlepiej w formie rozsuwanego paska z wyborem, żeby nie można było wpisywać czegokolwiek. W polu miasto niektórzy wpisują <z nikąd>, <z piekieł> itp. a tam można by było wybrać tylko istniejące województwo albo po prostu zostawić puste i nie wpisywać nic jak ktoś nie chce zdradzić skąd jest. To by bardzo ułatwiło szukanie futrzaków z własnej okolicy i dałoby ogólną orientację gdzie mamy największe zagęszczenie :P Województwo chyba każdy może podać jak już miasto/wieś się obawia, tym bardziej że nie każdy wie gdzie jest jakieś miasto. Mam nadzieje że to się uda jak tylko ktoś kto umie i może się tym zająć znajdzie chwilkę. Co o tym myślicie?

0
(+0|-0)
Re: Województwa
Wysłano: 11.01.2010 8:28:26
orzeł przedni / człowiek
Cytat z "Vonderey":
Województwo chyba każdy może podać jak już miasto/wieś się obawia, tym bardziej że nie każdy wie gdzie jest jakieś miasto.


No pewnie, że tak. Mieszkam w Północnej Ostrobotni, będzie można to wybrać też? ;>
For we're the outstretched fingers
That seize and hold the wind...

DA / FA

0
(+0|-0)
Re: Województwa
Wysłano: 11.01.2010 8:36:00
Lis Pospolity
Zwierzę
Chodzi o polskie województwo bez żadnych kombinacji, jak ktoś nie mieszka w Polsce albo nie chce wpisać, zostawia puste :P

0
(+0|-0)
Re: Województwa
Wysłano: 11.01.2010 12:32:48
Mykita
Zmiennokształtny
Podobało by mi się takie rozwiązanie.

0
(+0|-0)
Re: Województwa
Wysłano: 11.01.2010 13:11:20
Szeregowy Spizgalski
Tak.
To bez sensu. Kto chciał zdradzić miejsce zamieszkania, to wpisał miasto albo zaznaczył sie na mapce. Kto nie chciał to i tak tego nie zrobi. Po kiego czorta ci spis województw skoro masz mapę?
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Województwa
Wysłano: 11.01.2010 14:11:55
Mykita
Zmiennokształtny
Myślałem o prostym sposobie sprawdzenie kto jest w okolicy. Choć pewna racja jest po Twojej stronie, województwo nie jest najlepszym wyznacznikiem odległości. :-?k
Błędny tok myślenia przy małej ilości dostępnego czasu. W pracy jestem :-Pk
Ostatnio edytowany przez Dreamer dnia 11.01.2010 14:15:14

0
(+0|-0)
Re: Województwa
Wysłano: 11.01.2010 20:46:10
Wilczyca
Anthro
Heh i niby futrzaki z zagranicy mają nie podawać miejsca zamieszkania bo województwa tylko na terenie Polski będą? Bez sensu. Zgadzam się z Wolfheart ; o

0
(+0|-0)
Re: Województwa
Wysłano: 11.01.2010 21:00:19
Skunks
Anthro
Safira, nie zrozumiałaś. Przeczytaj jeszcze raz.

Futrzaki z zagranicy będą mogły podawać miejsca zamieszkania, ale województwa nie wybiorą, bo będą tylko te, co są w Polsce.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Województwa
Wysłano: 11.01.2010 21:41:29
żeby takie coś wypaliło, to w mechanizmie forum musiał by być takowy "pierdolnik" który umożliwiałby wyszukiwanie użytkowników wg. województw. Wtedy takie coś ma sens.

0
(+0|-0)
Re: Województwa
Wysłano: 11.01.2010 21:49:17
gronkowiec
Anthro
Cytat z "Marvin_Fuchss":
żeby takie coś wypaliło, to w mechanizmie forum musiał by być takowy "pierdolnik" który umożliwiałby wyszukiwanie użytkowników wg. województw. Wtedy takie coś ma sens.


Możesz szukać wg. miejsca zamieszkania. A województwa to raczej pomysł chybiony. Jak ktoś nie chce podawać dokładnego miasta i/lub mieszka na jakiejś pipidówie, może zamiast miasta wpisać województwo czy okolice i jak się patrzy, kilka osób tak ma.
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Województwa
Wysłano: 11.01.2010 23:26:07
Lis Pospolity
Zwierzę
Chodzilo mi o to ze to by ulatwilo a nie ze jest konieczne, jakby to bylo w wyszukiwarce bo dajmy na to ze chce znalesc kogos w poblizu i w ogole JAKA TO CZESC POLSKI, bo jak ktos nie jest dobrym geografem to skad ma wiedziec gdzie jest jakies duze miasto w danym wojewodztwie. Dajmy na to chce znalesc kogos kolo siebie, wpisuje malopolska i wyskakuja mi wszyscy z malopolski, a tam juz moge sie dopytac dokladniej skad jest. A nie szukac na oslep :P nie wiem jak widza to inni ale mi by sie to podobalo i przydalo, na pewno wielu nowym tez. Nie znam sie za bardzo na informatyce ale dodac takie okienko w profilu i wyszukiwarce to chyba nie robota na dlugie lata :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Województwa
Wysłano: 11.01.2010 23:39:14
Okienko w profilu to mozna latwo zrobic (jedynym utrudnieniem jest znajomosc czytania/pisania) - podpiac pod wyszukiwarke troche trudniej(o ile pamietam to DarkV tez tam wkladal swoje lapy).
Wedlug mnie jest to przydatne(wiele razy szukalem w nazwie np. Krakow zeby kogos znalezc kolo siebie. Ile roboty by bylo mniej gdyby mozna bylo wyszukac "Małopolska" :))

0
(+0|-0)
Re: Województwa
Wysłano: 11.01.2010 23:50:53
PERMABAN
www.mapapolski.pl
Wpisujesz nazwę miasta i masz dokładne położenie, magia! : D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Województwa
Wysłano: 11.01.2010 23:57:31
Co nie? Sam Harry Potter moglby sie uczyc od ciebie! 8D
A teaz wyobraz sobie ze masz chec znalezc kogos kolo siebie. Bedziesz wertowala te ponad 400 uzytkownikow?
Ostatnio edytowany przez Akimoto dnia 11.01.2010 23:58:04

0
(+0|-0)
Re: Województwa
Wysłano: 12.01.2010 7:20:39
Lis Pospolity
Zwierzę
Cytat z "Akimoto":
Co nie? Sam Harry Potter moglby sie uczyc od ciebie! 8D
A teaz wyobraz sobie ze masz chec znalezc kogos kolo siebie. Bedziesz wertowala te ponad 400 uzytkownikow?


No wasnie o to mi chodzi, tak to wpisujesz to malopolska i masz ze 30 a miasta w swojej okolicy to chyba sie zna, no nie? :p

0
(+0|-0)
Re: Województwa
Wysłano: 12.01.2010 8:07:38
jestę kapibarę
Cytat z "Vonderey":
Cytat z "Akimoto":
Co nie? Sam Harry Potter moglby sie uczyc od ciebie! 8D
A teaz wyobraz sobie ze masz chec znalezc kogos kolo siebie. Bedziesz wertowala te ponad 400 uzytkownikow?


No wasnie o to mi chodzi, tak to wpisujesz to malopolska i masz ze 30 a miasta w swojej okolicy to chyba sie zna, no nie? :p


Patrzysz na mapę i masz wszystko co chcesz, o ile ktoś chociażby w przybliżeniu zaznaczył. Bo jak nie będzie chciał to i nawet nie wpisze województwa. Opcja zbędna, temat kończymy.

 Wątek zablokowany


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane