Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

1234>>


0
(+0|-0)
Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 14.01.2010 23:24:35
gronkowiec
Anthro
Witam,

Poważnie noszę się z chęcią kupienia sobie książki "The Seventh Chakra" Kevin'a Frane po premierze (29 stycznia):

http://www.sofawolf.com/c...products_id=113

Niestety wygląda na to, że jedyne źródło książek z Sofawolf Press jest ich sklep internetowy. Naliczają oni dość duże opłaty za wysyłkę. W przypadku jednej książki jest to ok. 29,25$. Przy zakupie większej liczby przedmiotów koszt wysyłki już tak drastycznie nie wzrasta, ponadto istnieje wtedy możliwość podzielenia się kosztami wysyłki.

Tak więc z wyprzedzeniem zakładam ten temat w celu znalezienia ewentualnych chętnych na zakupy za oceanem, gdyż w pojedynkę to średnio opłacalne.

Wydawnictwa chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Wypuściło takie pozycje jak "Dog's Days of Summer", "Out of Position" i wiele innych niepowtarzalnych książek, komiksów i magazynów furry. Zapraszam do zapoznania się z ofertą na stronie: http://www.sofawolf.com/catalog/

Ew. chętnych proszę o wpisywanie się w temacie, może udałoby się nam zebrać jakieś zbiorcze zamówienie :-Dk Sądzę, że każda pozycja z tego sklepu byłaby apetycznym kąskiem w naszym Polskim środowisku :)
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 15.01.2010 0:00:16
jestę kapibarę
Jakby co, pisałbym się na piąty i szósty Heat... i na X.

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 15.01.2010 0:21:39
gronkowiec
Anthro
To super, niech temat wisi, im nas więcej tym lepiej : ]
0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 5.02.2010 17:21:55
Bump. Oferta nadal aktualna. Chciałbym w przyszłym tygodniu składać zamówienie. Na tą chwilę wyglądałoby ono następująco:

LV:
Heat #5.................................................$14.95
Heat #6.................................................$14.95
"X" edited by Kyell Gold..........................$19.95
suma: $49.85

Gravedigger:
The Seventh Chakra...............................$19.95
Out of Position........................................$19.95
suma: $39.90

Verdan:
Why Coyotes Howl..................................$15.95
suma: $15.95


całkowite koszty wysyłki: $40.50
koszty wysyłki na osobę: $13.50

Ostateczna cena oczywiście zależy od przelicznika dolara w dniu zakupu, dochodzi, też rzecz jasna, koszt wysyłki w Polsce. Fajnie jakby ktoś się jeszcze zdecydował na zakupy, nie codzień jest okazja do zakupów stricte futrzastych publikacji.
Im więcej zamawiających, tym koszty wysyłki dzielą się bardziej.
Ostatnio edytowany przez gravedigger dnia 5.02.2010 18:13:11
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 5.02.2010 17:52:22
fajkojot
Człowiek
To ja się dorzucę i poproszę "Why coyotes howl" Wattsa Martina :)
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 5.02.2010 18:07:04
gronkowiec
Anthro
Cieszę się niezmiernie :) Lista uaktualniona.
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 5.02.2010 21:54:10
jestę kapibarę
Spłukałem się w tym miesiącu na niespodziewanie dodatkowe meble :/ Będę miał na to kasę dopiero w marcu :/
Ostatnio edytowany przez LV dnia 6.02.2010 0:09:12

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 5.02.2010 22:36:59
gronkowiec
Anthro
Zasmucasz mnie bardzo LV'le :-(k Miałem nadzieję mieć te książki w łapkach już w tym miesiącu, ale cóż, chyba w takim razie poczekamy do następnej wypłaty ... Gdybym sam nie był teraz po sporych wydatkach, chętnie bym założył za Ciebie.

Mam nadzieję Verdan, że też wyczekasz jeszcze trochę ;) A nóż, widelec, ktoś do tego czasu się jeszcze dopisze do listy zakupów :)
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 5.02.2010 22:49:46
fajkojot
Człowiek
Nie ma problemu, nawet byłoby bardzo dobrze jakby jeszcze ktoś dołączył :)
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 6.02.2010 0:06:56
jestę kapibarę
Rezygnując z niemieszczącej się w pokoju szafy miałem możliwość albo stracić 500 zł zaliczki i zrobić zamówienie od nowa, albo dobrać coś za 800 zł. No to wziąłem ściankę z barkiem do drugiego pokoju za 1300, którą będę składał za miesiąc bo w lutym tego drugiego pokoju nie dam rady ruszyć. Na razie ścianka w stanie zapakowanym zawala mi pół kuchni. Sorry, też się nie spodziewałem tak szybkiego odpływu wypłaty.. i jeszcze opony musiałem kupić.

Dobrze, że luty jest krótki :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 5.03.2010 19:11:11
gronkowiec
Anthro
*bump* (ponownie)

Chciałbym składać zamówienie po 12 marca, kiedy będzie ponownie dostępna książka "Out of Position". Wciąż oczywiście mile widziani inni chętni do zakupów :>
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 5.03.2010 20:19:12
jestę kapibarę
Dawaj dawaj! Dolar niski jak kaczor, tylko brać!

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 5.03.2010 20:34:43
gronkowiec
Anthro
Kwa, nawet nie sprawdzałem ostatnio kursu, mam nadzieję że utrzyma się jeszcze tydzień :>
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 5.03.2010 20:37:26
Lateksowy książe
Anthro
Edit: Fuck, gdzieś mi karty się pomyliły o-O
Ostatnio edytowany przez Szczurex dnia 5.03.2010 21:28:28

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 5.03.2010 20:47:32
jestę kapibarę
Nie ten temat Szczurex ;P

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 11.03.2010 17:38:04
gronkowiec
Anthro
Ok, wszystkie pozycje są już dostępne. Jestem teraz w pracy. Zaraz jak do domu wrócę, składam zamówienie. Zaraz jak obciąży mi kartę to porozsyłam zainteresowanym kwotę i numer rachunku do przelewu :)
| |
Podpis zastępczy v2.04

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 13.03.2010 9:47:59
hmm juz zamówione czy można sie jeszcze dopisać do zamówienia z http://www.sofawolf.com/c...&products_id=58

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 13.03.2010 10:06:07
gronkowiec
Anthro
No teeraz? Tyle czasu było żeby się zdecydować... Niestety już zamówione i zapłacone jest...
0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 25.12.2010 22:40:04
To ponownie ja :)

Znów zbieram chętnych do zakupów pozycji z tego wydawnictwa.
Tym razem poluję przede wszystkim na sequel "Out of Position" Kyell Gold: "Isolation Play" oraz Thousand Leaves od Kevin'a Frane. Od czasu ostatniego zamówienia pojawił się też nowy Heat (#7), zbliża się też premiera "Black Dogs" Ursuli Vernon. Liczyłem trochę na Blotchowy "Nordguard", ale dostępny będzie pewnie dopiero w drugiej połowie 2011.

Miło gdyby znaleźli się znów chętni do wspólnych zakupów, bo takiej literatury, opowiadań i komiksów próżno w Europie/Polsce szukać. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wydawnictwa:


| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 25.12.2010 22:55:52
Corvus Corax
Anthro
Ja chcę "Thousand Leaves" ^^
Caw!

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 25.12.2010 23:01:33
fajkojot
Człowiek
"Thousand leaves" kusi i mnie. Jak wypadło "The Seventh Chakra" Grave?
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 25.12.2010 23:28:26
gronkowiec
Anthro
I Kruczyca może się na temat wypowiedzieć ;) Dla mnie bardzo fajna była ta książka. Faktycznie taki James Bond w freciej skórze. Łatwo się czyta, nie przynudza. Świat zamieszkały przez rozumne zwierzęta jest jedynie tłem dla fabuły, która równie dobrze mogłaby być osadzona w każdych innych realiach, jednak pewne wątki tworzą pewną aurę tajemnicy i robią klimat, a zwierzęce atrybuty (postrzeganie świata, mowa ciała) pojawiają się sporadycznie. Co było przed cywilizacją? Czy to jest Ziemia? Czy byli wcześniej ludzie? Bardzo mi się to podobało i na pewno polecam do przeczytania ;)
A jak tam "Why Coyotes Howl"? Może jakaś wymianka lektur? :3
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 25.12.2010 23:54:34
fajkojot
Człowiek
Cytat z "gravedigger":
I Kruczyca może się na temat wypowiedzieć ;) Dla mnie bardzo fajna była ta książka. Faktycznie taki James Bond w freciej skórze. Łatwo się czyta, nie przynudza. Świat zamieszkały przez rozumne zwierzęta jest jedynie tłem dla fabuły, która równie dobrze mogłaby być osadzona w każdych innych realiach, jednak pewne wątki tworzą pewną aurę tajemnicy i robią klimat, a zwierzęce atrybuty (postrzeganie świata, mowa ciała) pojawiają się sporadycznie. Co było przed cywilizacją? Czy to jest Ziemia? Czy byli wcześniej ludzie? Bardzo mi się to podobało i na pewno polecam do przeczytania ;)

Skąd mam wiedzieć czy ona to czytała? :P
To "Thousand leaves" raz dla mnie. Hmm, a przy okazji, te dwie są jakoś powiązane?

Cytat z "gravedigger":
A jak tam "Why Coyotes Howl"? Może jakaś wymianka lektur? :3

Tytułowe opowiadanie bardzo w porządku (to jest antologia krótkich opowiadań jakby co), pozostałe różnie. Jest całkiem spora ilość tekstów poświęconych relacjom furry - ludzie. Znajdzie się coś dla lubiących cyberpunk, urban fantasy, sf czy fantasy ala książki Glena Cooka (seria o detektywie Garrecie), a nawet klasyczny furry romans (tylko bez gejów). I nawet sympatyczne opowiadanie z kawą w tle.
Momentami pewne wątki są bardzo naiwne (najbardziej razi mnie historia sf "Only with thine eyes", gdzie mamy spotkanie ludzkiej rasy z pierwszymi anthropomorficznymi kosmitami), ale winiłbym konieczność wciśnięcia się w mały format niż warsztat autora. Najbardziej do gustu przypadła mi historia "Fox Maiden" (o dwóch żołnierzach drugiej światowej) i "Travelling Music" z świetnym klimatem drogi, podkreślanym muzyką którą główny bohater sobie słucha w samochodzie. Faktycznie warto te utwory samemu odpalić podczas lektury :)
No i okładka by Kyoth jest klasą samą w sobie.
Ostatnio edytowany przez Verdan dnia 25.12.2010 23:54:58
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 26.12.2010 0:09:25
gronkowiec
Anthro
Cytat z "Verdan":
To "Thousand leaves" raz dla mnie. Hmm, a przy okazji, te dwie są jakoś powiązane?


Ok, wpisuję na listę. A czy są powiązane? Trudno mi precyzyjnie na to pytanie odpowiedzieć, bo czytałem tylko Chakrę, gdzie było jedynie miasto o nazwie Thousand Leaves, a z tego co czytałem na Weasel Wordsmith, obie książki są samodzielne, choć łączy je wspólny świat, a akcja TL toczy się przed wydarzeniami w "The Seventh Chakra".
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 26.12.2010 0:10:54
fajkojot
Człowiek
Dzięki, to chciałem wiedzieć :) Nie chciałbym kupić sequela bez znajomości 1 części.
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

 Aby pisać należy być zalogowanym
1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane