Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234>>


0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 21.01.2011 20:28:13
gronkowiec
Anthro
To znów ja :) Chciałbym składać już zamówienie, ostatnia szansa, żeby się załapać w tej turze. Zamówienie przedstawia się następująco:

Gravedigger:
Isolation Play 19.95$
Thousand Leaves 17.95$
wysyłka 16.42$
suma: 54.32$
-----------------------------------------
Bianko:
Fur-Piled Volume One 17.95$
wysyłka 12.67$
suma: 30.62$
-----------------------------------------
Verdan:
Thousand Leaves 17.95$
wysyłka 12.67$
suma: 30.62$

Czekam do niedzieli wieczór na jakieś dodatkowe decyzje i zamawiam ;)

EDIT: Zamówienie z tej tury zostało złożone. Okazało się, że dostaliśmy jeszcze 7,5% rabatu dla stałych klientów. Miło :)
Ostatnio edytowany przez gravedigger dnia 23.01.2011 18:17:34
0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 9.06.2011 22:42:19
Uwaga, uwaga, to ponownie ja :)

Być może niektórym umknęło, być może nie, ale poinformuję. Wielkimi krokami zbliża się premiera tzw. graphic novel autorstwa Blotcha:


Nordguard Book One: Across Thin Ice

Jest to myślę dobry powód, aby odłożyć sobie parę groszy (premiera 1 lipca) i dokonać wspólnego zakupu tej i/lub innej pozycji z bogatego katalogu wydawnictwa Sofawolf Press.

Z aktualną ofertą wydawnictwa można się zapoznać tu:
http://www.sofawolf.com/catalog/

Zapraszam do kontaktu w sprawie zamówienia dowolną dostępną metodą. Im będzie nas więcej tym jednostkowe koszty wysyłki wiadomo bardziej się rozłożą. Chciałbym składać zamówienie zaraz na początku lipca, po premierze Nordguard. Jeszcze raz zachęcam do zakupów :)
Ostatnio edytowany przez gravedigger dnia 9.06.2011 22:46:12
0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 11.06.2011 12:30:59
Zgłaszają się już pierwsi chętni. Na tą chwilę lista osób chętnych przedstawia się następująco:

- Gravedigger
- Pazur
- Bianko
- Jira

Przypominam, że ceny będą niższe o 7,5% niż w katalogu kiedy sami składalibyście zamówienia. Koszty wysyłki będą sprawiedliwie podzielone i proporcjonalne do wagi wszystkich zamówionych pozycji przez każdą z osób.
Deadline do przyjmowania zamówień ustalam na 2 lipca. Po tej dacie podam każdemu koszty całkowite, łącznie z wysyłką indywidualną na terenie Polski i poproszę o wykonanie przelewów. Zamówienie pójdzie 4 lub 5 lipca. Na podstawie doświadczenia z poprzednich zamówień na dostawę trzeba poczekać ok. 2 tygodni. Na pytania chętnie odpowiem na gg lub PM.

Przypomnę jeszcze, że 1 lipca to także dzień premiery najnowszego Heat #8, który równie polecam:
Ostatnio edytowany przez gravedigger dnia 11.06.2011 12:47:47
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 11.06.2011 13:56:34
fajkojot
Człowiek
Ja poproszę to :)
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 11.06.2011 14:08:21
Lew
A ja chcę Waterways :)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 11.06.2011 21:20:57
Lateksowy książe
Anthro
Kusicie mnie :F

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 26.06.2011 23:03:14
gronkowiec
Anthro
Wiadomości z frontu: mam już 8 indywidualnych zamówień na różne pozycje z katalogu na łączną kwotę przekraczającą 300$ (to już 17 książek/komiksów), czyli szykuje się już ładna paczuszka :)

Dla niezdecydowanych zostaje jeszcze tydzień na podjęcie decyzji, myślę że to jedna z dobrych okazji by się dołożyć zamówieniem nawet pojedynczej "itemki" :)

Zamówienie będę składał po 4 lipca (z uwagi na przypadający wtedy długi weekend).
| |
Podpis zastępczy v2.04

2
(+2|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 26.06.2011 23:14:08
Lew
Bierzcie "Out Of Possition" ludzie bo to naprawde zdecydowanie warte tej ceny. Jedna z takich książek, których się nie zapomina. A przy okazji jest dużo dobrze opisanego yiffu. I jest wzruszające.... ^^
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

1
(+1|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 1.07.2011 10:11:44
gronkowiec
Anthro
Z końcem tygodnia upływa termin w jakim przyjmuję zamówienia z wydawnictwa. W tym miejscu warto jeszcze wspomnieć, że po moim mailu do Sofawolf, wraz z aktualizacją layoutu sklepu (check this out) dodali oni korzystniejszą opcję wysyłki za granicę (tzw. flat rate) niższą o niemal połowę od dotychczasowej. Oznacza to, że jeśli ktoś zamawia teraz przykładowo jedną książkę za katalogową cenę 19,95$, to z wysyłką do Polski będzie to kosztować ok. 70zł (+ wysyłka w kraju lub inne formy odbioru).

Jest to więc naprawdę ostatnia, żeby dołożyć się do zamówienia, choćby z jedną pozycją, do czego bardzo zachęcam :)
Ostatnio edytowany przez gravedigger dnia 1.07.2011 10:13:49
1
(+1|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 23.07.2011 12:13:57
Z przyjemnością zawiadamiam, że zamówienie dotarło. W całości prezentuje się dość imponująco, o czym możecie się przekonać na fotce poniżej. Do zainteresowanych osób zaraz pójdą wiadomości dot. płatności i odbioru zamówionych pozycji. Książki/komiksy będą do odebrania w czasie Woodstocku i Futrzakonu, oczywiści możliwa jest również ich wysyłka na wskazany adres. Mam nadzieję, że wkrótce będę mógł zbierać nową pulę do zamówienia u Sofawolf ;)
Załącznik:
jpg  sofawolf_order.jpg (318.29 KB; 1433x1087 px)
655_4e2a9ea2c7961.jpg 1433x1087 px
0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 28.11.2011 12:40:47
Chciałbym otworzyć nową pulę zamówień do Sofawolf. Tym razem zapisy są otwarte i po prostu w momencie kiedy uzbieram dość pozycji aby wypełniły Flat Rate Box składam zamówienie :) Mam nadzieję, że szybko znajdzie się dość chętnych, o stanie rzeczy będę informował w tym temacie, oraz indywidualnie zamawiających.

Zapraszam do zapoznania się z katalogiem wydawnictwa Sofawolf Zgłaszać swoje zamówienia można bezpośrednio w tym temacie, lub u mnie dowolnym kanałem (PW, GG, IRC). Chętnie odpowiem na pytania, doradzę w wyborze ;)

Pozdrawiam
gronostaj
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 8.12.2011 1:17:44
Lew
Możliwe, że byłbym chętny na Shadows in Snow: More Stories from New Tibet
https://www.sofawolf.com/products/shadows-in-snow
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

3
(+3|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 12.09.2012 20:33:58
gronkowiec
Anthro
Nowe zapisy czas zacząć!

Zapraszam do przeglądania bogatej oferty wydawnictwa:



Szczerze polecam w szczególności zainteresowanie się książkami autorstwa Kyell Gold (naprawdę świetne historie) oraz magazynu Heat (gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, If you know what I mean :-xk ).

Co mogę zaoferować ze swojej strony, to atrakcyjne koszty zakupu, nieporównywalnie niższe niż w przypadku samodzielnych zakupów (posiadam tam już spore zniżki, a zbiorcza wysyłka wychodzi zawsze taniej). Książki/komiksy mogę potem wysłać do każdego pocztą, lub przekazać osobiście, jeśli będzie taka możliwość.

Na zamówienia czekam do 14 października. Koszty ściśle zależą od ilości chętnych i ilości zamawianych książek, więc im więcej nas zamówi, tym taniej dla każdego!
Ostatnio edytowany przez gravedigger dnia 12.09.2012 20:34:43
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 13.09.2012 9:59:03
Anthro
Ja byłabym zainteresowana tymi dwiema pozycjami:
https://www.sofawolf.com/products/the-blood-jaguar
https://www.sofawolf.com/products/peachy-keen-1

O ile oczywiście mógłbyś wysłać mi je potem do Anglii <:3

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 13.09.2012 15:15:36
Lew
Ja oczywiście chcę Gren Fairy (https://www.sofawolf.com/products/green-fairy) ale chyba sobie na spółkę kupimy.
A żeby spróbować czegoś nowego to ja poproszę o - https://www.sofawolf.com/products/iso-1 a nie.. to komiks :(
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 13.09.2012 15:19:03
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 13.09.2012 15:34:29
Pantera
Zmiennokształtny
Kot jak kot ale i psot.

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 13.09.2012 17:17:40
gronkowiec
Anthro
Nara: oczywiscie mogę wysłać książki do Anglii, tylko będę musiał sprawdzić koszty wysyłki (chyba Poczta Polska będzie najlepsza).

Drvaal: dopisuję :)

Ingo: zapisałem juz nas na Green Fairy i Pendant of Fortune (świat Vollego) ;)
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 14.09.2012 12:29:21
Lew
O, można by jeszcze nowego Heat'a zamówić. Jest tam opowiadanie Kyella Golda ;)

A jak już przy nim, to ze świata Volle'go nie czytaliśmy jeszcze "The Prisoner's Release & Other Stories" i ja to na pewno chcę.
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 14.09.2012 12:34:33
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 14.09.2012 17:21:51
Anthro
Cytat z "gravedigger": (Link »)
Nara: oczywiscie mogę wysłać książki do Anglii, tylko będę musiał sprawdzić koszty wysyłki (chyba Poczta Polska będzie najlepsza).


Sweet dude! To dopisz mnie c:

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 7.10.2012 11:02:12
gronkowiec
Anthro
Bump!

Na zamówienia czekam jeszcze tydzień! Mam już zamówienia od 7 osób, im nas więcej tym taniej dla każdego!
0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 16.10.2012 14:47:35
Pojawiły się głosy i postanowiłem poczekać jeszcze z zamówieniem, ponieważ od 31 października będzie dostępna gra karciana Nordguard:



Gra kosztuje 14,95$ i zawiera 130 kart i cztery kostki do gry i myślę, że to dobra inwestycja na zimowe wieczory ;) Gdyby ktoś był zainteresowany zakupem, niech się kontaktuje za mną dowolnym kanałem :>
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 16.10.2012 15:06:17
Pantera
Zmiennokształtny
Prosiłbym coby mi to dopisać do zamówienia.
Kot jak kot ale i psot.

0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 16.10.2012 15:48:45
Angora Turecka
Anthro
Hm, w sumie... za ~60 zl jeśli ta karcianka jest fajna, to i ja może bym się skusił. Muszę poczytać co nieco.
0
(+0|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 5.11.2012 10:52:03
No to co z tymi zakupami ;)?
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

2
(+2|-0)
Re: Zakupy na Sofawolf Press
Wysłano: 5.11.2012 12:55:55
gronkowiec
Anthro
Zamówienie wysłałem do Sofawolf. Czekamy jeszcze na dostawę kart Nordguard, bo się opóźniła. Do końca tygodnia paczka powinna wyjść ze Stanów. W stosownym momencie wyślę do zainteresowanych informacje ile i gdzie wpłacić za zamówione pozycje ;)
| |
Podpis zastępczy v2.04

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane