Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   3 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345...16>>


0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 21.01.2010 20:56:22
Skunks
Anthro
Ingo, czy Twoim zdaniem to że jakiś futrzak nie powie rodzicom, kim jest może spowodować sytuację, w której będą zabraniali mu oni wyjść na miasto i to w wieku 20 lat? Dziwne
Ze znajomymi trafiłeś w 10, mam taki sam problem. Trzeba się jakoś głupio wykręcać, kombinować kto to do mnie przyszedł i dlaczego z tak daleka :P I wyjazdy, faktycznie gdyby rodzice wiedzieli o furry byłoby łatwiej wytłumaczyć im gdzie jadę np. na tydzień.
Wszystko co powiesz zostanie przekręcone i użyte przeciwko tobie. Na szczęście uporczywi forumowi trolle wykazują się niezwykłą celnością, gdy rzucają kulą w płot.

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 21.01.2010 23:16:35
Wełnisty Szczur z Bosawi
Anthro
Cóż, moi mają to w sumie gdzieś. Myślę, że przywykli do moich dziwactw, kiedy byłem w fandomie TLK i chyba tak sobie tłumaczą czym jest furry. Jak zapytają wprost, to powiem, nie wstydzę się.
Szczury tłoczą się w piwnicach Ciemną nocą słychać piski
Niespokojna okolica Syczą groźne szczurze pyski
Miasto w dymie, miasto ginie Bez litości, bez ochłody
Pierwszy szczur jest już na linie!Gilotyna ścina głowy

Piszę poprawnie po polsku.

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 21.01.2010 23:44:04
Kemono Kitsune
Inna forma
Cytat z "Sgt.Safari":
Cóż, moi mają to w sumie gdzieś. Myślę, że przywykli do moich dziwactw, kiedy byłem w fandomie TLK i chyba tak sobie tłumaczą czym jest furry. Jak zapytają wprost, to powiem, nie wstydzę się.


Hmmm TLK? Fandom "Tanich Linii Kolejowych"... Wiem suchar okrutny, ale nie mogłem się powstrzymać ^^

Moi rodzice nic nie wiedzą, bo i po co :) Heh zabawa w wyjazdy/przyjazdy nie jest całkiem taka trudna, wystarczy tylko mieć dobrą wymówkę :P U mnie do dzisiaj łykają, że jeżdżę na zjazdy forumowe "anime" i "technologiczne". Zaprosić pewnie też bym dał radę na to, ale na razie wolę nie sprawdzać bo i bez tego mam wesoło :)

Ze znajomych koleżanka wie... No i tyle :)

Czy powiedzenie rodzicom że jest się futrzakiem coś mogłoby zmienić? Jasne tylko mam przeczucie że w większości wypadków dopiero wtedy zakaz na wyjazdy zostałby nałożony.

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 22.01.2010 14:46:09
Kangur
Anthro
Cytat z "Darkne":


Czy powiedzenie rodzicom że jest się futrzakiem coś mogłoby zmienić? Jasne tylko mam przeczucie że w większości wypadków dopiero wtedy zakaz na wyjazdy zostałby nałożony.


Jak pozwalaja na anime to juz tym bardziej powinni na furry, lol.

Wasz problem jest taki ze chyba sami sobie wmawiacie ze furry to banda wyrzutkow spolecznych i dziwolagow. Owszem masa z nas to zboczence :D. Ale czy w takim anime tez tak nie jest? Nie mówiąc o porąbanych catgirlsach i innych?
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 22.01.2010 14:46:55

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 22.01.2010 14:58:30
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Jeszcze lepiej, znałem dziewczynę w liceum która była moją kumpelą (już nie jest, nie mam z nią kontaktu) która była super psiapsiułą dopóki nie odkryła forum nt mangi i anime, zaczęła chodzić na spotkania, przebierać się, zamiast z chłopakiem spotykała się z kumpelami do tego stopnia, że nawet jak sie z nim już umówiła to i tak z jedną czy dwiema mangowymi dziewczynkami też. Chłopak z nią zerwał, waran zdechł... nie wiem co sie teraz z nią dzieje, ostatnio (2 lata temu) jak do niej wpadłem bo akurat poszła mi dętka w rowerze, to robiła jakieś sushi party... :/

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 22.01.2010 15:33:16
Lew
Cytat z ""Quarion"":
Ingo, czy Twoim zdaniem to że jakiś futrzak nie powie rodzicom, kim jest może spowodować sytuację, w której będą zabraniali mu oni wyjść na miasto i to w wieku 20 lat?

Naucz się czytać ze zrozumieniem.
A potem przeczytaj jeszcze raz to co pisałem.
A potem jeszcze raz.
A potem się zastanów nad sensem i przeczytaj jeszcze raz.
I tak do skutku. Może się w końcu uda. Pwodzenia.

Cytat z ""Solaxe"":
sami sobie wmawiacie ze furry to banda wyrzutkow spolecznych i dziwolagow.

Niestety większość nie zdaje sobie z tego sprawy. A fakt jest taki, że futrzaki to w zdecydowanej większości wyrzutki, których nikt nie lubi, więc lubią siebie na wzajem. A do tego pedały i zoofile ;)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

3
(+3|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 22.01.2010 16:29:31
Arachne
Taur
Jak siedzę trochę na ircu to się zgadzam z Ingo. Głównym tematem przewijającym się ciągle i znowu i w kółko do wyrzygania jest seksualność.

Sąsiedzi w windzie gadają o pogodzie a futrzaki na ircu chwalą się kto jest większym pedałem. Całe szczęście, że to forum dało się trochę ucywilizować.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 22.01.2010 16:39:58

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 22.01.2010 17:28:36
Hipogryf
Anthro
Cytat z "DarkV":
Jak siedzę trochę na ircu to się zgadzam z Ingo. Głównym tematem przewijającym się ciągle i znowu i w kółko do wyrzygania jest seksualność.


A ciekawe któż to te rozmowy wznieca...

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 22.01.2010 17:31:35
Lew
Też nie wiem.. ;)

[a tak serio - gdybym tylko ja chciał o tym rozmawiać, to prowadziłbym monologi. A jakoś zawsze się nagle pól kanału ożywia]
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 22.01.2010 17:33:38
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

1
(+1|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 22.01.2010 20:42:53
Lateksowy książe
Anthro
Cytat z "DarkV":
Jak siedzę trochę na ircu to się zgadzam z Ingo. Głównym tematem przewijającym się ciągle i znowu i w kółko do wyrzygania jest seksualność.

Sąsiedzi w windzie gadają o pogodzie a futrzaki na ircu chwalą się kto jest większym pedałem. Całe szczęście, że to forum dało się trochę ucywilizować.


Jeden z powodów dla których opuściłem kanał #polfurs.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 23.01.2010 11:12:55
Cytat z "DarkV":
Jak siedzę trochę na ircu to się zgadzam z Ingo. Głównym tematem przewijającym się ciągle i znowu i w kółko do wyrzygania jest seksualność.

Sąsiedzi w windzie gadają o pogodzie a futrzaki na ircu chwalą się kto jest większym pedałem. Całe szczęście, że to forum dało się trochę ucywilizować.


Rzadko odwiedzam kanał, ale zawsze co wejdę, to jest dokładnie tak jak piszesz :rollk:

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 23.01.2010 15:47:52
Kemono Kitsune
Inna forma
Cytat z "Solaxe":
Jak pozwalaja na anime to juz tym bardziej powinni na furry, lol.

Wasz problem jest taki ze chyba sami sobie wmawiacie ze furry to banda wyrzutkow spolecznych i dziwolagow. Owszem masa z nas to zboczence :D. Ale czy w takim anime tez tak nie jest? Nie mówiąc o porąbanych catgirlsach i innych?


Cytat z "Vethuleion":

Jeszcze lepiej, znałem dziewczynę w liceum która była moją kumpelą (już nie jest, nie mam z nią kontaktu) która była super psiapsiułą dopóki nie odkryła forum nt mangi i anime, zaczęła chodzić na spotkania, przebierać się, zamiast z chłopakiem spotykała się z kumpelami do tego stopnia, że nawet jak sie z nim już umówiła to i tak z jedną czy dwiema mangowymi dziewczynkami też. Chłopak z nią zerwał, waran zdechł... nie wiem co sie teraz z nią dzieje, ostatnio (2 lata temu) jak do niej wpadłem bo akurat poszła mi dętka w rowerze, to robiła jakieś sushi party... :/


Oki rozumiem o co wam chodzi ^^ Mam kumpla który w tym siedzi i też mi opowiada co potrafi się na takim "konwencie" dziać. Ale jako że rodzice się "o mnie bardzo martwią" i muszę coś tam rzucić na odczepkę aby otrzymać "dofinansowanie" to mówię o czymś takim. Na szczęście oni spotkali się tylko z tą "lepszą" stroną anime i takie wytłumaczenie działa idealnie :P A skoro działa idealnie... To po co to zmieniać?? I tak muszę zawsze przed wyjazdem nasłuchać się że mnie "ktoś zabije w pociągu" albo jadę do "bandy pedałów i pedofilów". Z tym drugim bez obrazy ale ziarenko racji mają ^^

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 23.01.2010 19:29:25
Kangur
Anthro
Tez zalezy czy nie przesadza sie ze swoimi zainteresowaniami. Bo jak taki Fang (no ofens) podobno pisal duzo o furry na forum Supreme Commander i wszyscy mieli tam juz tego dosyc to jest problem

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 23.01.2010 22:37:33
Hipogryf
Anthro
Można być "hardkorowym" futrzakiem, mnie to nie przeszkadza, byle nie kolidowało to z resztą życia, i nie narzucać tego innym niezainteresowanym, bo po cholerę?

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 23.01.2010 22:41:51
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
ale Fang nie jest hardkorowy... jest po prostu wkurzający : P

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 24.01.2010 12:13:17
gronkowiec
Anthro
Bo hardkor jest tylko jeden ;P
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 24.01.2010 14:12:22
Hipogryf
Anthro
Cytat z "Vethuleion":
ale Fang nie jest hardkorowy... jest po prostu wkurzający : P


Akurat nie odnosiłem się do Fanga, ani właściwie do nikogo z Polskiego fandomu :P

1
(+1|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 25.01.2010 21:02:49
Hiena
Zwierzę
Ja się tak zastanawiam, czemu część futer ma takie parcie na ogłaszanie światu, czym się interesują? Tak naprawdę świat chui boli, czym się interesujecie, chyba, że jest to coś, o czym co można wyśmiać i o czym można popierdolić nie rozumiejąc tematu :)

Dla mnie taka manifestacja mogłaby ograniczyć się tylko do zaznaczenia, że lubi się zwierzęta (można dodać, że lubi się ogólnie przyrodę, żeby było jeszcze bardziej soft), jakiś konkretny gatunek zwierząt, i tyle. Mówienie przeciętnemu Kowalskiemu, że jest się "furry" jest już zupełnie niepotrzebnym utrudnianiem se życia. No chyba, że ktoś jest emocjonalnym ekshibicjonistą, wtedy on sam ma nie tyle spory problem, co jest uprzykrzeniem dla innych.

Co do rozmów z rodziną, to WSZYSTKO zależy od tego, jaka to rodzinka. Można nie mówić nic i być samodzielnym, nie trzymanym na smyczy, a można powiedzieć to i owo i siedzieć pod kloszem. Lub odwrotnie. To wszystko jest zbyt zależne, by tworzyć jakąś teorię.

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 26.01.2010 16:24:05
Kangur
Anthro
Cytat z "Vethuleion":
ale Fang nie jest hardkorowy... jest po prostu wkurzający : P


A ty to ideal jestes : P

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 26.01.2010 17:02:06
Wilk
Anthro
Cytat z "Quarion":
Temat poruszony na forum lecz tylko powierzchownie.
Bardzo jestem ciekaw jak Wy powiedzieliście komuś nie związanemu z fandomem, że jesteście futrzakami (jeśli oczywiście komukolwiek o tym wspominaliście).

Cóż, jeśli o mnie chodzi, na razie nikomu o tym nie wspominałem. Albo nie było okazji, albo też nie chciałem...

Czy tak prosto z mostu, czy wyszło przypadkiem, czy w skutek świadomej manipulacji tą osobą?
Jak ten ktoś zareagował? Czy wiele się zmieniło w Waszej znajomości?

Chodzi mi raczej o opis konkretnej sytuacji :>


Wiesz Quarion, reakcja zależy od człowieka, momentu i też od tego jak mu to przekażesz. Ja powiedziałem "prosto z mostu".

Rodzinie (części) powiedziałem czym się ich krewny zajmuje. Reakcje były różne: Była akceptacja, krytyka i coś w stylu "a po co ci to" lub "zachowuj się normalnie". Po kilku tygodniach stosunki się zmieniły, tak że wiele osób mnie akceptuje, a te co krytykowały teraz akceptują ale lubią mi czasem dokuczyć i pożartować sobie, np. leci film dokumentalny w którym są wilki to żartowali "o patrz twój znajomy", ale i to się zmieniło jak jedno z futerek nauczyło mi z tym radzić sobie, po prostu odpowiedzieć coś w stylu "to nie mój znajomy, to mój (wilczy) brat". A więc ogólnie Akceptacje mam w rodzinie.

W szkole też powiedziałem i to było kiedyś jak się mocno wydurniałem. Przez długi czas byli źle nastawieni, żartowali zemnie i douczali. Lecz ostatnio postanowiłem sobie na spokojnie z nimi porozmawiać. Teraz nie mam problemów, niektórzy akceptują moją inność\oryginalność, inni nawet podkreślają, lecz kilku ma krytyczne spojrzenie cóż. Ale jestem pewien że i to się zmieni.

A więc, Quarion możesz powiedzieć jeżeli czujesz się na siłach, pamiętaj tylko że skutki bywają różne od kolejnych furry, poprzez akceptacje, a na krytyce kończąc. Najlepiej to jakby przygotować się do tego i zastanowić się co chcesz w ten sposób uzyskać ;3.

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 26.01.2010 17:24:53
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Solaxe":
Cytat z "Vethuleion":
ale Fang nie jest hardkorowy... jest po prostu wkurzający : P


A ty to ideal jestes : P


Tak. : )

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 26.01.2010 20:38:16
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat:
No chyba, że ktoś jest emocjonalnym ekshibicjonistą, wtedy on sam ma nie tyle spory problem, co jest uprzykrzeniem dla innych.


Wśród futrzaków to dosyć rozpowszechniona dolegliwość. Ja się staram powstrzymywać, ale to nie zawsze wychodzi :P .
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 27.01.2010 21:50:43
Smoko Kicia
Anthro
Jedyna osoba której na razie powiedziałem była moja siostra. Zareagowała na to nadzwyczaj dobrze.. nawet wiedziała co to jest xd. Co do przyjaciół to spróbuję ich wtajemniczyć/ lub nie.. jak będą na to gotowi xd.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 31.01.2010 23:43:35
Ja niestety siedzę cicho. Nie mam chyba w swoim otoczeniu nikogo kto by to przyjął na spokojnie. :\
Ale mogę się mylić. :)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 2.02.2010 23:54:45
Cytat z "Grygus":
Cytat:
No chyba, że ktoś jest emocjonalnym ekshibicjonistą, wtedy on sam ma nie tyle spory problem, co jest uprzykrzeniem dla innych.


Wśród futrzaków to dosyć rozpowszechniona dolegliwość. Ja się staram powstrzymywać, ale to nie zawsze wychodzi :P .


W sumie rozumiem ten problem... :-Pk

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345...16>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane