Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...891011121314...16>>


3
(+3|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 27.12.2011 23:27:13
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Pozostaje ci cieszyc się że twoja rodzina, Nanaki, widocznie nie intersuje sie dostatecznie mocno by zajrzeć do internetu.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+2|-1)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 28.12.2011 9:01:34
Lew
Anthro
moja rodzinka na pewno by zajrzała do neta a tam takie głupoty piszą --k zostaje undercover jeszcze :-Pk

1
(+1|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 28.12.2011 11:26:13
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Wilk":
moja rodzinka na pewno by zajrzała do neta a tam takie głupoty piszą --k zostaje undercover jeszcze :-Pk



Głupoty? Ale to szczera prawda. Nawet to co piszą na nonsensopedii.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

1
(+1|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 28.12.2011 11:33:07
Wilk
Anthro
Moja rodzinka jest dość mało tolerancyjna i dlatego jej członkowie są ostatnimi na liście osób, którym byłbym skłonny powiedzieć o byciu futrem. :-Dk
Ostatnio edytowany przez Willy dnia 28.12.2011 11:33:38
Jestem jaki jestem...

-2
(+0|-2)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 28.12.2011 14:53:39
Tygrys
Anthro
Moi starzy i tak mnie już mają za zoofila ,więc wszystko mi jedno czy coś zobaczą na kompie ,a już nie raz coś znajdywali i to nie tylko yiff hehe ;p
Ostatnio edytowany przez Arney dnia 28.12.2011 14:56:09

-1
(+0|-1)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 28.12.2011 21:47:56
Byk - Żubr
Anthro
W moim przypadku to było tak: Najpierw powiedziałem że jestem futrzakiem a później puściłem piosenkę Kurrel'a the Raven'a Furry Song. I wszytko było k

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 31.12.2011 13:37:16
Widzę, że to dla niektórych bardzo poważna sprawa i wiąże się z tym wiele emocji - powiedzieć, czy nie powiedzieć. Mi raczej obcych emocji.
Po co mówić o czymś takim rodzicom? Rozumiem jeszcze, jak się nad czymś takim zastanawia piętnastolatek, ale jeżeli ktoś dorosły mówi o czymś takim rodzicom - to jest to dla mnie nieco dziwne. Moi nie wiedzą o mnie zbyt wiele, nie wiedzą nawet jakie książki lubię czytać albo z kim się spotykam wieczorami, więc tym bardziej abstrakcyjne wydaje im się tłumaczenie, że, mamo, tato, widzicie, jestem futrzakiem, jestem lisem, arf arf mamo, no co się tak patrzycie? Ale rozumiem, że niektórzy są bardzo blisko ze swoimi starymi i mają potrzebę mówienia takich rzeczy...
Powiedziałem natomiast dwójce moich najlepszych przyjaciół, nie w formie jakiegoś "wyznania", tylko raczej w ramach ciekawostki, że istnieje takie środowisko, o którym można sobie pogadać z kimś, kto jest na poziomie i tego nie wyśmieje jako zupełnego kuriozum. Dziewczyna zareagowała entuzjazmem (nieco wręcz przesadnym), zadawała masę pytań i sama chciała się nawet do tego przyłączyć, ale wiedząc, że raczej by tu nie pasowała, lekko ją zniechęciłem. Chłopak natomiast, który ma ogólnie prześmiewczy i ironiczny stosunek do wszystkiego, podszedł w taki sam sposób do zjawiska, jak to nazywa, "furystów" i stroi sobie z tego żarty (które i mnie bawią), i ogólnie nie ma najlepszego zdania o "furystach", jako o niezbyt ambitnym intelektualnie środowisku, które najprawdopodobniej skupione jest wokół gejowskiego seksu (czy nie ma nieco racji?). Podoba mi się ten jego dystans, bo i we mnie się on objawia pod wpływem rozmów z nim. Trzeba mieć na wszystko jakąś odtrutkę.
Innych "wtajemniczeń" na razie nie planuję.

1
(+1|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 31.12.2011 14:48:54
Panserbiorne
Zwierzę
-E... mamo jestem furry
-Michał o czym Ty mówisz?
-No jestem futrzakiem... utożsamiam się ze zwierzętami, znaczy z niedźwiedziem.
-Co?
-No wiesz... uważam że mam wiele wspólnego z niedźwiedziem
-To dlatego w drużynie Cię Dźwiedź wołają?
-No... no tak
-Aha...

Przeżyła moją fascynacje rycerzami, wikingami, kreskówkami, rpg oraz uszanowała to, że wyznaje szamanizm i animizm... Nie rozumie furry inaczej niż ja wiem? Jakąś wariację na temat mojej wiary, odtwórstwa i zamiłowania do odgrywania postaci. A że w furry jest sex... sex jest w każdej subkulturze. No i ja do domu zawsze przyprowadzam koleżanki :>
Biorę mój strach, moje upokorzenie
Kurszę je w pięści
Otwieram dłoń i oto
mam diament.
Mój diament to szał
Mam diamenty w oczach!

1
(+1|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 1.01.2012 12:00:07
dziwny biały tygrys
Anthro
[vanished]
Ostatnio edytowany przez Blaher dnia 30.12.2013 17:27:53

1
(+1|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 5.02.2012 3:04:14
Lew
Zmiennokształtny
Cytat z "Willy":
Moja rodzinka jest dość mało tolerancyjna i dlatego jej członkowie są ostatnimi na liście osób, którym byłbym skłonny powiedzieć o byciu futrem. :-Dk

No tak, to jest DOKŁADNIE to co chciałem napisać.
Nie dość że STRASZNIE nietolerancyjni, to na dodatek dociekliwi.
Zaraz ktoś sprawdziłby w necie, trafił na yiff - no i etykietka przyklejona 4ever. :|

0
(+2|-2)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 5.02.2012 10:36:39
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Mówienie rodzinie o furry to przykład młodzieńczej bezgranicznej bezmyślności, krótkowzroczności, nadmiernej ufności wobec swiata wywołanego chyba ogłupiającym uderzeniem dopaminy. Młodzi najpierw to robią, a potem robią siarę i sobie i nam, bo ich starzy zaczynają tu zaglądać. Zresztą moje zdanie na ten temat znacie, od lat wałkowane to samo :P Debilizm i błąd.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 5.02.2012 13:46:21
Cytat z "Wolfheart":
Mówienie rodzinie o furry to przykład młodzieńczej bezgranicznej bezmyślności, krótkowzroczności, nadmiernej ufności wobec swiata wywołanego chyba ogłupiającym uderzeniem dopaminy. Młodzi najpierw to robią, a potem robią siarę i sobie i nam, bo ich starzy zaczynają tu zaglądać. Zresztą moje zdanie na ten temat znacie, od lat wałkowane to samo :P Debilizm i błąd.


Zgadzam się. Tyczy się to także innych spraw. Sam kiedyś powiedziałem za dużo w pewnej kwestii i do dzisiaj żałuję. Mówić to co trzeba - o reszcie milczeć. Łudzenie się, że rodzice będą rozumieć, bo kochają i są tacy otwarci jest nieodpowiedzialne. Zawsze to jednak jakaś lekcja życia.
Ostatnio edytowany przez Drow dnia 5.02.2012 13:47:16

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 5.04.2012 16:09:17
Wolf
Anthro
Hehe, dorzuce swoje dwa gorosze, a co?
Ja powiedziałem o tym tylko jednej osobie, mianowicie najlepszemu kumplowi. Nie ruszyło go to zbytnio, powiedział, że nic do tego nie ma, ale jego to nie kręci. Tyle.

A tak na dokładkę, to Ci, co mnie znają, wiedzą, że jestem kompletnie nienormalny, więc nawet takie coś by ich nie zdziwiło..

@Edit: Taka mała wzmianka, ja tłumaczyłem kumplowi tylko dla tego, że nie dał mi spokoju :P
Ostatnio edytowany przez PrOLAND dnia 5.04.2012 17:13:14
“We’re all animals.” The general stated slowly. “Most don’t learn that until they are on the battlefield." - Gen. Nidaja STEAM <-- Link naprawiony...

1
(+1|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 5.04.2012 16:46:18
Wilk Ogrodowy
Anthro
Ja nie powiedziałem nikomu... jak znam życie, przykleiła by się do mnie łatka zoofila, lub dzieciucha. Na razie ludzie uważają mnie za niegroźnego dziwaka- co nie znaczy, że chcę być postrzegany, jako psychol. I jeszcze kwestia yiffu- pod hasłem furry na pewno się jakaś golizna znajdzie. A jak ktoś by z ciekawości poszukał w necie, to była by kaplica. Już widzę te twarze. "OMG, to jest chore...", "Jesteś nienormalny, lecz się". Standard.

Pokazałem raz najlepszemu (i w zasadzie jedynemu) przyjacielowi mój ultra tajny zeszyt z artami... spytał czy jeszcze podobają mi się dziewczyny, czy już nie. Jego ton i moje uczucie wstydu pamiętam do dziś.

Zaprzeczyłem,nie rozwinąłem wątku futrzastości, nigdy nie wracaliśmy do tematu, jednak przekonałem się, że nie warto nikomu o tym wspominać. Taki rozgłos to balast.
Jutro jest po to, by było gdzie odkładać

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 5.04.2012 16:53:55
Pantera
Zmiennokształtny
Dokładnie, nie ma się co pucować. Co do mnie to nie mówiłem nikomu ale jakby ktoś nalegał to może bym mu coś tam napomknął.
Kot jak kot ale i psot.

5
(+5|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 5.04.2012 20:31:41
Wilk Ogrodowy
Anthro
Załącznik:
jpg  god-tussi-great-ho-bruce-almighty-remake.jpg (20.36 KB; 399x289 px)
2234_4f7de50d02f54.jpg 399x289 px
Jutro jest po to, by było gdzie odkładać

-3
(+0|-3)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 5.04.2012 23:05:13
husky / wilk
Anthro
,,Always Look on the Bright Side of Life" - taka moja dewiza.
Kolegom: To było w drugim roku liceum. Dałem do poczytania kumplowi moje opowiadanie s-f comedy z elementami anthro. Chodziło o jakąś randkę lisicy z chłopakiem czy na odwrót, ale powiedział słowa, które pamiętam do dziś:
-Trochę zoofilskie, ale po takim rozwoju genetyki jak dziś- był to rok 2009- to prorocze.
Przeczytał, ocenił i nie rozpowiadał o tym wokoło.

Moja starsza siostra- rok 2010.
Ja: Słuchaj jestem furry i chce się zapisać na Polfurs. Co o tym sądzisz?
Siostra: Bardzo dobrze! Pewnie spotkasz fajnych ludzi, takich jak ty !
Ja: Nie spotkam tam fajnych ludzi, ale fajnych futrzanych kolesi !

Love and Yellow Submarine Guys !

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 4.05.2012 21:23:57
Puma (cougar,пума,Kuguar)
Anthro
Widze lekki zastoj wiec ja dodam cos od siebie (sorry za brak znakow siedze na komie).
U mnie wygladalo to tak :
Najpierw ulubiona zabawa w dinozaura (lat 7)
Pozniej naszla mnie ochota na wilki (po filmie dog soldier 10 lat)
I od tego czasu sie zaczelo, rysunki, fora, sny z moim udzialem jako wilk i szukanie innych osob podobych do mnie.
Na poczatku widzialem tylko zagraniczne strony na ktorych sie chowalem.
Dopiero ostatnio kolega mnie przekonal ze nie warto sie z tym chowac, bo wybuchne, wiec szukalem w polsce i tak strona futerkonu a pozniej wasze forum.
Jak na razie 3 kolegow wie z czego 2 nie robi sobie nic z tego, tylko ten ostatni lubi sie pozaczepiac, gorzej z kolezankami boje sie ich reakcji wiec siedze cicho.
Ostatnio edytowany przez SilentHunter dnia 4.05.2012 21:24:46
No i odkąd pamiętam cały czas idę przez życie
Własnym tempem, własną drogą, wersy notując w zeszycie
Nie jestem na szczycie wiesz? nie jestem na dnie
Jestem tam gdzie chciałem być na swoim miejscu (dokładnie)

1
(+1|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 23.12.2012 20:16:46
Ryś
Anthro
Cytat z "SilentHunter": (Link »)

Jak na razie 3 kolegow wie z czego 2 nie robi sobie nic z tego, tylko ten ostatni lubi sie pozaczepiac, gorzej z kolezankami boje sie ich reakcji wiec siedze cicho.




Jeśli tak bardzo obchodzi Cię co pomyślą o Tobie inni to radzę się nad tym trochę zastanowić. Chcesz być sobą, czy chcesz męczyć się i udawać kogoś innego? Osobiście już bardzo dawno temu przestałem się przejmować co o mnie pomyślą inni (w tym rodzina). Uznają mnie ze nieszkodliwego, zdziecinniałego wariata. Za to żyję w zgodzie sam ze sobą i o dziwo (mimo paru naprawdę ciężkich kopów w dupę od życia) nadal do wszystkiego podchodzę pozytywnie. Show must go on!

3
(+4|-1)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 23.12.2012 20:49:11
Lew
Podejrzewam, że duży wpływ na wybór "być sobą" czy "być dobrze postrzeganym/ą" ma osobowość, a dokładniej preferowany sposób interakcji ze społeczeństwem. Niektórzy dobrze czują się we własnym towarzystwie i nie potrzebują szerokiego grona znajomych, przyjaciół, współpracowników itd. itp., a niektórzy nie potrafią być szczęśliwym poza 'stadem'. Dla tych pierwszych wybór jest prostszy- pozostając sobą niczego nie tracą. Natomiast ci drudzy mierzą się z ogromnym dylematem- bycie "sobą" może oznaczać utratę stada, natomiast pozostanie w nim wymaga pewnej wewnętrznej walki.
No, czy jakoś tak ;)
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 23.12.2012 20:53:48
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

1
(+1|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 23.12.2012 20:53:21
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Mylisz się że nie tracą. Tracą, bo jak cie widzą tak cie piszą. A jak cie piszą, tak cie traktują. Idąc logiką, że nieprzyjemny samotnik przez swój charakter czy dziwactwo nie ma przyjaciół, faktycznie nic nie traci bo co z tego, że zyska przyjaciół skoro ich nie potrzebuje więc koło się zamyka. Ale! Więcej możesz ugrać i załatwić. Oczywiście istnieją wyjątki ale zamknięta w swoim świecie, społecznie ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ osoba jeśli dobrze czuje sie sama ze sobą, to zazwyczaj nie dlatego że tak chce, tylko dlatego że tak musi.
Ostatnio edytowany przez Wolfheart dnia 23.12.2012 20:55:36
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 23.12.2012 21:04:50
Ryś
Anthro
Teraz pytanie, kim jest społecznie ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ osoba?

14
(+15|-1)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 23.12.2012 21:21:52
Smok
Anthro
Cytat z "RoKoji": (Link »)
Teraz pytanie, kim jest społecznie ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ osoba?

https://encyclopediadramatica.se/Bronies

1
(+1|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 23.12.2012 21:30:37
Cytat z "Teron": (Link »)
Cytat z "RoKoji": (Link »)
Teraz pytanie, kim jest społecznie ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ osoba?

https://encyclopediadramatica.se/Bronies


Przez ciebie spadłem z krzesła :F

0
(+0|-0)
Re: Wiesz, muszę się przyznać że jestem futrzakiem^^ - właśnie, jak to było z Wami?
Wysłano: 23.12.2012 21:30:46
Ryś
Anthro
A narzekają na futrzaki......

Dzięki za linka Teron, kolejna nowa cegiełka wiedzy.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...891011121314...16>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane