Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   6 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234>>


0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 18.02.2010 1:19:56
Tygrys perski
Anthro
Było, pod tytułem 'Czego się boicie'

Owadów powszechnie uznawanych za jadowite, pokroju os, pająków (choć na działce u babci czasem glaszczę pszczoły o.o)... i samochodów. Prowadzenia ich. Ojciec próbował mnie uczyć i miałem dwa wypadki. Po tamtych wydarzeniach nikt nie zmusi mnie do trzymania kierownicy (choć gdyby była kryzysowa sytuacja to podstawy znam). I młodych kierowców, którzy często jeżdżą zbyt dynamicznie na mój gust...
"chcemy loda..."

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 18.02.2010 2:26:52
Dentystów, żołnierzy, pszczół, koni, dziewczyn i... braku Internetu :oops: (wiem, jestem żałosny)

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 18.02.2010 7:39:11
Warchoł
Anthro
Szaletów publicznych.
Za ew. błędy, z góry przepraszam.

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 19.02.2010 8:55:06
Szare A Fu Fu
Smokełke
Boję się utraty osoby, którą kocham ;3 no i można dodać jeszcze, że boję się życia od 1 do 1 xP

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 19.02.2010 16:12:16
Jeżozwierz afrykański
Anthro
Nie zdradzam swoich słabości. :-Pk

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 19.02.2010 16:15:39
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Boisz się, że ktoś mógłby wykorzystać je przeciwko tobie :p

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 19.02.2010 17:05:30
Właściwie to nie ma takiej rzeczy, którą uznałbym za swoją fobię. Boję się śmierci w jakiejś bliskiej przyszłości, ale to jak każdy normalny człowiek. Tak jak Zawa uważam się za dość "odważną" osobę ;) W końcu wszystko jest dla ludzi.
Ostatnio edytowany przez Kjell dnia 19.02.2010 17:06:48

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 19.02.2010 18:04:57
Wilk
Anthro
Boje sie przechodzenia przez ulice... Jesli sam stoje, to czekam az *ostatni* samochod przejedzie, a jak nie sam to zaczynam isc dopiero jak ktos inny bedzie przechodzic (bo przeciez oni wiedza, kiedy mozna isc... nie?).
Ostatnio edytowany przez Loyban dnia 19.02.2010 18:06:29

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 19.02.2010 21:24:42
Ja to samochodów się nie boje. Prawie zawsze wymuszam pierwszeństwo przejścia i często bywa tak, że auta muszą się szybko zatrzymywać, albo trąbić. Raz było tak, że wybiegłam na ulice i chciałam przebiec na drugą stronę a to była ulica szybkiego ruchu i miotałam się miedzy tymi autami jak pies na ulicy hehehe. Pewnie w przyszłości zginę pod kołami. :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 19.02.2010 21:30:05
Smutniej będzie, jak niewinny kierowca zginie :(

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 19.02.2010 23:07:14
Byk
Anthro
Pająków, duchów, kosmitów, ciemności, manekinów, realistycznych rzeźb, portetów pamięciowych. Takie moje fobie.

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 19.02.2010 23:54:17
Lateksowy książe
Anthro
Boję się dużych grup nieznanych mi ludzi, brzydzą mnie pająki, boję się stracenia/śmierci bliskich mi osób.

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 21.02.2010 17:59:46
Futrzasty Esteta
Anthro
A ja nie tyle sie boje co napawa mnie obrzydzeniem myśl że jakieś włochate ośmionogie stworzenie znajduje sie w moim najbliższym otoczeniu lub nie daj Boże na mnie. Z drugiej strony wywołuje to u mnie żądze mordu... Ciekawe ze czasem kapeć jest za mały...

A boje sie tak boje wysokości z której upadek mógłbym przeżyć i cieszyć sie reszta życia w stanie leżącym, w sumie dotyczy to wysokości których podstawa jest chybotliwa, trzęsąca... A nie boje się śmierci mam takie wrażenie jak to był restart i znów od początku w sumie to chyba gorsza opcja niż samo życie, jednak wolał bym nie umierać dusząc sie bo wtedy ma sie wrażenie że może jednak sie uda złapać ten oddech, okropne...

A ogólnie do niezwykle strachliwych nie należę.
Ostatnio edytowany przez Deneb dnia 22.02.2010 17:13:30

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 21.02.2010 18:53:40
Anthro
Bać się czegoś, dziwne pojęcie, bo jak tak czytam wychodzi, że boję się wszystkiego- przechodzenia przez tory, wchodzenia na lód, ciemnych zaułków, wysokości, nagłych dźwięków, gwałtownych ruchów, ale te wszystkie rzeczy są do zniesienia i nie powiem miłe jest to uczycie gdy stwierdzam, że to da się przezwyciężyć i później jestem z siebie dumna:)

a z takich głębszych lęków, gdzie mogę tylko spojrzeć na siebie z dystansu, to boję się, że nie będę mieć swojej osobowości, zagubię się w natłoku zdarzeń czy czynności, że nie będę potrafiła zatrzymać się i spojrzeć jaki to piękny świat mnie otacza, zobaczyć jego kolorów i zachwycić się ulotną chwilą na łonie natury.
Szalona Marchefka :D

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 21.02.2010 20:20:14
Dewiant
Człowiek
Możecie się śmiać, ale jedną rzeczą jakiej się boję są balony (proszę o darowanie sobie uwag na płaszczyźnie seksualnej), mam uraz z dzieciństwa - -
,,Furry sum, yiffi nihil a me alienum esse puto" - a Terencjusz przewraca się w grobie ^^

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 21.02.2010 20:54:21
Lew
O. Przypomniało mi się - boję się clownów
serio.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 21.02.2010 21:01:34
Wilk grzywiasty
Anthro
Przekłuwania balonów to chyba każdy się boi, nie xd?

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 22.02.2010 1:33:20
Lew
Nie. Mi sie zawsze robi smutno. Lubie balony, a przebijanie ich to jak.. morderstwo o.O
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 22.02.2010 2:42:17
Cytat z "Ingo":
Nie. Mi sie zawsze robi smutno. Lubie balony, a przebijanie ich to jak.. morderstwo o.O

Też widziałeś ten odcinek Kubusia Puchatka? :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 22.02.2010 7:35:35
Lis Pospolity
Zwierzę
Ja sie nie boje przebijania balonów :3 co nie zmienia faktu że przymykam ślepia żeby nie dostać odłamkiem :D

Boje się utraty przyjaciela, boje się, że kiedyś w życiu mógłbym być sam... To jest najgorsze co może kogoś spotkać, samotność, jak nie ma komu się wyżalić, dfo kogo pyska otworzyć, kogo poprosić o pomoc... Nawet jeśli pomoc nie jest potrzebna, warto mieć kogoś kto zawsze jak to będzie potrzebne pomoże. Mam takie osoby i właśnie utraty ich się boje. Znajmi przychodzą i odchodzą, ale przed utratą prawdziwych przyjaciół mam nieprzyjemny strach...

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 22.02.2010 8:30:40
Lew
Anthro
Boję się tylko i wyłącznie utraty rodziny, znajomych. Tego bym nie przeżył, reszta mnie wzrusza.
I don't even have any real problems. You know I'm under the influence so enjoy your life

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 23.02.2010 20:59:35
W ogóle, to witam Wszystkich, jestem nowy. :D

A co do tematu...Muszę powiedzieć, że ten temat mnie od jakiegoś czasu prześladuje. Ostatnio zacząłem się zastanawiać czego się naprawdę boję i dlaczego. I wyszło mi na to, że: (tylko się proszę nie śmiejcie, dla mnie bynajmniej te lęki i strachy to nic śmiesznego) Niestety jestem człowiekiem o słabych nerwach, mnóstwa rzeczy się boję i chyba nigdy nie przestanę.

Nie lubię: robactwa, owadów. Nie chodzi o to, że się ich boję, bo wcale się nie boję, jakieś muchy i inne owady mam głęboko gdzieś. Tylko np. jak do pokoju wleci szerszeń, osa lub coś co może boleśnie użądlić, to wpadam w panikę, wymachuję rękoma i próbuję to zabić kapciem.

Bardzo się boję, przerażają mnie:

1.Lalki. Szczególnie duże bobasy i chuckie. Na moje nieszczęście oglądałem "Powrót Laleczki Chuckie" w wieku 7 lat. Do dzisiaj mam zrytą psychikę przez ten film i lalki z dużymi oczami to moja fobia. Ale co jeszcze bardziej mnie przeraża - zepsute lalki. Lalki bez rąk, bez nóg, bez oczu, z oderwanymi głowami itp. . Jak takie coś widzę to robi mi się słabo i czuję, że zaraz zemdleję z nerwów.

2.Narzędzia tortur. Nienawidzę zwiedzać zamków ani dowiadywać się jak dawniej katowano ludzi by wymusić zeznania.
Wszystko to (gilotyny, dyby, szubienice i najróżniejsze narzędzia) powodują, że mam nerwicę i chcę uciec, gdyż ciągle mam wrażenie, że zaraz mnie ktoś zakuje w te dyby i albo będzie torturować, albo mi odetnie łeb pod gilotyną. Kiedyś moi koledzy z podstawówki robili sobie takie żarty ze mnie na jednej z takich wycieczek.

3.Klauni. Nigdy mnie nie bawili, ich jaskrawy makijaż przypomina mi jakieś zombie i ten nadmiar jaskrawych kolorów mnie dobija. Tutaj swoje też zrobił horror, co prawda nie oglądany w takim wieku jak wcześniej, ale oglądany. Mianowicie "It" Stephen'a King'a . Podobnie jak po poprzednim po tym też nie mogłem się pozbierać, obrócił on moje poglądy o klaunach o 180 stopni.

Również bardzo się boję, że te lęki ktoś wykorzysta przeciwko mnie. Dlaczego? Bo te trzy lęki, które wymieniłem po numerach ktoś już wykorzystał przeciwko mnie. Moi dwaj kuzyni. Ale o tym już nie będę opwiadać, za dużo rozwodzenia się. Jest to historia niewiarygodna, ale prawdziwa. To wydarzenie dostarczyło mi takich wrażeń jakich nigdy wcześniej nie dostarczył mi żaden horror. :D

spacja jest po przecinku, a nie przed

EDIT: Przepraszam za błąd, ciągle nie umiem się go pozbyć.
Ostatnio edytowany przez R.I.N.G. dnia 24.02.2010 17:06:28

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 25.02.2010 8:28:10
Szczur.
Anthro
Pająki. Obrzydliwe ośmionogie, wielookie, włochate, z ochydnym odwłokiem paskudztwa pełzające po ścianach 0.o
tak, mam arachnofobie
najechetniej każdego spotkanego pająka rozsmarował bym na ścianie butem o.o

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 25.02.2010 9:19:44
Lew


^^
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Strach
Wysłano: 25.02.2010 10:02:42
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane