Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

12>>


0
(+0|-0)
Wolny czas.
Wysłano: 4.03.2010 22:54:59
Wilk
Anthro
Mam takie pytanie mianowicie, co robicie w wolnym czasie?
Może siedzicie przed PC, czytacie książki, idziecie na świeże powietrze, lub idziecie spać.
Ja osobiście spędzam czas przed PC, lecz gdy mam masze gdzieś wyjść to idę, przejdę się z psem do lasu żeby się wybiegała itp. lubię uderzyć w kimono, albo ... pouczyć się troszeczkę. Dopisujcie się im więcej tym weselej.

PS. Jeśli był już taki temat to przepraszam, i proszę jednocześnie o usunięcie go.
Ostatnio edytowany przez M3Fis70 dnia 4.03.2010 23:09:55
Dobry mutant, to martwy mutant.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 4.03.2010 23:03:42
Chyba już był taki temat? :-?k

Anyway, ja głównie siedzę przed kompem (w co wlicza się także nauka i czytanie książek :P) a poza tym to czasem się przejdę ale teraz to rzadziej, bywa że też zrobię przy biurku coś innego (np. rozwiązuje obrazki logiczne)

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 4.03.2010 23:09:35
Jaguar
Człowiek
Co to jest wolny czas :-?k A tak to komputer (programowanie), suchanie muzyki , przegladanie internetu, oglądanie jakichś filmów , czytanie jakichś książek, spacer z psem, tynkowannie, malowanie, jazada samochodem, szperanie w samochodzie (mam taki fajnyt młotek co naprawia większość usterek :-Dk ), i wiele innych rzeczy...

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 4.03.2010 23:10:25
Lew
Anthro
Poza tak oczywistymi rzeczami jak książki i rysowanie, w wolnym czasie grzebię przy samochodzie, odwiedzam ojca, zwiedzam muzea i pobliską naturę, wpadam do ZOO, do baru, odwiedzam ludzi, weekendy to głównie na wsi spędzam. Generalnie jestem dość szalejącym lwem, ale nie w zimie, ooo nie. Dużo czasu też spędzam przy komputerze, ale głównie w godzinach późno wieczornych. Muzyki tu nie podciągam, bo przynajmniej raz w miesiącu jestem na jakimś koncercie, dudni w wieży, komputerze, telefonie, mp3, w aucie, przez 24h i słucham jej nawet przed zaśnięciem (nie lubię ciszy), ale za to lubię bardzo pisywać recenzje albumów.

Jazdy samochodem też nie wliczam, bo jeżdżę codziennie i jazda jest elementem mojego życia. Weszło mi w krew i daje zarobić, ale za to bardzo lubię uczyć jeździć.
Ostatnio edytowany przez Herdus dnia 4.03.2010 23:22:00
I don't even have any real problems. You know I'm under the influence so enjoy your life

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 4.03.2010 23:36:01
Smok Futrzasty
Anthro
Ja się zajmuję np dłubaniem przy moich ukochanych modelach, pogrywam sobie na djembe , rysuję, ale ogólnie to robię bezsensowne rzeczy, czyli oglądam np 6 godzin głupie filmiki, które do reszty mnie odmóżdżają x3. No i jeszcze zeczy oczywiste, jak chodzenie z psem itp.

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 5.03.2010 1:30:52
Kotowaty Lombax
Anthro
Gram w gry mmorpg Aion i Rohan i tworze filmy o moich przygodach w nich, surfuje po necie.
Ostatnio edytowany przez LeoLeonardo dnia 5.03.2010 1:33:58

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 5.03.2010 1:59:25
Arachne
Taur
Cytat z "M3Fis70":
Mam takie pytanie mianowicie, co robicie w wolnym czasie?


A co to takiego? Kiedyś o tym słyszałem.

Ostatnio wróciłem do starego uzależnienia (usenet) i zaginam czasoprzestrzeń żeby pomieścić tam jeszcze pracę, polfurs jako użytkownik, polfurs jako admin, przejrzenie rssów (w tym fchan i digg; a robi się ich ostatnio w tysiącach), śledzenie kilku kanałów na ircu, dopieszczanie swojego systemu (napisać jakieś skrypciki, przetestować nowe programiki w repo, wypełnić kilka bugtracków), przejrzenie e621, przejrzenie furaffinity i sen. Zwykle na niekorzyść tego ostatniego.

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 5.03.2010 6:55:33
Taur
No tak, a ja śpię już praktycznie sama.
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 5.03.2010 10:10:13
gronkowiec
Anthro
Mam to samo co wiele innych osób: pojęcie wolnego czasu praktycznie dla mnie nie istnieje. Cały tydzień mam do cna wypełniony wszelakimi zajęciami, nauką i pracą i skrupulatnie zaplanowany. Dochodzi do tego, że jeśli chcę powiedzmy poćwiczyć grę na puzonie, poczytać książkę, podłubać coś przy elektronice, to muszę to z odpowiednim wyprzedzeniem "wpisać" do terminarza. Nie ma miejsca na spontan :( Tyle różnych rzeczy mógłbym robić, wszystko tylko rozbija się o brak czasu...
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 5.03.2010 10:23:13
Szare A Fu Fu
Smokełke
Jeżeli takowy WOLNY CZAS mam ;) co ostatnio jest ciężką sprawą to:
-rysuje
-jeżdżę do Gryfa
-fotografuje
-gadam ze znajomymi, spotykam się z nimi
-ćwiczę ( nun i ogólnosprawnościowe )
-czytam książki ( w wolnym czasie do i z pracy/zajęć/whatever)
-czasami nawet w coś pogram ;)
-uczę się
-albo porobię coś innego, zależy co mi wpadnie do łba :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 5.03.2010 11:38:13
Ja mam cały czas wolny czas. I tak mi się nudzi, że nic nie robię. :P
Siedzę na kompie i taki o to ze mnie pożytek. :P

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 5.03.2010 12:47:06
Husky
Anthro
Optymistycznie rzecz biorąc to dziś piątek :D nareszcie chwila wytchnienia... tyle co w budzie odbębnić ;p

Ale ja jestem realistą ;/ dziś kończę przed 18 ;(

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 5.03.2010 13:07:37
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Hmm. Czas wolny do pewnego momentu w życiu miałem praktycznie zawsze, odkąd trzeba się spiąć i uczyć do matury, to mam go tylko tak naprawdę w weekend. Jeśli już go mam, to spotykam się ze znajomymi albo gram na komputerze. :P Na piwo nie mam gdzie i z kim wychodzić, także...Opole śmierdzi pod tym względem. :P
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 5.03.2010 14:26:44
Cuś
Inna forma
Cytat z "M3Fis70":
Mam takie pytanie mianowicie, co robicie w wolnym czasie?.


Jakich jeszcze, nowych, wspaniałych wątków będziemy się mogli spodziewać z twojej ręki?

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 5.03.2010 15:09:56
Siedzę przed kompem, rysuję, czytam, baluję ze znajomymi itp.

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 5.03.2010 16:45:21
Wilk grzywiasty
Anthro
Komp, sen, szkoła, komp, sen, szkoła, nauka?, komp, sen...( )

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 5.03.2010 18:58:45
gronkowiec
Anthro
Cytat z "Sazz":
Na piwo nie mam gdzie i z kim wychodzić, także...Opole śmierdzi pod tym względem. :P


Byś powiedział, że na piwo chcesz iść. Na duże z pianką znajdzie się czas ;>
| |
Podpis zastępczy v2.04

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 5.03.2010 19:34:28
W wolnym czasie gram sobie na moim PS3, przeglądam internet na PCie i/lub RP-uje z kimś, wychodzę z kumplami na browca albo oglądam TV ;P

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 7.03.2010 23:25:43
fioletowy kot w szaliku
Anthro
W zupełnie wolnym czasie najchętniej śpię albo zalegam przed komputerem i czytam bzdury w internedie marnując ów czas bezwstydnie. Czytanie książek i jazdę na rowerze zaliczam do "aktywności" i jako takie nie należą do wolnego czasu :p . Telewizji nie oglądam wcale.
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 7.03.2010 23:57:13
Arachne
Taur
Cytat z "Grygus":
marnując ów czas bezwstydnie

Czy jeśli podobało Ci się marnowanie czasu, to ten czas naprawdę był zmarnowany?

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 8.03.2010 16:06:41
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Cytat z "gravedigger":
Cytat z "Sazz":
Na piwo nie mam gdzie i z kim wychodzić, także...Opole śmierdzi pod tym względem. :P


Byś powiedział, że na piwo chcesz iść. Na duże z pianką znajdzie się czas ;>
O RLY!?
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 8.03.2010 16:31:40
Lateksowy książe
Anthro
Wolny czas? Marnuję go na forum i ircu :P

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 8.03.2010 17:03:55
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
A co to jest wolny czas? XD

A na serio - gry, fotografia, ostatnio hokej, w lato rower no i oczywiście jako priorytet partner ;)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 8.03.2010 19:13:08
Praca, nauka, typowe zajęcia gospodyni domowej. Nie mam czasu na wolny czas. ;) Jeśli już uda mi się mieć chwilę dla siebie, to odpoczywam.

0
(+0|-0)
Re: Wolny czas.
Wysłano: 9.03.2010 18:20:26
Skunks
Anthro
Co robicie w wolnym czasie...
eeee w czym? :P nie pamiętam kiedy ostatnio dysponowałem takim przybytkiem. Jakoś zawsze mam co robić, nie dlatego że szukam sobie zajęcia ale dlatego, że nie mogę się od nich opędzić. Szczerze, nie wiem dlaczego, zawsze jest coś do załatwienia, gdzieś muszę jechać. A jak nie to jakiś znajomy wyciąga mnie na piwo, na które umawialiśmy się pół roku temu :P
Ostatnio nie mam czasu nawet wejść na PF, gg czy poircować :/
Wszystko co powiesz zostanie przekręcone i użyte przeciwko tobie. Na szczęście uporczywi forumowi trolle wykazują się niezwykłą celnością, gdy rzucają kulą w płot.

 Aby pisać należy być zalogowanym
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane