Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

12>>


0
(+0|-0)
Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 10:17:51
WilczySmok
Zmiennokształtny
DarkV - chciałeś w ten sposób - to proszę:

Zacznijmy od tego że naduzywasz władzy. Kazde zwrócenie uwagi traktujesz jako potwarz - to teraz będzie.

Punkt regulaminu: 2.5. Użytkownik zbanowany nie ma już prawa do zarządzania swoim kontem, ani do kasowania go.
Zgodnie z prawem
Cytat:

Art. 32.
1. Każdej osobie przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które jej dotyczą, zawartych w zbiorach danych, a zwłaszcza prawo do:
(...)
6) żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane,
(...)


A dalej
Cytat:

Art. 6. ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych:

1. W rozumieniu ustawy za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej.

2. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio, w szczególności przez powołanie się na numer identyfikacyjny albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne.

3. Informacji nie uważa się za umożliwiającą określenie tożsamości osoby, jeżeli wymagałoby to nadmiernych kosztów, czasu lub działań.



Kolejną rzeczą jest skrypt używany przez ciebie dla ie6. Co ciekawe - skrypt działa dobrze, tylko ty go podpiąłeś olewając kodowanie. I skrypt jest w jednym kodowaniu, strona w drugim i przez to nie działa tak jak nalezy. Zamiast ściągnąć skrypt. Przekodować go do kodowania strony, ty banujesz osobę zwracającą ci uwage jak to wygląda - nie jest to pierwszy raz (nawet nie drugi i nie trzeci) gdy wykorzystujesz stanowisko jakie posiadasz.

Ta wiadomośc pewnie nie przetrwa bo ja zobaczysz i przeedytujesz albo nawet usuniesz (chociaż jak to napisałem, pewnie tego nie zrobisz, albo wykonasz edycję przez bazę by nie było widac zmian. Ale nie martw się - mam kopię tej wiadomości.
ChibiChan Beta
I am Dragon
I am Wolf
I am Both, Yet I am Neighter,
I am Seti The Long Forgotten White Dragon

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 10:20:56
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Potwierdzam jej przeczytanie :)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 11:08:47
Lis polarny
Anthro
Seti zapominasz że sam zakładając konto na forum na którym jest regulamin nawet niezgodny z prawem wyrażasz na nie zgodę i jest on dla ciebie obowiązujący, przez co tracisz prawa do roszczeń w tej sprawie

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 11:45:36
WilczySmok
Zmiennokształtny
Regulamin zmieni si po drodze.

A zgodnie z prawem polskim - tego punktu NIGDY nie byo i go nie ma. Poczytaj o prawie^^
ChibiChan Beta
I am Dragon
I am Wolf
I am Both, Yet I am Neighter,
I am Seti The Long Forgotten White Dragon

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 11:56:33
Lateksowy książe
Anthro
6.3. Zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych do celów prowadzenia serwisu. Dane nie będą rozpowszechniane ani przekazywane osobom trzecim, jednak administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności w wypadku kradzieży danych w drodze włamania.

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 12:07:08
WilczySmok
Zmiennokształtny
Szczurex - artykul 32 nie mowi ze strona/admin nie ma prawa zbierac tych danych. Prawo mowi jednak ze nie mozna mnie pozbawic prawa do wgladu, poprawiania ani usuwania, a to ten punkt regulaminu chce wlasnie zrobic, a jest niezgodne z prawem nadrzednym.
ChibiChan Beta
I am Dragon
I am Wolf
I am Both, Yet I am Neighter,
I am Seti The Long Forgotten White Dragon

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 12:13:02
Ragulamin forum jest nadrzędny - wchodzisz i zgadzasz się z zasadami tutaj panującymi (tak jak powiedział Fox). W wypadku roszczeń NIE UWZGLĘDNIONYCH w regulaminie powołujemy się wtedy na ustawę.

Dodam tylko że ponad wszystką wątpliwość:

USTAWA
z dnia 29 sierpnia 1997 r.
o ochronie danych osobowych.
(Dz. U. z dnia 29 października 1997 r.)
Art. 3. 1. Ustawę stosuje się do organów państwowych oraz samorządu terytorialnego, a także do innych państwowych i komunalnych jednostek organizacyjnych oraz podmiotów niepaństwowych realizujących zadania publiczne.
2. Ustawę stosuje się również do osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych nie mających osobowości prawnej, które przetwarzają dane w związku z działalnością zarobkową, zawodową lub dla realizacji celów statutowych.
3. Ustawę stosuje się do podmiotów określonych w ust. 1 i 2, które mają siedzibę albo miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, nie mają siedziby albo miejsca zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a przetwarzają dane przy wykorzystaniu środków technicznych znajdujących się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
4. Ustawy nie stosuje się do osób fizycznych, które przetwarzają dane wyłącznie w celach osobistych lub domowych.
Ostatnio edytowany przez Cubey dnia 18.03.2010 12:13:37
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 13:19:10
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Cubey -> żaden regulamin nie jest nadrzędny w stosunku do prawa Rzeczypospolitej Polskiej.


0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 13:42:12
Husky
Anthro
zaraz ktoś to jeszcze zgłosi do trybunału konstytucyjnego albo stanu xD

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 14:23:55
Lateksowy książe
Anthro
Pozwijcie się do sądu. Debile.

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 14:32:01
Lis polarny
Anthro
tylko kogo i o co ? pozwać internetowe forum o to że ma regulamin który się nie podoba Setiemu? żal

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 15:03:15
Lew
Seti ma rację. Co gorsza, muszę to przyznać, Rhadmor też ;)

Nie mogę zrobić sobie regulaminu mojego pokoju pozwalającego na zażywanie narkotyków, bo jest to niezgodne z nadrzędnym prawem - prawem RP.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 16:02:23
Arachne
Taur
Cytat z "Seti":
DarkV - chciałeś w ten sposób - to proszę:

Zacznijmy od tego że naduzywasz władzy. Kazde zwrócenie uwagi traktujesz jako potwarz - to teraz będzie.

Punkt regulaminu: 2.5. Użytkownik zbanowany nie ma już prawa do zarządzania swoim kontem, ani do kasowania go.
Zgodnie z prawem
Cytat:

Art. 32.
1. Każdej osobie przysługuje prawo do kontroli przetwarzania danych, które jej dotyczą, zawartych w zbiorach danych, a zwłaszcza prawo do:
(...)
6) żądania uzupełnienia, uaktualnienia, sprostowania danych osobowych, czasowego lub stałego wstrzymania ich przetwarzania lub ich usunięcia, jeżeli są one niekompletne, nieaktualne, nieprawdziwe lub zostały zebrane z naruszeniem ustawy albo są już zbędne do realizacji celu, dla którego zostały zebrane,
(...)


A dalej
Cytat:

Art. 6. ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych:

1. W rozumieniu ustawy za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej.

2. Osobą możliwą do zidentyfikowania jest osoba, której tożsamość można określić bezpośrednio lub pośrednio, w szczególności przez powołanie się na numer identyfikacyjny albo jeden lub kilka specyficznych czynników określających jej cechy fizyczne, fizjologiczne, umysłowe, ekonomiczne, kulturowe lub społeczne.

3. Informacji nie uważa się za umożliwiającą określenie tożsamości osoby, jeżeli wymagałoby to nadmiernych kosztów, czasu lub działań.




Po pierwsze nie zbieramy żadnych danych osobowych. Jeśli jakieś w serwisie umieściłeś np pisząc posta ze swoim adresem i numerem buta to sam jesteś sobie winien. Ale tak jak sam zacytowałeś Art6.3 to nie jest dana osobowa bo trzeba by się wysilić, żeby to znaleźć. Poza tym jeśli konto zawieszamy trwale to wszelkie dane zawarte w profilu poza nickiem i avatarem są usuwane a i dostęp do samego profilu jest dla zwykłych użytkowników niemożliwy.

Cytat z "Seti":
Kolejną rzeczą jest skrypt używany przez ciebie dla ie6. Co ciekawe - skrypt działa dobrze, tylko ty go podpiąłeś olewając kodowanie. I skrypt jest w jednym kodowaniu, strona w drugim i przez to nie działa tak jak nalezy.

Widziałem, że tak się dzieje i przez myśl mi przeszło żeby to naprawić, ale szybko przegoniłem tą myśl. Bo i po co mam to naprawiać? Umieściłem to tam właśnie po to, żeby przekazać userom IE6, że nie wspieram ich przeglądarki, więc po co mam naprawiać coś co źle działa jeśli dotyczy to właśnie tej przeglądarki? Nawet palcem tego nie tknę. Z resztą nawet nie mam jak tego przetestować bo nie mam IE6 (zobaczyłem jak to działa po przeczekaniu 30min kolejki na browsershots.org).

Cytat z "Seti":
Zamiast ściągnąć skrypt. Przekodować go do kodowania strony, ty banujesz osobę zwracającą ci uwage jak to wygląda - nie jest to pierwszy raz (nawet nie drugi i nie trzeci) gdy wykorzystujesz stanowisko jakie posiadasz.

Nie dostałeś bana za to, że zwróciłeś mi uwagę. Dostałeś kicka za to, że wszczynasz flame war na temat wyższości IE6 w firmach nad innymi przeglądarkami. Nie miałem zamiaru zakłócać płynności rozmowy na ircu odpowiedziami na takie zaczepki. Ban o którym mówisz został nałożony przez automat za to, że po kicku wróciłeś na kanał po 0,5 sek. Ostrzegałem kiedyś, że tak będę robił.

Cytat:

[środa 17 marzec 2010] [20:35:50] Wyrzuć Wyrzuciłeś Seti z kanału (User killed. +480exp).
[środa 17 marzec 2010] [20:35:50] Dołącz Seti dołączył do tego kanału (~SmokoMon@fur-401C12A6.adsl.inetia.pl).
[środa 17 marzec 2010] [20:35:50] Tryb ChanServ ustawił tryb: +v Seti
[środa 17 marzec 2010] [20:35:51] Tryb Mufasa|screen ustawił tryb: +b *!~SmokoMon@fur-401C12A6.adsl.inetia.pl
[środa 17 marzec 2010] [20:35:51] Wyrzuć Seti został wyrzucony z kanału przez Mufasa|screen. (Tymczasowy ban za autorejoina po kicku)
[...]
[środa 17 marzec 2010] [20:36:52] Tryb Mufasa|screen ustawił tryb: -b *!~SmokoMon@fur-401C12A6.adsl.inetia.pl


Cytat z "Seti":
Ta wiadomośc pewnie nie przetrwa bo ja zobaczysz i przeedytujesz albo nawet usuniesz (chociaż jak to napisałem, pewnie tego nie zrobisz, albo wykonasz edycję przez bazę by nie było widac zmian. Ale nie martw się - mam kopię tej wiadomości.

Dlaczego miałbym to robić? To strasznie skomplikowane. Prędzej wywaliłbym cały wątek do kosza, żeby sobie admini poczytali.

/edit: Orty i interpunkcja.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 18.03.2010 16:13:52

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 20:06:56
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Zastanawiam się czy ustosunkowywać się do bzdur które wypisujesz Seti czy nie. Ale uważam, że warto bo gadasz wierutne bzdury wyssane z palca po przeczytaniu kilku artykułów w ustawie.

Przede wszystkim polfurs nie przechowuje żadnych danych osobowych tak więc ustawa nie stosuje się do tej bazy danych ale udajmy że tak jest i zbiór "danych osobowych" (cudzysłów zamierzony) został zgłoszony odpowiednim wnioskiem do GIODO.

Nick użytkownika jest dla mnie, zwykłego użytkownika niemożliwy do powiązania z osobą bez dodatkowej wiedzy. To bzdura nr. 1
Adres e-mail jest daną osobową tylko i wyłącznie w momencie kiedy np. to twój adres firmowy albo składa się z danych pozwalających cię jednoznacznie zidentyfikować osobie, która nie ma wglądu do samej, łysej bazy danych.

To jedyne dane które podajesz tak naprawdę. Ustawa stosuje się również do pól obowiązkowych w formularzach, bez których rejestracja jest niemożliwa. Stąd jeśli wpisałbyś swój numer pesel i adres to gówno to GIODO obchodzi bo ty to tam umieściłeś. Tyle formalnie - uznaj to za pewnik. To moja praca.

Co do reszty. Gadasz bzdury. Ogólnie. Powiem ci nawet że spowodowałem uśmiech na twarzach programistów w mojej firmie kiedy im pokazałem jak kochasz IE6. Obśmiali się jak norki. Jak zwykle uważasz swoją wiedzę za jedyną i siłą wymuszasz ją na innych. DarkV zrobił prawidłowo wyrzucając cię bo jak to napisał 'wie do czego to zmierza' i ma racje. Z tobą się nie da dyskutować bo to TY masz rację. Nie raz udowodniłeś, że dyskusja z Tobą jest niemożliwa i po prostu bezcelowa. Uważasz się za pępek świata i wyrocznię a jak ktoś się z tym nie zgadza zaczynasz go atakować używając dziecięcego tonu 'oddaj grabki'. Sądzę również, że powinieneś pojechać do Mountain View i powiedzieć Larremu Pageowi że jest idiotą bo blokuje możliwość używania Youtube z IE6 - nastoletniej przeglądarki która obok standardów nawet nie stała. Może chcesz jeszcze optymalizacje pod Netscape Navigatora? Bzdury, bzdury i zadufanie w swojej nieomylności. To cię Seti w prawdziwym życiu zgubi.

Nie wiem po co zakładałeś ten temat. Ośmieszyłeś się.

Cytat z "Ingo":
Seti ma rację. Co gorsza, muszę to przyznać, Rhadmor też ;)

Nie mogę zrobić sobie regulaminu mojego pokoju pozwalającego na zażywanie narkotyków, bo jest to niezgodne z nadrzędnym prawem - prawem RP.

Tak jakby... też gadasz bzdury. Nikt nie łamie prawa co napisałem wyżej. Przeczytaj i przemyśl.


Edit: Tak na koniec. Wal śmiało. Pisz do GIODO. Ale wtedy licz się z tym że zamkną każde forum w Polsce jeśli rzeczywiście uznaliby (a nie mają ku temu przesłanek) że łamane są zapisy prawne UOODO.
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 18.03.2010 20:13:05
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 21:16:25
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "OlaHughson":
Cubey -> żaden regulamin nie jest nadrzędny w stosunku do prawa Rzeczypospolitej Polskiej.

Oczywiście, ale nic tutaj (czyt. w regulaminie) nie jest napisane wbrew prawu. To są tylko wytyczne dla użytkowników jak korzystać z forum aby nie dostać bana ;)

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 21:30:49
Lis polarny
Anthro
Cytat z "Vethuleion":
Cytat z "OlaHughson":
Cubey -> żaden regulamin nie jest nadrzędny w stosunku do prawa Rzeczypospolitej Polskiej.

Oczywiście, ale nic tutaj (czyt. w regulaminie) nie jest napisane wbrew prawu. To są tylko wytyczne dla użytkowników jak korzystać z forum aby nie dostać bana ;)


Oczywiście że nie, nadrzędnym jest np. konstytucja :-Pk
Ostatnio edytowany przez Fox. dnia 18.03.2010 21:32:19

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 22:34:57
fioletowy kot w szaliku
Anthro
IE6 wyszedł w 2001r. a ostatnia poprawka w 2004r. To tak jakby narzekać że na kompie sprzed 9 lat gry nie chcą śmigać jak należy. Zresztą, tyle jest dobrych przeglądarek na świecie...

Cytat:
W operze dalej nie ma wtyczek?


Pluginów jako-takich nie ma, ale są "widżety", takie male programiki odpalane z poziomu przeglądarki o różnorodnej funkcjonalności. Ja używam i tak tylko prognozy pogody, po co mi lepsze bajery :p . Lubie operę za jej lekkość i prostotę. Jak używam firefoxa to mnie denerwuje jakaś taka jego "klockowatość" i powolność. No i odpalałem opere bez problemu na laptopie z win95, p100mhz i 16mb ramu :D .
Ostatnio edytowany przez Grygus dnia 18.03.2010 22:39:43
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 23:26:02
jestę kapibarę
A adblock - albo coś w ten deseń - obecny?

Posty DarkV i Ryana jak dla mnie zamykają temat. Chyba że ktoś coś jeszcze chce twierdzić.

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 18.03.2010 23:54:08
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Fox.":
Cytat z "Vethuleion":
Cytat z "OlaHughson":
Cubey -> żaden regulamin nie jest nadrzędny w stosunku do prawa Rzeczypospolitej Polskiej.

Oczywiście, ale nic tutaj (czyt. w regulaminie) nie jest napisane wbrew prawu. To są tylko wytyczne dla użytkowników jak korzystać z forum aby nie dostać bana ;)


Oczywiście że nie, nadrzędnym jest np. konstytucja :-Pk

Prawo to prawo, konstytucja to konstytucja a regulamin forum internetowego to regulamin forum.

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 19.03.2010 5:19:14
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Grygus":

Cytat:
W operze dalej nie ma wtyczek?


Pluginów jako-takich nie ma, ale są "widżety", takie male programiki odpalane z poziomu przeglądarki o różnorodnej funkcjonalności. Ja używam i tak tylko prognozy pogody, po co mi lepsze bajery :p . Lubie operę za jej lekkość i prostotę. Jak używam firefoxa to mnie denerwuje jakaś taka jego "klockowatość" i powolność. No i odpalałem opere bez problemu na laptopie z win95, p100mhz i 16mb ramu :D .


Widgety to jedno. Są skrypty które dają ogromne możliwości.

Cytat z "LV":
A adblock - albo coś w ten deseń - obecny?


Jest. Tylko trzeba ściągnąć listę i wrzucić gdzie trzeba bo jest wbudowany i co więcej jak pojawia się coś co cie irytuje a nie ma tego na liście (rzadkość) to sobie dodajesz regułę prawym przyciskiem myszy przez 'zablokuj zawartości'. Et voila ;)
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 19.03.2010 5:21:31
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 19.03.2010 7:04:00
Tygrys perski
Anthro
Jak ja się cieszę, że jestem typowym Kowalskim, który nie będzie się męczył i od razu instaluję najnowsze programy, czy są dobre czy nie :p chociaż do Opery najnowszej jeszcze się nie przekonałem, jest zbyt flashy dla mnie :p
Ale ogólnie - Seti, naprawdę, nikt nie chce Cię dopaść i utłuc w ciemnym zaułku, więc nie wie wiem, po co ta draka o dane dotyczące konta...
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 19.03.2010 8:28:36
Wilk
Zwierzę
Cytat z "Vethuleion":

Prawo to prawo, konstytucja to konstytucja a regulamin forum internetowego to regulamin forum.


konstytucja to akt prawny nadrzędny względem reszty :P nie jest nadrzędna względem prawa RP bo sama stanowi jego podstawę.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 19.03.2010 9:15:08
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "sharpy":
Cytat z "Vethuleion":

Prawo to prawo, konstytucja to konstytucja a regulamin forum internetowego to regulamin forum.


konstytucja to akt prawny nadrzędny względem reszty :P nie jest nadrzędna względem prawa RP bo sama stanowi jego podstawę.

Super, tyle że ja w pierwszej wypowiedzi określiłem jak sie ma prawo do regulaminu forum, ktoś nie zrozumiał wypowiedzi bo włazi tutaj raz na 2 tygodnie i wklepał coś co mu sie wydawało że bedzie cool o konstytucji. Konstytucja nie była tematem więc po prostu przestańcie ciągnąć ten wątek, jeeeez --"
0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 19.03.2010 9:17:36
btw...
Cytat z "sharpy":

konstytucja to akt prawny nadrzędny względem reszty :P nie jest nadrzędna względem prawa RP bo sama stanowi jego podstawę.

No to jest czy nie jest ?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 19.03.2010 13:53:22
Konstytucja jest nadrzędna, stoi na czele piramidy aktów prawnych. wyżej stoi tylko prawo wspólnotowe i ratyfikowane umowy międzynarodowe. Ale najbardziej interesujące nas przepisy wynikają z Konstytucji i zgodnych z nią ustaw.

 Wątek zablokowany
12>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane