Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<12


0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 19.03.2010 14:02:54
Gwoli ścisłości.

Mówiąc, że regulamin jest nadrzędny miałem na myśli stwierdzenie - że spory i ewentualne niedomówienia najpierw rozwiązujemy opierając się na literze zasad z regulaminu forum a potem (jeżeli jest taki wymóg) zgodnie z zasadami zawartymi w ustawach.
Warunek jest jeden: regulamin nie może być bublem prawnym - czyli nie może naruszać zasad opisanych w ww przez Marvina aktach prawnych.

NIGDY nie stwierdziłem, że regulamin forum stoi na czele i jest nadrzędny nad prawo RP. Więc proszę mnie nie posądzać o tak skrajny debilizm...
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 21.03.2010 14:02:07
WilczySmok
Zmiennokształtny
Dane osobowe to chociażby nick czy adres mail (tak gwoli przypomnienia).
Nie mozesz komuś odebrać prawa wglądu/edycji/usuwania swoich danych na forum - bo przepis prawa mówi że on takie prawo ma zawsze - nie określa że z wyjątkiem do regulaminu danego forum czy coś. - I nie chodzi tu o pozywanie się szczureksie - jestem totalnie taleko od tego - wystarczy po prostu przeedytować ten fragment.

Cubey - własnie regulamin naruszył to prawo - co przedstawiłem wypisami. Twoje też były dobre, tylko że nie jestem pewien czy przypadkiem strony internetowe nie sa jakimiś tam gazetami(czasopismami) w świetle prawa (martwego bo martwego ale jednak) i przez to mają obowiązek respektowac to prawo

Cytat:
Nie dostałeś bana za to, że zwróciłeś mi uwagę. Dostałeś kicka za to, że wszczynasz flame war na temat wyższości IE6 w firmach nad innymi przeglądarkami. Nie miałem zamiaru zakłócać płynności rozmowy na ircu odpowiedziami na takie zaczepki. Ban o którym mówisz został nałożony przez automat za to, że po kicku wróciłeś na kanał po 0,5 sek. Ostrzegałem kiedyś, że tak będę robił.


Nie nie rozpocząłem flamewara - poczytaj sobei com napisał: zacząłem pisać, ze powpdy dla których w firmach nie odejdzie się od ie6 są dość ciekawe - ale przerwałes kickiem, bo ktoś śmiał mówic coś dobrego o produkcie ms'a a tym bardziej o ie.

Szczególnie, że innej rozmowy akurat wtedy nie było - wiec rzeczywiście zatrzymałes flamewara którego nie było.

Czemu zakończyłem takim zdaniem - bo wiele razy było tak, że wiadomości znikały - albo znikały całe tematy by potem zmienione się pojawić zpowrotem - to zdanie miało ukrócić takie coś.

Cytat z "Ryan":

Co do reszty. Gadasz bzdury. Ogólnie. Powiem ci nawet że spowodowałem uśmiech na twarzach programistów w mojej firmie kiedy im pokazałem jak kochasz IE6. Obśmiali się jak norki. Jak zwykle uważasz swoją wiedzę za jedyną i siłą wymuszasz ją na innych. DarkV zrobił prawidłowo wyrzucając cię bo jak to napisał 'wie do czego to zmierza' i ma racje. Z tobą się nie da dyskutować bo to TY masz rację. Nie raz udowodniłeś, że dyskusja z Tobą jest niemożliwa i po prostu bezcelowa. Uważasz się za pępek świata i wyrocznię a jak ktoś się z tym nie zgadza zaczynasz go atakować używając dziecięcego tonu 'oddaj grabki'. Sądzę również, że powinieneś pojechać do Mountain View i powiedzieć Larremu Pageowi że jest idiotą bo blokuje możliwość używania Youtube z IE6 - nastoletniej przeglądarki która obok standardów nawet nie stała. Może chcesz jeszcze optymalizacje pod Netscape Navigatora? Bzdury, bzdury i zadufanie w swojej nieomylności. To cię Seti w prawdziwym życiu zgubi.


Lubię, co nie oznacza, ze nie ciesze się iz wreszcie skończył się dlań support. Ale powód dlaczego w wielu firmach (nie mówię o pl) ie6 zostaje jest - ciekawy i śmieszny zarazem i o nim chciałem wtedy powiedzieć - powiem więc teraz -> Zamiast dodawać adresy do listy zablokowanych, zabrania się instalowania nowego oprogramowania (w tym przeglądarek) powodując, iż sporo stron jest nieoglądalna, a więc i czas pracy w stosunku do czasu siedzenia na takich stronach - wzrasta.


Szkoda tylko, że jak widać nie umiesz wyciągnąć poprawnych wniosków - ale pech. Zauważ, także, iż nikogo tutaj nie obrażałem, a ty mnie i owszem - włacznie z wysmiewniem. Tak - nie umiem rozmiawiać z niektórymi - z innymi za to rozmawia mi się (i im) niezwykle dobrze. Kiedyś prosiłem byś, kiedy przesadzam (nie zawsze to czuję) podpowiedział mi, że to robię - zgodziłes sie a potem olałeś dokładając mi za każdym razem jak taka sytuacja się zdażyła. Wiem, ze nie jestem super - zdaję sobie z tego sprawę - ale zauważ także, iż nawet jak się kłócę czy tez wykłócam - podaje powodu dla których MNIE dana rzecz się nie podoba albo podoba. Sam się zastanów, czy rzeczywiście wszystkie rozmowy ze mną kończyły się kłótnią - czy po prostu takowe najelpiej pamiętasz.



Co do samego punktu regulaminu - już dawno miałem o nim napisać, bo nie ukrywam, brakuje w nim jeszcze kilku punktów których nie znalazłem - ale skąd mogłem wiedziec czy nie zostanę kicknięty/zbanowany z innych miejsc dlatego, że zacząłem mówić o ms, którego nie lubi administracja? Więc zanim by mnie to spotkało chiałem wywołać dyskusję o tym punkcie.


Ahia i Ryan - nie mówiłem tutaj o wyższości - tylko o tym, ze akurat ie6 prawidłowo pokazuje polskie znaki - ale nie w tym okienku co zachęca do innej przeglądarki i przez to jest nieczytelne - po prostu - chciałem by to poprawił - nic więcej - poprawić polskie literki i koniec, problem dla którego ie trudno wywalić (patrz firmy i ich ie6 wyżej opisane) był niejako przy okazji.

((Błedy znalezione poprawiłem innych nie mogłem bo nie mam slownika przy sobie))
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 21.03.2010 14:18:17
ChibiChan Beta
I am Dragon
I am Wolf
I am Both, Yet I am Neighter,
I am Seti The Long Forgotten White Dragon

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 21.03.2010 14:04:56
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Seti, nie wiem po co ten wall of text, nie tłumacz sie bo i tak nic to nie da. Dostałeś kicka, później automat nałożył bana, pogódź sie z tym i już a nie teraz będziesz stawiał pół miasta na nogi bo coś Ci sie ubzdurało.

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 21.03.2010 16:09:13
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Seti":
Dane osobowe to chociażby nick czy adres mail (tak gwoli przypomnienia).


Nick i e-mail nie są danymi osobowymi ignorancie! Nie ucz ojca dzieci robić. Nie przeczytałeś nic co ci napisaliśmy na temat danych osobowych.

Zachowujesz się debilnie. Nawet nie potrafisz przyznać się do tego, że szukasz dziury w całym. Po prostu niektórzy mają cię dość seti i twojego wiecznego 'wiem lepiej'. Nie ważne o czym się wypowiadasz. Jedno jest pewne - będziesz mówił wszystkim że są debilami i ty wiesz najlepiej. Skończ te swoje elaboraty bo nikt tego już nie czyta. Nikt cię nie słucha i nikt nie traktuje poważnie. Aż mnie korci żeby zmieszać z błotem twoje paplanie zdanie po zdaniu ale nie warto. Ty wiesz lepiej. Świat się myli.
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 21.03.2010 16:13:32
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 21.03.2010 16:14:12
Smok Serwisowy
Cytat z "Ryan":
Cytat z "Seti":
Skończ te swoje elaboraty bo nikt tego już nie czyta. Nikt cię nie słucha i nikt nie traktuje poważnie.

ale mówcie za siebie proszę bo poczułem się niezręcznie :-ojjk:

Btw - temat chyba do zamknięcia?
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 21.03.2010 16:19:27
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 21.03.2010 17:43:13
Lew
Dawno dramy nie było, więc Seti wypełnił tę lukę ;)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 21.03.2010 17:52:07
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Edi":
Cytat z "Ryan":
Cytat z "Seti":
Skończ te swoje elaboraty bo nikt tego już nie czyta. Nikt cię nie słucha i nikt nie traktuje poważnie.

ale mówcie za siebie proszę bo poczułem się niezręcznie :-ojjk:

Btw - temat chyba do zamknięcia?


Racja Edku, zapędziłem się. Przepraszam.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 21.03.2010 18:36:19
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Nie przepraszaj, Edek musiał przeczytać bo jest moderatorem : P Reszta pewnie olała ;)

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 21.03.2010 18:47:03
Smok Serwisowy
nie olałem, nie zabieram głosu bo problemy wyższości jednych przeglądarek nad innymi są mi obce ale rozumiem, że będąc dla kogoś narzędziem codziennej pracy mogą stać się źródłem osobistych dramatów i wahań emocjonalnych. Jeśli chodzi o zmiany w regulaminie prawda (jak zwykle leży po środku) bo zmiany w regulaminie wymagają ponownej akceptacji każdego z użytkownika. Jako przykład przytoczę tu zmiany regulaminu na fa gdzie na każdej stronie wyświetlał się komunikat informujący, że regulamin został zmieniony i osoby, które nie zgłaszają uwag w określonym terminie automatycznie wyrażają na niego zgodę i go akceptują. na PF nic takiego nie było więc rozumiem, że może to budzić czyjeś wątpliwości i potrzebę wyjaśnienia. Ja wychodze z założeni, że od tego żebym sam nie musiał myśleć o przepisach mam Marvina i jak mi coś powie to mu uwierze na słowo i się zastosuję.
Natomiast do jakiegoś głębszego udziału w tej dyskusji się nie poczuwam bo i tak wiem jak się skończy i nie widzę potrzeby dorzucania tu swoich trzech groszy (ale na pewno nie dla tego, że nie traktuję kogoś poważnie albo kogoś olewam) :-ojjk:
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 21.03.2010 19:03:00
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 21.03.2010 19:04:56
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Była informacja zanim został wprowadzony. Można było skasować konto. Była też wielka dyskusja o nim, żeby tego nie zauważyć trzeba być ślepym, w szczególności, że to małe forum i przede wszystkim forum (a nie jak FA galeria + forum w sumie w celach technicznych). Na FA rzeczywiście była potrzebna taka informacja. Tu - niezbyt.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 21.03.2010 20:12:13
Smok Serwisowy
teoretycznie tak, praktycznie nie. Wielkość portalu nie ma żadnego znaczenia dla przepisów, a żeby taka informacja miała jakąkolwiek moc wiążąca musi się pojawić jako komunikat administracji (jak sądzę) o zwięzłej i bardzo jednoznacznej formie, mówiącej precyzyjnie o warunkach zaakceptowania (lub nie) nowego regulaminu (co chyba nie nastąpiło w aż tak formalnej formie - ale nie pamiętam dokładnie i nie chce mi się szukać takich bzdetów więc ręki sobie nie dam obciąć). pewnie obie strony mogły by tu srać w siebie przepisami przez następne kilkanaście stron więc to całkiem fajny temat jeśli komuś się akurat nudzi i chce się pokłócić o coś z czego i tak nic nie wynika ale za to bardzo mądrze wygląda (ew ktoś się obrazi albo sobie pójdzie)
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 21.03.2010 20:32:37
jestę kapibarę
W sumie w regulaminie jest napisane że zgadzasz się z nim korzystając z serwisu.
1.2. Każdy użytkownik rejestrując się akceptuje niniejszy regulamin i jego ewentualne zmiany. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją tego regulaminu.
A dwa, zanim zaczniecie znowu mącić o regulaminie, pamiętajcie, że ten regulamin powstał, bo jedna osoba jojczała, że ją niesprawiedliwie osądzają. Sami wiecie co to za osoba. Do tego czasu to forum funkcjonowało na zasadach ogólnej normalności i taniej imitacji regulaminu której nikomu się nie chciało poprawiać, bo każdy mniej więcej wiedział gdzie przegina, a gdzie nie i nie trzeba było tego uświadamiać super szczegółowym i rozdrobnionym regulaminem.

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 21.03.2010 20:51:32
Smok Serwisowy
no to chyba wszystko szczęśliwie się wyjaśniło i nie ma o czym dalej pisać (uf uf)

Btw - wejdź lv na komunikator to cię trochę poturlam :E
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 21.03.2010 21:44:16
Rozumiem, że ten temat jest jako "wentyl bezpieczeństwa"? Bo nic nie wnosi, a tylko roznosi...
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+0|-0)
Re: Narzekania
Wysłano: 21.03.2010 21:53:28
Smok Serwisowy
zamykam
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

 Wątek zablokowany
<<12


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane