Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<123456>>


0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 0:43:39
Futrzasty Smok Wschodni
Anthro
...na wakacyjny zjazd nawet jeszcze nie jest ustalone miejsce :P nawet terminu nie ma więc co tu postować ? BTW to nie jest zjazd PSF only bo ten zjazd nawet nie jest ustalony a wejście jest dozwolone dla każdego :P Jak będzie wszystko ustalone to się wszystko ogłosi i zaproszenia roześle ;)

BTW, jaki organizator ? ja to tylko zaproponowałem miejscówke a czy zostanie ona wybrana to już nie ode mnie zależy :P

Anonim
0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 0:47:25
Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
Harcerz64 , nie win siebie o nic , ja jestem za takim tematem , zadna dyskusja nie prowadzi do zlego . Raczej jej brak .

Tylko dyskutowac trzeba umiec , a nie przeradzac jej w wymiane opinii o innych userach .

IMHO dobrze ze temat zalozyles i w dodatku madrze , na obydwoch forach w tym samym momencie . Ja tez sie domyslam do czego prowadza takie wojny i tez chcialbym tego uniknac .


I TU MASZ WIELKIEGO PLUSA JEDNA Z NIEWIELU FUTER KTURA TO ZROZUMIAłA I POCIEZYłA. WIESZ DO CZEGO ZMIERZAłEM I MYSLE ZE JAK BY BYłO WIECEJ TAKIEGO TOKU MYSLENIA TO SWIAT BYł BY LEPRZY. POPIERAM TE SLOWA W 200%. MAM NADZIEJ ZE KIEDYS JESZCZE PO KONWERSUJEMY Z PEłNA KLASą NA PODOBNE TEMATY. DZIęKI.

a co do reszty bierzcie przykład

ja spadam

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 1:14:31
jestę kapibarę
A teraz sobie pojadę.

Harcerz64, Założyeś temat, bardzo dobrze, a odpowiedzi innych cię nie obciążają, więc nie wiem za bardzo o co chodzi z poczuciem winy... czyjes stwierdzenie "to twoja wina, że w tym temacie jest kłótnia bo go założyłeś" byłoby po prostu głupie... Jak ktoś tak to zinterpretuje to sorry, ale... no comments.

Ryan88, wg mojej teorii małego konwentu twoja lokacja jest jedyną słuszną, chyba że jeszcze ktoś inny ma prywatną pustą willę :-Pk
Aczkolwiek jeśli chodzi o termin, to proponuję wybrać termin woodstocku, będzie alternatywa :-Pk

Co by tam jeszcze.. zajrzałem sobie teraz, po zamknięciu tamtego tematu, na psf. Biedny darkwolf, wszyscy go obrażają... zdaje się że prosiłem Edka żeby puścił coś na shoutboxie na temat ostatniego takiego "obrażenia przez kogoś z pf", które zostało dokonane przez kogoś kto przez chwilę kiedyś był na pf, a teraz jest totalnie nierzeszony.

Poza tym.. psf powstało bo założyciela obraził Marcan. Pytanie. Gdzie siedzi teraz Marcan? hihi ;-)k

A, ważna rzecz, konkurencja... proszę, naprawdę, czy ktoś myśli że te dwa serwisy nie są w jakiś sposób konkurencją? I że niby mamy przestać twierdzić że psf jest dla pf konkurencją i odwrotnie? Pomyślcie. Dwa serwisy na ten sam temat. Różne rozwiazania, różne klimaty. Alternatywa. Ale konkurencja. To tak jak dwie dyskoteki niedaleko siebie, w jednej puszczają rocka a w drugiej techno, i są osoby chodzące tylko do którejś, a są osoby chodzące do obu. Jest alteratywa, ale z profilu działalności wynika konkurencja.

Co tam jeszcze było.. podkradanie pomysłów? lol, że niby commentsy pod opowiadaniami są podkradzeniem pomysłu.. zdaje sie że w ogóle chyba ktoś zwrócił uwagę, że u nas nie ma, a na psf jest, i że przydałyby się. Administrator żaden nie powiedział słowa, ALE JUŻ ZŻYNAMY! no comments także.

To chyba wszystko co mi się rzuciło w oczy. Oskarżenia o kradzenie użytkowników pominę, bo to chodzi w drugą stronę prędzej... z wymianą banerów nie będę się wypowiadał, bo raz, nie wiem o tym, a dwa, dla mnie to bez sensu trochę... wrzucanie na siebie jest równo po obu stronach, ile razy o złej atmosferze jeszcze usłyszę? A wywyższania się stażem, co zarzucał kojotkowy modrzew to nawet nie kojarzę. Z "długim stażem" na pf są może 4 osoby, reszta się nie wypowiada i nikt się z tego powodu nie nadymał, my god. Teraz powinienem wcisnąć alt+f4 jak już sobie popisałem, ale wcisnę wyślij. Bo jsem free.

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 1:46:21
Futrzasty Smok Wschodni
Anthro
... A nie obrażaliście go o.0 ...no ale... no comments :P

...PSF powstał faktycznie z takiego powodu ale gdyby nie to że więcej osób się obraziło to by PSF dłógo nie pociągnoł... no ale no comments :P

...Konkórencja... hmm... nie chciał bym tego tak nazywać... wole określenie alternatywa, po nie waż konkórerncje się niszczy i zgnaja, a tego dla dobra oby dwóch serwisów lepiej nie robić... no ale no comments :P

Nie chce mi się więcej pisać, no ale no comments :P

BTW Co do zjazdu to chyba macie inne miejsce do pisania o tym i tam się wypowiem więc tutaj jak na razie no comments :P


Ooo... jeszcze jeden BTW, co sądzicie o nie o fuzji oby dwuch serwisów, lecz o rozpoczęciu współpracy między PSF i PF ? Chociażby odnośnie jakiegoś wspólnego zjazdu w wakacje, albo nawet dwóch ;)

-1
(+0|-1)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 2:09:27
Łogier
Anthro
Cytat:

LV pisało:
(...)
Edit: zamknięty... a podobno to tutaj jest straszny moderator usuwający bez zdania racji posty i zamykający aktywne tematy.. *rozgląda się*[/color]


Oj, dawno mnie nie bylo (i pewnie jeszcze dluzej nie bedzie znowu) ale to po prostu musialem skomentowac...

LV a moze _MI_ powiesz, ze nie ma takiego admina, co? Hmmmrrr... pewnie zaraz sie dowiem, ze moje posty to kosmici pokasowali? Zielone ludki z Marsa?

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 2:31:53
Smok Serwisowy
lol ?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Moje votum separatum od wojen serwerowych .
Wysłano: 14.04.2007 10:24:08
Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
Jak w Lutym Marcan zrobil spotkanie w Krakowie to wszyscy przyszli do mnie . Chyba z PSF bylo tak 2/3 a z PF 1/3 futrzakow . Zadnych komentazy/uwag/zlosliwosci na temat kto i gdzie nazley/nie_nalezy nie bylo . A na PSF zapisalem sie dopiero dzien pozniej . I nie bylo zadnych problemow z powodu przynaleznosci serwerowej . I wszyscy sie chyba (w miare mozliwosci) dobrze bawili . Jezeli nie mam racji , niech powie ktos kto byl .

A wy macie coś z dyńkami nie tak? ♥♥♥♥♥♥♥♥ się wam wszystkim(lub prawie wszystkim)? Jest tu jakaś wojna między futrami z PF a z PFS'u? Przecież jak się futrzaki gnoją to nie z powodu takich błachostek jak to, że ktoś jest z innego serwisu... a gdyby tak było no to współczuje im... mi się zdaje ze jak ktos kogos pozna i nie bedzie cos im pasowac albo cos sie bedzie tam dzialo miedzy nimi no to wtedy moga sie poklocic, ale jesli sie maja poklocic z tego powodu ze ktos jest na innym serwerze... to wspolczuje im, niech ich jakis tramwaj przejedzie lepiej lub cos... Ale jak ktoś mysli ze te 2 serwisy sa konkurencja dla siebie to niech sie idzie lepiej leczyc do psychiatry, na tych serwerach jest calkiem co innego, tylko ze mniej wiecej w tym samym temacie, czyli furry...
EDIT: i jesli ktos mi bedzie wypominal ze jestem tez z innego serwisu, i zebym sie odrejestrowal... to obiecuje ze od razu wysle go do psychiatry albo od razu do szpitala psychiatrycznego niech go zamkna i odizoluja bo to moze byc zarazliwe...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 10:32:07
Cytat:

Ryan88 pisał(a)):
Ooo... jeszcze jeden BTW, co sądzicie o nie o fuzji oby dwuch serwisów, lecz o rozpoczęciu współpracy między PSF i PF ? Chociażby odnośnie jakiegoś wspólnego zjazdu w wakacje, albo nawet dwóch ;)


Ja juz to proponowalem chyba od zawsze (albo od dawna ;) . Jesem za , jak najbardziej . Wspolpraca powinna byc .

wspolpraca typu :

- wspolne dzialy tematyczne (linki do stron furry , dzial o zjazdach , czy nawet galerie) , prowadzone rownolegle , z ta sama zawartoscia i widoczne na obydwoch serwisach .
- wspolne zjazdy .
- wymiana bannerow , linki do sasiadow (w koncu)
- ostatnio mi wpadlo : zeby we wszystkich wyszukiwarkach gdzie linki PSF i PF sie pokazuja , byl link do jednej strony "polskich futrzakow" a tam informacja (i linki) ze sa dwa rownolegle serwisy i mona byc na jednym , na drugim , albo na obydwoch naraz . I ze serwisy te sie roznia , ale sa dla siebie alternatywa , a nie zwalczaja sie nawzajem .
- no i zeby bylo ogloszone przez adminow obydwoch stron ze oficjalnie "co bylo to bylo" (zostawic , nie wnikac , nie rozdrapywac , nie wyciagac brudow) i od teraz nie powinno sie nigdzie ublizac sasiadom .
Oczywiscie , konstruktywna krytyka jest zawsze ok , ale chodzi mi o oficjalny zakaz niekonstruktywnej krytyki sasiadow .

"sasiedzi" to chyba najlepsze slowo ... imho .

Oczywiscie fuzja obydwoch to troche za duzo , bo nie byloby alternatywy dla jednego forum . Najbardziej mi pasuje porownanie LV o dyskotekach , to muzyka i to muzyka , ale inna (zadna nie gorsza , obie maja zwolennikow) .
Bo na obydwoch serwisach panuja rozne od siebie klimaty , sa inne mozliwosci , ale w sumie i jeden i drugi serwis jest o tym samym .

A argument "ze tam to maja , a my tego nie mamy" to jest naturalna konsekwencja powstania dwoch sewisow , kazdy zaczol bardziej dbac o "swoj" . A to tylko lepiej dla userow . To jest normalna zdrowa konkurencja , to jest (jakas) motywacja . Jakby byl tylko jeden serwis to zmany (na lepsze) na pewno trwaly by dluzej ;)
A "zrzynanie od sasiadow" to jest zle sformuowanie , jest n+1 innych (i furry i nie furry) forow z ktorych mozna "zrzynac" dobre pomysly ( z korzyscia dla nas , userow ) .

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 10:33:54
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

harcerz64 pisał(a)):
Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
Harcerz64 , nie win siebie o nic , ja jestem za takim tematem , zadna dyskusja nie prowadzi do zlego . Raczej jej brak .

Tylko dyskutowac trzeba umiec , a nie przeradzac jej w wymiane opinii o innych userach .

IMHO dobrze ze temat zalozyles i w dodatku madrze , na obydwoch forach w tym samym momencie . Ja tez sie domyslam do czego prowadza takie wojny i tez chcialbym tego uniknac .


I TU MASZ WIELKIEGO PLUSA JEDNA Z NIEWIELU FUTER KTURA TO ZROZUMIAłA I POCIEZYłA. WIESZ DO CZEGO ZMIERZAłEM I MYSLE ZE JAK BY BYłO WIECEJ TAKIEGO TOKU MYSLENIA TO SWIAT BYł BY LEPRZY. POPIERAM TE SLOWA W 200%. MAM NADZIEJ ZE KIEDYS JESZCZE PO KONWERSUJEMY Z PEłNA KLASą NA PODOBNE TEMATY. DZIęKI.

a co do reszty bierzcie przykład

Ja to pisałem na PSF ale tam jakoś nikt nic nie czytał :P Odpowiadali jedynie jak sie poczuli "obrażeni"

Cytat:

Ryan88 pisał(a)):
... A nie obrażaliście go o.0 ...no ale... no comments :P

Ja z nim nawet nie gadałem, jak jedna osoba MOŻE z polfurs mu coś napisała i zareagował tak jak przeciętny użytkownik PSF "Ty mnie obraziłeś! Obrażam sie, zamykam temat, daje bana!"
Cytat:

Ryan88 pisał(a)):
...PSF powstał faktycznie z takiego powodu ale gdyby nie to że więcej osób się obraziło to by PSF dłógo nie pociągnoł... no ale no comments :P

Wtedy gimzazjaliści by ściągneli swoich kolegów i kolezanki z klasy albo z czata ;) Co i tak robili :P
Z resztą Coyotek zapisał sie na PSF bo tutaj była zrąbana rejestracja i logowanie co Neonus raczył zreperować po około dwóch latach od kiedy pojawiły sie pierwsze objawy
Cytat:

Ryan88 pisał(a)):
...Konkórencja... hmm... nie chciał bym tego tak nazywać... wole określenie alternatywa, po nie waż konkórerncje się niszczy i zgnaja, a tego dla dobra oby dwóch serwisów lepiej nie robić... no ale no comments :P

Nie chce mi się więcej pisać, no ale no comments :P

BTW Co do zjazdu to chyba macie inne miejsce do pisania o tym i tam się wypowiem więc tutaj jak na razie no comments :P

no nie gadaj... dlaczego ciągle piszesz "no comments" ? konkurencja to konkurencja inaczej nie było by obrażania sie na siebie i wrzucania
Rada, skożystaj z worda, nie jest to obrażanie Ciebie ani dyskryminacja ale porada.
Cytat:

Ryan88 pisał(a)):
Ooo... jeszcze jeden BTW, co sądzicie o nie o fuzji oby dwuch serwisów, lecz o rozpoczęciu współpracy między PSF i PF ? Chociażby odnośnie jakiegoś wspólnego zjazdu w wakacje, albo nawet dwóch ;)

A o czym mówione było w kilku tematach ?

Cytat:

Akimoto pisał(a)):
Przecież jak się futrzaki gnoją to nie z powodu takich błachostek jak to, że ktoś jest z innego serwisu...

no własnie :) Ja sie np dowiedziałem, że ktoś mnie bardzo nie lubi nie dlatego że coś złego mu powiedziałem, usłyszał od kogoś że ktoś powiedział że podwalam sie do jednego furtrzaka który ma partnera XD Co było bujdą na resorach :)
Nie chodzi tutaj że ktoś kogoś nie lubi z powodu serwisu ale raczej toważystwa w jakim sie obraca i osobistych animozji ;)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 10:51:51
Cytat:

Vethuleion pisał(a)):
Ja to pisałem na PSF ale tam jakoś nikt nic nie czytał :P Odpowiadali jedynie jak sie poczuli "obrażeni"


True . Myslalem ze tam bedzie wiecej tresci (konstruktywnej) w tym temacie ... jakos lepiej przyjety zostal chyba tutaj .

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 11:36:12
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
Cytat:

Vethuleion pisał(a)):
Ja to pisałem na PSF ale tam jakoś nikt nic nie czytał :P Odpowiadali jedynie jak sie poczuli "obrażeni"


True . Myslalem ze tam bedzie wiecej tresci (konstruktywnej) w tym temacie ... jakos lepiej przyjety zostal chyba tutaj .


Bo tutaj nie ma tradycji, że temat w którym następuje wymiana poglądów jest uznawany za KŁÓTNIĘ! Tak! Wielka, okrutna kłótnia która może spowodować rozpad wszechświata.

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 11:54:41
Minotaur
Anthro
Cytat:

LV pisał(a)):

Aczkolwiek jeśli chodzi o termin, to proponuję wybrać termin Woodstocku, będzie alternatywa :-Pk


NEEEEE ja chcę na oba :P mam przyjaciół tu i tu

Hi hi ta niby kłótnia między serwisami to już głupia legenda, każdy nowy użytkownik na obu forach za jakiś czas pyta się o co chodzi z tą wojną i jak temu zaradzić, nawet ja taki byłem z początku a tu niema żadnej wojny bo to nie fora się pożarły tylko kilka futer w dodatku nie widzę między nimi nienawiści tylko umiarkowaną ostrożność, Biedny Harcerz, przejoł się tym i boi się że wywoła to więcej wrogości (de facto nieistniejącej :rollk: ) niema się czym przejmować, jeśli ktokolwiek na tym forum będzie w wredny i wulgarny sposób obrażał członków PSF to mimo że jestem gówniaż (jeśli chodzi o długość pobytu tutaj) objadę go jak wesz
Powód ? tam też są moi przyjaciele i nie dam ich obrażać :-)k
(wątpię by ktokolwiek i kiedykolwiek zrobił coś tak strasznego mogę się założyć o sto kilo kocimiętki)
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 14:16:09
jestę kapibarę
Bah.
Cytat:
Post Ryan88, sporowadzający się do braku jakichkolwiek sensownych argumentów, tylko przepisaniu moich wypowiedzi z błędami ortograficznymi i opatrzenie ich tekstem "no comments"

No comments.

Cytat:
Post Raavi

Ja powiedziałem: Nie dam ci już kolejnej szansy. I tak za dużo ich dostałeś. GTFO.

Cytat:
Post Akimoto

Konkurencja nie musi się zwalczać i niszczyć. Nie każda konkurencja działa dokładnie w tym samym obszarze, a jest konkurencją, bo profil działalności jest ten sam. Po prostu zachęca się do siebie różne grupy użytkowników. Dlatego dałem przykład z dyskotekami. Przeczytaj go i przeanalizuj.

Cytat:
Post von_Majzel

True, true. Sąsiedzi to niezłe słowo, ale swojego zdania o konkurencji będę się trzymał wszystkimi kołami. Takiej jak opisałem. Przy czym nie widzę problemu we wspólnych galeriach czy równoległych tematach, tylko żeby jeszcze użytkownicy chcieli wrzucać tu i tu a nie obrażać się i usuwać galerię z kontem. Jeśli chodzi o wspólne tematy/galerie whatever, to temat niekompatybilności silników forów jest nie do przeskoczenia.

Cytat:
Post RAKATAN

I tam kłótnia. Wina leży po obu stronach jak zwykle.
Każdy ma jakieś zastrzeżenia do kogoś, a przenoszenie tego na "wojnę forów" jest soooo hyooman. Wypowiedzi w obie strony były negatywne, są po prostu użytkownicy którzy są na jednym forum a na drugie się nie zapiszą. Co prawda, z tego co widzę to takich anty-drugi serwis jest więcej na psf niż tu. Ale to kwestia indoktrynacji i przedniego "ustawienia". Czujcie się zmanipulowani.

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 18:26:05
Futrzasty Smok Wschodni
Anthro
...jak zwykle czapiacie się do moich błędów ja i tak bede je robił :P bo nie chcę mi sie ich poprawiać Wordem, BTW prędzej zadbajcie na tym forum o kulture języka niż o jego ortografie :P

A co do "wojny" między naszymi serwisami to są kłutnie kilku użytkowników... ale nie długo zajmiemy się tym problemem na furry.pl ;) Mam nadzieje że u was też coś w tą stronę podziałacie :) Ja osobiście już nie mam zamiaru mieć nic przeciwko temu serwisowi i zaczne go brać na poważnie, jak to robie z furry.pl

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 18:42:16
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

Ryan88 pisał(a)):
...jak zwykle czapiacie się do moich błędów ja i tak bede je robił :P bo nie chcę mi sie ich poprawiać Wordem,

Wtedy posty z dużą ilością błędów będą kasowane.

Cytat:

Ryan88 pisał(a)):
A co do "wojny" między naszymi serwisami to są kłutnie kilku użytkowników... ale nie długo zajmiemy się tym problemem na furry.pl ;)

będziecie kasować tych którzy nie podlizują sie Grupie Trzymającej Władzę ? ;-)k

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 18:46:43
Futrzasty Smok Wschodni
Anthro
Veth, gdzie to masz napisane w regulaminie ? Bo ja czytałem regulamin i tego nie napisano :P

Sam zobaczysz co zrobimy :P

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 18:52:55
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Nie, ale LV nie lubi takich co robią po 3 błędy w jednym słowie ;>
To i tak lepsze niż wyciskanie na siłę kto kogo obraził i manipulowanie kto jest dobry a kto zły.
Jak Hepek nazwał Ediego zbukiem to nic z tego nie było :)
I nie ZROBIMY tylko Hepek zrobi bo teoretycznie on całą robote odwala :-Pk

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 19:00:20
Taur
Cytat:

von_Majzel pisał(a)):
Ja juz to proponowalem chyba od zawsze (albo od dawna ;) . Jesem za , jak najbardziej . Wspolpraca powinna byc .

wspolpraca typu :

- wspolne dzialy tematyczne (linki do stron furry , dzial o zjazdach , czy nawet galerie) , prowadzone rownolegle , z ta sama zawartoscia i widoczne na obydwoch serwisach .


Trudne do zrobienia - szczególnie galerie, np ostatnio jeden artysta sie na PF obraził i wszystko stad skasował żadając usunięcia konta - więc właściwie nie jest to wogóle możliwe do robienia.

Cytat:

- wspolne zjazdy .

Coś już nawet było w Krakowie przecierz :)

Cytat:

- wymiana bannerow , linki do sasiadow (w koncu)

Wstyd ale link do PSF dawno powinien być w spisie linków (Sznurki na serwisie)

Cytat:

- ostatnio mi wpadlo : zeby we wszystkich wyszukiwarkach gdzie linki PSF i PF sie pokazuja , byl link do jednej strony "polskich futrzakow" a tam ...

Nie mam pomysłu jak to zrobić bez wykupywania jeszcze jednej domeny. Ktoś wie jak ?
Cytat:

- no i zeby bylo ogloszone przez adminow obydwoch stron ze oficjalnie "co bylo to bylo" (zostawic , nie wnikac , nie rozdrapywac , nie wyciagac brudow) i od teraz nie powinno sie nigdzie ublizac sasiadom .
Oczywiscie , konstruktywna krytyka jest zawsze ok , ale chodzi mi o oficjalny zakaz niekonstruktywnej krytyki sasiadow .

Wolę nie, to może spowodować "polowanie na czarownice"

Cytat:

A "zrzynanie od sasiadow" to jest zle sformuowanie , jest n+1 innych (i furry i nie furry) forow z ktorych mozna "zrzynac" dobre pomysly ( z korzyscia dla nas , userow ) .

Sądzę że admin PSF dokładnie miał na myśli to co napisał.Ale prawdę mowiąc nie mam zamiaru się tym przejąć

:-)k
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 19:15:07
Futrzasty Smok Wschodni
Anthro
Dobrze, więc pora bym zrobił pierwszy krok w stronę porozumienia między nami. Link do PF'u został przeze mnie właśnie dodany do naszej bazy linków, a teraz pora na wymiane buttonów ;)

Ja już nie mam zamianru "ubliżać na ten serwiś i postaream się by też nie robiono tego na PSF, a co uwas zostanie zrobione to już zależy od waszej dobrej woli i chęci współpracy :)

Myślę że jeżeli byśmy zaczeli współpracować to taka "wymiana pomysłów" nie była by zła ;)

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 19:27:27
Minotaur
Anthro
Jak dla mnie Rayan zachowuje się w porządku :-)k
Warto by było go posłuchać
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

Anonim
0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 19:34:01
Cytat:

Ryan88 nastukal :
Myślę że jeżeli byśmy zaczeli współpracować to taka "wymiana pomysłów" nie była by zła ;)


I hope the same .

Cytat:

Lwiczus nastukala :
Nie mam pomysłu jak to zrobić bez wykupywania jeszcze jednej domeny. Ktoś wie jak ?


A nie dalo by sie na jakiejs darmowej domenie ? adres chyba obojetny ... /me sie nie zna na tych tematach , ja tylko dalem pomysl .
(Temat/pomysl jest do przedyskutowania na jakims chacie pomiedzy administracjami raczej , ja sie nie czuje kompetentny)

Cytat:

Cytat:

/me nastukal :
- no i zeby bylo ogloszone przez adminow obydwoch stron ze oficjalnie "co bylo to bylo" (zostawic , nie wnikac , nie rozdrapywac , nie wyciagac brudow) i od teraz nie powinno sie nigdzie ublizac sasiadom .
Oczywiscie , konstruktywna krytyka jest zawsze ok , ale chodzi mi o oficjalny zakaz niekonstruktywnej krytyki sasiadow .


Lwiczus nastukala :
Wolę nie, to może spowodować "polowanie na czarownice"


Hmmm , jesli sie niedokladnie wyrazilem - obustronny zakaz bluzgania na sasiadow , respektowany przez obydwie administracje . Definicja bylaby prosta : w zdaniu z wyrazem PF/PSF nie wolno uzywac inwektyw ... chyba zrozumiale dla kazdego ? Ale , Lwiczus , zrob jak chcesz .

Cytat:

Lwiczus nastukala :
Sądzę że admin PSF dokładnie miał na myśli to co napisał.


Ja tez , on wie co pisze , ale czasem lepiej zinterpretowac to w ten lepszy sposob , jesli cos jest dwuznaczne a temat drazliwy .

Cytat:

Rakatan nastukal :
Jak dla mnie Rayan zachowuje się w porządku


Dla mnie tez . Docenmy to i nie pozosatnmy dluzni w staraniach .

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 19:34:26
Futrzasty Smok Wschodni
Anthro
...no właśnie... a ja jestem takim małym microsem ze mnie nikt nie zauważa i nie słucha... a ja mam tyleeee *pokazuje ile...*...pomysłów ^^

Link do PF'u dodałem :) a oto dowód ^^
http://furry.pl/weblinks.php?cat_id=4

Tutaj link do PSF został też dodany przeze mnie i czeka na zatwierdzenie przez adminów ^^

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 20:12:31
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Nic tylko tłuc głową po klawiaturze.

Ryan, jak chcesz być traktowany poważnie kup sobie słownik. Ortografia nie boli, zapewniam.

Co do współpracy to mam niezłego rotfla szczerze powiedziawszy. Może przyrównuję PF i PSF do zbyt wysokiej ligi jednak współpraca między, co jak co, dwoma zupełnie różnymi serwisami, o różnych profilach (mimo tej samej tematyki) to stek bzdur i marzenia chorego idealisty. Coś takiego nie zaistnieje i szczerze powiedziawszy mam nadzieje że nie dojdzie nawet do wymiany bannerów.


Bo po kiego grzyba. To przeczy jakimkolwiek prawom rynku. Konkurencja musi być, bo bez konkurencji rozwój jest nie możliwy (może przesadzam ale to chyba sprawdziło się w gospodarce wiec czemu nie tu).


Nie mam zielonego pojęcia czemu w ogóle istnieje taka antypatia między użytkownikami obu forów. Nie zrozumiem jak to wszystko działa tak samo jak nie zrozumiem nigdy fandomu rpegowego.

Połowa powyższych wypowiedzi jest najzwyczajniej w świecie śmieszna, głupia i co najmniej totalnie oderwana od rzeczywistości. Niech każdy zajmie się swoim ogródkiem i będzie ok.

Co do bluzgania jednego serwisu na łamach drugiego to, wybaczcie, zagrywka na poziomie gówna na wycieraczce. Administratorzy obu serwisów powinni to ścigać i premiować banem. To raz. Dwa, że administratorzy obu serwisów powinni być całkowicie bezstronni. Z tego co widzę to admni psfu zachowują sie jak dzieciaki które dorwały sie do edytora html. Chcecie być profesjonalni - zachowujcie się jak profesjonaliści. (Nie wyobrażam sobie żeby naczelny jednego serwisu bluzgał użytkowników drugiego)

Bawi mnie to wszystko i tyle. Szczególnie że mówimy tu o liczbie aktywnych użytkowników na obydwu forach prawdopodobnie nie przekraczającej 100 osób.

edit:

Cytat:
Przykto mi harcerz ale tak się nie da bo mamy tu użytkowników którzy są tu tylko po to by donosić do PF o tym co się dzieje tutaj. Myslisz że skąd na PF pomysły takie jak np. komentowanie opowiadań, które zostało przez nas zapoczątkowane?


Ok przeczytałem temat z psf i właśnie straciłęm jakikolwiek szacunek do terrisa,nickera czy kogo tam jeszcze wymyslił. Ż-a-ł-o-s-n-e i na poziomie przedszkola. Jak PF ma miec konkurencje ze stroną z tak infantylnym adminem to ja dziekuje, wysiadam z tego pociągu.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 20:32:11
Futrzasty Smok Wschodni
Anthro
...nie chce słownika :P

Ogółem nie chcesz współpracy, tak ? I współpraca ci się nie podoba, tak ? To dziwne... a ja chciałem tylko by byśmy byli postrzegani jako alternatywa a nie jako konkuręcja... choty idealista ^^ zawsze wiedziałem że jestem kimś wyjątkowy. BTW coś takiego już zaczyna istnieć... jeżeli nie jesteś na to gotowy to zawsze możesz iść pokopać sobie ogródek XD
Antypatia istnieje właśnie dlatego że jesteśmy postrzegani jako dwa konkórencyjne serwisy... a to nie jest prawda :P A teraz staram się to zmienić :)

Edit :

Chciałbym podziękować administracji www.polfurs.org za dodanie linka do serwisu www.furry.pl ^^ Teraz trzeba by się wymienić buttonami ;)

0
(+0|-0)
Re: PSF
Wysłano: 14.04.2007 20:46:02
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat:

Ryan pisał(a)):
Cytat:
Przykto mi harcerz ale tak się nie da bo mamy tu użytkowników którzy są tu tylko po to by donosić do PF o tym co się dzieje tutaj. Myslisz że skąd na PF pomysły takie jak np. komentowanie opowiadań, które zostało przez nas zapoczątkowane?


Ok przeczytałem temat z psf i właśnie straciłęm jakikolwiek szacunek do terrisa,nickera czy kogo tam jeszcze wymyslił. Ż-a-ł-o-s-n-e i na poziomie przedszkola. Jak PF ma miec konkurencje ze stroną z tak infantylnym adminem to ja dziekuje, wysiadam z tego pociągu.

A ty myslisz że dlaczego PSF ma taką różową atmosferę.. jak to jeden były użytkownik PSF napisał "Szopolandia" :] (Nicker i Terris to ta sama osoba dla informacji)

 Wątek zablokowany
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane