Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...10111213


0
(+0|-0)
Re: Hot or Not
Wysłano: 20.04.2010 10:30:16
Arachne
Taur
Czyli ten temat niczym się nie różni od odliczanka.

C.N.D.

0
(+0|-0)
Re: Hot or Not
Wysłano: 20.04.2010 15:04:31
Minotaur
Anthro
Ostatni post nie chcę wam przeszkadzać

Ingo, nie widzę przeszkód by podrasować zabawę w każdym momencie bo mam wrażenie że to nie wymagania uczestników ograniczają grę a jedynie większość dostosowuje się do wzorca postów folgując lenistwu, jesteście rozumnymi zwierzaczkami a nie pustą gównażerią

Ulf nie znamy się ale widzę że dzielnie bieżysz z pomocą, tak, właśnie takie posty jak ten twój mnie zasmucają

T.E.M.W. jest Hot bo jest ciekawa hmmmm marne to uzasadnienie, zwłaszcza że cała teoria opiera się na przypuszczeniach i domysłach a fragment dowodów na poparcie części założeń teorii to rysunki skalne naszych protoplastów, według mnie ta teoria jest prawdopodobna jak Teoria Stanu Stacjonarnego ale mniejsza z tym, spójrz na ostatni post Marrr

Świetnie uzasadnił swój pogląd, poświecił chwilkę czasu, zachował się z szacunkiem wobec osoby piszącej post nad nim i tym samym zdobył szacunek innych

Wyobraź sobie że na twój ostatni post ktoś odpisuje "Hot bo modelarstwo jest fajne"

Wolisz by ktoś odpisał ci tak czy w podobnym stylu jak odpisał Marr na lata 90 ?

Jak zauważył DarkV bez mądrzejszych odpowiedzi ten temat nie będzie się różnił od odliczanka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ehh nie chce mi się cały czas tłumaczyć, FurryMe jeśli nie zrozumiałeś
Kałach był próbą zwrócenia uwagi Ulfa na to jak potraktował post Marr
A a temat który poruszyłem jest z pewnością ciekawszy niż tematy dużej części reszty (przyznam że ciekawiło mnie jak ktoś uzasadni swój wybór Hot or Not w stosunku do T.E.M.W. )
Zwracać uwagę na to że coś jest nie fajne będę bo jak ktoś nie zaprotestuje uzasadniając to nic się nie zmieni
Niektórzy w tym temacie się starają a ich starania są deptane i nic się nie zmienia
Ostatnio edytowany przez RAKATAN dnia 20.04.2010 20:25:19
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Hot or Not
Wysłano: 20.04.2010 17:56:49
Smok rakietowy
Smok
Dobrze mówisz RAKATAN. Sam się udzielałem jak akurat coś bliskiego mi było, a po za tym to odliczanka. Bardziej satysfakcjonujące byłyby obszerniejsze uzasadnienia i to co już powiedziałeś.
Cytat z "Steven Universe":
- Wasze obliczenia były niepoprawne.
- Nie mogły być niepoprawne, skoro żadnych nie robiliśmy.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Hot or Not
Wysłano: 20.04.2010 18:00:52
Rakatanie, jeśli chcesz "podrasować" lub podnieść poziom zapytań do hot or not to z łaski swojej animuj ten temat, a nie [przyprawiaj] o tym, jak to mało jest fajnie, że zabawa jest na takim, a nie innym poziomie...

Przykładowo dla mnie modelarstwo jest HOT, choć nie stać mnie na to hobby, a nie mam zdolności manualnych, by samemu "strugać" części modeli z dowolnego materiału.

Na przyszłość, albo zadawaj ciekawe pytania, na które można ciekawie odpowiadać, albo ciekawie odpowiadaj, a nie "NOT, bo kałach jest lepszy od..."

Napisz może po prostu DLACZEGO jest lepszy...

To teraz moje pytanie:

RAKATAN - HOT or NOT?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Hot or Not
Wysłano: 20.04.2010 18:35:20
Cytat z "FurryMe":
To teraz moje pytanie:

RAKATAN - HOT or NOT?

Hot, ale tylko an tym zdjęciu z 2008 :P

Anonymous - hot or not?

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...10111213


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane