Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<123456>>


0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 13:25:04
Lew
Należy rozpaczać nad śmiercią ludzi a nie stanowisk.
To racja, że zostaną zastąpieni, za 2,5 miesiąca będą wybory prezydenckie i uzupełniające do Senatu RP. W Wojsku Polskim i w Kościele pałeczkę przejmą zastępcy. Pełniącym obowiązki Prezydenta RP zostanie Marszałek Sejmu Bronisław Komorowski.

Można natomiast zastanowić się co to oznacza - politycznie i gospodarczo - dla Polski, która jak pewne niewielu z Was wie, jest na równi pochyłem ku absolutnemu upadkowi. Zadłużenie za chwilę sięgnie 55% PKB, co oznacza (na dobry początek) zamrożenie wypłat wynagrodzeń w sektorze publicznym. Bardzo możliwe, że stanie się to w roku wyborów parlamentarnych. W tym wypadku PO je przegra, a nowa ekipa nie zdąży (nie ma szans, jaka by nie była) przeprowadzić reform, które zagwarantują, że nie przekroczymy 60% PKB. Gdy to się stanie rząd nie będzie mógł się bardziej zadłużyć, czyli nagle będzie musiał znaleźć 50-60mld złotych. Oznacza to zamrożenie wszelkich inwestycji, skrajne cięcia w sektorze publicznym (w tym policja, straż pożarna, wojsko, służba zdrowia, szkolnictwo...), obniżenie emerytur, rent, zasiłków itd. itp.

PiS straszliwie dostał po dupie w tej chwili, nie mają kandydata na prezydenta, nie mają przewodniczącego klubu, paru ważnych dla nich twarzy i stanowisk.. Teraz czekają ich ciężkie miesiące, nie mają kogo wystawić w wyborach, nie mają czasu na kampanię.

Ech.. dużo by pisać, ja kreślę czarne scenariusze, bo lubię się nastawić na najgorsze, a jak będzie to zobaczymy. Jedno jest pewne - będzie ciekawie.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 13:39:37
A ja powiem tylko tyle: uszanujcie odpowiednio co się dzieje, bez względu na wasze prywatne odczucia do osób, których i tak już nigdy nie zobaczycie w rl lub relacji 'na żywo'. To nie jest byle wydarzenie, to jest na prawdę tragedia. Zmienienie layoutu to nie jest głupi pomysł, jest to pewien gest, który np w moim odczuciu byłby czymś odpowiednim.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 13:57:43
Lew
Anthro
Przecież już jest czarny.
I don't even have any real problems. You know I'm under the influence so enjoy your life

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 13:58:27
Jest to tragedia, oczywiście.
(mnie to trochę dotknęło, bo zginęli tam ludzie do których naprawdę żywiłem szacunek)
Niektóre wypowiedzi może są ciut przesadzone, Polacy często to robią.

Co dalej o tym myśleć, sam nie wiem.
Ekspertem nie jestem.
Stało się, jakoś to przeżyjemy. Polska nie zginie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 13:58:38
popieram przedmówcę, wypadałoby zmienić wystrój na czas tygodniowej żałoby narodowej.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 14:04:43
Lew
Jak zmienić? Wszystko i tak jest ciemno-szaro-czarne -_-
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 14:08:40
A co za problem mimo tych kolorów, które mamy na co dzień, jeszcze zmienić wygląd? Bo ja tu przeszkody nie widzę, a o to mi chodzi.

1
(+1|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 14:21:29
-----
Zmiana kolorów jest dla mnie śmieszna. To nie kolor strony, avatara czy też kilka znaczków w kształcie znicza określa żałobę tylko ludzka postawa, zachowanie.
Wymalujmy sobie twarze na czarno.
Bo żałoba.
Ostatnio edytowany przez Ryjek dnia 10.04.2010 14:27:52

Anonim
0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 14:33:34
Potępiasz symbol, który dla niektórych też coś znaczy i oddaje

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 14:34:11
Lew
Anthro
Trzeba przyznać, że tragedia to jakby na to nie patrzeć szok dla obywateli. Nie przeczę, że wciąż to do mnie nie dociera, nie ukrywam, ale nie wywołuje to we mnie jakichś większych emocji. ♥♥♥♥♥♥♥ mnie natomiast telewizja, która żeruje niczym sęp na tragedii. Na moim przykładzie, dla osoby, której jest to obojętne, nie interesuje mnie przebieg ani analiza wydarzeń na 3 stacjach platformy tvn non stop leci to samo z drobnymi dodatkami gdzie cały ten smutek i żal cuchnie tandetą:

"To tragiczna informacja, jesteśmy rozgoryczeni stratą pary prezydenckiej, oraz elitarnych przywódców Polski. Wszyscy wspólnie przechodzimy żałobę. Przypominam, że oglądają państwo serwis informacyjny tvn'u i my jako pierwsi otrzymaliśmy powyższą informacje" - zajebiście, że są tacy ♥♥♥♥♥ fajni.
Cytat:
Co to za żałoba, że jedyne do czego się odnosicie to wyłączenie z emisji programów rozrywkowych i zmiana loga na czarny kolor. Jak jesteście tak bardzo zszokowani i współczujecie rodzinom ofiar to zamknijcie już jadaczki i w ramach żałoby przerwijcie przekaz choć na jeden ♥♥♥♥♥♥ dzień. Ludzie, którym można teraz współczuć i tak was nie oglądają.
I don't even have any real problems. You know I'm under the influence so enjoy your life

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 14:42:51
Jeżozwierz afrykański
Anthro
Tego prezydenta trudno było lubić, ale patrząc na to z innego punktu widzenia jest to także cios dla Polski, ponieważ zginęło wielu ważnych funkcjonariuszy publicznych w tym wielu wojskowych. Prezydenta mimo wszystko należy darzyć szacunkiem należnemu przywódcy, mimo iż przywódcą był trudnym a jego polityka często była niezrozumiała i możliwe, że dla niektórych spraw szkodliwa.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 14:43:28
-----
Cytat z "Kosomi":
Potępiasz symbol, który dla niektórych też coś znaczy i oddaje


Potępiam przesadę.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 14:54:09
Nie lubiłem Kaczyńskiego i Gosiewskiego, no ale szkoda, że zginęli. Śmierci im nie życzyłem. Niech spoczywają w pokoju z całą resztą.

Cytat z "Ingo":
Można natomiast zastanowić się co to oznacza - politycznie i gospodarczo - dla Polski, która jak pewne niewielu z Was wie, jest na równi pochyłem ku absolutnemu upadkowi. Zadłużenie za chwilę sięgnie 55% PKB, co oznacza (na dobry początek) zamrożenie wypłat wynagrodzeń w sektorze publicznym. Bardzo możliwe, że stanie się to w roku wyborów parlamentarnych. W tym wypadku PO je przegra, a nowa ekipa nie zdąży (nie ma szans, jaka by nie była) przeprowadzić reform, które zagwarantują, że nie przekroczymy 60% PKB. Gdy to się stanie rząd nie będzie mógł się bardziej zadłużyć, czyli nagle będzie musiał znaleźć 50-60mld złotych. Oznacza to zamrożenie wszelkich inwestycji, skrajne cięcia w sektorze publicznym (w tym policja, straż pożarna, wojsko, służba zdrowia, szkolnictwo...), obniżenie emerytur, rent, zasiłków itd. itp.


Aż tak źle z naszym państwem?? Nie wiedziałem. A przecież nas kryzys nie dotknął.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 14:59:08
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Kosomi":
Potępiasz symbol, który dla niektórych też coś znaczy i oddaje


Czarne logo TVNu ? LOL
0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 14:59:55
Cytat z "KPL":
Nie lubiłem Kaczyńskiego i Gosiewskiego, no ale szkoda, że zginęli. Śmierci im nie życzyłem. Niech spoczywają w pokoju z całą resztą.

Cytat z "Ingo":
Można natomiast zastanowić się co to oznacza - politycznie i gospodarczo - dla Polski, która jak pewne niewielu z Was wie, jest na równi pochyłem ku absolutnemu upadkowi. Zadłużenie za chwilę sięgnie 55% PKB, co oznacza (na dobry początek) zamrożenie wypłat wynagrodzeń w sektorze publicznym. Bardzo możliwe, że stanie się to w roku wyborów parlamentarnych. W tym wypadku PO je przegra, a nowa ekipa nie zdąży (nie ma szans, jaka by nie była) przeprowadzić reform, które zagwarantują, że nie przekroczymy 60% PKB. Gdy to się stanie rząd nie będzie mógł się bardziej zadłużyć, czyli nagle będzie musiał znaleźć 50-60mld złotych. Oznacza to zamrożenie wszelkich inwestycji, skrajne cięcia w sektorze publicznym (w tym policja, straż pożarna, wojsko, służba zdrowia, szkolnictwo...), obniżenie emerytur, rent, zasiłków itd. itp.


Aż tak źle z naszym państwem?? Nie wiedziałem. A przecież nas kryzys nie dotknął.

Dotknął starego Inga.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 15:03:45
Vecia i jego "zrozumienie co czuja inni"
Ta wiemy.. ty z swoja karetka uratował byś wszystkich a teraz pewnie planujesz koncert na środku placu przed pałacem prezydenta bo dużo ludu tam i to takie pro gdy tyle ludzi jest.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 15:10:19
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Kunako już bardziej nie musisz udowadniać jakim jesteś debilem i nie rozumiesz co inni piszą.
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 10.04.2010 15:11:28

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 15:11:55
Arachne
Taur
Zmian layoutu nie będzie, EOT.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 15:12:58
Wilk
Anthro
Wielka strata dla kraju nadeszły smutne czasy, w kraju będzie panował nieporządek i żałoba. Nasze wojsko zostało bez dowódców co zrobimy? Zginęło wielu polityków oraz kombatantów którzy chcieli powspominać przyjaciół a teraz sami do nich dołączyli.
Nie zapomnijmy o nich, niech spoczywają w pokoju :-(k :cry: .
Dobry mutant, to martwy mutant.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 15:15:36
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Cytat z "Marvin_Fuchss":
popieram przedmówcę, wypadałoby zmienić wystrój na czas tygodniowej żałoby narodowej.


Niepotrzebne, żałobę onsi się w sobie a nie uzewnętrznia gdzie popadnie.


0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 15:15:39
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "M3Fis70":
Wielka strata dla kraju nadeszły smutne czasy, w kraju będzie panował nieporządek i żałoba. Nasze wojsko zostało bez dowódców co zrobimy?


:facepalm:

Anonim
0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 15:17:13
Chłopak się przejmuje sytuacją, co chcesz? nie wszyscy mają na wszystko wyjebane w takim stopniu jak Ty, Vethu.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 15:19:12
Smok rakietowy
Smok
Wojsko nie ma kilku dowódców, jest ich raczej trochę więcej. Mimo że aktualnie jest bardzo wielki chaos w armii, szybko się ustabilizuje i odpowiedni ludzie przejmą nowe funkcje.
Ostatnio edytowany przez Drangir dnia 10.04.2010 15:19:59
Cytat z "Steven Universe":
- Wasze obliczenia były niepoprawne.
- Nie mogły być niepoprawne, skoro żadnych nie robiliśmy.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 15:19:38
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Jest mała granica między przejmowaniem sie a panikowaniem i pisaniem głupot.

Jeśli ktoś jeszcze myśli że prezydent odpowiadał za wszystko, że armia jest dowodzona garstka ludzi to niech po prostu wyjdzie stąd.
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 10.04.2010 15:22:19

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 15:40:53
Wilk
Zwierzę
przyhamujcie z flamami trochę.


mnie osobiście tylko pilotów szkoda.
--sf.

 Wątek zablokowany
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane