Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<123456>>


0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 15:49:49
White Fox
Anthro
Szkoda mi ludzi... i tych którzy zginęli i tych którzy przez to wariują...

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 15:52:55
syberian husky
Anthro
A mnie szkoda żony prezydenta.
No i tego, że mamy żałobę, a Wy nadal się kłócicie.
Jak zawsze.
First they ignore you...
Then they laugh at you...
Then they fight you...

Then you win.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 16:22:01
Wilk
Anthro
Debilem nie jestem i zrozumiałem Veth. Ale dziś się nie kłóćmy nie czas na to są sprawy nadrzędne dla cb jak i mnie.
Dobrzy są oddać skrzynki ruskim : / hmm nie wiem co o tym sądzić.
Dobry mutant, to martwy mutant.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 16:25:28
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Już? Skończyłeś? Ładnie zacytowałeś regulamin tylko zapomniałeś czymś...
Władzą wykonawczą tutaj są admini i moderatorzy oni są od upominania, nie ty.
Ostateczne słowo zawsze należy do admina.
Sam tym postem łamiesz przynajmniej dwa punkty regulaminu.

Pozdrawiam.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 16:27:45
Hiena
Zwierzę
Szkoda rodzin pilotów, którzy rzekomo popełnili błąd i szkoda tych ludzi, którzy mieli lecieć, a odstąpili swoje miejsca innym. Martwym jest już nieskończenie obojętne, jak wielka będzie żałoba ;) Jak już ktoś rzekł - zmienią się tylko ryje przy korycie. Co nie zmienia faktu, że może być ciekawie i warto teraz uważnie śledzić scenę polityczną.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 16:34:17
Jaguar
Człowiek
Co nie zabije to wzmocni :)

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 10.04.2010 16:42:37
Wilk
Temat zamknięty aż do przybycia kogoś władnego do wlepiania banów.

Komentarz od LV
Bany wydane. Kunako za bluzganie na Vetha. Gdyby Veth poprzestał na raporcie który wysłał, na tym by się skończyło. Ponieważ nie poprzestał: Veth za bluzganie na Kunako.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 11.04.2010 0:40:52
"To the stars Bowen! To the stars!"

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 11.04.2010 11:17:14
anthrocat
Anthro
Hmmmmm....... temat założyłem w celach informacyjnych, a przerodził się w lamenty co niektórych, o głupich pyskówkach nie wspominając.
Ale flejm był, bany były, temat nie poszedł na marne :P




(wiem że jestem wrednym ciapkiem, ale cóż, takie życie)

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 13.04.2010 15:20:25
Wilk Szary
Zwierzę
Cytat z "DarkV":
Zmian layoutu nie będzie, EOT.


Rozumiem że logo nie jest brane z żaden sposób za layout??
Jeśli wasze stanowisko było jasne, to po jaką cholerę cokolwiek robicie w kierunku żałoby. Na razie zrobiliście z żałoby szopkę. Aż mi wstyd jest za was jak patrze na ten temat i wypowiedzi futer tu piszących.

??

??
Ostatnio edytowany przez Wolfy dnia 13.04.2010 15:21:44

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 13.04.2010 16:07:52
Arachne
Taur
Miało nie być. Ostatecznie LV ujął mnie stwierdzeniem: "Dajmy chociaż wstążkę. W końcu, jakby nie było, w logo mamy Polskę a nie jelenia."

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 13.04.2010 20:13:15
anthrocat
Anthro
Cytat z "DarkV":
Miało nie być. Ostatecznie LV ujął mnie stwierdzeniem: "Dajmy chociaż wstążkę. W końcu, jakby nie było, w logo mamy Polskę a nie jelenia."


Też fakt, można było nie lubić tej bandy polityków, ale zginęło też tam wielu innych.
Mi osobiście najbardziej żal jest załogi (między innymi za to że teraz psy będą na nich wieszać), ale to są moje osobiste odczucia.
A to co oficjalnie poda do wiadomości komisja wypadkowa akurat mnie najmniej interesuje, ot taki ze mnie niewierny tomasz, póki sam nie przejrzę zapisów z czarnej skrzynki to nie wydam osądu, nauczyłem się tego po kilku komisjach wypadkowych w tym kraju.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 13.04.2010 20:17:57
Arachne
Taur
To ja podam jeszcze linka do tego: http://niebezpiecznik.pl/...skie-dokumenty/

Autor zadaje tu kilka istotnych pytań.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 13.04.2010 21:25:39
gryf
PERMABAN
Co by tu na ten temat napisać takiego co nie zostało jeszcze napisane tysiące razy przez innych?
Ano chyba tylko taką przypadkową ciekawostkę: urząd prezydenta Polski jest jakiś pechowy, gdybym nie był racjonalistą to pewnie podejrzewał bym jakąś klątwę...

1922 - Narutowicz ginie w zamachu po kilku dniach urzędowania
1926 - Wojciechowski rezygnuje po zamachu stanu
1939 - Mościcki ucieka przed Niemcami
emigracyjnych to nawet nie sensu szczegółowo wymieniać, wystarczy sam fakt że musieli działać na emigracji
1952 - Bierut przestaje być prezydentem bo urząd przestaje istnieć, władzę niby zachowuje ale parę lat później umiera podczas oficjalnej wizyty w Moskwie
1990 - Jaruzelski ustępuje przedwcześnie
1995 - Wałęsa przegrywa walkę o reelekcję, a w następnych wyborach już się tylko ośmiesza
2010 - Kaczyński, wiadomo co

W całej historii tego kraju tylko jeden jedyny Kwaśniewski zdołał w normalny sposób odejść na prezydencką emeryturę, po przesiedzeniu tylu kadencji ile tylko konstytucja pozwala.
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 13.04.2010 21:40:53
jestę kapibarę
Cytat z "Wolfy":
Rozumiem że logo nie jest brane z żaden sposób za layout??


Logo to nie layout.

Cytat:
Jeśli wasze stanowisko było jasne, to po jaką cholerę cokolwiek robicie w kierunku żałoby. Na razie zrobiliście z żałoby szopkę.


Ście.
Najlepiej zamknąć wszystkim pyski, bo nawet względnej wolności wypowiedzi nie powinno być, a jeszcze lepiej całość osądzać po dwóch osobach, które robią ze swoich gąb cholewy?
Zajrzyj sobie lepiej na cia.bzzz.net i tam się załam.

Cytat z "DarkV":
Autor zadaje tu kilka istotnych pytań.


Już zdaje się ustalili, że nikt nic ważnego ze sobą nie miał.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 13.04.2010 21:44:39

Anonim
0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 13.04.2010 22:19:24
Centrum Informacji Anarchistycznej...

LV, gdzieś ty znalazł ty popier... ludzi ?

A co do wstążki - powinna być dodana w sobotnie popołudnie bez żadnego gadania.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 13.04.2010 22:32:52
Arachne
Taur
Wybacz, nie mam telewizji, także nie dociera do mnie medialna propaganda. Nieszczególnie wzruszyło mnie coś tak abstrakcyjnego jak wybuch samolotu, w Rosji, z prezydentem. To jak oglądanie wykresu fraktalu i twierdzenie, że zmienił on moje życie.

Potrzebowałem czasu, żeby się z tym oswoić. A nawet, żeby to w ogóle zrozumieć.

Dzisiaj przechodząc się po mieście widać tą żałobę. Pierwszy raz coś takiego odczuwam. W atmosferze faktycznie wyczuwa się coś dziwnego. Jak stado owiec które nie wie w którą stronę iść. Wywieszone wszędzie flagi, a nawet czarne wstążki (choć wyglądające głupio na antenach samochodów) coś tym razem znaczą.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 13.04.2010 22:44:21
jestę kapibarę
Cytat z "Marvin_Fuchss":
Centrum Informacji Anarchistycznej...

LV, gdzieś ty znalazł ty popier... ludzi ?


W wikipedii, w dyskusji do artykułu o katastrofie.
Był tam link do artykułu którego nie ma (już) na ich głównej, z komentarzami które admin strony zdążył już wykosić, bo zrobiło się ich nagle mało i łagodniejszych - wczoraj były totalnie makabryczne.

Cytat:
A co do wstążki - powinna być dodana w sobotnie popołudnie bez żadnego gadania.


Wtedy byłaby dodana tylko dlatego "że inni też". A została dodana po refleksji, którą DarkV przytoczył. Tak ma trochę większą wartość, bo jest przemyślana, a nie bezmyślnie skopiowana.
Ostatnio edytowany przez LV dnia 13.04.2010 23:24:51

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 14.04.2010 19:04:48
Wilk Szary
Zwierzę
Cytat z "DarkV":
Wybacz, nie mam telewizji, także nie dociera do mnie medialna propaganda.


Cytat z "Cubey":
Strona miała byś odpalona w weekend, ale ze względu na wydarzenia z soboty nie będzie odpalona w tym tygodniu.


Słowo Layout było użyte niepoprawnie tak samo jak ...
Cytat z "DarkV":
...coś tak abstrakcyjnego jak wybuch samolotu...

każdy wie o co chodziło.



Nie mam zamiaru już pisać na ten temat, tak samo jak nie mam zamiaru nikogo oczerniać/szykanować. Nie to było moim zamiarem.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 14.04.2010 22:08:19
Lew
Anthro
Po tych wszystkich protestach i głosach oburzenia ustaliłem że to mi wszystko jedno wisi i powiewa jeszcze bardziej niż wczoraj. Serio. Tak myślałem, że już od samego początku będzie żałosna szopka, każda żałoba tak się kończy w tym chorym kraju. Absurdami. i popierdolonymi ludźmi też. To co się dzieje teraz, czyli obrzydliwy przerost formy nad treścią, lizania dupsk i wychwalania Kaczki ponad obłoki miłych gestów i pogoń za świeżymi informacjami kończy się zawsze tym samym. Facepalmem, czy w bardziej futrzastym przypadku, Facepawem, a ten Wawel to tylko logiczna tego konsekwencja. Jezu, że też dopiero teraz sobie to uświadomiłem, przecież to było do przewidzenia. Nie mam na nic wpływu i w tym oto uroczystym momencie kładę laskę na to co mnie nie powinno obchodzić. Mam dość, zwyczajnie.

My, Polacy kochamy uwydatniać sztuczne emocje ponad wymiar, w końcu jesteśmy z tego znani na całym świecie. To już nie żałoba, to jakiś rodzaj reality show, żałoba show. Jak tak się głębiej zastanowię to dla mnie może sobie i z papieżem poleżeć w watykańskiej krypcie.

btw. A ci którzy uciekają się do różnego rodzaju świeczek, łańcuszków, tudzież wstążeczek i zmieniania wyglądu świadczy o ich niskim poziomie inteligencji emocjonalnej.

p.s. http://www.facebook.com/g...1&ref=nf&v=info na miły koniec ciężkiego dnia

Co za przepiękna noc, pokój ludzie <zmyka na ognisko>
Ostatnio edytowany przez Herdus dnia 14.04.2010 22:11:58
I don't even have any real problems. You know I'm under the influence so enjoy your life

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 14.04.2010 22:26:34
-----
Polska to naród hipokrytów, który jak jest w gównie to udaje, że się jednoczy. Sorry jeśli to kogoś urazi, ale ostatnie dni są tego żywym przykładem.
Po prostu czekałam, aż ktoś zacznie dyskusje na ten temat.

śmierć ojca narodu, tusk niechlujnie klęczał, blablabla, witamy w poladnii.
A Wawel to już kompletny absurd, żart.
Crashyński obok Piłsudskiego.

...aż mi sie ciśnie 'profanacja' na usta.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 14.04.2010 22:56:34
Lew
Zgadzam się.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 15.04.2010 2:50:28
Wilk grzywiasty
Anthro
http://www.youtube.com/wa...player_embedded
Pierwsze minuty po "katastrofie".
Przeczytajcie lepiej komentarze zanim obejrzycie.
Nie wiem jak wy, ale ja widzę wyłaniającego cię człowieka w białym czymś z rękami w górze. I gdy operator kamery skręca nią w lewo - postać przesuwa się ciut w lewo więc to na pewno nie gałąź. W komentarzach również piszą, że słychać "Żyje", "Poczekaj" i takie tam.
@.@ O tej godzinie, w ciemnościach widać wszystko dokładniej ^^
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=kUmslfcH-j0


0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 15.04.2010 5:47:32
jestę kapibarę
Podniosły nastrój opada... podnoszą się teorie spiskowe.
:-/k
To na pewno mosad. [/sarkazm]
Ostatnio edytowany przez LV dnia 15.04.2010 5:48:47

0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 15.04.2010 7:02:18
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Kaczka obok Kościuszki, Piłsudskiego, Sikorskiego, Mickiewicza, Norwida i największych królów Polski? To głupi żart i zadufanie jego zdebilałych popleczników.
Ostatnio edytowany przez Ryan dnia 15.04.2010 7:04:08
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: RIP
Wysłano: 15.04.2010 12:03:24
daruj sobie takie określniki, bo człowiekowi inteligentnemu nie przystoją w takich okolicznościach. Jeżeli nie prezydenta tam chować, to kogo? Zresztą, to nie rodzina domagała się pochówku na Wawelu, ale zostało to im zaproponowane, ba, wręcz wszyscy dookoła nalegali, by się na to zgodzili.

 Wątek zablokowany
<<123456>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane