Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<1...4567


0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 11.06.2010 14:49:20
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Cytat z "DarkV":

Najlepiej zgodnie ze swoimi przekonaniami.
http://www.test-wyborczy.pl/


Andrzej Lepper 77,97%
Grzegorz Napieralski 69,49%
Waldemar Pawlak 69,49%
Andrzej Olechowski 62,71%
Kornel Morawiecki 61,02%
Bogusław Ziętek 61,02%
Janusz Korwin-Mikke 59,32%
Jarosław Kaczyński 59,32%
Marek Jurek 50,85%
Bronisław Komorowski 49,15%


0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 11.06.2010 15:05:22
jaguar
Zwierzę
Cytat z "OlaHughson":


Andrzej Lepper 77,97%


hmmm.... jeżeli to miało by się spełnić... to coraz bardziej się cieszę, że jestem tu gdzie jestem.....
Jaguar – kosmiczny kapłan, magia, potężna moc, piękno, wrażliwość, symbol ciemności, śmierci i zmartwychwstania, przebudzenie energii Kundalinii, wejście w nowe życie. Indianie Arawak mówią, że wszystko co najcenniejsze to właśnie posiada jaguar, Zajmował bardzo ważne miejsce w życiu Majów, Azteków i Olmeków. Energia jaguara otwiera w człowieku wielkie moce.

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 11.06.2010 16:31:52
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Jimmu":
Cytat z "Vethuleion":

Powiem tyle, religia nie zabrania myślenia, wielu filozofów i uczonych wyznawało tą religię i jakoś nie odwiodłą ich od osiągnięć.
Koniec rozmowy. Ja mam rację, ty nie.


W którym przypadku? Nie wszyscy mogą funkcjonować dobrze w tej religii. Ja nie potrafię. To okrutne aby wszystkim narzucać taki model myślenia jaki prezentuje np. katolicyzm. Wybierając takich polityków wyborcy dyskryminują mniejszość. Państwo powinno być bezwzględnie świeckie. Po prostu.

Nikt ci k*** nie narzuca, i nikt nikogo nie dyskryminuje, masz tak samo klapki na oczach jak te babki moherowe tylko w zupełnie drugą stronę.

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 11.06.2010 16:36:26
jestę kapibarę
Cytat z "Vethuleion":
Cytat z "Jimmu":
To okrutne aby wszystkim narzucać taki model myślenia jaki prezentuje np. katolicyzm. Wybierając takich polityków wyborcy dyskryminują mniejszość. Państwo powinno być bezwzględnie świeckie. Po prostu.

Nikt ci k*** nie narzuca, i nikt nikogo nie dyskryminuje, masz tak samo klapki na oczach jak te babki moherowe tylko w zupełnie drugą stronę.


Okrutne? Wolę sobie już dać narzucić katolicyzm! Patrz się poza swoje buty!

Ostatnio edytowany przez LV dnia 11.06.2010 16:36:58

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 11.06.2010 18:53:23
Jeżozwierz afrykański
Anthro
Cytat z "Vethuleion":

Nikt ci k*** nie narzuca, i nikt nikogo nie dyskryminuje, masz tak samo klapki na oczach jak te babki moherowe tylko w zupełnie drugą stronę.

To już przesada. To porównanie to obelga dla mnie. Prosze to cofnąć i to natychmiast.

Cytat z "LV":

Okrutne? Wolę sobie już dać narzucić katolicyzm! Patrz się poza swoje buty!

Zawsze można niżej upaść i to jest dobry przykład. Ale nie zamierzam z tego powodu stawać się żarliwym katolikiem.

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 11.06.2010 19:17:13

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 11.06.2010 19:17:46
Stardust
Człowiek
Kurde, sami internetowi twardziele tutaj. Chyba nie jestem wystarczająco cool żeby pisać w tym temacie.

W tych testach największy procent to dostawałem dla kandydatów jak JKM czy Morawiecki. Później lewicowcy a na końcu Jarek z panem Marszałkiem.

Te testy nie są wielce wybitne. Pytania o to czy "Prezydent powinien najpierw lecieć do Niemiec" nie ma wielkiego znaczenia, nie ma wielu pytań dotyczących bardziej społecznych kwestii (brak pytań o aborcję, eutanazję).

Ogólnie rzecz biorąc to będę głosował na Janusza Korwina-Mikke. Nie dlatego, że jestem 'kolibrem' albo wielkim zwolennikiem myśli tego pana. Nie uznaje siebie jako prawicowca. Najbardziej się z JKM zgadzam w poglądach bardziej libertariańskim. Nie zgadzam się z jego konserwatyzmem, monarchizmem i poglądów dotyczących armii. Traktuje mój głos bardziej jako protest wyborczy.
Slave to Love

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 11.06.2010 20:41:02
Kangur
Anthro
Śmieszne jest to że co chwile się słyszy że ktoś głosuje na JKM, a i tak biedak pewnie skończy na progu wyborczym :P

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 12.06.2010 13:56:44
Angora Turecka
Anthro
http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/pierwsze-weto-kaczynskiego,1,3244015,aktualnosc.html

Jak ja kocham, uwielbiam ludzi którzy chcą innym robić na siłę dobrze dla idei. Twierdzić że studia muszą być bezpłatne nie wiedząc jak wygląda problem od środka to kompletny debilizm. Mam kolejny powód by na tego pana nie zagłosować.
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 13.06.2010 21:14:27
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
w Sarmacji zrobiliśmy sobie wyborczą sondę w formie prawyborów.

Cytat z "Piotr Mikołaj":
<pmk> KSIĄŻĘCA KOMISJA WYBORCZA PODAJE DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI
<pmk> WYNIKI PRAWYBORÓW PREZYDENCKICH 2010
(...)
<pmk> W sarmackich prawyborach prezydenckich 2010 poszczególni kandydaci
<pmk> otrzymali następującą liczbę głosów
<pmk> Bogusław ZIĘĘĘĘĘĘTEK: ZERO!
<pmk> Kornel MOOOORAWIECKI: JEDEN (2,17%)
<ojebejbe> ja mam zdjecie karty wyborczej! to manipulacja!
<pmk> Marek JUUUUREK: JEDEN (2,17%)
<pmk> Andrzej LEEEEPPPER: JEDEN (2,17%)
<pmk> Waldemar PAAAWLAK: JEDEN (2,17%)
<pmk> Tu kończy się plankton.
<pmk> Jarosław KAAACZYŃSKI: 6 (13,04%)
<pmk> Janusz KOOORWIN-MIKKE: 6 (13,04%)
<pmk> Grzegorz NAAAAPIERALSKI: 7 (15,22%)
<pmk> (Sztuczny suspens)
<MarekLipa> :D
* Sobieszek oczekuje z napieciem
<pmk> Bronisław KOOOOMOROWSKI: 11 (23,91%)
<pmk> And THE WINNER IS:
<ojebejbe> Cthulhu?
<pmk> Andrzej OOOOLECHOWSKI: 12 (26,09%)
<pmk> Tu kończy się komunikat KKW.


0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 14.06.2010 7:41:06
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Te twoje mikrokrólestwa i inne mikro-rzeczy
0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 14.06.2010 8:08:33
Cytat z "Jimmu":
Cytat z "Vethuleion":

Nikt ci k*** nie narzuca, i nikt nikogo nie dyskryminuje, masz tak samo klapki na oczach jak te babki moherowe tylko w zupełnie drugą stronę.

To już przesada. To porównanie to obelga dla mnie. Prosze to cofnąć i to natychmiast.

Załóż japąki, kimono i zrób sobie koczek na głowie, po czym wyciągnij katane i zacznij ją machać.

Cytat z "Jimmu":

Cytat z "LV":

Okrutne? Wolę sobie już dać narzucić katolicyzm! Patrz się poza swoje buty!

Zawsze można niżej upaść i to jest dobry przykład. Ale nie zamierzam z tego powodu stawać się żarliwym katolikiem.

Nikt Ci nie mówi żebyś był, ale żebyś nie wyolbrzymiał problemów.
0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 14.06.2010 8:09:26
Cytat z "Solaxe":
Śmieszne jest to że co chwile się słyszy że ktoś głosuje na JKM, a i tak biedak pewnie skończy na progu wyborczym :P

Bo słyszysz to w internecie, a tutaj to dzieciaki "głosują" na Korwina : P
0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 14.06.2010 8:13:36
Cytat z "Kot":
http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010/aktualnosci/pierwsze-weto-kaczynskiego,1,3244015,aktualnosc.html

Jak ja kocham, uwielbiam ludzi którzy chcą innym robić na siłę dobrze dla idei. Twierdzić że studia muszą być bezpłatne nie wiedząc jak wygląda problem od środka to kompletny debilizm. Mam kolejny powód by na tego pana nie zagłosować.

Kocham ludzi którzy, jak ten to osobnik, nie umieją czytać ze zrozumieniem. "...że jako prezydent zawetuje ustawę, która będzie wprowadzała częściową odpłatność za studia dzienne."

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 16.06.2010 18:34:15
gryf
PERMABAN
We wczorajszych Faktach TVN w materiale o Olechowskim ujrzałem taką oto scenkę - czyżby fandom furry był w Polsce już tak liczny żeby walczyli o niego kandydaci na prezydenta? :D
Tak czy owak, na mój gust to to świetnie pasowało by do topiku "Fursuitowe porażki" :P
Ostatnio edytowany przez LV dnia 20.10.2010 11:44:59
Załącznik:
jpg  fursuiter.jpg (37.19 KB; 386x314 px)
842_4c18fcd4b3115.jpg 386x314 px
Téj sadniesz na ptôcha Gryfa i zajedzesz znowu do pomorscij zemi. Ale Gryfa muszysz słuchac. I kôżdy rozkôz spełnic, bo nie dôjdzesz...

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 17.06.2010 16:03:52
Arachne
Taur
Idealny kandydat na prezydenta. :)
Załącznik:
jpg  129193074071767064.jpg (64.00 KB; 500x375 px)
290_4c1a2b48c45e0.jpg 500x375 px

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 18.06.2010 20:45:31
Inna forma
Korwin-Mikke, chociaż cały czas mam lekkie wątpliwości... Właściwie to nie ma za dużego wyboru.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 18.06.2010 21:35:35
Cytat z "PKW":
Wyjaśnienia Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 18 czerwca 2010 r. w sprawie tzw. "ciszy wyborczej"
(ZPOW-603-125/10)

Państwowa Komisja Wyborcza przypomina, że zgodnie z art. 76b ust. 2 i art. 77 ust. 1 ustawy z dnia 27 września 1990 r. o wyborze Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2010 r. Nr 72, poz. 467) kampanii wyborczej nie można prowadzić na 24 godziny przed dniem głosowania i w dniu głosowania aż do jego zakończenia. W tym okresie zakazane jest zwoływanie zgromadzeń, organizowanie pochodów i manifestacji, wygłaszanie przemówień, rozdawanie ulotek, jak też prowadzenie w inny sposób agitacji na rzecz kandydatów.

Media mogą w dniu wyborów informować o przebiegu wyborów oraz pokazywać głosujących kandydatów.

Dopuszczalne jest także prezentowanie osób zachęcających do udziału w wyborach. Jednakże wypowiedzi tych osób nie mogą zawierać żadnych elementów agitacji na rzecz kandydatów. Wypowiedzi tych nie powinni jednak udzielać kandydaci na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, ani osoby wchodzące w skład tzw. sztabów kandydatów lub powszechnie kojarzone z danym kandydatem, gdyż może być to odbierane jako niedozwolona mobilizacja elektoratu tego kandydata.

W okresie tzw. ciszy wyborczej media mogą podawać informacje o kandydatach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, jednakże informacje te muszą w ten sam sposób prezentować wszystkich kandydatów i obejmować wyłącznie dane zawarte w obwieszczeniu Państwowej Komisji Wyborczej o kandydatach na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, które będzie znajdowało się w każdym lokalu wyborczym.

Zakaz prowadzenia kampanii wyborczej w okresie tzw. ciszy wyborczej obejmuje również wszelką aktywność w Internecie. Oznacza to, że informacje mające nawet charakter agitacyjny umieszczone w Internecie do godz. 24.00 dnia 18 czerwca 2010 r. mogą w nim pozostać. W czasie ciszy wyborczej w Internecie można zamieszczać wyłącznie informacje niemające charakteru agitacji na rzecz kandydatów.

Ponadto w sobotę przedwyborczą i w dniu wyborów (przed zakończeniem głosowania) niedopuszczalne jest publikowanie wyników badań sondażowych o szacowanej frekwencji wyborczej. Natomiast w dniu wyborów można podawać informacje o cząstkowej frekwencji ustalonej przez Państwową Komisją Wyborczą, na podstawie danych otrzymanych z obwodowych komisji wyborczych.

Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej: Stefan J. Jaworski


Źródło

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 20.06.2010 22:35:28
Smok Futrzasty
Anthro
Jee! Dzisiaj byłem na swoim pierwszym głosowaniu :3 .Wybrałem najmniejsze zło, czyli pana z wąsami , cinkciarza , kasztanka marszałka i cyrkowca spiskowca :p

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 21.06.2010 1:23:32
Ja wybralem jeszcze mniejsze zlo, bo ani na kaczynskiego ani na komorowskiego nie chcialem zaglosowac, a wiem ze korwin mikke nie zostanie prezydentem, zreszta i tak bym nie chcial, bo bylby chaos. Ale glosowac poszedlem, po to zeby byc PRZECIW tym dwum panom. Reszty i tak nie znam, nie interesuje mnie to jeszcze ;p
Ostatnio edytowany przez Akimoto dnia 21.06.2010 1:25:34

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 21.06.2010 12:01:51
Inna forma
Cóż, czas na drugą turze... nieistniejący boże - miej nas w opiece!

 Wątek zablokowany
<<1...4567


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane