Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<1234567>>


0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 2.06.2010 19:46:04
Angora Turecka
Anthro
Cudowna gadka - wybierzmy kogoś kto przeciwstawi się "zamachowi stanu" który jest skrzętnie zaplanowany i realizowany od 24 lat. To zakrawa na psychozę. I zgadzam się z jeszcze jednym - jak słyszę "Solidarność to, Solidarność tamto" to mi się rzygać chce. Etap Solidarności jest już formalnie dawno za nami i mnie osobiście G obchodzi kogo Solidarność popiera a kogo nie. To tylko dobitnie potwierdza jak głęboko niektórzy chcą się babrać w historycznym gównie, które sami namnażają kąśliwymi komentarzami. Nie ma komunizmu, nie ma kroków poddawania państwa polskiego pod Rosję. Jak ktoś chce się tego doszukiwać na siłę proszę bardzo, ale jak przychodzi szerzyć propagandę bez żadnych argumentów merytorycznych to niech się puknie w głowę. Dowody.
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 2.06.2010 23:51:31
Smok
Anthro
Cześć wszystkim!
Ja zagłosuję na Komorowskiego.

...A te 4 głosy na kaczora to taki sabotaż ankiety, tak?
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 0:05:47
jestę kapibarę
Cytat z "Booster_Drgn":
...A te 4 głosy na kaczora to taki sabotaż ankiety, tak?


Nie, to wolność wypowiedzi, wolność poglądów i demokracja. Odmawiasz ludziom własnego zdania?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 0:08:57
Ja zaglosowalem w ankiecie na kaczora, bo jakos bardziej mi przypadl do gustu, ale chyba zaglosuje w wyborach na komorowskiego. Ciekawi mnie co zrobia jak beda mieli pelnie wladzy. Kiedys bylem za maly by sie tym interesowac.

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 0:29:41
Wilk
Anthro
Zastanawiam się czy dać pełną władzę PO czy dla hecy zagłosować na JKM.
W myśl zasady że rozbita władza nie jest w stanie przeprowadzić żadnych konkretnych ustaw, zagłosuję na Komorowskiego z nadzieją, iż PO zajmie się wprowadzaniem swoich obietnic wyborczych w życie. Naiwniak ze mnie, prawda?
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 10:20:09
Wilk grzywiasty
Anthro
A tak by dołożyć do pieca:
http://www.gadu-gadu.pl/5...c-krolem-polski

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 10:26:34
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Spoko, młodzi modni UPRowcy, zachwyceni tym że nie owija w bawełnę jak każdy inny (mi tez sie podoba ale na litość boską, strona merytoryczna lezy..) przyznają mu rację choćby pieprzył totalne farmazony :P
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 11:13:39
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Pół biedy polega na tym, 3/4 jego zwolenników nie ma jeszcze dowodów i przez długi czas jeszcze nie będzie miało :P
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 11:38:40
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Wolfheart":
Cytat z "Veth":
dlatego dali np swojego człowieka Lecha W.


Cytat z "Dawna sygnaturka Vetha wzywająca do walki z Wyborczą i żydami którzy są WSZĘDZIE":
Myśl samodzielnie


"Samodzielnie" ale jednak czyjąś retoryką. Piękny przykład dysonansu :)

Czyli jak bym przyjmował wszystko co jest w TVNie i Superstacji to bym był swój?

Tylko ciekawe jak Wałęsa oddawał swoje teczki (w które w ogóle nie zaglądał) i brakowało w nich kart "Może sprzątaczka zgubiła" :D

Co do sygnaturki, odnosiła sie do Kudłatego który mając OP na kanale bardzo mocno udowadniał mi, że mam złe poglądy i jego są lepsze. Ciekawe czy teraz też tak robi, jak ktoś chce głosować na Kaczyńskiego to dostaje bana na Kudlaty.org :D

Cytat z "Kot":
Cudowna gadka - wybierzmy kogoś kto przeciwstawi się "zamachowi stanu" który jest skrzętnie zaplanowany i realizowany od 24 lat. To zakrawa na psychozę. I zgadzam się z jeszcze jednym - jak słyszę "Solidarność to, Solidarność tamto" to mi się rzygać chce. Etap Solidarności jest już formalnie dawno za nami i mnie osobiście G obchodzi kogo Solidarność popiera a kogo nie. To tylko dobitnie potwierdza jak głęboko niektórzy chcą się babrać w historycznym gównie, które sami namnażają kąśliwymi komentarzami. Nie ma komunizmu, nie ma kroków poddawania państwa polskiego pod Rosję. Jak ktoś chce się tego doszukiwać na siłę proszę bardzo, ale jak przychodzi szerzyć propagandę bez żadnych argumentów merytorycznych to niech się puknie w głowę. Dowody.


Jeśli myślisz że ROSJA jeszcze ma tu jakieś znaczenie to sie grubo mylisz. Rosji już nie ma i nie będzie, tak jak solidarności, jak również nie ma żadnego ZAMACHU STANU (myślenie młodych zbuntowanych którzy zawsze pójdą na piękną gadkę Tuska i jego przydupasów) Teraz walka sie toczy o dojście do ustaw, bo kto ma możliwość głosu, ten ma grubszy portfel. ;)

Na Kaczyńskiego głosują mohery oraz ludzie którzy mają nadzieje że będzie kontynuował politykę swojego brata, jest to tylko nadzieja, ale zawsze coś.
Ostatnio edytowany przez Vethuleion dnia 3.06.2010 11:41:34

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 12:36:15
Smok
Anthro
Cytat z "LV":
Cytat z "Booster_Drgn":
...A te 4 głosy na kaczora to taki sabotaż ankiety, tak?


Nie, to wolność wypowiedzi, wolność poglądów i demokracja. Odmawiasz ludziom własnego zdania?


Nie a ty?
Chyba musiałbym w poglądach być taki jak Korwin - sympatyczny facio, jak na polityka. To ten, który jest zdania, że należy powystrzelać wszystkich gejów i lesbijki, tak? Baaardzo oryginalny. :P
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 13:03:16
jestę kapibarę
Cytat z "Booster_Drgn":
Nie a ty?


A ktoś dostał bana za bycie za Kaczyńskim? Albo za Korwinem?

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 13:45:44
Smok
Anthro
Cytat z "LV":
Cytat z "Booster_Drgn":
Nie a ty?


A ktoś dostał bana za bycie za Kaczyńskim? Albo za Korwinem?

Nie wiem. Nie jestem adminem, żeby widzieć wszystko i wszystkich. :P
Domyślam się natomiast, że moja opinia o opinii jest ci nie w smak. Cóż, to twoja opinia.
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 14:12:00
jestę kapibarę
Cytat z "Booster_Drgn":

Domyślam się natomiast, że moja opinia o opinii jest ci nie w smak. Cóż, to twoja opinia.


Mam bardzo tolerancyjną opinię, chyba że inna opinia jest antytolerancyjna ;P

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 14:36:33
Smok
Anthro
Cytat z "LV":
Cytat z "Booster_Drgn":

Domyślam się natomiast, że moja opinia o opinii jest ci nie w smak. Cóż, to twoja opinia.


Mam bardzo tolerancyjną opinię, chyba że inna opinia jest antytolerancyjna ;P


Tak. Rzeczywiście. Moja jest szczególnie nietolerancyjna. Wręcz obraźliwie. :P
Ale na serio, bez względu na to jak marny jest wybór kandydatów, to niezwykle odmieniony i bogobojny (naturalnie w trybie katolickim :P) brat Jarosław zawsze będzie kontrastował smrodem obłudy i zacietrzewienia z zapaszkami wydzielanymi przez pozostałych polityków.
Mi się po prostu wierzyć nie chce, że wśród futrzaków jest obecny elektorat tego konkretnego polityka. Wiem, natomiast, że tutejsi forumowicze lubią sobie czasem zaznaczyć to albo owo w ankiecie tylko dla jaj. Stąd moje zdziwienie.

Co do Korwina, to jest to i tak lepsza opcja od powyższej. I niewątpliwie wielki oryginał.
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 15:36:09
jestę kapibarę
Są tacy co zaznaczyli nie dla jaj i umotywowali - poczytaj.

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 16:52:10
Taur
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 18:03:32
Smok
Anthro
Cytat z "LV":
Są tacy co zaznaczyli nie dla jaj i umotywowali - poczytaj.

Nie, dzięki. Już sobie idę.
Veritas odium parit, obsequium amicos.
Y. Du er ikke alene.

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 18:56:32
Angora Turecka
Anthro
Cytat z "Lwiczka":
Tak dla tych co napierają:
http://wiadomosci.wp.pl/k...icrsn=5


Ten też musi przesadzać. Niby prawdą jest, że napływ imigrantów może bardzo rozruszać polską gospodarkę, ale bez przesady żeby znowu każdemu wręczać paszport...
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 19:14:09
Wilk
Anthro
Ja nie będę głosował... Nie mam zamiaru mieszać się do polityki...
Ale myślę że Olechowski lub Komorowski byłby dobry.

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 19:27:14
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Booster_Drgn":

Co do Korwina, to jest to i tak lepsza opcja od powyższej. I niewątpliwie wielki oryginał.

Nie, jest to jedna z gorszych opcji, łysy, szczerbaty klaun który strzela wydumanymi pomysłami które w 80% są bajkami.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 3.06.2010 19:45:02
Co do tych imigrantów to w sumie niegłupi pomysł (może poza muzułmanami - lepiej nie powtarzać wpadek Zachodu), trochę by wypełniło niż demograficzny a jakby był taki napływ taniej siły roboczej to by nie było już tak że cwaniaczki po zawodówce zarabiają po kilka tysięcy na budowie tylko dlatego że same magistry są i nie ma rąk do pracy.

Cytat z "Vethuleion":
Nie, jest to jedna z gorszych opcji, łysy, szczerbaty klaun który strzela wydumanymi pomysłami które w 80% są bajkami.

Masz coś do łysych? :P
Ostatnio edytowany przez Deneb dnia 3.06.2010 20:13:46

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 4.06.2010 18:27:24
na kogo nie zagłosuje to i tak nic nie zrobią :p

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 7.06.2010 20:08:44
Arachne
Taur
Z ostatniego wywiadu:

wp.pl: Homoseksualizm to pana zdaniem zboczenie?
JKM: Co nie jest normalne, to jest zboczone. Znam wielu homosiów i oni wcale się nie uważają za normalnych, oni są wybitni, są creme de la creme, normalnymi gardzą.

Link do reszty: http://www.wybory.wp.pl/k...,wiadomosc.html

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 7.06.2010 20:55:24
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat z "Wolfheart":
Spoko, młodzi modni UPRowcy, zachwyceni tym że nie owija w bawełnę jak każdy inny (mi tez sie podoba ale na litość boską, strona merytoryczna lezy..) przyznają mu rację choćby pieprzył totalne farmazony :P


Bycie za UPRem powoduje nadmierny rozrost ego i ogólnego poczucia zajebistości. "Jestem wspaniałym myślicielem i mam prawdziwie postepowe poglądy, a ludzie nie popierający Korwina to mierzwa i sługusy eurokołchozu". Dobrze, że jak postępowi gimnazjaliści dostaną dowody to Korwin będzie już za stary na kandydowanie (mam nadzieję).
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Wybory
Wysłano: 7.06.2010 21:00:50
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Grygus, dodatkowo oliwy do ognia dodaje fakt, ze Korwin ma małe poparcie. No wiesz, mało ludzi = wybrani, garstka, czubeczek piramidki.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

 Wątek zablokowany
<<1234567>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane