Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...891011121314...42>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 28.08.2009 21:33:14
Q-nik masz racje on ma długi ryj, ale nie lisi tylko wilczy. Na filmie jest pokazany lepiej. Po za tym bardziej podobają mi się typy huskowate czyli coś jak mój niż kule czyli cos jak Zocha czy Bakusa pies. Mój jest trochę inny. Na wystawie dostał ocenę bardzo dobrą, a mógł doskonałą, ale doskonałej nie dostał ponieważ ma za długi pysk, za wąską głowę i za długie uszy.
A amstaffy sa beee :P
Ostatnio edytowany przez Wilczyca dnia 28.08.2009 21:35:25

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 28.08.2009 21:37:05
Hiena
Zwierzę
Cytat z "Q-nik":
ale i tak stereotyp sie sprawdza. kto ma najczesciej (nie mowie ze wszyscy wlasciclele) psy takich ras jak amstaf? lysol z mega karczychem i BMW :P


No ok, ale jaki z tego wniosek? Bo na pewno nie taki, że staffy to psy nadające się dla karków - a dużo, dużo jest osób, które właśnie taki, zupełnie debilny wniosek wyciągają niestety. I szkoda psów..

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 28.08.2009 22:17:45
Królowa Północy
Inna forma
Cytat z "Sonulaciak":
Cytat z "Viven":
Durne to, dwulicowe, parszywe i niedociumane.
Na pewno to bokser? Prędzej powiem, że to owczarek

Nie, to bokser. Mój owczarek nie szczeka, gdy każe się mu siadać i nie liże po mordzie, gdy się pochylisz. Nie siada rónież tylnymi łapami na wszystkim, co nie sięga jej brzucha (pufa, fotel, kamień... czy... skulony człowiek >.<;).
Boksery są przyjacielskie do wszystkich i to jest złe, zwłaszcza gdy trzeba je ciągle pilnować by nie poszły za jakimś przechodniem w cholerę. Za kawałek szynki i pieszczotę odda się każdemu. Pełne poddaństwo jednemu właścicielowi, nie ma co...>.>
Owczarek przywiązuje się do jednej osoby i jej jest wierny po grób.

Cytat z "Sonulaciak":
Cytat z "Viven":
Nie ma ogona to całe swoje ciało skręca na boki na powitanie.
Nie jest durna, znalazła sposób na przywitanie się nawet jak nie posiada ogonka :)

Pomijając fakt, że mnie to obrzydza to tak, jest bardzo mONdra...

Cytat z "Sonulaciak":
Cytat z "Viven":
Jest tak głupia, że jak się na nią wrzeszczy to się cieszy.
Taki typ psa. Tak kocha swojego właściciela, że cieszy się nawet jak na nią wrzeszczy :D

Ja raczej uważam , że to nie z miłości a z głupoty.

No ale cóż.. są gusta i guściki. Nigdy nie pojmę co może oczarowywać w bokserkach, amstafach czy innych buldogach, tak samo jak inni nie pojmą tego, co ja widzę w owczarkach.
Ostatnio edytowany przez Viven dnia 28.08.2009 22:18:20
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 28.08.2009 22:18:55
Klacz huculska
a co masz amstafa ze tak sie boczysz? ale karczycha nie masz :P

wnisek z tego taki ze oni je maja bo one sa takie grozne i zue i oni sa tacy wtedy oh ah i trzeba sie ich bac.

Viven - Ty tez mnie obrzydzasz bo nie masz ogona i siadasz na wszystkim i nie wazne czy to pufa czy nie..... znajoma ma rotwailera i nie ma ogona i wlasnie mi sie bardzo podoba jak macha tylkiem na przywitanie :D to takie slodkie :3
Ostatnio edytowany przez Q-nik dnia 28.08.2009 22:22:13

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 28.08.2009 23:11:00
Hiena
Zwierzę
Kunik, ni mam, ale nie lubię stereotypów :P

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 28.08.2009 23:36:36
Królowa Północy
Inna forma
Q-niu... bokser to w większym stopniu wymysł.... wytwór człowieka, czyż nie?

Poza tym... kręcenie tyłkiem a wyginanie się na boki jak rogal to dwie różne rzeczy...
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 28.08.2009 23:42:08
Klacz huculska
owczarek niemiecki nie jest rasa pierwotna wiec tez jest wymyslem czlowieka. dziekuje :)

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 8:16:01
Cuś
Inna forma
Aaaa Viven właśnie, bokserki mają ogonki, tylko tej rasie się je obcinało. Jak posiadają tę część ciała, to już normalnie się witają.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 9:47:37
Ja jestem wszystkimi czterema łapami za Viven. W końcu ktoś kto myśli normalnie, a nie jak odwieczna schiza niektórych, że jakie te boksery są piękne. Jak to Bakus mówi boksery to piękno w samej brzydocie.

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 14:43:45
Hiena
Zwierzę
Cytat z "Wilczyca":
W końcu ktoś kto myśli normalnie


A wszyscy inni są nienormalni :P
Chyba nigdy nie wyleczysz się z tej maniery oskarżania innych osób, które nie myślą tak jak ty ;)

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 15:10:11
Klacz huculska
pies jak pies tylko lyse karczycha zrobily z nich taka opinie jaka maja. a poza tym nie mozna juz obcinac ogonow od paru lat

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 16:30:21
Zwierzę
A jak dla mnie nie ma brzydkich psów, ot i tyle ;]
^^

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 16:31:31
Cuś
Inna forma
Cytat z "Q-nik":
a poza tym nie mozna juz obcinac ogonow od paru lat


Tak, tak jasne. Debil z mojej klasy obciął Tysonowi (swojemu psu) :P uszy i mnie opieprzał dlaczego moja ma wszystko takie jakie miała.

Zawciu spróbuj zrozumieć Wilczycę. Przecież wszystko co jej się nie podoba jest złe, a wszystko co ma jest idealne. Nikt przy niej nie może mieć swojego zdania, bo jest wyśmiany.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 16:40:05
Nie przesadzaj Sonulaciak. Ja mówię swoje zdanie, że psy takie jak boksery bądź amstaffy i inne co maja kwadratowe mordy to mi się nie podobają. A pieski które maja pyski długie takie jak należy są piękne te duże i te małe. I nie użyłam słowa takiego, że wszystko moje to idealne.

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 16:42:36
Cuś
Inna forma
Cytat z "Wilczyca":
A pieski które maja pyski długie takie jak należy są piękne te duże i te małe.


Takie pytanie Yorki i inne sexi pieski tego rodzaju też zaliczasz do tego bóstwa?

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 16:47:20
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Cytat z "Sonulaciak":
Cytat z "Wilczyca":



Matko kochana!! Co to jest?! Bez obrazy, ale ten kot jest okropny.

Ejjj ???
Ty się chyba na Urodzie kotów nie znasz....
Ten kot jest wyjątkowo piękny...
I wyjątkowo piękną pewnie sumę kosztował xD

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 16:53:44
Yorki ? Powiem tak. Yorki i te wszystkie malutkie jak ty to mówisz sexi pieski to nie są dla mnie psy. To są takie zwierzątka domowe cos jak fretka czy chomik. Chcesz mieć większe zwierzątko domowe od chomika ? Kup sobie yorka. Dlatego one maja swój urok. A psy takie jak boksery, amstaffy, buldogi, pitbule i inne te dziwne psy którym ktoś przywalił w nos i się spłaszczyły tych nie lubię.

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 16:59:47
Cuś
Inna forma
Cytat z "Wilczyca":
to nie są dla mnie psy.
To nie są zwierzęta. To zmutowane genetycznie coś, co powstało dla bogatych panienek aby szpanowały kasą. Reszta psów poza owczarkami niemieckimi, labkami i goldenami jest spoko :)
Cytat z "Wilczyca":
A psy takie jak boksery, amstaffy, buldogi, pitbule i inne te dziwne psy którym ktoś przywalił w nos i się spłaszczyły tych nie lubię.

Im nikt nie przywalił. Przodkowie boksera musieli mieć płaski pyski żeby się utrzymać na nosie byka. Pity i Astki miały się gryźć, dlatego hodowcom zależało na wielkiej szczęce, a nie na wyglądzie psa.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 17:12:48
Yorki to nie są zwierzęta ? Aha fajnie coś nowego. A mrówka nie jest robakiem.
Co to są labki ?
Goldeny ci się nie podobają ? To są bardzo piękne psy. A owczarki niemieckie to mi się podobają tylko z długim włosem. No i inne typy owczarków takie jak biały czy czarny owczarek belgijski.

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 17:13:10
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Powiedzmy w prost...
Niektórym osobą podobają się psy z dłuższym pyskiem... A nie którym nie....
Niektórzy Nie lubią psów z Płaskim pyskiem.....A inni je lubią....
Ja tam mam swoje ulubione rasy... I mam też te których nie lubie...

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 17:18:52
Cuś
Inna forma
Cytat z "Wilczyca":
Co to są labki ?

Lablador
Cytat z "Wilczyca":
No i inne typy owczarków takie jak biały czy czarny owczarek belgijski.

To jest biały owczarek szwajcarski. Inna rasa niż German . Tak, tak Białe owczarki, to cud, miód i orzeszki, tak samo jak Czechosłowackie wilczaki :)
Ostatnio edytowany przez Sonulaciak dnia 29.08.2009 17:25:28

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 17:24:11
No to jest jednak nadzieja, ze podobają ci się jakieś psy z długimi pyskami ? :P

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 17:26:45
Cuś
Inna forma
Taaaaaaak!!! Matko kochana! No co ty nie powiesz?! Widać nie jestem jeszcze tak do końca poje**** ja myślisz :)

0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 17:27:09
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
Hej !!!
Zaraz, zaraz...
Ja mam Yorki...
Yorki są typowymi kanapowcami, pies o ... ludzkiej natuże xD
Są inaczej traktowane niż inne psy

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Zwierzaki
Wysłano: 29.08.2009 17:29:34
Cytat z "Sonulaciak":
Taaaaaaak!!! Matko kochana! No co ty nie powiesz?! Widać nie jestem jeszcze tak do końca poje**** ja myślisz :)


To jest jednak nadzieja :-ok

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...891011121314...42>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane