Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12345>>


0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 3.08.2010 14:28:19
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
filologia polska. Jezyk polski z historią specjalizacja nauczycielska. Zawsze chciałem być nauczycielem i coraz bardziej mi się te studia podobają. We wrześniu całomiesięczna praktyka mnie czeka.

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 3.08.2010 18:22:09
Lis rudzielec
Zmiennokształtny
W październiku zaczynam: Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, wydział biologii - Ochrona środowiska - Poznań City 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 3.08.2010 19:25:44
Smok Serwisowy
jakieś ♥♥♥♥♥ muju w nowym sączu gdzie psy dupami szczekają and politechnika warszawska wydział architektury
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 3.08.2010 20:31:31
UW
Ostatnio edytowany przez Gabi dnia 11.06.2017 2:12:25

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 5.08.2010 2:18:54
Tygrys biały
Anthro
Ja się ciągle męczę na AGH na wydziale inżynierii metali. Teraz już zaocznie...

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 5.08.2010 16:50:28
Tygrys
Anthro
A ja na SGGW, wydzial lesny
"Stanął w ogniu nasz wielki dom, dom dla psychicznie i nerwowo chorych"
Broni palnej nigdy za duzo

<ding dong> Do wszystkich porazonych moja ortografia: JA te bledy robie legalnie i nezaleznie od czegokolwiek <ding dong>

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 10.08.2010 14:09:42
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Cytat z "Juraya_San":
A ja na SGGW, wydzial lesny


O, a nie spotkałaś tam jarla Czarnych Węży? Leif, też studiuje na leśnym.

EDIT: Sorrki, pomylił mi się nick z wilczycą Jirayą :| . Ty chyba nie siedzisz w wikingowaniu. A przy okazji: zajebiste macie koszulki wydziałowe "nauka poszła w las" :D .


A ja Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej, kierunek: Transport. W przyszłości specjalizacja zapewne Sterowanie Ruchem Kolejowym, ale to się jeszcze zobaczy...
Ostatnio edytowany przez Grygus dnia 10.08.2010 14:12:32
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 30.08.2010 11:58:31
PERMABAN
Architektura i urbanistyka ze specjalizacją konserwacja zabytków. W końcu to, co chciałam :f

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 30.08.2010 16:31:51
Lisica
Anthro
Kolejny rok architektury i urbanistyki na polibudzie warszawskiej. Bardzo dobry wybor uwazam.
Po prostu Lana.

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 30.08.2010 19:37:52
Kemono Kitsune
Inna forma
Politechnika Gdańska >> WETI >> Automatyka i Robotyka. Jest dobrze... bardzo dobrze nawet ^^

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 30.08.2010 20:07:44
Kot
Anthro
Politechnika Białostocka, Informatyka

Darkne, mam znajome futro na auto i robo w Gdańsku, przeze mnie został tygrysem, może znasz ;)
UWAGA! Kot z zasadami!
Zawsze spada na cztery łapy...

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 30.08.2010 20:30:56
Kemono Kitsune
Inna forma
Cytat z "Shaab":
Politechnika Białostocka, Informatyka

Darkne, mam znajome futro na auto i robo w Gdańsku, przeze mnie został tygrysem, może znasz ;)


Niestety pierwszy rok dopiero moj bedzie i nie znaju ^^ Ale ciekawe czy spotkam XD

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 30.08.2010 21:28:41
Śnieżny Lampart (krzyżówka)
Jolka-Wirówka
Politechnika Koszalińska, wydział informatyki.

Mam załatwioną lokację dla 4 osób, potrzebuję jeszcze jednej, jeżeli są zainteresowani, wołać :)

(sry za offtop)

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 30.08.2010 23:10:00
Biały Tygrys
Anthro
Darkne, ja rzeczywiście jestem na AiR w Gdańsku, ale na WEiA ;)
Shaab - Reaktywacja (albo inne Reloaded) :P

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 29.09.2010 23:24:28
Smoczyca
Smok
Uczelnia: Politechnika Łódzka
Wydział: Inżynieria Procesowa i Ochrona Środowiska
Kierunek: Inżynieria Bezpieczeństwa Pracy
Rok: II
Ostatnio edytowany przez Carpe_diem dnia 29.09.2010 23:25:21

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 1.10.2010 15:35:38
Owczarek Ciasteczkowy
Anthro
Uczelnia: Politechnika Łódzka
Wydział: Inżynieria Procesowa i Ochrona Środowiska
Kierunek: Inżynieria Chemiczna i Procesowa
Rok: I

Dowiedziałem się przed chwilą. :3
Cookie Time!

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 1.10.2010 16:40:21
jestę kapibarę
Congratz Sazz :D

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 1.10.2010 17:54:24
Wilk Polarny
Anthro
Od dzisiaj posiadacz indeksu i legitymacji Politechniki Poznańskiej :) . Kierunek - elektronika i telekomunikacja.
Mam nadzieję, że będzie to 5 lat - nie krócej, nie dłużej :P ... Choć z tego co słyszałem o tym kierunku to może być ciężko...

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 1.10.2010 18:05:44
Srebrny lisek, kotek, fenix
Anthro
A ja na AGH-u na wydziale inżynierii mechanicznej i robotyki sobie siedzę i zaocznie studiuję^.^

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 1.10.2010 18:05:47
Wilk
Anthro
No i juz, indeks + legitka PW/wydzial elektryczny/informatyka. Moze dozyje do konca studiow ;D

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 1.10.2010 18:35:41
gronkowiec
Anthro
Sazz: gratuluję przyjęcia :>

Cytat z "Loopus":
Od dzisiaj posiadacz indeksu i legitymacji Politechniki Poznańskiej :) . Kierunek - elektronika i telekomunikacja.
Mam nadzieję, że będzie to 5 lat - nie krócej, nie dłużej :P ... Choć z tego co słyszałem o tym kierunku to może być ciężko...


O, witaj w klubie futrzaków-elektroników :) Na pierwszym roku pilnuj się na algebrze i analizie, bo braki będą się ciągnąć do końca studiów ;) Ale to jak na każdym technicznym kierunku.
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 1.10.2010 18:39:59
Wilk Polarny
Anthro
Cytat z "gravedigger":
Sazz: gratuluję przyjęcia :>

Cytat z "Loopus":
Od dzisiaj posiadacz indeksu i legitymacji Politechniki Poznańskiej :) . Kierunek - elektronika i telekomunikacja.
Mam nadzieję, że będzie to 5 lat - nie krócej, nie dłużej :P ... Choć z tego co słyszałem o tym kierunku to może być ciężko...


O, witaj w klubie futrzaków-elektroników :) Na pierwszym roku pilnuj się na algebrze i analizie, bo braki będą się ciągnąć do końca studiów ;) Ale to jak na każdym technicznym kierunku.


Ja to akurat mniej "elektronika", a więcej "telekomunikacji" jeśli chodzi o chęci i oczekiwania wobec tego kierunku :) .
Taaa, straszyli już nas tymi dwoma. Ogólnie będę musiał nadrobić drobne braki w matmie i większe w fizyce ;]

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 1.10.2010 18:47:16
pies
Anthro
Też się pochwalę, Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych - nowe media, ciekawe co z tego wyjdzie :D

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 1.10.2010 19:58:10
gronkowiec
Anthro
Cytat z "Loopus":
Ja to akurat mniej "elektronika", a więcej "telekomunikacji" jeśli chodzi o chęci i oczekiwania wobec tego kierunku :) .
Taaa, straszyli już nas tymi dwoma. Ogólnie będę musiał nadrobić drobne braki w matmie i większe w fizyce ;]


Nie ma "bardziej telekomunikacja". To jakby na Turystyce i rekreacji ktoś powiedział, że on bardziej w rekreację idzie i nic nie będzie robił :P Ale serio, na studiach I stopnia nie ma jeszcze czasu na taką specjalizację, a przedmioty takie jak Elektrotechnika, Układy Elektroniczne, Układy Cyfrowe, Technika Mikroprocesorowa są trzonem tego kierunku. Do tej pory przedmioty związane z telekomunikacją były w ECTS'ach punktowane jak BHP, czy Przedmiot Humanistyczny... Niemniej powodzenia :)
Ostatnio edytowany przez gravedigger dnia 1.10.2010 20:00:29
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Studia
Wysłano: 1.10.2010 21:44:44
Kemono Kitsune
Inna forma
Grave a fizyka to co ^^ Tych 2 maniakow sie nie boje... chociaz algebra ciekawie sie rozpoczela i moze stwarzac jakies niebezpieczenstwo ^^

Trzeba sie uczyc a nie tylko "studiowac" :)

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12345>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane