Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



1
(+1|-0)
Prawdziwość Snu
Wysłano: 9.08.2010 18:23:30
Lew
Anthro
Witam maiałem ostatnio niejasny sen poszedłem spać wcześniej niż to zwykle . Najperw śniło mi się coś co kompletnie nie mogę sobie przypomnieć ale zapamiętałem jedno była tam postać renamon z digimonów z tym że : ja tej postaci od dobrych 10 lat nie widziałem i nagle mi się przyśniła . Przez cały dzień ten lis mi nie daje spokoju może wy wiecie co i jak .
Zapraszam do odpowiedzi .

1
(+1|-0)
Re: Prawdziwość Snu
Wysłano: 9.08.2010 18:31:31
Arachne
Taur
Nie wiem jakiej odpowiedzi oczekujesz podając takie szczątkowe dane budując przy okazji atmosferę mistycyzmu ale…

Zdarza się…

Gdybyś obudził się 5 min później nic byś nie pamiętał.

1
(+1|-0)
Re: Prawdziwość Snu
Wysłano: 9.08.2010 20:40:37
Trickster
Anthro
Zwykły sen -.-

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Prawdziwość Snu
Wysłano: 10.08.2010 12:13:13
To tylko sen. Mi nie dawał spokoju sen z wampirami, i to przez dobre kilka dni. Był tak realistyczny, że ciężko mi było uwierzyć, że to tylko fikcja. Zdawało mi się, że naprawdę to przeżyłem, a przebieg snu tylko na to wskazywał.
Ostatnio edytowany przez TomEdo dnia 10.08.2010 12:13:42

0
(+0|-0)
Re: Prawdziwość Snu
Wysłano: 10.08.2010 12:24:45
Srebrnołuski Smok Europejski
Zmiennokształtny
Sny to sny, przebłyski może wspomnień, a może efekt działania śladowych ilości DMT (substancja psychoaktywna) które produkuje ludzkie ciało - ja miałem sen, że chodziłem po lesie równikowym, po drzewach, na których zawieszone były wielkie, drewniane kule, w których gnieździły się hordy komarów a pomiędzy nimi leżały zmumifikowane zwłoki - też było realne. Do dziś pamiętam to bzyczenie przy uszach jak na mnie wyleciały. Nie mniej, jak dla mnie to tylko sen, może świadomy, ale nadal sen.

0
(+0|-0)
Re: Prawdziwość Snu
Wysłano: 10.08.2010 14:05:29
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Mi się dzisiaj śniła nora czarownicy, ukryta w korzeniach drzewa. W tej norze, czarownica wyciskała tłuszcz z grubych dzieci i potem sprzedawała go z kukurydzą. Niezła schiza, pamiętam nawet, że miała specjalne imadło ze śrubami i pokrętłami :O . A w ogóle, to jest na to już oddzielny temat .
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: Prawdziwość Snu
Wysłano: 10.08.2010 19:45:05
Lew
Anthro
Racja to tylko sen

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prawdziwość Snu
Wysłano: 10.08.2010 20:02:41
Miałem raz ciekawy sen, który do tego się powtarzał - przechodzę przez ulicę po której nic praktycznie nie jeździ, jak już co to parkuje i nagle tracę władzę w nogach (paraliż) próbuję się doczołgać do krawężnika i nagle przejeżdża mnie rozpędzona karetka pogotowia na sygnale (w tym momencie się budzę)

Nie wiem, czy spełnieniem tego było to, że bywałem na prosektorium i to nie raz (w sumie jedne z przyjemniejszych chwil nauki tam spędziłem).

EDIT:

Technicznie chyba można by to przesunąć ogólnie do sennika codziennego.
Ostatnio edytowany przez FurryMe dnia 11.08.2010 17:38:33

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Prawdziwość Snu
Wysłano: 12.08.2010 14:58:29
Sen to imo albo przebłyski minionych czasów, choćby pokemonów (w końcu to był szał), albo mają na to wpływ niedawne wydarzenia - powtarzane często czynności czy coś w ten deseń. I oczywiście nasze ukryte lub i jawne pragnienia i obawy.

Ja jak chodzę spać częściej niż zwykle to o wiele wiele więcej snów pamiętam niż chodzę spać normalnie o stałej porze. Choć tyle na temat. :)

0
(+0|-0)
Re: Prawdziwość Snu
Wysłano: 23.08.2010 19:02:52
Lisica
Anthro
w snach zdaje mi sie najbardziej nieprawdopodobne to, ze nie odczuwamy rzeczywistosci taka jaka jest naprawde w normalnym swiecie.
Jak widzimy drzewo we snie moze w nas wzbudzic niesamowite emocje, mozemy sie go bac, mozemy je kochac.. Takie rzeczy nigdy nie maja miejsca w realnym zyciu.
I mysle, ze opowiadanie snow tak, zeby druga osoba zrozumiala do konca jak bardzo one na nas wplynely jest niemal niemozliwe, bo wlasnie lazdy przezywal ten sen zupelnie inaczej.

w moich snach przesladuje mnie jeden czlowiek, a konkretiej twarz mezczyzny ktorego chyba nigdy nie widzialam na oczy. I to juz od dobrych kilku lat...
Po prostu Lana.

0
(+0|-0)
Re: Prawdziwość Snu
Wysłano: 23.08.2010 22:38:32
Tinker Pony
Zmiennokształtny
To ustaw sobie na tą twarz kotwicę, test rzeczywistości, przejdź w świadomy sen i zapytaj go, co za typ :3

0
(+0|-0)
Re: Prawdziwość Snu
Wysłano: 24.08.2010 11:56:23
Trickster
Anthro
Cytat z "kinky-foxy":
w moich snach przesladuje mnie jeden czlowiek, a konkretiej twarz mezczyzny ktorego chyba nigdy nie widzialam na oczy. I to juz od dobrych kilku lat...


http://www.thisman.org/ Poczytaj sobie, może to on >.=.>

0
(+0|-0)
Re: Prawdziwość Snu
Wysłano: 24.08.2010 22:18:43
Lisica
Anthro
Cytat z "Rave":
Cytat z "kinky-foxy":
w moich snach przesladuje mnie jeden czlowiek, a konkretiej twarz mezczyzny ktorego chyba nigdy nie widzialam na oczy. I to juz od dobrych kilku lat...


http://www.thisman.org/ Poczytaj sobie, może to on >.=.>


haha wiesz co, akurat bardzo sie ciesze, ze akurat to nie ten pan! o gdyby byl podobny to bym dopiero miala stracha O_o
Ale cos moze jest podobnego, albo dokladnie nie pamietam...
Ale ten facet brzmi jak niezly fenomen : o

Selhp, jesli uda mi sie kiedys przejsc w swiadomy sen to bardzo chetnie go zlapie i przepytam! : D
Po prostu Lana.

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane