Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234>>


0
(+0|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 15.08.2010 14:09:13
Stardust
Człowiek
Cytat z "Iblis":
Cytat z "DarkV":
A obroże z kolcami to raczej nieporozumienie. One nie są słodkie i rubaszne. Kto chce się przytulać do kolców?


Nie zapominaj, że wśród zwykłych ludzi, a także futrzaków znajdziesz fanów SM xD


Obrożę z kolcami chcesz wcisnąć pod kategorię SM? Phi. Trzeba kupić zwykłą skórzaną, najlepiej z czterema pierścieniami by z każdej strony mieć możliwość doczepienia smyczy, łańcuchów etc.

Mogę z całą pewnością powiedzieć, że jeszcze nigdy nie widziałem obroży z kolcami użytej w zabawie SM.

:P
Slave to Love

0
(+0|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 15.08.2010 14:36:03
Canis lupus albus
Zmiennokształtny
Ja się tam nie znam, ale jak widzę Ty tak :lolk:
冬が来ている!

0
(+0|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 15.08.2010 15:45:57
fioletowy kot w szaliku
Anthro
Obroża? Dla mnie to zdecydowanie jest "too gay". Za to wisiorki czy koraliki jak najbardziej. Właśnie nabyłem ostatnio wisiorek z bursztynami i zębami dzika. Tylko muszę bursztynków dokupić bo się wykruszają i odpadają.
Widziałem rzeczy, którym wy userzy nie dalibyście wiary. Flamewary sunące ku obrzeżom permanentnych banów. Oglądałem spamy błyszczące w ciemnościach blisko pustych profili. Wszystkie te posty znikną jak łzy w deszczu. Czas się wylogować...

FFD3a A+ C-- D-- H+ M--- P- R- T+++ W Z Sm RLTI a cn++ d+ e f h* i++ j p sm

0
(+0|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 15.08.2010 16:09:39
Kociak
Anthro
Cytat z "Toboe":
Zmyć kolorki i polakierować kolorowymi lakierami?


wolałabym ich kolor zatrzymać : /
no ale chyba nie ma innego rozwiązania jak to co mówisz, eh
Najnowsza teoria:"to nie facet myśli ch*jem ale ch*j myśli facetem"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 15.08.2010 20:19:30
Cytat z "Zeld":
Obrożę z kolcami chcesz wcisnąć pod kategorię SM? Phi. Trzeba kupić zwykłą skórzaną, najlepiej z czterema pierścieniami by z każdej strony mieć możliwość doczepienia smyczy, łańcuchów etc.

Mogę z całą pewnością powiedzieć, że jeszcze nigdy nie widziałem obroży z kolcami użytej w zabawie SM.


Racja, to jest atrybut fanów pewnej muzyki (vide)

Jeżeli patrzymy na obroże do BDSM'u to Zeldowi pewnie chodziło o choć w ten deseń: vide [+15].

Z kolcami nad którymi nie mamy pełnej kontroli należy uważać, bo można zrobić krzywdę, a naprawdę nie o to chodzi...

0
(+0|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 15.08.2010 20:35:06
Canis lupus albus
Zmiennokształtny
Przepraszam, przepraszam..mój błąd, ale jak już mówiłem nie znam się na tym...
冬が来ている!

0
(+0|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 15.08.2010 20:55:09
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Co to w ogóle za temat? o.O Posiadanie obroży robi ze mnie lepszego futrzaka czy co?

Cytat:
Pochwal się jaki z Ciebie futrzak.


WTF?!
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

Anonim
0
(+0|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 15.08.2010 22:35:35
Cytat z "Ryan":
Co to w ogóle za temat? o.O Posiadanie obroży robi ze mnie lepszego futrzaka czy co?


Nie, ale jakby nie patrzeć też jest z tym w jakiś sposób związane...
Ostatnio edytowany przez FurryMe dnia 16.08.2010 7:16:18

Offline
inż. Toboe
0
(+0|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 15.08.2010 23:28:31
Irbis
Bestia
Cytat z "Ryan":
Co to w ogóle za temat? o.O Posiadanie obroży robi ze mnie lepszego futrzaka czy co?

Cytat:
Pochwal się jaki z Ciebie futrzak.


WTF?!
Nie, dlatego też nie pisałem "udowodnij, że faktycznie jesteś futrzakiem", tylko pytałem zacytowanym fragmentem o styl bycia futrem.>] Jedni mają fursuity, inni obroże, kolejni rysują, a są i tacy co nic nie mają, a jedynie skrywają swoje fursony i interesują się grafikami i też dobrze im z tym. Jest dział o fursuitach, ale nie obejmuje on takich rzeczy jak obroże, czy też dzwoneczki kocie i smycze.=]
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 16.08.2010 1:05:35
Mi by obroża przede wszystkim nie pasowała. Szalik co innego (aktualnie szukam jakiegoś ekscentrycznego). Na ręce raczej rękawiczki bez palców a nie paseczki czy ki czort. Ale to wszystko zależy od osoby. Miłego noszenia ;).

0
(+0|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 16.08.2010 13:33:44
Wilk
Zwierzę
Obroża to symbol poddaństwa, zależności, bycia 'udomowionym'/'własnością'. Nie, nigdy.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 16.08.2010 13:53:46
Wilk
Anthro
Cytat z "sharpy":
Obroża to symbol poddaństwa, zależności, bycia 'udomowionym'/'własnością'. Nie, nigdy.

Siedzenie za biurkiem w pracy też jest symbolem poddaństwa. Przy tym obroża to mało znacząca drobnostka.

W każdym razie dobrze dobrana obroża podoba mi się jako element garderoby, ale nigdy nie zdecydowałem się jej nosić.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+0|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 16.08.2010 14:38:28
Szczur.
Anthro
Mam zestawik: czarna obroże skórzana firmy "Dingo" z cone studami, i do tego ostatnio dokupiłem 3 rzędową pieszczoche ^^
Wrrrrr :3
O ile pieszczoche nosze cały czas, czasem nawet spie jak mi sie nie chce zdejmowac to obrozke jak nikt nie patrzy, szczególnie rodzice :P
Byłem w niej na sylwku i została odebrana pozytywnie przez znajomych, nawet mi zabrali i przymieżali sobie xD

0
(+0|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 16.08.2010 21:25:05
Jaguar
Człowiek
Od niedawna mam czerwoną obrożę dingo, a do niej przyczepiony identyfikator i dzwoneczek... Bardzo szybko się do niej przyzwyczaiłem, ale rzadko w niej chodzę. Choć myślałem jeszcze aby zaopatrzyć się w inny kolor (brązowy)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 16.08.2010 22:35:20
Cytat z "sharpy":
Obroża to symbol poddaństwa, zależności, bycia 'udomowionym'/'własnością'. Nie, nigdy.


- Czyja to obroża?
- Moja.
- Kto ci ją kupił?
- Ja sam.
- Od kogo jesteś zależny?
- Od siebie.
- Czyją jesteś własnością?
- Swoją.

Jak dla mnie to obrączki są większym symbolem zależności, poddaństwa i uwłasnościowienia.

-2
(+0|-2)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 25.06.2011 11:28:20
Puma
Anthro
Nie lubię wszelkich ozdóbek, pieszczoch, obroży itp.
Fakt, że często wyglądają seksownie, ale nie lubię przesady.
Kiedyś nawet chciałem nosić, ale nie lubię tego ucisku na szyi.
Oprócz tego żal mi, jak mam jakiś zbędny skórzany element garderoby. Ktoś musiał zginąć dla niepotrzebnego dodatku.
Wolę się ubierać swobodnie.

Co do obrączek: Mają sugerować, że osoba jest już zajęta. Mimo to, małżeństwo powinno być czymś co dodaje skrzydeł, a nie je podcina. Nie powinno się kłaniać drugiej osobie.

4
(+4|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 25.06.2011 12:09:40
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Loveshorses":
Co do obrączek: Mają sugerować, że osoba jest już zajęta. Mimo to, małżeństwo powinno być czymś co dodaje skrzydeł, a nie je podcina. Nie powinno się kłaniać drugiej osobie.


Przede wszystkim człowiek nie gołąb, obrączki na siłę nikt mu nie wciśnie. Po drugie- obrączki są dla małżonków, a nie dla ludzi wokół, i to dla nich mają być symbolem. A mają symbolizować nie więzy i kajdanki, a piękne, magiczne, dobrowolne połączenie między dwojgiem ludzi, którzy chcą przeżyć razem życie. Do tego dochodzi jeszcze symbolika kształtu (wieczność i trwałość- koło nie ma początku ani końca), i złota jako szlachetnego materiału symbolizującego wszystko, co dobre i wartościowe.
Myślenie, że obrączka jest jak znaczek "KIBEL ZAJĘTY" paskudnie spłyca piękny rytuał.
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

Anonim
0
(+1|-1)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 25.06.2011 12:35:44
Cytat z "tanuki":
Cytat z "Loveshorses":
Co do obrączek: Mają sugerować, że osoba jest już zajęta. Mimo to, małżeństwo powinno być czymś co dodaje skrzydeł, a nie je podcina. Nie powinno się kłaniać drugiej osobie.


Przede wszystkim człowiek nie gołąb, obrączki na siłę nikt mu nie wciśnie. Po drugie- obrączki są dla małżonków, a nie dla ludzi wokół, i to dla nich mają być symbolem. A mają symbolizować nie więzy i kajdanki, a piękne, magiczne, dobrowolne połączenie między dwojgiem ludzi, którzy chcą przeżyć razem życie. Do tego dochodzi jeszcze symbolika kształtu (wieczność i trwałość- koło nie ma początku ani końca), i złota jako szlachetnego materiału symbolizującego wszystko, co dobre i wartościowe.
Myślenie, że obrączka jest jak znaczek "KIBEL ZAJĘTY" paskudnie spłyca piękny rytuał.


A czymże jest "węzeł małżeński" jak nie więzami właśnie, nawet to masz w praktycznie wszystkich formułkach ślubnych, że małżonkowie są związani węzłem małżeńskim...

Rytuał ślubny to tylko teatr nic więcej, nic nie zmienia w ludziach - jeżeli się nie kochali, to się magicznie od tego nie będą kochać... Czy jest piękny, wiesz, odnosząc się do "kibli", to i piękne też widziałem - istne dzieła sztuki architektonicznej lub dekoratorskiej... Ale no cóż, funkcja ta sama, co toi toi'a...

Statystyki rozwodów też wskazują na to, że w wieeeeeelu przypadkach chodzi raczej o dupę, a nie o miłość i obrączka JEST znaczkiem "kibel zajęty"

W sumie zauważam tanuki, że jesteś romantyczką :)

1
(+1|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 25.06.2011 14:07:35
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Może i jestem romantyczką, ale powiedziałabym raczej, że- romantyczną realistką.

Fakt, uważam, że małżeństwo to rzecz piękna i przywilej, nie obowiązek, nie przymus.
Dwa- wiem i widzę, że to dla "większości" znaczy tyle, co nic. Ale to, że większość szlaja tym po podłodze i wyciera sobie mordy "kocham cię", absolutnie nie zmienia mojej postawy. Pewnie to równie beznadziejne, co romantyczne. Ale ja nadal wierzę w jednorożce : x.

http://www.youtube.com/watch?v=jpXlL4rTQ3M

Do obroży mam stosunek ambiwalentny. BTW- jakie to są "inne futrzaste akcesoria"?
Ostatnio edytowany przez tanuki dnia 25.06.2011 18:25:48
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=jpXlL4rTQ3M

Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

Offline
inż. Toboe
1
(+1|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 25.06.2011 15:07:29
Irbis
Bestia
Cytat z "tanuki":
Ale ja nadal wierzę w jednorożce :x.

Również uważam, że ślub to nie tylko "zaklepanie", a więź na całe życie na równi silna i nierozerwalna co brat-siostra. I jedna i druga więź tworzy rodzinę. Jestem chyba jednak gatunkiem wymarłym.oO
Cytat z "tanuki":
Do obroży mam stosunek ambiwalentny. BTW- jakie to są inne futrzaste akcesoria?

m.in. smycze? Zabawki? Można interpretować to szerzej, jeśli ktoś chce np. pieszczochę uznać za takowe.
Jam jest Toboe, Wyjący Irbis.

1
(+1|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 25.06.2011 17:37:34
Wilk
Zwierzę
Cytat z "tanuki":
Do obroży mam stosunek ambiwalentny.

No bo to bądź co bądź symbol zniewolenia, podległości.

Cytat z "tanuki":
BTW- jakie to są inne futrzaste akcesoria?


OGON.

Wczepiany na szlufkę, za pasek itp.

Ewentualnie uszka. Czy to na opasce do włosów, czy na kapturze itp.
Ostatnio edytowany przez sharpy dnia 25.06.2011 17:41:45
--sf.

1
(+1|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 25.06.2011 19:53:56
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny
ja mam parę bajerów :3
Planuje nową obrożę XP kolorem odpowiednią do pieszczoch :P
Załącznik:
jpg  DSC00244.JPG (59.40 KB; 640x480 px)
884_4e061d4baf94d.jpg 640x480 px
jpg  DSC00245.JPG (79.69 KB; 480x640 px)
884_4e061da411ef8.jpg 480x640 px
jpg  DSC00557.JPG (495.00 KB; 2592x1944 px)
884_4e061dfd0fe24.jpg 2592x1944 px
jpg  DSC00464.JPG (531.06 KB; 2592x1944 px)
884_4e061ff1ace73.jpg 2592x1944 px

0
(+0|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 25.06.2011 20:07:19
Wilczek
Anthro
Obroże kupujecie w sklepie zoologicznym czy w jakiś bardziej specjalnych sklepach?
"Polish Club: it may be weak, it may be strong, it may be short, it may be long"

2
(+2|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 25.06.2011 20:09:12
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
:D
Sexshop i allegro
Z poważaniem ... rudy padalec :P

0
(+0|-0)
Re: obroże i inne futrzaste akcesoria
Wysłano: 25.06.2011 21:17:21
Felis catus (czyli kot)
Smok
Liszek, zapomniałeś o metal-shopach

Jutro zrobię zdjęcie własnej, gotyckiej.
Zabijanie jest ostatnią metodą przetrwania. Używaj jej oszczędnie, ale bez strachu.
Kto zamawiał gotyckiego, psychopatycznego okultystę-truciciela?
http://i1.kwejk.pl/site_m...jpeg?1358336895

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane