Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<12


0
(+0|-0)
Re: Pytania o wszystko, czego nie wiesz, a powinienieś/powinnaś wiedzieć
Wysłano: 4.05.2007 21:09:47
Lygrys Polski
Anthro
Choroba czy nie, w każdym razie kiedyś nas doprowadzi do nieszczęścia, jesteśmy nieszczęśliwi bo nie mamy futer, a gdy je już dostaniemy (o co wszyscy wierzący Futrzaści się modlą) to także będziemy nieszczęśliwi, różnica pomiędzy stanem przed i po jest taka że teraz cierpimy wewnętrznie bo nie możemy się stać tym kim byśmy chcieli, a później gdy już spełnią sie nasze marzenia będziemy cierpieć przez ludzkie prześladowanie, niczym mutanci z X-men...

0
(+0|-0)
Re: Pytania o wszystko, czego nie wiesz, a powinienieś/powinnaś wiedzieć
Wysłano: 4.05.2007 21:34:33
Minotaur
Anthro
Etam ale z was czarnowidze :-Pk nie muszę mieć futra żeby czuć się minotaurem jestem nim czy mam futro czy nie, to mi wystarcza, było by fajnie gdybym miał ale rozpaczać nie będę tylko złapie się tego co posiadam... życia, nigdy nie chciałbym się stać "normalny", normalność jest do dupy, pełna nietolerancji i niezrozumienia, nieciekawa, szara i brudna, szczerze współczuję zwykłym obywatelom, czy ktoś z nich może liczyć na czułość obcych tak jak my to sobie okazujemy ? Jeśli jakikolwiek futrzak którego dopiero co poznałem poprosił by mnie bym go podrapał czy pogłasiał to zrobił bym to bez wahania, dlaczego ? bo was kocham. Wszyscy jesteśmy dla siebie mili, dobrzy i przyjacielscy, bez uprzedzeń czy złości, zwykła serdeczność z głębi serca otacza nas niczym aura, kto choć raz był na jakimś konwencie wie o czym mówię a teraz pomyślcie o tych biedakach żyjących w nienawistnym świecie pełnym egoizmu i podejrzliwości. Kto ma lepiej ?
Gdy świt wynosi najjaśniejszą z gwiazd a istoty patrzą z nadzieją na czas spokoju ja przygotowuję się by je chronić gdy oko Boga zgaśnie o zmierzchu

0
(+0|-0)
Re: Pytania o wszystko, czego nie wiesz, a powinienieś/powinnaś wiedzieć
Wysłano: 4.05.2007 21:52:44
Lygrys Polski
Anthro
heh może i masz racje ale kogo jest więcej ? :-Pk nas Futrzastych, czy tych szarych ludzików ? większość zawsze zwycięży, należy przyznać ze jesteśmy tylko setną częścią społeczeństwa na świecie... i choćbyśmy sie nie wiem jak miłowali to i tak nic nie da. Nawet jako Furiaci jesteśmy w połowie ludźmi.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Pytania o wszystko, czego nie wiesz, a powinienieś/powinnaś wiedzieć
Wysłano: 4.05.2007 22:29:17
Wy chyba jesteście najbardziej tolerancyjnym towarzychem z jakim się spotkałem
Niech mnie ktoś przytuli...
:-)k

0
(+0|-0)
Re: Pytania o wszystko, czego nie wiesz, a powinienieś/powinnaś wiedzieć
Wysłano: 4.05.2007 22:31:38
jestę kapibarę
*PRZYTULA*

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Pytania o wszystko, czego nie wiesz, a powinienieś/powinnaś wiedzieć
Wysłano: 4.05.2007 22:51:00
Cytat:

Redi pisał(a)):
heh może i masz racje ale kogo jest więcej ? :-Pk nas Futrzastych, czy tych szarych ludzików ? większość zawsze zwycięży, należy przyznać ze jesteśmy tylko setną częścią społeczeństwa na świecie... i choćbyśmy sie nie wiem jak miłowali to i tak nic nie da. Nawet jako Furiaci jesteśmy w połowie ludźmi.



Zawsze można zostać zmiennokształtnym i być jednocześnie futrzakiem(zgodnie z pragnieniami) jak i człowiekiem (dla maskowania się) dla mnie było by to np: idealne połączenia.
A co do nienawiści to wcale nie trzeba być obrośniętym futrem by ludzie wskazywali cię palcami.

0
(+0|-0)
Re: Pytania o wszystko, czego nie wiesz, a powinienieś/powinnaś wiedzieć
Wysłano: 6.05.2007 10:27:12
Smok Serwisowy
LV po przeczytaniu tego posta transformował się w megazorda
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<12


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane