Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...6789101112...20>>


2
(+2|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 4.06.2011 12:43:43
Smok Serwisowy
Cytat z "DarkHunter":

Stałeś się bardziej bi przebywając wśród ludzi z tego forum?


nie, to ludzie dookoła niego stawali się "bardzej bi" xD
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 4.06.2011 13:10:27
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 4.06.2011 12:57:40
Lew
:-Dk

doskonały komentarz milordzie
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 4.06.2011 13:00:02
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 4.06.2011 13:55:27
Panthera Pardus Melanotica
Anthro
Cytat z "Ingo":
Poznawanie homoseksualistów a tym bardziej przebywanie w społeczności gdzie jest ich więcej niż "w naturze" [czyli np. na tym forum] może być niebezpieczne dla Twojego młodego heteroseksualizmu. Taka drobna przestroga poparta własnym doświadczeniem ;)


Co ma być to będzie. Nie będę się przed tym bronił, jeśli kiedyś uderzy fakt w stylu "Jestem homoseksualistą". Hmmmm, może źle to ująłem. Teraz mnie to martwi, ale kiedy (jeśli) to się już stanie, będę szczęśliwy. Więc wychodzi na zero. Inteligentny człowiek musi sobie powiedzieć, że wszystko się zmienia i paranoja na punkcie tych zmian nie pomoże, a pogorszy sytuację. Dlatego właśnie początkowo smutna akceptacja tego faktu przerodzi się w większe szczęście potem.

Oczywiście najszczęśliwszy byłbym nie zmieniając orientacji.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 4.06.2011 14:51:20
Ingo masz jakiś szerszy artykuł na temat tego, że powoli dochodzi się do wniosku, że biseksualiści nie istnieją? Ciekawi mnie ten temat i z chęcią poczytam, podobnie jak o genetycznym dziedziczeniu homoseksualizmu.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 4.06.2011 14:58:01
Lew
Poszukam.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 23.06.2011 15:40:55
Smoko-nietoperz
Anthro
Cytat z "♥♥♥♥♥♥":
Mój pociąg seksualny do kobiet jest zerowy, w podstawówce nagle się okazało, że kręcą mnie faceci, a z kobietami mogę się obściskiwać i całować a nie dojdzie nawet do porządnej erekcji. Podejmowałem natomiast próby zmiany orientacji na heteroseksualną i nic z tego nie wyszło. Widocznie niektórzy mają stałe preferencje i nie mogą ich zmienić, a cała reszta zmienia zależnie od sytuacji. Dlatego też trochę razi mnie stwierdzenie, że moja seksualność może być efektem jakiegokolwiek procesu "homogenizacji", ponieważ jest ona tą wyjściową. Ba, według tej teorii powinienem stopniowo stawać się heteroseksualny (albo przynajmniej biseksualny) bo nie potrafię sobie znaleźć homoseksualnego partnera XD, nic takiego nie zachodzi.


Moje cialo odczuwa przyjemnosc podczas np. calowania sie, glaskania/przytulania i innych "zabaw" (ale tylko kiedy odczuwam przyjemnosc w dotyku, zapachu i mam odpowiedni nastroj) wiec u mnie nie ma rozroznienia na plec a przypuszczam ze i pewnie na gatunek. Moze jestem niewrazliwy na hormony, w kazdym razie moje cialo nie odczuwa czy to reka kobiety czy mezczyzny. Dlaczego? =|

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 27.06.2011 0:01:42
Lew
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=A5VNe9NTOxA

Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 27.06.2011 0:50:19
Cytat z "sharpy":
Cytat z "gomorracat":

Ale ponoć każdy człowiek (czytaj: zwierze) jest BI. Także... Ze mną to różnie bywa. Obie płci mają TO coś w sobie i już.
.


Nie jest to do końca prawdą - niektórzy mają wręcz patologiczną homofobię, która potrafi jakikolwiek pociąg ku tej samej płci zredukować do zera. Ale są to raczej wyjątki.


Ciekawe. Nie jestem homofobem, a jednak nie ciągnie mnie w ogóle do homo. No to wasze teorie upadły.

Cytat z "gomorracat":
TAK, jestem SAMICZKĄ i jestem HETERO. I OWSZEM, oglądam się też za dziewczynami. Ale TYLKO oglądam.
Danke schon.


To, że oglądasz się za dziewczynami o niczym nie świadczy w kontekście orientacji seksualnej. Ja też czasem się oglądam za kolesiami jak są fajnie ubrani i się zastanawiam wówczas jak ja bym wyglądał w tych ciuchach i gdzie ci goście je kupowali, albo analogicznie z fryzurą. I to tak samo nie świadczy o mojej orientacji.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 27.06.2011 6:47:38
Lew
Zależy co rozumieć poprzez "oglądanie się" za kimś.
Ty oglądasz się za ubraniami czy fryzurami a kto inny "obczaja" dupę/klatę.
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 27.06.2011 8:21:19
Cytat z "Ingo":
Zależy co rozumieć poprzez "oglądanie się" za kimś.
Ty oglądasz się za ubraniami czy fryzurami a kto inny "obczaja" dupę/klatę.


Zawsze można oglądać się w całości za facetami/babkami, a nie tylko za klatami/dupami :)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 27.06.2011 8:48:22
Gomorracat tak to napisała, że oglądanie się za kimś może wszystko oznaczać :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 30.06.2011 13:45:13
Miniaturowy smok
Smok
W moim przypadku jest to biseksualizm z większymi skłonnościami heteroseksualnymi :P. Lubię i samiczki i samców, aczkolwiek w związku lepiej czuję się z facetem. Jednak to kobiety pociągają mnie bardziej pod względem erotycznym :-Pk
<-- "Seksowna, filigranowa antro lisiczka z dużymi piersiami i kształtną pupą pozna jakieś inne sexy futerka...".

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 1.07.2011 15:30:46
No po pierwsze to sam starałem się siebie zrozumieć. dowiedziałem się czym / kim jestem. Potem było trudniej, żeby zaakceptować to co siedzi w środku. Tam gdzieś ktoś pisał o zmienianiu się, tzn swojej orientacji. No ja też próbowałem - nic z tego nie wyszło i to w sumie dobrze. Ale to minęło.

Nie myślę już o tym by cokolwiek zmieniać etc. Dziś mogę z dumą powiedzieć , że czuje się homo i jest mi z tym dobrze.

A jeżeli chodzi o tzw. "oglądanie się za kimś" to zdarza mi się. No oczywiście za tym co lubię ... ale to już nie ta bajka.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 2.07.2011 1:45:53
Wilczysko
Anthro
Hetero D: No dobra, nie zagorzały. Nic nie mam do tulenia się w samców, a nawet miziania się i czasem mi się to podoba. x3 Mimo wszystko z płcią piękną mi zawsze lepiej ; d
Rycerz bez blizny to kutas, nie rycerz.

1
(+1|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 2.07.2011 3:38:37
Lew
Cytat z ""KIba"":
-> Futrzasty piętnastolatek <-


Cytat:
Nic nie mam do tulenia się w samców, a nawet miziania się i czasem mi się to podoba

Jesteś w takim wieku, że jak Ci się teraz podoba to już Ci raczej zostanie.

Cytat:
Mimo wszystko z płcią piękną mi zawsze lepiej

W Twoim wieku też byłem hetero, który 'nie ma nic przeciwko gejom' ale woli samice. Rly. :D
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 2.07.2011 10:24:07
Wilczysko
Anthro
Cytat z "Ingo":
W Twoim wieku też byłem hetero, który 'nie ma nic przeciwko gejom' ale woli samice. Rly. :D


Ło suś. Czyli z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że dzieje się ze mną coś niedobrego. o.o
Rycerz bez blizny to kutas, nie rycerz.

2
(+2|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 2.07.2011 11:47:03
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Kiba":
Hetero D: No dobra, nie zagorzały. Nic nie mam do tulenia się w samców, a nawet miziania się i czasem mi się to podoba. x3 Mimo wszystko z płcią piękną mi zawsze lepiej ; d

Och oczywiście miałeś na myśli samczą płeć ? :>
Z poważaniem ... rudy padalec :P

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejÖcie 2)
Wysłano: 2.07.2011 11:52:49
Wilczek
Anthro
Cytat z "Kiba":
Cytat z "Ingo":
W Twoim wieku teß byÓem hetero, ktłry 'nie ma nic przeciwko gejom' ale woli samice. Rly. :D


Ăo suÖ. Czyli z czystym sumieniem mog stwierdziŚ, ße dzieje si ze mnŃ coÖ niedobrego. o.o


A czy to cos NIEDOBREGO ??!!!

Sam sie rozbijam miedzy bi a hetero. Uwazam ze jak z facetem nie sprobuje to nigdy sie nie dowiem czy mi to pasuje.

4
(+4|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 2.07.2011 12:39:17
Hiena
Zwierzę
Cytat z "Kiba":
Ło suś. Czyli z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że dzieje się ze mną coś niedobrego. o.o


Biorąc pod uwagę twój avatarek, to tak, dzieje się.

2
(+4|-2)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 2.07.2011 20:59:03
Felis catus (czyli kot)
Smok
Biedny Kiba. Ledwo co pojawił się na forum, a już go przerabiają na własne... *śmiech*

A teraz zadam publiczne pytanie - PO CO się zastanawiać nad własną seksualnością? Jest i tyle. Lubisz samców, samiczki, albo jedno i drugie. Myślisz o nich, sypiasz z nimi. I tyle. Nie widzę sensu żeby sprawom orientacji poświęcać więcej uwagi niż innym sprawom fizjologicznym.
Zabijanie jest ostatnią metodą przetrwania. Używaj jej oszczędnie, ale bez strachu.
Kto zamawiał gotyckiego, psychopatycznego okultystę-truciciela?
http://i1.kwejk.pl/site_m...jpeg?1358336895

Anonim
-1
(+0|-1)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 2.07.2011 21:02:25
Aracnan, no różnie bywa. Jedni to po prostu akceptują to, jacy są. A inni no cóż - umysłowo są hetero, a sercowo homo i walczą z tym, bo boją się nieakceptacji. Tak myśle. Po prostu do myśli, że się jest innej orientacji trzeba przywyknąć.

0
(+5|-5)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 2.07.2011 22:13:27
gronkowiec
Anthro
jesteście głupi. poczytajcie trochę

/Ingo

[hahaha, nie możecie minusować bo Grave'owi sie nie należy :P ]
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+2|-2)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 3.07.2011 0:25:31
Lew
Cytat z "gravedigger":
jesteście głupi. poczytajcie trochę

/Ingo

[hahaha, nie możecie minusować bo Grave'owi sie nie należy :P ]


Mój błąd, zostawiłem otwartą kartę prywatną. Twój błąd - zostawiłeś teraz wolny komputer idąc wypuścić psa ;p

/Grave
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

Anonim
1
(+2|-1)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 3.07.2011 0:43:42
Grave, może i są wyjątki, ale uważam, że ogólnie mam racje :P Nie uwierze, że synek, który w wieku 14-15 lat odkrywa, że jest gejem nie czuje chociażby lekkiego przerażenia, widząc jak wokoło młodzież atakuje tzw. pedały i cioty.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 3.07.2011 2:25:20
Lew
W wieku 14-15 lat nie masz pojęcia o swojej orientacji
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...6789101112...20>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane