Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...11121314151617...20>>


-2
(+0|-2)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 21.08.2011 15:23:12
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Tak na prawde to kodeks kanoniczny wymaga pelni zdrowia. kaleka tez ksiedzem nie zostanie ;)
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+1|-1)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 21.08.2011 16:03:00
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "sharpy":
Bo celibat, zrzeczenie się życia seksualnego, ma być ofiarą i poświęceniem. Nie możesz zrzec się tego, czego nie masz


Tylu chłopa na marne XD
Z poważaniem ... rudy padalec :P

1
(+1|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 21.08.2011 16:29:04
WILK który...
Zwierzę
Czy to prawda, iż inna orientacja niż hetero występuje też u zwierząt ?? Pytam się tak z ciekawości, poniewaz widziałem nie dawno dwa samce /psy/ jak jeden drugiego próbował pokryć i to było dziwne :-/k (rozumię u ludzi, ale u zwierząt?)


A przy okazji cieszę iż znalazłem PF, ponieważ można tu pogadac o wszystkim a w szczególności o innej orie niż hetero :-Dk
Ostatnio edytowany przez czoper dnia 21.08.2011 16:30:02
:-Dk "Życie jest piękne, aczkolwiek okrutne" 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 21.08.2011 16:57:22
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "czoper":
Czy to prawda, iż inna orientacja niż hetero występuje też u zwierząt ?? Pytam się tak z ciekawości, poniewaz widziałem nie dawno dwa samce /psy/ jak jeden drugiego próbował pokryć i to było dziwne :-/k (rozumię u ludzi, ale u zwierząt?)


A przy okazji cieszę iż znalazłem PF, ponieważ można tu pogadac o wszystkim a w szczególności o innej orie niż hetero :-Dk


http://en.wikipedia.org/w...vior_in_animals
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 21.08.2011 18:12:19
WILK który...
Zwierzę
dzięki za info Ryan :-)k
:-Dk "Życie jest piękne, aczkolwiek okrutne" 8-)k

1
(+1|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 21.08.2011 20:48:39
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "czoper":
Czy to prawda, iż inna orientacja niż hetero występuje też u zwierząt ?? Pytam się tak z ciekawości, poniewaz widziałem nie dawno dwa samce /psy/ jak jeden drugiego próbował pokryć i to było dziwne :-/k (rozumię u ludzi, ale u zwierząt?)


Z tym to bym się wstrzymał. Losowe psy na ulicy mają to do siebie, że czasem próbują jeden drugiego wyruchać w dupę, bądź tak to wygląda :-Pk
Nie jestem znawcą i nie chcę mieszać, ale to raczej jest jakaś wariacja pokazania kto tu jest górą a nie bezpośrednia chęć jednej (bądź obu na zmiany) stron aby dać się od tyłu. Zwłaszcza, że mogłoby to się skończyć różnie w przypadku knota w dupę :lolk:
Myr

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 21.08.2011 21:49:01
WILK który...
Zwierzę
Cytat z "Fuma":


Z tym to bym się wstrzymał. Losowe psy (...), ale to raczej jest jakaś wariacja pokazania kto tu jest górą a nie bezpośrednia chęć jednej (bądź obu na zmiany) stron aby dać się od tyłu. Zwłaszcza, że mogłoby to się skończyć różnie w przypadku knota w dupę :lolk:



Masz rację Fuma, to nie jest żadna wariacja z od strony psów /samców/ "dają się od tyłu", bo tak jak napisałeś "(...) kto tu jest górą ..." bo to właśnie znaczy to co napisałeś. :-)k
Teraz już wiem dlaczego tak psy robią, ponieważ to jest oznaka dominacji nad innym osobnikiem a wiem to z TV bo oglądałem na AP /Animal Planet/ film dokumentalny o Wilkach i tam tez była taka sama syt :-ok A psy to najbliższa rodzina Wilków

A ja, jako wilk :facepalm: , zapomniałem o tym iż samiec Alfa między innymi tak okazuję swoją pozycję w stadzie.
:-Dk "Życie jest piękne, aczkolwiek okrutne" 8-)k

1
(+2|-1)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 21.08.2011 21:51:34
Pandeł / Lefon
Zwierzę



Tylko tyle mogę napisać..

Oglądałeś AP po 23 ?
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 21.08.2011 22:00:48
WILK który...
Zwierzę
Nie, AP ogladalem przed 23, a co?
:-Dk "Życie jest piękne, aczkolwiek okrutne" 8-)k

1
(+2|-1)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 21.08.2011 22:02:29
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Nic...ile masz lat ?


Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 21.08.2011 22:04:33
WILK który...
Zwierzę
Cytat z "Simba":
Nic...ile masz lat ?




28
:-Dk "Życie jest piękne, aczkolwiek okrutne" 8-)k

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 21.08.2011 22:12:04
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "czoper":
A ja, jako wilk :facepalm: , zapomniałem o tym iż samiec Alfa między innymi tak okazuję swoją pozycję w stadzie.

Jak mówiłem, nie znam się i nie będę się o tym wypowiadać, ale powiem jedynie, że "samiec alfa" i dominowanie takie jak powszechnie kiedyś/teraz omawiane jest w telewizji to bardzo ograniczony sytuacyjny pogląd i próba zrozumienia sytuacji w oparciu o niewielką ilość danych.
Myr

2
(+2|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 21.08.2011 22:20:40
Wrocławski Książe
Zwierzę
Skoro zeszło na zachowania homoseksualne wśród zwierząt to ja może zarzucę linkiem:
http://www.youtube.com/watch?v=LFeXwKnCUNI (cz. 1 z 6 )
Ciekawy dokument (+18 i tylko dla władających językiem Szekspira)
Ostatnio edytowany przez Charlie dnia 21.08.2011 22:21:48
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=LFeXwKnCUNI


8
(+10|-2)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 21.08.2011 22:23:55
jestę kapibarę
Cytat z "czoper":

28



-1
(+0|-1)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 21.08.2011 22:27:32
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Lv- aż ci dałem plusika X D
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

-1
(+0|-1)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 23.08.2011 1:50:49
WILK który...
Zwierzę
Co się stało, iż nikogo nie ma na forum :-?k
:-Dk "Życie jest piękne, aczkolwiek okrutne" 8-)k

1
(+2|-1)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 23.08.2011 7:49:39
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Odpadły im ręce i nie mają czym teraz pisać.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

1
(+2|-1)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 23.08.2011 13:55:13
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Za dużo facepalmów zrobiłem i teraz nie potrafię nic napisać :( Poza tym gdzieś walnęła jakaś elektrownia atomowa i wszystkie futrzaki straciły owłosienie i robią za lampki nocne w gej klubach
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

2
(+2|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 23.08.2011 16:59:05
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "czoper":
Co się stało, iż nikogo nie ma na forum :-?k

Czyżbyśmy mieli życie ? :c
Z poważaniem ... rudy padalec :P

-3
(+0|-3)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 25.08.2011 20:56:24
dziwny biały tygrys
Anthro
[vanished]
Ostatnio edytowany przez Blaher dnia 23.12.2013 23:10:08
Nie wiem, do którego z forów należę, choć się domyślam.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 25.08.2011 22:25:10
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Cytat z "Blaher":
To nie temat dla grafik przedstawiających facepalmy. xD


A to nie temat do offtopu i pisania durnych postów typu

To nie temat do grafik facepalmów.


Co do psów i ich zapędów sexualnych. Pies poprzez yiff z drugim psem tej samej płci ukazuje Dominację, tak samo jak i u wilków jak i u psów jak i u kotów.

Lecz nie do końca bo był przypadek że psy po prostu zaspokajały się nawzajem a dopiero 3osobnik w stadzie był dominującym nad tym wszystkim :)
Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

Anonim
-2
(+0|-2)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 26.08.2011 0:04:12
Tak jak na tym filmiku gdzie nie wygląda to już na dominację tylko zwykłe zaspokajanie :P

http://www.youtube.com/watch?v=HsfZbfCNOds

Orientacja to strasznie zagmatwana rzecz :3
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=HsfZbfCNOds


1
(+1|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 26.08.2011 22:56:50
Pandeł / Lefon
Zwierzę
Komentarz do filmiku :P

Szkoła nie nauczyła ortografii? Polfurs nauczy.

Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleńców, pędzą na złamanie karku i wbrew rozsądkowi... naprawdę, aż ciężko czasami ich wyprzedzić.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 29.08.2011 16:02:01
Tygrys Syberyjski
Anthro
Biedna samica, ma dwóch samców koło siebie a żaden jej nie chce. Jakie to przykre i jednocześnie urocze :milosck:

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 29.08.2011 17:43:49
Wilk
Anthro
Pamiętajmy, że u ludzi to też była kwestia dominacji. Z resztą do dzisiaj jest np. w więzieniach. W starożytnym Rzymie gdy pan domu brał sobie innych facetów to uchodził za mega męskiego, jak jego wzięto był pohańbiony. Dopiero ostatnie stulecie przyniosło zmiany w tej materii, ruchy równouprawnienia itd itp. W pewien sposób burzy to też dotychczasowy porządek społeczny wykradając ludzkim samcom możliwość dominacji... ale cóż... czasy się zmieniają ;-)k

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...11121314151617...20>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane