Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...1314151617181920>>


0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 28.12.2011 18:17:04
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Ingo":
Seksualność człowieka to nie jest coś danego od urodzenia i niezmiennego. Wręcz przeciwnie- do swojej, w pełni świadomej, seksualności się długo dociera. Niektórzy nigdy jej nie znajdują. Niektórym tylko się wydaję, że znaleźli.


Trochę się doczepię. Może nie być wrodzona i niezmienna, ale preferencje w jedną, drugą, trzecią lub ósmą stronę zaczyna się mieć dość wcześnie. Później i owszem, można bardziej świadomie ograniczać lub zwiększać kontakt z czymś co chcemy aby nam się podobało, ale koniec końców jesteśmy ograniczeni naszym wewnętrznym głosem preferencji. Jeżeli ktoś zwyczajnie nie jest zainteresowany i nawet po kilku romansach z którąś z płci, bądź gatunków, czy drzew, lub pluszowych maskotek, albo cokolwiek rezultat jest mało zadowalający, to tak raczej zostanie.
Ważne natomiast jest nie wmawiać sobie rzeczy, bo wydaje nam się, że nie powinniśmy, albo powinniśmy.
Myr

1
(+1|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 28.12.2011 19:14:21
Psiak :D i Tygrys :3
Anthro
...
Ostatnio edytowany przez Nanaki dnia 29.12.2011 3:33:11
B-)

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 28.12.2011 19:53:30
Człowiek
po prostu :) zapędy do kobiet tworzyły mi problemy w związku więc się ich pozbyłem na mój sposób :)

1
(+1|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 28.12.2011 20:17:04
Smok
Zmiennokształtny
"Od dzisiaj nie staje mi na widok chętnej i seksownej dziewczyny"
To chyba tak nie działa.

1
(+1|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 28.12.2011 20:57:44
Uncia Hortensis
Rabatka
Kolega po prostu wyciągnął wnioski z ostatniej wpadki użytkownika, który grał na dwa fronty :-Dk
Myr

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 29.12.2011 16:04:21
Cytat z "Ingo":
Cytat z "Jester":
Cytat z "Batox Felis":
Ja zwalczyłem moje skłonności Bi, Total homo i jestem szczęśliwy :)


Jak się zwalcza skłonność do Bi ?


Seksualność człowieka to nie jest coś danego od urodzenia i niezmiennego. Wręcz przeciwnie- do swojej, w pełni świadomej, seksualności się długo dociera. Niektórzy nigdy jej nie znajdują. Niektórym tylko się wydaję, że znaleźli.

Cytat z "Wolfheart":
Jeśli coś jest kształtowane przez czynniki zewnętrzne to może nie ma czego znajdować bo sztywna określona orientacja po prostu nie istnieje? Ci którzy się tu zhomogenizowali, też pewnie myśleli że znaleźli. Przyszli tutaj i okazało się że sie mylili, teraz dopiero znaleźli. Gdyby ich teraz wywieźć do końca życia do muzułmańskiego kraju (uproszczenie więc nie czepiać się), to mogli by przejść kolejną transformację. Z orientacją jest chyba tak jak z prawdą- prawda to najbardziej aktualna, powszechna interpretacja faktów. A potem się okazuje, że prawda nagle sie zmienia w dziwny sposob :-Pk

Ja naprawdę sobie nie wyobrażam bym kiedykolwiek miał odczuwać jakikolwiek pociąg seksualny do kobiet, mimo iż żyję w kraju i obracam się w środowisku gdzie heteroseksualizm jest naprawdę mocno faworyzowany. Sorry, nie wierzę w ową teorię, sprawdzającą się jedynie na biseksualistach którzy nie do końca zdają sobie sprawę z własnej orientacji. Jedyne co bym mógł wyciągnąć z seksu z kobietą to najzwyklejsza w świecie, czysto mechaniczna stymulacja, gdzie moja partnerka nie stanowiłaby w ogóle obiektu pożądania.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 29.12.2011 16:24:04
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Zawsze sie wydaje, że aktualne poglądy są najlepsze z dotychczasowych, najmocniejsze i już nigdy sie nie zmienią :P Zainteresowania też. Niestety, obiektywne obserwacje ludzi tutaj przeczą twojemu poglądowi.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 30.12.2011 1:36:15
Yeah, whatever. Dam ci znać jeśli coś mi się odwidzi i nagle zachce mi się seksu z kobietą.

Obiektywne obserwacje przeprowadzone na grupie biseksualistów...

1
(+1|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 2.01.2012 1:07:09
Psiak :D i Tygrys :3
Anthro
Opcja nr1
B-)

1
(+1|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 2.01.2012 12:49:08
Kuciak najprawdziwszy!
Zmiennokształtny
Seksy są nudne w stosunku do innych różności, które można robić jak dla mnie, ale w sumie to czasem się niby zdarza. Które by to było? :P I w ogóle się "brzydzę" prawie że, ale jak mówiłam, czasem mimo to coś wychodzi jakby samo z siebie :P
Drzemie we mnie bestia.
Obawiam się, że to leniwiec...

2
(+2|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 2.01.2012 13:04:58
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Czekaj, należysz do tych samic które seks uprawiają dwa razy w życiu i mają z tego dwójkę dzieci? : O
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+1|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 2.01.2012 13:39:57
Kuciak najprawdziwszy!
Zmiennokształtny
E, raczej do tych, co zamiast seksu wolą się rozbestwiać na treningach, albo włażąc ludziom na łeb w jakiś zabawny sposób. Mówię, mnie nawet folia bąbelkowa bardziej potrafi zaciekawić niż mizianie ;p Ale phi, niedoczekanie, żebym się dzieci, małych potworków póki co dorobić miała, już mi sióstr i braci starczą dzieciaki do zabawy - fajne to-to, ale za długie ileś może, albo teraz, ale tylko na chwilę, a potem odstawić :-Pk
Drzemie we mnie bestia.
Obawiam się, że to leniwiec...

1
(+1|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 2.01.2012 13:51:27
Szeregowy Spizgalski
Tak.
W sumie to piszesz ze masz 19 lat. Pozostaje mieć nadzieję że Ci się odwidzi ;p Albo znajdziesz aseksa na faceta. To nie żadna uszczypliwostka, tylko mało kto by z aseksualną kobietą chciał być. Może na poczatku, jak emocje dadzą górę ale potem i tak skończy się na zdradzaniu.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 2.01.2012 13:59:26
Kuciak najprawdziwszy!
Zmiennokształtny
Zdziwiłbyś się ile razy się spotkałam ze związkiem, gdzie to facet nie chce, a kobieta nalega :-Dk + w sumie ja nie mówię, że wielce nie i tyle, po prostu jest masa ciekawszych, fajniejszych, bardziej interesujących i mniej nudnych rzeczy niż miętolenie pościeli godzinami :-Pk
Drzemie we mnie bestia.
Obawiam się, że to leniwiec...

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 3.01.2012 7:49:57
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Miramin":
Zdziwiłbyś się ile razy się spotkałam ze związkiem, gdzie to facet nie chce, a kobieta nalega :-Dk


Może masz dużo brzydkich znajomych? :lolk:
Myr

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 3.01.2012 8:20:22
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Zeby ostatecznie zweryfikować najczęstszy i najbardziej okrutny powód rzekomej aseksualności.... pokaż nam swoją fotkę :P
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+1|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 3.01.2012 8:25:21

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 3.01.2012 8:30:28
Szeregowy Spizgalski
Tak.
A. Zapomniałem kto jest kim :P A to w takim razie faktycznie szkoda, bo jestem przekonany ze wielu by z nią pomętoliło pościel xd
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+1|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 3.01.2012 15:39:36
Kuciak najprawdziwszy!
Zmiennokształtny
Cytat z "Fuma":
Cytat z "Miramin":
Zdziwiłbyś się ile razy się spotkałam ze związkiem, gdzie to facet nie chce, a kobieta nalega :-Dk


Może masz dużo brzydkich znajomych? :lolk:


Przypominam, że to Ty jesteś moim naj-naj znajomym :>

A co do podejścia - wygodne to całkiem w sumie jest ;p
Drzemie we mnie bestia.
Obawiam się, że to leniwiec...

4
(+4|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 29.07.2012 19:57:30
Gazelopka sawannowa
Anthro
Zaznaczyłam opcję "całkowity heteroseksualizm".
Pomna postów w stylu, że "przed 20-tym rokiem życia jest zbyt wcześnie na taką pewność" - precyzuję, że jest to obecny stan.
Aczkolwiek nie mam pojęcia, co musiałoby się zdarzyć, żebym zmieniła pogląd. Na inne kobiety mogę patrzeć w kategoriach estetycznych "ładna/piękna/nieszczególnie", ale nie wywołuje u mnie to jakichś głębszych reakcji.
Dziergam rzeczy. O, tu są.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 29.07.2012 20:05:28
Szeregowy Spizgalski
Tak.
łe :P
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

7
(+7|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 29.07.2012 20:11:30
Gazelopka sawannowa
Anthro
Hm. Wśród przycisków Karmy między plusem, a minusem przydałaby się trzecia opcja "Co autor miał na myśli?"
A z racji braku takiego przycisku zadam po prostu pytanie (może nawet dostanę odpowiedź xD) - WH, jak powinnam rozumieć twój post w kontekście do mojego? Rozczarowuje cię fakt, żem heteryczka, czy ten, że może kiedyś (acz mało prawdopodobne) przestałabym nią być? :D
Ostatnio edytowany przez Rinnara dnia 29.07.2012 20:12:09
Dziergam rzeczy. O, tu są.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 29.07.2012 20:33:58
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Ten post wynikał z przewidywalnego i prostego mechanizmu powodującego ze heteroseksualny mężczyzna lubi oglądać lesbijki. Dodatkowo na Polfursie jest cały miszmasz preferencyjny, dlatego też się zawiodłem bo liczyłem na nutkę les. Tak bez powodu i dla własnej perwersyjnej przyjemności myślenia o tym.

Czy ta odpowiedź Cię zadowala? :P
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 29.07.2012 20:41:28
Gazelopka sawannowa
Anthro
Tak, jestem zdania, iż Twa odpowiedź w wystarczającym stopniu wyczerpuje moją ciekawość. Można rzec nawet, iż zadowala ;-)k
Dziergam rzeczy. O, tu są.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 31.07.2012 19:28:35
Smoko-nietoperz
Anthro
Tak sie zastanawiam czy na dzisiejsza chwile, jesli pragne tylko jednej kobiety i wiem ze moglbym z nia miec dzieci i nie interesuja mnie inne pod tym wzgledem mimo ze widzialem KILKA ladnych, a tak to ogladam sie za chlopakami to czy to mnie czyni biseksualnym?
A kto umarł, ten nie żyje.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...1314151617181920>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane