Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   3 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<123456...20>>


0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 14.10.2010 19:32:07
Kangur
Anthro
Zaznaczyłem aseksualizm (z elementami hetero)

niestety...

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 14.10.2010 19:38:51
Lew
Anthro
Cytat z "Selph":
Cytat z "Herdus":
Dla mnie idealna kobieta to niewysoka dziewica (...)

O ile wszystkie wymienione parametry są jak najbardziej zrozumiałe, to nie czaję tej dziewicy. Dlaczego dziewica? A jak już ją rozdziewiczysz, to co? A może ma być niedoświadczona, żeby nie miała porównania? Nie chcesz wypaść gorzej niż jej były? To średnio obrazuje poziom samooceny. Więc?

Więc?

To taki przykład. Coś w stylu, dlaczego pijesz latte? nie czaję tej różnicy, przecież możesz wypić małą czarną i seksownie posmyrać filiżankę? A może nie chcesz sobie pobrudzić zębów? Taak, rozgryzłem! Ty się tej kawy boisz, boisz się że jeszcze ktoś Ci ją wypije i stwierdzi, że pijesz szlam, bo już wystygła!

<odgłos kufla z piwem> - wiesz stary, w sumie fajnie byłoby spotkać dziewicę z czarnymi włosami, taką wieszz....
- (...) ALE DLACZEGO DZIEWICA?
- bo ♥♥♥♥♥ mam ochotę na dziewicę, nigdy z taką nie byłem i mam taki kaprys, a jutro pójdę nad rzekę i wybuduję garaż
- kłamiesz.
Ostatnio edytowany przez Herdus dnia 14.10.2010 19:40:17
I don't even have any real problems. You know I'm under the influence so enjoy your life

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 14.10.2010 20:07:58
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
Cytat z "Herdus":
dziewica


Tylko dziewica. Każda niedziewica z zasady się nie szanuje i jest puszczalską zdzirą. Kobiety powinne czekać na tego jedynego, a potem uprawiać miłość tylko z nim.
Te, które urodziły się bez błony, są stracone na starcie. Kwestia ogórków, wibratorów i tamponów nadal jest kontrowersyjna.


Cytat:
geje lubią mięśniaków a dziewczyny Justina Biebera


Pitu pitu.

Nie wiem, jakie są twoje Kiciusiu doświadczenia w kwestii użytkowników PFa, ale z moich obserwacji wynika, że (jak powiedział WH) spora część to desperaci, którzy chcą zaruchać tak bardzo, że kwestia płci jest drugorzędna. A że większość z nich to faceci, to wychodzi jak wychodzi.
Nie mówię tu o wszystkich forumowych homo, rzecz jasna.

Osobiście oddałabym serce jakiejś zajebistej kobiecie.
Do tego lubię mięśniaków.
Gosh, I'm so gay :-ojjk:
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 14.10.2010 20:30:58
Tygrys sumatrzański
Anthro
Zaraz każdy to zacytuje i się okaże, że nikt tak naprawdę takim kimś nie jest. Nie wiem jak innych, mnie na początku tu przyniosło, bo chciałem poznać innych futrzaków. I jakoś mi idzie.

Anonim
1
(+1|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 14.10.2010 21:20:56
Cytat:
Na temat orientacji. Wiele futrzaków próbowało mi wmówić że jestem bi, niektóre mówiły że tak będzie lepiej inne pewno chciały tylko się pobawić. Jestem czystej krwi hetero (jak to niektórzy mawiają), prawda... czasem trafi mi się homo arty z furry obejrzeć, ale najczęściej nie z przyczyn tego co tam się dzieje, tylko jak wygląda art itd. Zresztą do facetów mnie nie ciągnie, nawet niestanie mi na widok gołego faceta, co jak pewnie myślę wam się zdarza xD. A w dodatku czuje już coś do pewnej samiczki. ;)


O! Mówiłem! Czystej krwi hetero. Nic się nie zmienia bo się NIE DA. Dla mnie osoby co namawiają innych do zmiany orientacji tylko się ośmieszają. Albo jesteś hetero, albo bi, albo homo (te boczne wariacje są nadal w obrębie typowego kanonu).

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 14.10.2010 21:52:16
Tygrys sumatrzański
Anthro
Mnie tam podczas 1 miesiąca nikt do niczego nie przekonywał, tylko tam mówili, że różnie z tym bywa.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 14.10.2010 22:06:13
Cat-boy
Anthro
Ale mnie zjechaliście :P Kurde, czuję się normalnie niepoprawny politycznie, pierwszy raz w życiu ^^

Możliwe, że miałem styczność z dziwnymi kobietami, ale jak na jednym forum yaoi dałem pewien obrazek, to wszystkie dziewczyny się zachwycały chudym blondasem, co było dziwne, bo obok był fajny, czarnowłosy mieśniaczek z pupą w obcisłych dzinsach...

Nie rozumiem też twierdzenia "you fool" :P Mnie nikt tu nie ściągnął, owszem, Aracnan pokazał mi forum, ale dopiero, jak się okazało, że obu nas zaciekawiła scena nagiego półsmoka w pewnym rpg :P Można więc powiedzieć, że jestem futrem czystej krwi (cokolwie kto ma znaczyć xD), pamiętam też, jak na jednym forum gejowskim napisano coś o furry i nie było żadnych reakcji typu "oh, daj więcej obrazków, logujmy się masowo na PF", prawdę mówiąc nie zwrócono na to większej uwagi, nawet jedna osoba chciała, by temat usunięto, więc mogę śmiało odrzucić teorię o "ściąganiu homo przez homo", co miałoby być jedynym argumentem, dla którego furry ma taki a nie inny rozkład orientacji. Podejrzewam jakiś podświadomy impuls, możliwe, że związany z pragnieniem dzikiego faceta w łóżku :-P

Hmmm... nie wiem czemu, ale mam wrażenie, że piszę od rzeczy... 0_O Coś mi tak mówi w środku mnie? 0_O
Wielki Mistrz Zakonu Pedalskich Aktywistów :-xk

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 14.10.2010 23:15:52
No co do tego dzikiego faceta...

Nie wiem czy to od tego zależy. Mnie furry interesuje nawet kiedy nie ma nic wspólnego z seksem i interesowało w sumie od zawsze (nawet kiedy nie potrafiłem tego nazwać). Mam wrażenie, że to wysokiemu poziomowi tolerancji wśród futrzaków zawdzięczamy tak dużą ilość bi i homoseksualnych osób tutaj. Nie chodzi o to, że oni tutaj są właśnie z tego powodu, a o fakt, że mogą swobodnie o tym tu mówić. Szczerze powiedziawszy nie znalazłem jeszcze takiego forum oprócz Polfursa i innych furry na którym można by swobodnie rozprawiać o tematach które na "normalnym" byłyby zbluzgane albo wręcz zamknięte. Bywam na forach gier takich jak WoW, League of Legends czy papierowych RPG, nie jestem jakimś wyróżniającym się użytkownikiem, nigdzie nie chwalę się swoją orientacją. Gdyby przeskanować takie forum pod względem seksualności użytkowników to okazałoby się, że nie różni się ona znacząco od wyników Polfiursa (może byłoby trochę mniej bi i homo). Tam po prostu się o tym nie mówi.

Społeczeństwo nie jest jeszcze gotowe na pełną akceptację czegoś takiego jak inna orientacja seksualna. Jakby nie patrzeć nadal gnoi się czarnoskórych, a ile już czasu minęło od oficjalnego uznania ich jako równych obywateli. Stąd bierze się niechęć do chwalenia się tym jakie się ma preferencje na "normalnych" forach, ponieważ zawsze znajdzie się użytkownik który wrzaśnie "pedał", a cała reszta społeczności przyłączy się do linczu bo "fajnie jest kogoś zgnoić".

Oj rozpisałem się :X.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 15.10.2010 2:33:57
Cytat z "Kicius":
Możliwe, że miałem styczność z dziwnymi kobietami, ale jak na jednym forum yaoi dałem pewien obrazek, to wszystkie dziewczyny się zachwycały chudym blondasem, co było dziwne, bo obok był fajny, czarnowłosy mieśniaczek z pupą w obcisłych dzinsach...

Akurat forum yaoi nie jest tutaj zbyt miarodajnym źródłem bo na takim siedzą głównie emowate 16-latki lubiące DeviantArt i HIM-a więc jakby się tylko na nich bazować to faktycznie by wyszło że baby lubią słodkich pedałków ;) (tudzież Jima Hawkinsa i WALL*E-go)

A co do orientacji to mniej więcej podzielam zdanie kilku osób powyżej. Znaczy się IMO takich serio gejów to jest na tym forum garstka (np. Ryan), a większość jest po prostu biseksualna tylko że wielu z nich widząc jak łatwo jest tu znaleźć chętnego faceta dochodzi do wniosku że im to bardziej odpowiada niż wyrywanie laski i poświęcanie czasu by ją zaciągnąć do łóżka, i nagle się okazuje że tylu jest "bi z przewagą na homo" ;)

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 15.10.2010 14:59:06
Cat-boy
Anthro
♥♥♥♥♥♥, homo i bi stanowią ogółem około 10 % populacji, z tego co widzę tu jest to około 50 %, nie chce mi się liczyć. Czy uważasz, że na forach papierowych rpg udział jest taki sam? 0_O

Cereal, trudno mi powiedzieć, możliwe, że naprawdę serio gejów jest garstka, ale jak widzisz sporo osób przyznało się w ankiecie do biseksualizmu, niektóre do aseksualizmu, więc "udawanie homo" chyba nie jest jakimś wielkim problemem, o ile w ogóle jest, hm?
Wielki Mistrz Zakonu Pedalskich Aktywistów :-xk

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 15.10.2010 15:03:05
Inna forma
File deleted.
Ostatnio edytowany przez Ensifer dnia 29.09.2023 11:15:38

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 15.10.2010 15:12:45
Futrzasty Esteta
Anthro
Oki w sumie do tej pory rozumiem co się tu pisze,

Ale jak możne ciągnąc do aseksualizmu?

Z tym się rodzisz ewentualnie wynika z wstrząsu urazowego, on nie podlega socjalizacji, chyba że się myle.

Nie wierze także że Homo jest wynikiem programowania, wtedy to było zaburzenie psychiczne i dało by się je leczyć, a skoro ma podłoże neurologiczne to albo się nim/nią jest lub nie.

Co do Bi to myślę że to porostu wysoki poziom tolerancji i wolności seksualnej.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 15.10.2010 15:17:37
Inna forma
File deleted.
Ostatnio edytowany przez Ensifer dnia 29.09.2023 11:15:18

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 15.10.2010 15:25:37
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Niektórzy odczuwają słaby popęd. Nie czują potrzeby, nie chcą i im z tym dobrze. Pytanie tylko czy ten stan jest "domyślny", czy jest wynikiem braku możliwości kontaktów seksualnych. A mowie to nie po to by komuś dojechać, tylko ot tak wynika z moich obserwacji że czasami ktoś kto długo z nikim nie będzie lub wcale, lub nie sprawiczeje do 40 roku zycia bo jest np. brzydki albo odpychający, mowi ze jest singlem z wyboru lub aseksualny bo tak chce. Tak jakby miał altenatywy jakieś :)


Aseksualność mimo woli i warunków, mająca silne podłoże tak jak "zdrowa", 100% orientacja, jest rzadka. To sporo, 4 osoby na 79 to sporo. 5%, podczas gdy aseksualizm plasuje sie na poziomie 1-3%. No ale once again, sonda nie jest miarodajna. No i cytaciki:

Cytat:
osoby aseksualne mogą być trafniej scharakteryzowane jako osoby o niskim poziomie pożądania i pobudliwości seksualnej niż unikające zachowań seksualnych
Cytat:
Wielu ludzi twierdzi, że aseksualnym nie można stać się pod wpływem wydarzeń życiowych, aseksualnym trzeba się urodzić.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 15.10.2010 15:29:23
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Solon, a może bi to nie jest wysoki poziom tolerancji, tylko po prostu prawidłowy jest model kontinuum?

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 15.10.2010 19:31:21
Tygrys sumatrzański
Anthro
Sądzę, że po prostu Bi jest ogólnie normalne, ale większość to i tak hetero, bo po prostu to nam wpajają. A jak ma się wybór.... Można spróbować wszystkiego.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 15.10.2010 22:17:00
Lis rudzielec
Zmiennokształtny
Ja ogólnie dopóki nie odkryłem PF byłem święcie przekonany, że jestem hetero. Po jakimś czasie obcowania z innymi futrzakami zacząłem się zastanawiać poważnie na moim orientem :D na razie skończyło się na bi, zobaczymy, jak to będzie :D Cóż, jestem katolikiem, aaale nie uważam innych orientacji niż hetero za coś złego. Love is love :P
Ostatnio edytowany przez Deneb dnia 16.10.2010 13:01:14

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 15.10.2010 22:45:17
Cytat z "Dziama":
Cóż, jestem katolikiem, aaale nie uważam innych orietacji niż hetero za coś złego. Love is love :P

Trudno żebyś uważał skoro Kościół też nie potępia bycia innej orientacji.

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 16.10.2010 1:12:41
Cat-boy
Anthro
Ale kochanie się już tak... :-/k
Wielki Mistrz Zakonu Pedalskich Aktywistów :-xk

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 16.10.2010 2:57:20
Tygrys
Anthro
Daleko tym wynikom od rozkladu normalnego....
"Stanął w ogniu nasz wielki dom, dom dla psychicznie i nerwowo chorych"
Broni palnej nigdy za duzo

<ding dong> Do wszystkich porazonych moja ortografia: JA te bledy robie legalnie i nezaleznie od czegokolwiek <ding dong>

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 16.10.2010 10:39:26
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Cytat z "Cereal Killer":
Trudno żebyś uważał skoro Kościół też nie potępia bycia innej orientacji.



AHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHA
Nie, wcale..
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 16.10.2010 10:53:33
Futrzasty Esteta
Anthro
Tu ma racje nie potępia tego że jesteś Homo ale sam akt seksualny potępia xD.

Gdzieś to w starym testamencie jest napisane że seks analny w ogóle jest zły a męski już w ogóle ZŁOOOO xD.

1
(+1|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 16.10.2010 11:08:07
jestę kapibarę
Cytat z "Solon":
Gdzieś to w starym testamencie jest napisane że seks analny w ogóle jest zły a męski już w ogóle ZŁOOOO xD.


W Biblii pisze też, że "nie wolno ci ubierać się w szatę z dwóch rodzajów włókna połączonych że sobą"
Za to możesz posiadać niewolników! (zakupionych z narodów sąsiednich).

Zawsze mnie wkurzało takie wybiórcze interpretowanie.
A nikt nie pamięta, że Jezus mówił, żeby wszyscy się wzajemnie miłowali. ;P
Ostatnio edytowany przez LV dnia 16.10.2010 11:10:35

0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 16.10.2010 11:29:09
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Nie chce zeby dyskusja zeszła na religię ale.... wiedziałem ze zaczniecie cytować biblię itp. A co to przepraszam na do rzeczy? Kościoł to zupełnie inna śpiewka. Kościoł nie potępia homo? To dlaczego uważa to za grzech? :D
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Orientacja (podejście 2)
Wysłano: 16.10.2010 13:49:32
Kościół nie potępia bycia homo, ale potępia (bez względu na orientację) seks w obrębie jednej płci. EOT.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<123456...20>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane