Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

1234>>


1
(+1|-0)
Seriale
Wysłano: 10.11.2010 19:46:56
Tygrys sumatrzański
Anthro
Jakie oglądacie seriale? Okazjonalnie w telewizji czy specjalnie ściągacie nowiutkie odcinki z internetu?

Ja oglądam:
-Fringe - Opowiada o specjalnym oddziale FBI zajmującym się nadzwyczajnymi sprawami. Telekineza, przechodzenie przez ściany, potwory genetyczne itp. Wszystko to z sympatycznymi postaciami. Jeśli to kogoś zachęci, to scenarzystą jest J. J. Ambrams (ten od Losta :-Dk ).
-House - Chyba każdy wie co to jest :-)k
-Stargate Universe - Opowiada o starożytnym statku Destiny i próbach wydostania się załogi ludzi którzy tam przypadkiem utknęli. Wszystko w świecie Stargate. Świetnie zrobione sceny itp.
-The Mentalist - Opowiada o tzw. mentaliście pracującym jako konsultant w CBI i próbującym zemścić się na "Red Johnie", seryjnym zabójcy. Bardzo ciekawie dedukuje różne sprawy.
-Family Guy - Animowany śmieszny serial amerykański.
-Futurama - Animowany śmieszny serial przedstawiający prawdopodobną wizję roku 3000 i późniejszych :-)k Zachęcił mnie do oglądania pewny avatar na Steam przedstawiający "Bendera" :-Dk

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 10.11.2010 19:56:15
Smok Futrzasty
Anthro
Tak regularnie to tylko Usta-Usta :p

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 10.11.2010 19:56:35
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Stargate Universe
Caprica - powiedzmy prequel do battlestar galactica, opowiada o okolicznościach powstania inteligentnej, sztucznej rasy Cylonow.
House
No Ordinary Family - rodzina przeżywa wypadek samolotu w dżungli, po którym każdy z jej członków uzyskuje unikalną supermoc. Bynajmniej nie latają w przyciasnych kombinezonkach i pelerynkach, oj nie.

Pobieram z torrentów.
Ostatnio edytowany przez Selph dnia 10.11.2010 19:58:04

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 10.11.2010 19:57:09
Smok rakietowy
Smok
Raczej nie oglądam. House w TV, może na Żywe Trupy się skuszę (Loffciam zombiaczki), ale zazwyczaj nie oglądam. Nie przepadam za oglądaniem przed komputerem*





_______________
*Oczywiście mam na myśli serwisy udostępniające za drobną opłatą obejrzenie filmu/serialu całkowicie legalnie. Koniec ogłoszenia formalnego ;)
Cytat z "Steven Universe":
- Wasze obliczenia były niepoprawne.
- Nie mogły być niepoprawne, skoro żadnych nie robiliśmy.

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 10.11.2010 20:04:28
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Obecnie jestem na etapie Walking Dead i Stargate Universe.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 10.11.2010 20:24:25
Anthro
Cytat z "Selph":
Bynajmniej nie latają w przyciasnych kombinezonkach i pelerynkach, oj nie.


Zapomniałeś dodać że z majtkami na wierzchu. Każdy szanujący się super bohater jest tak tępy że nie wie że majtochy się chowa pod spodnie XD


W sumie z Seriali to mało oglądam ale na pewno NIE oglądam Hausa XD choć widziałam kilka odcinków. U nas na topie w domu jest Dexter którego czasem z doskoku oglądam. No i teraz zaczynam oglądać - The Walking Dead i zapowiada się ciekawie
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 10.11.2010 20:25:12
fajkojot
Człowiek
Firefly, Heroes, Terminator: The Sarah Connor Chronicles, Futurama - z takich obejrzanych już całkiem. Część okazjonalnie w tv, część z neta.
Aktualnie nic, ale się na Walking Dead skuszę.
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 10.11.2010 20:50:54
Smok
Zmiennokształtny
House M.D. oczywiście
no i Scrubs na Comedy Central, ale te najnowsze sezony są beznadziejne...

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 10.11.2010 20:56:37
Angora Turecka
Anthro
Z obecnych premierowych:

SGU - niestety na 5 odcinków tylko jeden jest dobry
Burn Notice - polecam sobie wygoolać (!!), lekki, sympatyczny, z dobrą akcją. Jutro wznowienie sezonu
SW:CloneWars - nic dodać nic ująć, tania rozrywka

Niedawno oglądane:

V - reedycja starego gniota. Bardzo naciągane niestety
Flash Forward - fajny pomysł, momentami jednak nieco przegięty... szkoda że nie zrobią II sezonu

W kolejce czeka Spartacus.

Housa sporadycznie, głównie w TV.
Niedawno próbowałem też Modern Family, ale humor nie w moim typie.
No i The Big Bang Theory, ale też szczątkowo (aczkolwiek bardzo polecam).

Nie mniej z wszystkich powyższych najbardziej polecam Burn Notice. A było już tego z 3-4 sezony, i każdy jeden jest dobry (zakontraktowane są już dwa kolejne).
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 10.11.2010 21:14:18
Pantera Melanistyczna
Anthro
Czasem House,Spartakus : Krew i Piach no i oczywiście True Blood. III sezon już 4 grudnia w HBO. Hah. Ale ja telewizje to sporadycznie oglądam.

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 10.11.2010 21:22:37
Tygrys sumatrzański
Anthro
Mi się trochę przypomniało:
-SW:Clone Wars
-V - skończyłem, tylko kiedy ten kolejny sezon.
-DOCTOR WHO! - Nie wiem jak mogłem zapomnieć o moim mistrzu! Polecam, aczkolwiek pomińcie pierwszą serię :-)k Jest to po prostu genialny serial, zawsze mam dreszcze gdy leci muzyka z intro i zaczynam oglądać wyczekiwany przez rok nowy sezon :-Dk
-Scrubs - skończyłem
-Lost - Zakończony, było bosko.

Coś może pominąłem, czasami przelatuję jak się nudzę wszystkie sezony na raz, jak teraz robię z Mentalistem.

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 10.11.2010 22:23:24
Skunks
Anthro
* Family Guy - oglądałem prawie wszystkie odcinki i nadal czasami oglądam.
* Futurama - kiedyś oglądałem i mi się spodobał, pewnie zacznę niedługo oglądać odcinki po kolei.
* Przygody Merlina - uwielbiam legendy arturiańskie, na razie obejrzałem dwa sezony i czekam aż pojawi się trzeci z napisami.

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 10.11.2010 22:55:25
Stardust
Człowiek
- Curb Your Enthusiasm (Pohamuj Entuzjazm) - jeden z najlepszych seriali komediowych. Larry David jest geniuszem
- Bored to Death - kolejny naprawdę dobry serial HBO.

Jeszcze seriale anime:
- Star Driver
- Baccano!
Slave to Love

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 10.11.2010 23:10:25
* Supernatural
* Archiwum X
* Droga poza horyzont normalności Pana K.

^^

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 10.11.2010 23:55:43
Tygrys perski
Anthro
Aktualnie na warsztacie mam Walking Dead, Caprica, House najnowszy, SW:Clone Wars, niedawno Pingwiny z Madagaskaru. Wszystko w necie, nie lubie ogladac seriali z lektorem w TV ;)
"chcemy loda..."

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 11.11.2010 0:55:17
Z takich telewizyjnych to tylko Usta Usta. Na necie oglądam czasami Futuramę albo Archiwum X. Nie pogardzę anime, regularnie oglądam Naruto i Bleacha, czasami też Neon Genesis Evangelion (dopiero pierwszy sezon) i Full Metal Alchemist (ale coś mnie nie wciągnęło, zaciąłem się).

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 11.11.2010 10:27:24
Swego czasu nalogowo ogladalem Scrubs'y, dobilem 6ty sezon i jakos tak przestalem. Calkiem zabawny byl Desperate Housewives, ale tez po jednym sezonie przestalem. Jakos seriale same w sobie mnie nie ciagna, moze dlatego ze robia sie repetetywne? Ciagle te same gagi, tylko w innej formie. Teraz ostatnio ogladam 3ci sezon Merlina, ale to bardziej ze wzgledu na przyjaciolki juz, serial sam w sobie byl fajny do konca pierwszego sezonu, ale potem juz stalo sie oczywiste, ze zachowany bedzie na stale status quo i po prawdzie przestal jakos tak... nie wiem... trzymac w napieciu?

Z animowanych to wlasnie Family Guy- i to w sumie jedyna seria, ktora wytrwale mnie trzyma poprzez wszystkie odcinki! Fanom serii polecam The Cleaveland show- zajebistosc! Futurame jakos probowalem obejrzec, bylo zabawne za kazdym razem, kazdy odcinek, ale jakos jednak tylko jak w tv lecialo i akurat trafilem, by obejrzec od deski do deski na kompie specialnie mnie nie ciagnelo. Ostatnio przyssalem sie do Southparka, bo znormalnieli i pozbyli sie dowcipow, ktorych nie bardzo czailem, lub ktore nie specjalnie mnie bawily. Gadajace gowna mnie nie pociagaly, tak samo jak cpajace reczniki. Odkad zaczeli sie zgrywac z innych 'tv-showow' oraz z sytuacji politycznej itd, serial nabral nowego wymiaru i stal sie bardziej dla mnie interesujacy.

A z anime, to w sumie juz nic. Jedyne serie ktore obejrzalem od deski do deski to bylo Chrono Crusade- polecam, swietne (Husky to jednak ma gust XD) oraz Onmyo Taisenki, glownie ze wzgledu na bardzo cipowatego glownego bohatera, super seksiastego anthro i swietne dwuznaczne akcje miedzy nimi XDDDD

Naruto bylo fajne, ale do 40-50 odcinka, czyli mniej wiecej do konca sagi Zabuzy, poczatku egzaminow. I tez w sumie egzaminy ogladalem bo byl tam KIBA!!!! XD Potem mialem dosc. Mange przegladalem od czasu do czasu, wciaz to w sumie robie, ale glownie dla lol'a z tego, czego jeszcze tam nie wsadza i nie wymysla.

Digimony ogladalem po lebkach tylko dla seksownego Waregarurumona! XD

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 11.11.2010 12:01:48
PERMABAN
How i met your mother, glee, zamierzam the inbetweeners.

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 11.11.2010 23:28:22
Wrocławski Książe
Zwierzę
Jak tylko wyjdzie jakiś nowy odcinek
- house
- futurama
- family guy
- IT Crowd

A z tych zakończonych bardzo podobał mi się Battlestar Galactica, a teraz zabieram się za "V", początek nawet ciekawy.

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 12.11.2010 16:32:08
Człowiek
House... ale nie najnowszy sezon. Jest beznadziejny ;___; Jak spieprzyć znakomity serial - właśnie w ten sposób w jaki oni go teraz robią.
Skończone seriale: Life on Mars i Ashes to Ashes; Sherlock... i jakieśtam inne do których nie przyłożyłam się za bardzo: Dokror Who, Supernartural.

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 12.11.2010 16:47:18
Tygrys sumatrzański
Anthro
Alee... W jaki sposób beznadziejny? Inny nie jest (ta sama struktura serialu). Tak tylko pytam :-)k

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 12.11.2010 16:55:46
Człowiek
Wiesz... jakoś stracil swój urok. House mało House'owaty, [spoilery xD] ciągle mizia się z Cuddy i co chwila dzieją się rzeczy dowodzące niekonsekwencji scenarzystów. Takie bzdury, że oglądanie sprawia po prostu ból D:
Tęsknie do tego "czegoś" co było w tym serialu podczas 2 i 3 sezonu.

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 12.11.2010 17:02:30
Tygrys sumatrzański
Anthro
Jest inny... No ale wiesz, po 7 sezonach nie będzie jakiś cudów, nie? I tak się dziwię, że tyle się utrzymuje.

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 12.11.2010 17:09:04
Jaguar
Człowiek
housa też kiedyś oglądałem... ale ostatnio się popsuł
stargate jakoś 10 sezonów wytrzymał (i każdy był ciekawy)

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 12.11.2010 17:53:12
Anthro
Jak to mówi mój ulubiony doktor "Jak widzę Hausa i jego przypadki oraz metodę jakie on przyjmuje w leczeniu. To mam ochotę wywalić telewizor przez okno"

Sama obmierzałam kilka odcinków ale pomimo że jestem dość podobna z charakteru do Hausa to mi serial się strasznie nie podoba. Przejaskrawiają strasznie te wypadki jakimi on sie zajmuje a leczenie jakie on obejmuje jest jeszcze gorsze. Najstraszniejsze jest to że ludzie w to wierzą i później idą do lekarza i uważają sie mądrzejsi od nich co do chorób
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

 Aby pisać należy być zalogowanym
1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane