Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234>>


0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 12.11.2010 17:53:38
Kangur
Anthro
Jedyne co narazie oglądam regularnie to Spadkobiercy i How I met ur mother. Z animowanych to Wakfu. Jakoś nigdy nie ciągnęło mnie oglądanie seriali :X

Jeszcze kiedys ogladalem Doktora Who. A Housa nie cierpie i nie rozumiem tego calego orgazmu na jego punkcie
Ostatnio edytowany przez Solaxe dnia 12.11.2010 17:59:07

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 12.11.2010 18:51:03
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Z zakończonych to Stargate SG1, Stargate Atlantis, Battlestar Galactica. Oprócz tego jeszcze The Big Bang Theory i wspomniane już V wracające dopiero w styczniu.

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 12.11.2010 19:01:12
Tygrys sumatrzański
Anthro
Ale mimo wszystko scenarzysta ma dostępnego ciągle specjalistę od medycyny więc raczej to nie jest do końca wyssane z palca. Ja oglądam, bo oglądam, czasami jest ciekawy, ale na pewno nie tak jak inne seriale (Fringe, Lost, Stargate).

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 12.11.2010 19:14:49
Magiczny Gość
Zmiennokształtny
FIREFLY!!!!!!!11!1one!1
kto nie widział, niech leci pędzi oglądać :F

oprócz tego podobał mi się United States of Tara, Dexter i Lie to me (ale tylko pierwszy sezon).

oczywiście oglądam też House'a, Grey's Anatomy i Scrubsów, operacje na otwartym sercu w windzie i inne podobne sprawy bawią większość weterynarii xD.

branżowo - Queer as Folk i The L Word
Każdy zajmuje w życiu to miejsce, które zdobędzie, nie na które zasługuje. Każde współczucie poniża, prawdziwa miłość jest ślepa, prawdziwa dobroć bezsilna, a prawdziwa wolność- to wolność od wszystkich.

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 12.11.2010 22:55:01
Człowiek
Racja, QAF też oglądałam *pac w czoło*

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 12.11.2010 23:27:26
Angora Turecka
Anthro
Firefly jest sympatyczny i oryginalny, choć klimatu nie kupiłem. Jak już o nim mowa to można też zapoznać się z Serenity (film).

Natomiast teraz jeszcze przypomniało mi się że na Universal Channel puszczają Nash Bridges, który też polecam (i kiedyś w całości oglądnąłem).
"An asymmetric boob job
A gentle caress of the inner thigh
Sean Connery"

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 21.11.2010 3:02:31
Wilk grzywiasty
Anthro
Ja ściągam nowiutkie odcinki 10 sezonu Smallville i 5 sezonu Dextera :]

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 21.11.2010 12:55:43
Tygrys sumatrzański
Anthro
Po ostatnim odcinku House'a się dziwię, że nie lubicie nowej serii. Naprawdę ciekawa historia i odcinek.

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 21.11.2010 13:25:32
V. Vulpes
Anthro
House jest świetny. Tyle w nim wysublimowanego humoru np. akcja z oświadczynami Wilsona.

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 26.11.2010 23:43:13
Lew
Anthro
Ja tam oglądam CSI na AXN

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 7.01.2011 19:58:19
Inna forma
"How I Met Your Mother", "Scrubs" i "Big Bang Theory". Ja w sumie nie oglądam seriali, jedynie te komediowe.

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 7.01.2011 20:57:32
Tinker Pony
Zmiennokształtny
V wróciło z drugim sezonem jakby co, nowy No Ordinary Family też już jest.

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 7.01.2011 21:51:32
Smoko-nietoperz
Anthro
Fringe (na TVN leca odcinki z drugiego sezonu co tydzien)
Z Archiwum X
A kto umarł, ten nie żyje.

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 7.01.2011 22:06:18
Tygrys
Anthro
Tak regularnie to The big bang theory, oglądam w necie (na tej stronie http://iitv.info/ )
A z innych to okazjonalnie jakieś CSI i Doctor Who.
Oraz choć to już nie serial, ale oglądam to dość regularnie - pogromców mitów:)
"Stanął w ogniu nasz wielki dom, dom dla psychicznie i nerwowo chorych"
Broni palnej nigdy za duzo

<ding dong> Do wszystkich porazonych moja ortografia: JA te bledy robie legalnie i nezaleznie od czegokolwiek <ding dong>

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 8.01.2011 0:00:09
Kemono Kitsune
Inna forma
Ogladam House, Dextera oraz How I Met Your Mother. Zazwyczaj ogladam dopiero po sciagnieciu calego sezonu, co jak co nie nawidze jak nagle musze czekac tydzien na kolejny odcinek :)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 1.03.2011 19:53:36
Kończę obecnie oglądać Futuramę, szkoda ze tylko VI sezonów. Jestem również fanką Hausa i Zabójczych umysłów. Szykuję się obecnie do Fringe. A wszystką dzięki Play i iitv.info :>

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 13.04.2011 16:46:11
Kot
Zmiennokształtny
Kto lubi uniwersum Mortal Kombat, niech się wkręca w nowy serial. :) Nowe odcinki (ponoć) co piątek.

Mortal Kombat: Legacy (trailer)

Mortal Kombat: Legacy (ep1)
Jestem niebieskim kotem, i to jest OK.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 13.04.2011 19:30:39
Ja to bardzo lubię seriale animowane, szczególnie japońskie anime. Dlaczego? Bo taką produkcją można przedstawić wszystko, bez wielkich nakładów finansowych na efekty specjalne i takie tam. No i często są fajne, ciekawe historie (np. Dragon Ball, Saint Seiya-Rycerze Zodiaku), albo przynajmniej wątki (Naruto). Jedyne minusy anime jakie widzę to raz, że bardzo ciężko im się teraz dostać na polską antenę (kiedyś np. na RTL7 i TVP Polonia emitowano wiele anime, a teraz mimo chęci dużej rzeszy fanów brak anime chociażby i z tym polskim dubbingiem, chyba, że do anime zaliczymy jeszcze Awatara - Ostatniego Władcę Wiatru od Nickelodeon), a jak już się dostaną to są cenzurowane (O ile w Naruto można to wybaczyć, tak w Saint Seiya zdecydowanie nie, bo wtedy odcinki są niespójne. Są głupie sytuacje jak np. w odcinku "Zero bezwzględne", gdzie Hyoga wspomina lekcję o zerze bezwzględnym, a nagle zostaje uderzony atakiem Camusa ot tak, a z kolei walka Hyogi z Isaaciem została też za ostro ocenzurowana, że oprócz wspomnienia o ich dzieciństwie nie idzie nic wyciągnąć z odcinka - dla większej kontrowersji dodam, że o ile oryginalnie ta walka jest rozpisana na 2 odcinki, w Polsce zrobiono z tego jeden, krotszy odcinek).
Oprócz tego lubię oglądać Simpsonów i Family Guy'a. Szczególnie tego drugiego, często mnie rozbawia ten serial :] Próbuję się teraz przekonać do The Cleveland Show (Serial animowany o życiu Clevelanda z Family Guy po tym, jak on wyprowadził się z Quahog).

Z seriali normalnych to bardzo lubię Lost mimo tego, że trochę nie spodobało mi się odejście od klimatu rozbitków na bezludnej wyspie do rozbitków na wyspie paranormalnej. Ale mimo tego serial bardzo lubię, postacie są fajnie stworzone. Jest jeszcze jedna wada - jak ktoś nie ogląda od początku to może mieć mały problem z połapieniem się. Ja zaczęłam oglądać od 2 sezonu i jeszcze było ok, ale jak znajoma zaczęł od połowy trzeciego to miała duży problem.

A oprócz Lostu to od czasu do czasu mogę obejrzeć coś śmiesznego na Comedy Central (Kasia i Tomek, Jak poznałem waszą matkę), Dr. House'a lub Mentala (coś jak Dr.House, ale lekarz jest psychiatrą).
Ostatnio edytowany przez KPL dnia 13.04.2011 19:33:20

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 13.04.2011 20:07:59
River Thresher
How I Met Your Mother i tylko to ;]
"I am not economically viable."

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 14.04.2011 16:43:03
Leniwy kot kanapowy
Anthro
1000 złych uczynków - podoba mi się bardziej od South parku, a nawet od Włatców much, tylko na razie i niestety powstał 1 sezon.
A jednak!

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 14.04.2011 22:24:36
Smok
Zmiennokształtny
Zaczynam pierwszy sezon Californication.
Po pierwszych dwóch odcinkach już mi się podoba.

1
(+1|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 1.09.2012 16:44:19
Lew
Niedawno mój brat zainteresował mnie amerykańskim serialem komediowy: Wilfred

"Ryan Newman (Elijah Wood) jest pogrążonym w depresji młodym człowiekiem, którego nic nie cieszy, postanawia więc popełnić samobójstwo. Gdy bohater próbuje odebrać sobie życie, sąsiadka Jenna (Fiona Gubelmann) prosi go o opiekę nad jej psem, Wilfredem (Jason Gann). Ryan, w przeciwieństwie do reszty świata, nie dostrzega w Wilfredzie czworonoga, a postrzega go jako człowieka. "
Mamy więc w serialu genialnie wykreowaną postać anthro-psa ;)

Od siebie dodam, że w serialu gęsto-często przewija się motyw palenia i ma naprawdę dobre teksty. Do oglądania po jointcie - rewelacja :)

Na YT jest ciekawy teaser (dodatkowo pojawia się pani kot) a na TPB pierwszy sezon. Polskie napisy do pobrania z napiprojekt, najbliższy nowy odcienk (obecnie w USA dobiega końca drugi sezon) 13.09.2012
Ostatnio edytowany przez Ingo dnia 1.09.2012 16:47:59
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 1.09.2012 17:27:59
-----
A jak komuś się nie chce ściągać to Wilfred regularnie lata na Fox albo FoxLife [nie do końca pamiętam].

-4
(+0|-4)
Re: Seriale
Wysłano: 4.09.2012 20:29:04
Wilk
Anthro
The Big Bang Theory :P

0
(+0|-0)
Re: Seriale
Wysłano: 11.09.2012 0:24:59
Nieskupiony Pies Imprezowy
Anthro
Co od oryginalnego wilfreda maja porzadnie nasrane w beret. Z tego ci sie orientuje to najpierw byla wersja oryginalna, brytyjska a potem amerykanska.

Ja na bierzaco staram sie ogladac

-Weeds

Strasznie mnie wciagnal ten serial, leci juz osmy sezon. Kiedys lecialo na comedy central, teraz sezony 4-6 czesto leca na FOXie

- SOUTH PARK FTW

- Booth at the end

To jest nardzo ciekawy serial. Polega on natym, ze w jakims diner w stanach przy stole siedzi koles, i ma teczke. Lidzie przychodza do niego bo czegos chca, a on zaglada w ta teczke i mowi im co maja zeobic zeby ich marzenie sie ziściło. Ciekawie robi sie jak zadania sie zazębiają, niektore sa bardzo kontrowersyjne. Dodam, ze to nie ten facet sorawia ze marzenia sie spelniaja, tylko mowi co ludzie musza zrobic zeby spelnily sie same. Akcja calego serialu dzieje sie w tym jednym diner, a polega on na opowiadaniu tego co lidzie chca, lub co sie dzieje w trakcie wykonywania ich zadan. Naprawde polecam

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane