Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym



0
(+0|-0)
REKLAMA POLFURSU!
Wysłano: 9.05.2007 18:21:28
Tygrys perski
Anthro
Mam taki fajny pomysł - jeśli ktoś jest utalentowany, niech spróbuje wykonac filmik reklamujący naszą stronę. Ja na razie wysmarowałem coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=9PxtN1y6A_4
Mam nadzieję, że będzie odzew.
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=9PxtN1y6A_4

"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: REKLAMA POLFURSU!
Wysłano: 9.05.2007 18:30:33
fajkojot
Człowiek
Hmmm, pierwsza reakcje: Mroooook.
Przyznaje Hufnaarze, kawał naprawdę świetnej roboty, a muzyka... (No i jest fajne wrażenie, że na początku śpiewają "polfuuriaaa" :-Dk)
Ale, hmm, czy polfurs rzeczywiście jest takie mroczne? :P IMO klimat reklamówki pasuje idealnie do jakiegoś bractwa fantasy albo RPG. Owszem, robi wrażenie i jest efektywny, ale mi osobiście futrzaki kojarzą się z bardziej lżejszym nastrojem ;-)k
"How much is that doggie in the window? The one with the waggley tail
How much is that doggie in the window? I do hope that doggie's for sale"

0
(+0|-0)
Re: REKLAMA POLFURSU!
Wysłano: 9.05.2007 18:49:42
Mysz Zagłady +2
Anthro
Kawał dobrej roboty, aż mnie podnosi w duchu jak ją widze. ;p Moim zdaniem jednak nieco za mroczna. W końcu nie jesteśmy tacy źli? Jesteśmy?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: REKLAMA POLFURSU!
Wysłano: 9.05.2007 19:00:26
Jestesmy mroczni :D

0
(+0|-0)
Re: REKLAMA POLFURSU!
Wysłano: 9.05.2007 19:12:35
Smok Serwisowy
płaskie oświetlenie które przez cały film przepala w którymś miejscu obiekt (zwłaszcza w 23s wali po oczach). Płaska przestrzeń bez perspektywy powietrznej psuje wrażenie głębi przy odjeździe kamery. bardzo kiepsko wymodelowane ręce trzeba było machnąć dwoma znurbsowanymi graniastosłupami i kulą, wyszło by lepiej. Brak tylnego oświetlenia powoduje z kolei przeciemnienia obiektu, który znowu z tego powodu traci na przestrzenności i wygląda jeszcze bardziej plastikowo. Kiepski model skrzydeł i nierówne przesunięcie napisów. + za muzykę, chociaż można było ją na końcu zgasić 0.1 s przed końcem klipu. to taki chwyt zapobiegający temu paskudnemu szarpnięci na końcu ścieżki. Mimo wszystko muzyka daje klimat. fajnie się go słucha. Jeśli chodzi o sam render i model to zupełnie niepodniecający. + dla ciebie za kamerę bo udało ci się uniknąć szarpnięć i bezsensownych drgań.
W sumie gdyby nie to, że nikt tu jeszcze animacji nie wrzucał to jest raczej praca "niezachwycająca"

Ps. Czy wspomniałem już że oświetlanie modelu z 1 strony to najbardziej wieśniacka rzecz jaką można odwalić przy składaniu dowolnego renderu ? Popatrz na ludzi. nawet w nocy nie ma tak że światło pada tylko z 1 strony :|
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: REKLAMA POLFURSU!
Wysłano: 9.05.2007 19:18:37
Lew
Anthro
gratulacje pomyslu i wykonania ... ale err no ... nie moglo byc cos bardziej futrzastego ?
Dzisiaj mnie kochasz, jutro nienawidzisz ...

0
(+0|-0)
Re: REKLAMA POLFURSU!
Wysłano: 9.05.2007 21:00:57
jestę kapibarę
Co za mrok!
Edek, nie czepiaj się, początki muszę powiedzieć dobre, poudzielaj dobrych rad w miłym tonie i może powstanie coś super :-)k
Hufnaar, chcesz może logo Polfurs w formacie corelowym do wrzucenia do animacji?

0
(+0|-0)
Re: REKLAMA POLFURSU!
Wysłano: 9.05.2007 21:18:00
Smok Serwisowy
czy ja się czepiam? zwracam tylko uwagę na kilka niedociągnięć.
Wybacz... ale jeśli chodzi o jakość animacji to nie jest nawet "przeciętna". Poza tym zapobiegam upodobnieniu się tego tematu do galerii na deviancie gdzie do najbardziej nawet gównianej grafiki masz 40 lizodupnych komentarzy w stylu "OH" "WOW" "I LoVe YoUR STYlE" "A|v|aZiNg" itd... zajebiście konstruktywne. Czyż nie ?
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: REKLAMA POLFURSU!
Wysłano: 9.05.2007 21:42:29
jestę kapibarę
Tak. I walnij swoją. Każdy się musi na czymś uczyć ;-)k

0
(+0|-0)
Re: REKLAMA POLFURSU!
Wysłano: 9.05.2007 22:10:40
Smok Serwisowy
mam na kompie w domu więc nie wrzucę :' na da można sobie obejrzeć rendery i plansze do niej. Poza tym nie trzeba wielkiej wiedzy tajemnej i semestru grafiki na uczelni żeby się domyślić że model musi być oświetlony ze wszystkich stron bo inaczej wygląda jak wielki zlepek oczojebnych znikających w mroku poligonów.

rada: Standardowo pojedyńczy model, jeśli nie stawiasz go na podłożu to oświetlasz7- 9 światłami. 8 ustawiasz tak aby tworzyły sześcian w którego środku znajduje się model a 9 ustawiasz w kierunku z którego zakładasz światło. dziewiąte światło ustaw tak żeby między osią słońce-obiekt a obiekt kamera był kąt przynajmniej 30 stopni. światło walące frontalnie w twarz albo dokladnie z bok modelu nie wyjdzie ładnie. moc świateł ustawiasz na 20-30% i zwiększasz w stronę głównego aż do 100%
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

0
(+0|-0)
Re: REKLAMA POLFURSU!
Wysłano: 10.05.2007 19:44:05
Tygrys perski
Anthro
A ja pochwalę Ediego za ostre słowa krytyki - zna się na tym, więc daje rady, owszem w ostrym tonie, ale to przynajmniej nie utwierdzi mnie w przekonaniu, że jestem zajebisty i w ogóle.
Logo Polfursu się przyda, mógłbyś mi wysłać. Aktualnie pracuję nad lepszym modelem tygrysa: http://img231.imageshack....cisurowyhf8.jpg
Dzięki za wszystkie komentarze, tak przy okazji.

[dopisek] Klimat zrobiłem taki, jaki uznałem za stosowne, po pewnym czasie spędzonym tutaj wśród was. I to jest komplement. No, chyba, że koniecznie chcecie słodkich do obrzydliwości futrzastych kulek, lub Ewoków (ZABIĆ!!!) [/dopisek]
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: REKLAMA POLFURSU!
Wysłano: 15.05.2007 23:16:22
Lygrys Polski
Anthro
no no.. Hufnaar cza przyznać że talent i zdolności masz ;]
jakbyś rozbudował tylko tą grafikę o jakąś... ja wiem "akcje" ? np. migawkę postaci różnych gatunków futrzaków.... to Neonus z pewnością wrzuciłby ten filmik na stronę główną. Przedstaw (niektórych) futrzastych z tego forum, nie muszą być 3d :P mogą to być rysunki, według mnie fajnie by to wyglądało ;]

0
(+0|-0)
Re: REKLAMA POLFURSU!
Wysłano: 16.05.2007 7:26:30
Królowa Północy
Inna forma
Hufnaarku,mi się tam podoba..^^
Umieściłeś w animacji dwa moje ukochane gatunki:
Wilk(do których zaliczam również inne psowate) i smok(kocham smoczki^^)...
Szkoda tylko,ze wilczek był tak mało "ofutrzony"^^
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

Anonim
0
(+0|-0)
Re: REKLAMA POLFURSU!
Wysłano: 16.05.2007 9:07:15
Mi sie tez podoba , bo to jest fajny pomysl . Mimo ze wiele detali (mniejszych i wiekszych) potrzeba dopracowac , to jednak jest to juz cos .

Cytat:

Hufnaar nastukal :
A ja pochwalę Ediego za ostre słowa krytyki


Tak , pochwalic trzeba bo to jest konstruktywna krytytka . Taka co zacheci , a nie zniecheci . A Edi sie na tym temacie zna :]

0
(+0|-0)
Re: REKLAMA POLFURSU!
Wysłano: 11.07.2007 23:37:47
żbik
Anthro
Jesteśmy mroczni. Przynajmniej jak na razie :P.
Jak jest to zblizenie, weź Hufnarku machnij wilczkowi oko. Takie czerwone :D:D. Sagi prosi. I ja bym wszędzie pozmieniała czcionkę. A raczej narysowałabym te napisy w Potatoshoopie na przykład. Byłyby 50 razy oryginalniejsze.
"If every porkchop were perfect, we wouldn't have hotdogs"

0
(+0|-0)
Re: REKLAMA POLFURSU!
Wysłano: 19.07.2007 22:10:24
Kitsune/Rudy Lis
Zmiennokształtny
Mrrrrrrrrrroooooooooooook! Ja jestem za! :)

 Aby pisać należy być zalogowanym


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane