Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

<<12


0
(+0|-0)
Re: Obwodnica Janek i Raszyna - petycja.
Wysłano: 27.12.2010 12:37:53
jestę kapibarę
Cytat z "Wolfheart":
KPL, pokaż mi proszę przypadek, gdy rząd nie olał ciepłym moczem jakiejś petycji tylko zrobił jak chcieli ludzie ;)


http://warszawa.gazeta.pl...ia_decyzje.html

Proszę.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

a na serio, pewnie przywrócili plany jak tylko wybiórcza zaczęła robić wrzawę, tylko poczekali aż przyjdą z oznajmieniem ;P

0
(+0|-0)
Re: Obwodnica Janek i Raszyna - petycja.
Wysłano: 27.12.2010 13:17:17
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Jak sprawa przycichnie, to znowu nic nie robią ;p
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Obwodnica Janek i Raszyna - petycja.
Wysłano: 27.12.2010 13:35:11
W ogóle o co te wywody i bzdety? Kogo to obchodzi? Idzie o to, że ktoś składa petycję o obwodnicę swojego domku i chce skrzyknąć chłopa do podpisania. Nie chcesz, bo nie twój domek w petycji się znajduje to olei i idź dalej a nie robisz wywody czemu to TWÓJ domek powinien mieć obwodnicę. A jak tak Cię boli że czyjś nie twój w petycji, to stwórz własną i skrzykuj na podpisy.

Boże, czasami człowiekowi odechciewa się zaglądać na to forum, bo ma się wrażenie, że jedyny cel jaki przyświeca niektórym użytkownikom to zgnoić, zbesztać lub pokłócić się z innymi nawet w tak absurdalnie prostych sprawach jak dobrowolne podpisy pod petycją... o_O

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Obwodnica Janek i Raszyna - petycja.
Wysłano: 27.12.2010 16:28:49
Kogenta, jeśli zrozumiałeś, że ja meiszkam w Jankach lub Raszynie to to "lekka" pomyłka ;) Ale dzięki za pomoc.

LV - no fajnie, już część akcji się udała, chociaż bardziej bym się ucieszyła z odcinka Wolica - południowa obw. Warszawy, ale dobrze, że się udało wywalczyć chociaż to. Dla samej Warszawy to trochę da.
W ogóle teraz mają wszyscy walczyć o te środki, dofinansowania itd., ale i tak wiadomo, że np. wschód nie ma na co liczyć i będzie dobrze, jeśli np. w woj. lubuskim uda się wybudować obwodnicę Lublina. Ale tak jak się dyskutowało tutaj, są priorytety i mam nadzieję, że MI nie rozpiepszy pieniędzy, które zostały byle gdzie, tylko tam, gdzie to jest pilnie potrzebne.

Wolfheart - nie, właśnie będą drążyć budowę dróg, ile wlezie, bo PO na tym buduje swoje kampanie przede wszystkim. Poza tym sprawa nie wyciszy się, dziennikarze nie dadzą im żyć i to widać w każdym regionie.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: Obwodnica Janek i Raszyna - petycja.
Wysłano: 28.12.2010 16:44:42
Sorry, że post pod postem, ale chcę tylko oznajmić, że wg najnowszych wieści została uratowana cała trasa Salomea - Wolica, są odłożone pieniądze. Przynajmniej tak twierdzi Cezary Grabarczyk.

Zbieranie podpisów już zakończone, tamtejsi dziennikarze w razie czego zamierzają walczyć.

LV - mógłbyś zamknąć temat?

 Wątek zablokowany
<<12


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane