Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Wątek zablokowany

123>>


0
(+0|-0)
Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 9:08:32
Wilk
Zwierzę
Futrzaki! Pomóżcie mi wygrać wycieczkę do Zony!!!


>>klik<< i zaloguj się!


--wymagany login Allegro.



Przekażcie znajomym i rodzinie głosujcie!

W Plenerii piętnaście osób wybranych przez Jury i piętnastu z głosowania wygra wycieczkę. Pomóżcie mi wygrać! Wiecie jak mi na tym zależy.
Ostatnio edytowany przez sharpy dnia 1.03.2011 9:47:04
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 9:22:52
gronkowiec
Anthro
Zrobione :)
| |
Podpis zastępczy v2.04

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 11:04:25
irbis
niepozorny
+1 i jeszcze wrzuciłem linka na forum mojego kierunku (dziennie wchodzi tam ~600 osób, i często sobie w takich konkursach pomagamy)

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 11:10:33
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Done :)
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

1
(+1|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 12:01:22
Taur
już
Jedno słowo - wiele dysków.

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 12:04:02
Uncia Hortensis
Rabatka
Zagłosowano :-)k
Myr

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 12:19:54
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Już po.


0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 12:29:41
Wilk
Zwierzę
Dzięki wielkie dla wszystkich! Jest nadzieja! Głosujcie, i innych też ściągajcie do głosowania!
Ostatnio edytowany przez sharpy dnia 1.03.2011 12:32:26
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 13:08:11
irbis
niepozorny
Po prostu zakładaj wątki w każdym polskim forum, gdzie choć trochę się udzielałeś, tak żeby od razu ich nie usunięto jako spam... przynajmniej tak to się kiedyś robiło - teraz może już większa siatka znajomych na fb załatwi sprawę :?
(na moim forum po 2h jest już ~160 wyświetleń, ciekawe jakie jest ratio osób głosujących - wszyscy przywykli do takich wątków, więc już nawet nie chwalą się głosami ... albo nie głosują ;))
Ostatnio edytowany przez pinoteres dnia 1.03.2011 13:13:53

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 13:19:32
Lis Pospolity
Zwierzę
trzeba podać login i hasło :P mam nadzieje że nie ukradną mi konta :D

ale wilkom się ufo :P

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 13:21:23
irbis
niepozorny
strona w domenie allegro.pl jak nic ukradnie Ci login -__-

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 13:36:09
Wilk
Zwierzę
...Żebym to ja jeszcze miał Facebooka. W takich chwilach dbałość o prywatność czasem się mści.

btw, były swego czasu hacki że domena wyświetlała się właściwa a "sztuczka" była ukryta, ale to działalo tylko na MSIE ( używając składni http://login:hasło@domena/, gdzie login brzmiał www.innadomena.com/ścieżka/[specjalny znaczek po którym MSIE przestaje wyświetlać ciąg dalszy tekstu]. Ale pod FF to nie działa, i jeśli tylko w URLu nie ma znaczka @ to można bezpiecznie wierzyć że prowadzi tam, gdzie twierdzi że prowadzi.)
Ostatnio edytowany przez sharpy dnia 1.03.2011 13:41:10
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 13:56:41
irbis
niepozorny
/me komórką z numerem zarejestrowanym na imię i nazwisko u operatora, banku, google, i masy innych instytucji przesyła swoje nowe koordynaty gps usłudze google latitude, patrząc jednocześnie gdzie inne futerka siedzą

coś mówiłeś o prywatności? ;-)k

Co do IE, to słyszałem, ale teraz coraz rzadziej się toleruje IE6 - np. w mojej sieci akademickiej nie otworzysz żadnej strony tak przedstawiającą się przeglądarką (co prawda chyba łatwo dało by się to obejść zmieniając DNS na jakiś zewnętrzny, a nie ten przyznany przez DHCP, ale na przeciętnego użytkownika to wystarczy ;) ).
Prędzej spodziewałbym się, że strona była pisana przez jakiegoś stażystę, i łatwo dało by się jakąś kwerendę tam wstrzyknąć :lolk:
Ostatnio edytowany przez pinoteres dnia 1.03.2011 14:06:00

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 14:52:33
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Cytat z "pinoteres":
/me komórką z numerem zarejestrowanym na imię i nazwisko u operatora, banku, google, i masy innych instytucji przesyła swoje nowe koordynaty gps usłudze google latitude, patrząc jednocześnie gdzie inne futerka siedzą


Mam Latitude, ale nie wysyłam lokalizacji GPS z komórki, bo nie mam jak ;) Dlatego ciągle jestem w jednym i tym samym miejscu.


0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 14:59:38
Wilk
Zwierzę
Cytat z "pinoteres":
(co prawda chyba łatwo dało by się to obejść zmieniając DNS na jakiś zewnętrzny, a nie ten przyznany przez DHCP, ale na przeciętnego użytkownika to wystarczy ;) ).


Na przeciętnego użytkownika MSIE6 wystarczy ;)

Co do prywatności, to Google wie o mnie wszystko, no trudno. Niech mają. Ale Facebookowi akurat za grosz nie ufam.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 15:14:17
irbis
niepozorny
Cytat z "OlaHughson":
Mam Latitude, ale nie wysyłam lokalizacji GPS z komórki, bo nie mam jak ;) Dlatego ciągle jestem w jednym i tym samym miejscu.
I? Nie udostępniasz mi pozycji, więc i tak nie wiem... chyba, że jesteś tak nieprywatny, że ją upubliczniasz.

Cytat z "sharpy":
Ale Facebookowi akurat za grosz nie ufam.
Bo się nazywa Zuckerberg? To Ci przeszkadza? Muszę powiedzieć, że to była bardzo niepoprawna politycznie wypowiedź, niektórzy mogli by powiedzieć, że wręcz obrażająca pewne osoby :-Pk
Przeproś! http://www.furaffinity.net/user/jewfurs :lolk:

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 15:28:16
Wilk
Zwierzę
Raczej dlatego, że Google dużo pilniej strzeże danych, jakie "na mnie" zgromadzi. Surowiec do gruntownego przetworzenia i wyprodukowania czegoś, w czym tych danych już nie ma ale jest coś wartościowego dla reklamodawców, czy nawet i mnie samego. Reklamodawca Google nie dowie się jakie mam preferencje czy numer telefonu, on po prostu dostaje potencjalnego klienta, a skąd on się wziął, co to za jeden, dlaczego, nieważne - ważne że płaci, o resztę już Google zadbało. "Masz produkt, my ci przyślemy klienta."

Facebook traktuje je raczej jak towar handlowy, sprzedając je na lewo i prawo i absolutnie nie starając się chronić prywatności użytkowników przed resztą świata. "Masz produkt, my ci damy wszystko co wiemy o naszych użytkownikach, znajdź sobie wśród nich klienta albo zrób co tam chcesz".
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 15:39:01
irbis
niepozorny
Właściwie też specjalnie intensywnie nie korzystam z fb, ale to raczej przez niechęć do tego typu serwisów, niż snucie teorii spiskowych, i studiowanie polityk prywatności.

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 15:42:03
Done!
Śpieszmy się czytać posty tak szybko znikają.

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 15:45:14
Inna forma
Gotowe.

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 17:16:11
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro
Cytat z "pinoteres":
I? Nie udostępniasz mi pozycji, więc i tak nie wiem... chyba, że jesteś tak nieprywatny, że ją upubliczniasz.


Jakbyś wysłał prośbę to byś miał. f.helyanvy@gmail.com.


0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 17:33:18
Hiena
Zwierzę
Utworzyłam wątek na forum mojego roku :)

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 17:35:53
Wilk
Zwierzę
mmm. ...chyba...mam...szansę... *ściska Zawę*
--sf.

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 17:38:40
irbis
niepozorny
Cytat z "OlaHughson":
Jakbyś wysłał prośbę to byś miał. f.helyanvy@gmail.com.
Zauważ, że nie wysłałem, i obawiam się że nie ma na świecie takiej osoby dalej używającej Amigi, której chciałbym udostępniać dokładne namiary na siebie. Przepraszam --k

0
(+0|-0)
Re: Wyślij Sharpiego do Czarnobyla!!!
Wysłano: 1.03.2011 18:07:55
jestę kapibarę
i swoje też dołożyłem.

 Wątek zablokowany
123>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane