Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   4 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...39404142434445...63>>


0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 19.01.2012 18:44:58
Uncia Hortensis
Rabatka
Spokojnie widzę serię "Cast Away - Tysiąc lat na Księżycu" i pojawiające się losowo nieposłuszne sprzęty wygnane na Księżyć przez Celestię :lolk:
Myr

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 19.01.2012 20:36:43
Wilk
Zwierzę
Fuma, ekranizacja Woona-Moonstuck?
:lolk:
--sf.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 19.01.2012 23:08:32
Ja bym widział tak jeszcze z 3 sezon, bo potem rozwlekanie serialu wychodziłoby uniwersum na coraz gorsze (choć pewnie byłoby mi ciężko, że nie będzie nowych odcinków i, że może upadłby fandom powolutku).
Za to chętnie zobaczyłbym historię, jak Luna stawała się Nightmare Moon, ale bądźmy szczerzy - to byłby dobry temat do anime, nie dla bajki dla małych dziewczynek, który ma uczyć o przyjaźni.
Najlepiej jakby powstał jeszcze dłuższy film, gdzie jest czarny charakter, ale już porządny. Nie Nightmare Moon, ani Discord, który się w sumie bawił chaosem, lekceważył zagrożenia. Dać kogoś konkretnego!

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 20.01.2012 13:24:41

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 20.01.2012 14:37:27
Wilk
Zwierzę
Cytat:
At least, until my eyes fell upon a large case. Standing up against one of the walls, half hidden behind an overturned locker. Its metal shined like new, despite its dark and dreary surroundings. But it wasn’t the state of the box which drew my attention properly. It was the marking on it. A large, flowing, blue R had been imprinted upon its side.
(...)
It was locked, that wasn’t surprising. What was more surprising was the lock didn’t look like any I had ever seen before. A key-pad like the ones used on a terminal and a set of green display values were all the sign of how you would open it.
(...)
Carefully and slowly I nudged the top open. The interior of the box was lined with crushed velvet, stained dark red like wine. The center of the box was filled with a long tube, a rocket launcher by the look of it, like the one which the raider had been carrying. But this one was different. It was masterfully constructed, the metal shining like new, a pearl handle sitting as its firing mechanism and tiny gems embedded into the status monitoring devices. A small sight extending from one side. Along one side in flowing text like that on the outside of the box, but written in gold, was a name. Tom.
(...)
A small slip of paper fell from the box as I stared at the weapon, drifting down to land atop it just in my vision. Without much thought I wrapped it in my magic and unfolded it, curious to what might be written within. Flowing writing graced the page, beautiful and elegant. A style which part of my mind recognized instantly.

Dearest Twilight Sparkle,

I did as you requested and helped those poor boys in your lab with the finishing touches on this weapon. I do hope it lives up to your expectations. I just couldn’t leave the design alone. Steel and blinking lights? Who ever designed these crimes against proper fashion? This one at least will be presentable. I’m certain you will want to examine the results before sending this on to be reproduced by Applejack’s, ugh, ‘employees’. We should meet again soon, it feels like it’s been ages since we talked last!

- Rarity


Fallout:Equestria - New Beginnings
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 20.01.2012 19:11:42
Jutro ponymeet w Krakowie. Jeśli jakieś kucyki z Krakowa czy okolic zainteresowane to wpadać!

http://mylittlebrony.blog...w-krakowie.html
--sf.

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 20.01.2012 23:09:59
pleśń
Zmiennokształtny
a mnie nie będzie :(

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 21.01.2012 9:44:39
Smok
Zmiennokształtny
http://fav.me/d4jk2u6
http://fav.me/d4k6iox
http://fav.me/d4iib23

Fluttershy w Medivacu ?
Rarity w Battlecruiserze ?
Twilight jako Ghost ?

To jest tak genialnie zrobione, że takiego Starcrafta II kupiłbym od razu :)
Ostatnio edytowany przez Jester dnia 21.01.2012 9:45:00

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 21.01.2012 10:11:23

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 21.01.2012 22:25:50
Smok
Zmiennokształtny
Pierwsze 3 minuty nowego odcinka rządzą.
Ditzy Doo oficjalnie zmieniła imię na Derpy. Dobrze wiedzieć i widzieć, że bronies mają wpływ na serię MLP :)

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 22.01.2012 19:23:35
Wilk
Zwierzę
Dobra, najnowszy rozdział FoE:PH mnie zmiażdżył. Niech się Cupcakes i Rainbow Factory schowają.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 22.01.2012 19:44:04
--sf.

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 22.01.2012 22:22:26
pleśń
Zmiennokształtny
http://chzmemebase.files....begun-brony.jpg <<tak u mnie mniej więcej to przebiegało. koleżanka zrobiła komiks o tej bajce i po jakimś czasie stwierdziłam, że czas to zobaczyć, bo co Ilona ogląda złe być nie może. potem wciągnęłam siostrę.

1
(+1|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 23.01.2012 17:32:53
Królowa Północy
Inna forma
Cytat z "sharpy":
Fluttershy występuje TYLKO w blind bagach czyli saszetkach. Znajdź sobie ściągi w sieci - były już 3 serie a więc może być trzeba 3 ściągi, w każdej serii Fluttershy była. Następnie znajdź sklep z saszetkami (oj, ciężko!) a następnie wyślip numerek i módl się żeby żaden Brony nie odwiedził tego sklepu przed tobą bo Fluttershy jest wyciągana jako pierwsza.

Mam FlutterShy z blindbag'ów zwykłą, jak i brokatową. Na obie trafiłam całkowicie przypadkowo (nałogowo przegrzebuję saszetki, obmacowując je w poszukiwaniu kuców na bazie RainbowDash i AppleJack <- przez co przypadkiem kupiłam już dwie brokatowe AJ xD).


Ale mój kot nie lubi FS.
Załącznik:
jpg  kuce.jpg (41.94 KB; 800x301 px)
453_4f1d8b8e8d8cd.jpg 800x301 px
jpg  kuce-fs.jpg (86.36 KB; 537x800 px)
453_4f1d8b9b6be28.jpg 537x800 px
jpg  kuce-fsvskot.jpg (48.25 KB; 800x399 px)
453_4f1d8ba228f49.jpg 800x399 px
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 23.01.2012 17:35:13
Lew
Zmiennokształtny
Cytat:
nałogowo przegrzebuję saszetki, obmacowując je w poszukiwaniu kuców na bazie RainbowDash i AppleJack <- przez co przypadkiem kupiłam już dwie brokatowe AJ xD

A wiesz, że nie musisz ich obmacywać? Na saszetkach są numerki, a w internecie są opisy który numerek jest którym kucykiem ;D
Avatar by Marjani.

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 23.01.2012 17:45:47
Królowa Północy
Inna forma
Wiem doskonale (numerki swoich znam na pamięć xD), ale o wiele większą frajdę mi sprawia, gdy nie wiem jakiego kuca kupuję, aż nie zapłacę. : D

Tylko, że na Rose Luck już chyba nie mam co liczyć, bo w Krakowie znam tylko jeden kiosk z saszetkami z pierwszej serii, ale tam już jej nie ma (a swoją drogą to sprzedawczyni z tego kiosku też posługuje się numerkami ;3).
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 25.01.2012 14:10:05
pleśń
Zmiennokształtny
a gdzie jest ten kiosk dokładnie? zaniedługo będę w krakowie, więc...

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 25.01.2012 20:05:12
Królowa Północy
Inna forma
Przede wszystkim polecam odwiedzić Tesco przy ul. Wielickiej. Tam są saszetki na pewno i jest ich od groma (można tam dotrzeć np. tramwajem 13 spod dworca aż na przystanek "Prokocim Szpital".). Możliwe, że również w drugim dużym Tesco (Kapelanka) są blindbagi, ale nie sprawdzałam. Oprócz tego w sieci Entliczek z rzeczami dla dzieci są.
A kiosk jest na rogu budynku przy Rossmanie tuż obok przystanku Teatr Bagatela.
Jak trzeba to zaprowadzę : D
Mały polarny niedźwiadek Aleksy odłączył się od swojej mamusi w czasie zabawy i wszedł na kruchy lód, który pękł i jako kra zaczął krążyć wokół Arktyki.... I pewnie zginąłby w samotności, chłodzie i głodzie, gdyby nie radziecki lodołamacz "Arktyka", który wkręcił go w śruby...

4
(+5|-1)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 26.01.2012 17:41:54
Wrocławski Książe
Zwierzę

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 26.01.2012 21:39:37
Lew
Zmiennokształtny
Co pisze na samym dole?
http://farm8.staticflickr...6e41929a8_b.jpg
"Dawać miłość!!!"? XD
Avatar by Marjani.

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 28.01.2012 0:34:25
Smok
Zmiennokształtny
Swego czasu się zastanawiałem, jak Lauren Faust przedstawiłaby siebie jako postać z MLP.
Odpowiedź: Jako Alicorna.

W załączniku oryginał narysowany przez Lauren.
z kolorami: http://fav.me/d4b9l8k (kliknąć w powiększenie)
Załącznik:
jpg  LF_pony_sepia.jpg (224.87 KB; 1304x1600 px)
1501_4f233481f1b3d.jpg 1304x1600 px

1
(+1|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 28.01.2012 20:26:20
Skunksiczka Długoogoniasta
Anthro

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 29.01.2012 12:12:42
Smok
Zmiennokształtny
IT'S SO CATCHY !
http://www.youtube.com/watch?v=CF03LwE87Og

no i kucyki to alkoholicy...raz do roku :-Dk
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=CF03LwE87Og


0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 29.01.2012 14:13:00
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Ale wiesz że w Stanach mają bezalkoholowy napój, który nazywają cydr? ;3 Dla nas to jest bardziej dwuznaczne x3

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 29.01.2012 15:32:20
pleśń
Zmiennokształtny
koleżanka, która była w hiszpanii mówiła, że pili tam cydr i przywiozła nam jedną butelkę. to zawierało alkohol, jak dla mnie to było coś w stylu piwa z jabłek. jaki jest amerykański cydr?

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 29.01.2012 15:46:57
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Cytat:
Cydr jabłkowy (ang. apple cider) - napój bezalkoholowy, popularny w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Powstaje przez wyciskanie jabłek i jest bardziej mętny i kwaśny w porównaniu do czystego soku jabłkowego, co jest wynikiem dodania pulpy jabłkowej do napoju.

Najchętniej spożywany jest późną jesienią, w okresie zbiorów jabłek. Stanowi popularny napój podczas świąt Halloween i Dziękczynienia.

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...39404142434445...63>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane