Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...46474849505152...63>>


0
(+1|-1)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 15.03.2012 16:16:29
POMIDOR
MLP:FiM to jedna z lepszych graficznie i fabularnie kreskówek, dlatego jej audiencja przekracza sam wiek 7 lat, płeć żeńską - i co tu dużo mówić, jest lepsza subiektywnie od wielu innych kreskówek. A fandom zasługuje na szacunek jak każdej innej bajki.

5
(+5|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 15.03.2012 16:28:11
Wilk
Zwierzę
Widzisz, mógłbym powiedzieć coś o twojej pracy, zwłaszcza że stwierdzeniem "system ochrony zdrowia" w całej Polsce funkcjonuje tak samo wykopałeś pod sobą potężny dołek. Ale ja nie oceniam innych według stereotypów, a i na podstawie jednego ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ wkłucia kroplówki, którego świadkiem byłem, twojej fachowości oceniał nie będę. Powiem tylko tyle - ja nikomu nic nie potrzebuję udowadniać i robię to, co lubię nie przejmując się małostkowymi opiniami. Jeśli po tym mnie oceniasz - wali mnie to.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 15.03.2012 17:29:42
Jeleń
Anthro
Sharpy mądrze mówi- Veth, oceniając innych tylko na podstawie jednego zamiłowania, popełnił poważny błąd. Życie każdego człowieka to nie tylko jedna jedyna pasja- każdy coś lubi, co nie znaczy, że od razu musi świrować na punkcie jednego jedynego aspektu. To, że ktoś lubi filmy wojenne, nie znaczy odrazu, że najchętniej wyszedłby z karabinem na ulicę. Co zaś do osadzenia kuców świecie Fallouta- każdy ma jakieś dziwactwa, jednak pamiętać należy, że pomysł, na który w fazie projektów pukamy się w czoło, w wersji finalnej może się okazać właśnie najbardziej interesującym wyjściem- tak jak w tym przypadku.

PS: Karma dla trolli też swoje kosztuje, więc trzeba ją oszczędzać.
God will forgive me. It's his job.

9
(+9|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 15.03.2012 18:04:39
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Uwielbiam, kiedy za krytykę FiM i jego fanów biorą się ludzie, którzy dzielą fandom z miłośnikami małych lewków w obsranych i obszczanych pieluszkach albo monstrualnych cycków pożerających niewinne zwierzątka.
Veth, to tak, jakbym oceniał cię po tym, że siedzisz na jednym forum z kitsunechao xD

Oglądam kreskówkę z kucykami. Oglądam też inne kreskówki. Adventure time, gumballa... Robię też w ♥♥♥♥ innych rzeczy mniej lub bardziej "adekwatnych" do mojego wieku. No i co z tego?

-2
(+1|-3)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 15.03.2012 18:25:27
POMIDOR
@Kuc - ja też oglądam te kreskówki, czy to znaczy że jesteś tak dobry jak ja?

4
(+4|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 15.03.2012 18:26:24
Tinker Pony
Zmiennokształtny
No nie, jeszcze trochę mi do ciebie brakuje xD Ale z czasem, wśród takich osób...

0
(+1|-1)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 15.03.2012 18:37:44
Jeleń
Anthro
Znajome tytuły- najciekawsze jest to, ze im mniej sensu ma kreskówka, tym lepsza, nie sądzicie? Niepojęte...
God will forgive me. It's his job.

-1
(+1|-2)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 15.03.2012 19:04:42
Shiba Inu
Anthro
Nie powiedziałbym, "Świat Gumballa" to jakiś niewiadomo jaki wybryk, zbytni mindfuck momentami. Adventure Time jest po prostu nudne. Cóż, ale to tylko moja opinia.

4
(+4|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 15.03.2012 19:30:27
Smok
Zmiennokształtny
Może damy pani Faust dojść do głosu...
Hejterom radzę przeczytać, wbić sobie do łba i pogodzić się z tym, że internetu nie zmienią.
Załącznik:
jpg  FAUST.jpg (39.40 KB; 630x417 px)
1501_4f6234c2db4d2.jpg 630x417 px

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 15.03.2012 19:47:01
Wilk
Zwierzę
Mnie od Adventure Time zdecydowanie odrzucił styl. Zupełnie go nie trawię. Może to i ciekawe, nie dotarłem na tyle daleko, po prostu graficznie tego nie trawię.

Jeśli chodzi o ciekawe i świetnie zrobione mindfucki to polecam FLCL.
--sf.

-2
(+0|-2)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 15.03.2012 20:34:27
Jeleń
Anthro
O gustach się nie dyskutuje, jak mawiali Rzymianie.
God will forgive me. It's his job.

-3
(+1|-4)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 16.03.2012 1:24:58
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "sharpy": (Link »)
Widzisz, mógłbym powiedzieć coś o twojej pracy, zwłaszcza że stwierdzeniem "system ochrony zdrowia" w całej Polsce funkcjonuje tak samo wykopałeś pod sobą potężny dołek. Ale ja nie oceniam innych według stereotypów, a i na podstawie jednego ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ wkłucia kroplówki, którego świadkiem byłem, twojej fachowości oceniał nie będę. Powiem tylko tyle - ja nikomu nic nie potrzebuję udowadniać i robię to, co lubię nie przejmując się małostkowymi opiniami. Jeśli po tym mnie oceniasz - wali mnie to.

Jeśli już chcesz Nic nie mógł byś powiedzieć o mojej pracy bo ze mnanie pracujesz, i pisząc to zdanie udowodniłeś że nie za bardzo ogarniaszco sie pod tym kryje, nie porównuj "systemu ochrony zdrowia" do fandomu MLP bo to są zupełnie odmienne tematy. Praca nie równa się hobby. Po prostu za bardzo personalnie do tego podszedłeś wiec musiałeś wytoczyć własne "personalne" argumenty no i padło na dziedzinę w której pracuję.
I nie, nie oceniam CIEBIE.

Cytat z "Jester": (Link »)
Może damy pani Faust dojść do głosu...
Hejterom radzę przeczytać, wbić sobie do łba i pogodzić się z tym, że internetu nie zmienią.


Rodzice oglądający z dziećmi kreskówki - tak
kolesie bez życia przejawiający chorą fascynację kreskówką, wpieprzający wszędzie tematy i zdjęcia z kucykami - nie

Nie zmienimy internetu bo zawsze będą po nim krążyć jacyś sexually repressed manchildren którzy gdzieś się muszą podczepić i pani Faust powinna być tego świadoma.

3
(+3|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 16.03.2012 2:08:43
Wilk
Zwierzę
Vethu, o twojej pracy wiem więcej niż ty wiesz o fandomie MLP.

Przylepiasz nam łatki "manchildren" i "no-life", a sam co, z dumą nosisz łatkę mordercy i hieny cmentarnej? Przyjemnie ci jak ktoś woła na ciebie "Pavulon"? Jak kiedy nie uda ci się komuś uratować życia, natychmiast padają aluzje, że spieprzyłeś robotę celowo dla zysku?

Skoro ty oceniasz innych według fałszywego stereotypu, pogódź się z tym, że sam według fałszywych stereotypów będziesz oceniany, sam nakręcasz tę maszynkę. Nie ważne, hobby, zawód, ideologia, wiara - dotyczy wszystkich tak samo. A ty drzazgę w cudzym oku widzisz...
--sf.

-4
(+2|-6)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 16.03.2012 2:40:42
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "sharpy": (Link »)
hieny cmentarnej

I tak udowodniłeś, że wiesz tyle samo na temat mojej pracy co ja na temat MLP - temat zamknięty.


Cytat z "sharpy": (Link »)
Przyjemnie ci jak ktoś woła na ciebie "Pavulon"?

Tak mówią jedynie lumpy na wizytach lub ludzie pod wpływem. Albo właśnie kolesie którzy myślą, że coś tym wskórają jak w internetowej przepychance strzelą taki tekst. Oczywiście, to nie działa.

Cytat z "sharpy": (Link »)
sam nakręcasz tę maszynkę

ta, a ty jesteś pokrzywdzony i tylko odpisujesz na moje brutalne zaczepki

Cytat z "sharpy": (Link »)

Skoro ty oceniasz innych według fałszywego stereotypu, pogódź się z tym, że sam według fałszywych stereotypów będziesz oceniany

czyli na moje posty ty musisz mi odpisać bardziej dosadnie, to typowa postawa oko za oko i widać ją na kilometr ;)

Fakty:
1. Ja nie zabijałem ludzi
2. ty oglądasz bajki dla 7 latków
Coś jeszcze w tym temacie?


Ponieważ widzę, że bedziesz dalej brnął nie na temat myślę, że trzeba to uciąć bo i tak będziesz odpisywał.

3
(+4|-1)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 16.03.2012 9:13:34
Wilk
Zwierzę
Cytat z "Vethuleion": (Link »)

Fakty:
1. Ja nie zabijałem ludzi
2. ty oglądasz bajki dla 7 latków
Coś jeszcze w tym temacie?


...ad 2. najpierw było moje słowo kontra twoje, że jednak nie tylko dla 7-latków. Potem Jester, @f131125 dał solidny dowód pod postacią słów samej autorki. Ale ty dalej zaprzeczasz dowodom i zamiast tego jako fakt podajesz bzdurę.
...ad 1. a na to z kolei mamy już tylko twoje słowo.


A na koniec: Może i część bronies to "sexually repressed manchildren". Ale ty uświadom sobie, że właśnie prowadzisz krucjatę przeciwko tęczowym kucykom.
Kroczek w tył. Spójrz na siebie z perspektywy osoby z zewnątrz.

Widzisz dorosłego gościa opanowanego obsesją zwalczania kolorowych kucyków.

Przepraszam cię bardzo, w tej perspektywie opcja "sexually repressed manchild" wygląda całkiem normalnie i niewinnie.
--sf.

13
(+14|-1)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 16.03.2012 10:16:39
Wrocławski Książe
Zwierzę
Wujek dobra rada:


i tak komentarze Vetha są gówno warte więc nic nie tracicie, a forum staje się bardziej przejrzyste :)
Ostatnio edytowany przez Charlie dnia 16.03.2012 10:16:54

-1
(+0|-1)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 16.03.2012 18:42:52
Jeleń
Anthro
Z tego tematu zrobiła się jakaś wielka osobista batalia. Z chęcią oglądnął bym ciąg dalszy, ale postanowiłem skorzystać z rady powyżej. Vethuleion, mówiłeś coś? Nic? I tak ma być.
God will forgive me. It's his job.

-6
(+1|-7)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 16.03.2012 18:45:50
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
Cytat z "Tygistor": (Link »)
Z tego tematu zrobiła się jakaś wielka osobista batalia. Z chęcią oglądnął bym ciąg dalszy, ale postanowiłem skorzystać z rady powyżej. Vethuleion, mówiłeś coś? Nic? I tak ma być.

Powiedział koleś z orderem debila.

-4
(+0|-4)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 16.03.2012 18:55:35
Pantera
Zmiennokształtny
Owned :3
Kot jak kot ale i psot.

2
(+5|-3)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 16.03.2012 19:12:09
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Dali byście już sobie siana. Z niewinnej polemiki zrobił się bigos.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

5
(+5|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 16.03.2012 19:44:21
Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Wolfheart": (Link »)
Jesteście żałośni :D Wypaliliście sobie już na czołach cutie marks gorącym żelazem? :-Dk Jak nie to mogę pomóc. Srsly, get some friends.


Lol. Książkowy przykład, jak dobrze rozpocząć polemikę.

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 16.03.2012 20:52:36
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Nie mowiłem o sobie. Skontrowaliście to jakoś i mogła wyniknąc z tego pogadanka, ktora wyjasniła by pare rzeczy. Kilka osob miało by nawet cos do powiedzenia. Niektórzy niestety za dużo :P

Ps. Ja wbrew pozorom nie podchodzę do tego tak kategorycznie. Po prostu szturcham patyczkiem i patrzę co sie stanie.
Ostatnio edytowany przez Wolfheart dnia 16.03.2012 20:53:40
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 16.03.2012 20:57:04
Jeleń
Anthro
Podyskutować z sensem i kulturą- jak najbardziej. Gorzej, gdy zaczyna się regularna wymiana ognia.
God will forgive me. It's his job.

0
(+2|-2)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 16.03.2012 21:05:54
Pantera
Zmiennokształtny
Cytat z "Wolfheart": (Link »)

Ps. Ja wbrew pozorom nie podchodzę do tego tak kategorycznie. Po prostu szturcham patyczkiem i patrzę co sie stanie.


No to mamy trola (veth) w zestawie z prowokatorem :P
Ostatnio edytowany przez Drvaal dnia 16.03.2012 21:06:23
Kot jak kot ale i psot.

1
(+2|-1)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 16.03.2012 21:32:44
Shiba Inu
Anthro
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=jQosI9jZjwQ


 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...46474849505152...63>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane