Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   3 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...45678910...63>>


0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 5.04.2011 21:22:57
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Orion's belt. Mówi o tym w Art of the dress. W tej samej piosence Fluttershy wspomina o "french haute couture". Czyli jakieś wspólne mianowniki między tamtym a naszym uniwersum istnieją.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 5.04.2011 22:49:34
I jeszcze dutch apple pie, kostium Statuy Wolności, japoński wystrój wnętrz, znaczek dolara jako cutie mark itp. ;)

A centaura widać na kostiumie jako reprezentację gwiazdozbioru strzelca, obok m.in. kraba czy koziorożca :) Doprawdy, skąd oni wiedzieli jak ma wyglądać górna połowa???
Załącznik:
jpg  dress.JPG (21.47 KB; 637x354 px)
548_4d9b805e78a95.jpg 637x354 px

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 6.04.2011 22:18:08
Żeberka
Zmiennokształtny
Cytat z "Cereal Killer":
A centaura widać na kostiumie jako reprezentację gwiazdozbioru strzelca, obok m.in. kraba czy koziorożca :) Doprawdy, skąd oni wiedzieli jak ma wyglądać górna połowa???


Ciekawe jak gwiazdozbiór bliźniąt wygląda? :)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 7.04.2011 15:33:09
Cytat z "Selph":
Cytat z "KPL":
Za to domyślam się, że ludzie o ile tam są to już lepiej się prezentują.

Łojezus, zgiń, przepadnij siło nieczysta. Istota ludzka w uniwersum FiM byłaby niewybaczalnym plugastwem.


A jednak tego plugastwa dopuszczono się już przy pierwszych odcinkach. W starej serii była trójka dzieciaków. A to tylko początek, bo np. był odcinek z postaciami z bajek, to był też m.in Robin Hood.

Cytat:
W/g ankiety przeprowadzonej na ponychanie znaczna większość fanów na pytanie, czy byli fanami również starych serii odpowiedziała HELL NO. Ja również. Pozostałymi opcjami był zwykłe yes i no.


Nie mówię, że sama jestem wielką fanką pierwowzoru, po prostu ja zawsze lubię pierwowzory. Lubienie jedną drogą, fanostwo drugą.

Cytat z "Cereal Killer":
Za to Spike właśnie teraz jest najlepszy, dowcipny i czasem trochę wredny, jak na smoczątko ;) (tylko skoro on taki mały to czemu leci na Rarity?)


Nie oglądam odcinków, więc z charakteru Spike'a nie będę oceniać (zwłaszcza, że nie pamiętam jaki był w pierwowzorze). Ale z wyglądu to jednak mi się nowsza wersja nie podoba właśnie ze względu na dziecinność, on mi przypomina bobasa O_o'

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 7.04.2011 19:46:12
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Dlatego napisałem uniwersum FiM - Friendship is Magic. Wiem o tym, że w starszych seriach My Little Pony występowały postaci ludzkie.
Nigdy nie lubiłem i nie polubię starych kucyków. Co z tego, że były pierwowzorem? Po kilku minutach dostaję symptomów średniozaawansowanego Aspergera. Dobrze, że ktoś miał pomysł, jak stary motyw zmienić w coś naprawdę dobrego.
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.04.2011 20:02:30
Nowy odcinek jest dobry. Jest śmieszny, genialna kopalnia reaction faces :D Czekamy na upload HD, muszę go obejrzeć jeszcze raz ^ ^

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 9.04.2011 0:39:22
Żeberka
Zmiennokształtny
Prawdę mówiąc widać różnicę między odcinkami stworzonymi przez Lauren Faust a tymi przez innych twórców. Odcinki mają jakiś inny "smak". Łatwo to zauważyć po zachowaniu Rarity, Pinkie i Rainbow w tym najnowszym. Rarity wyszła na kogoś kogo obchodzą wyłącznie jej ciuchy (gdy wcześniej liczyło się dla niej również odpowiednie zachowanie w towarzystwie). Pinkie to taki element losowy tła który zachowuje się bez szczególnego celu. Rainbow to "walking awesomeness" i szpanerka :P. Trochę brak tu konsekwencji w prezentacji bohaterów - jak gdyby twórcy wzorowali się bardzo na punkcie widzenia bronies.
Z drugiej strony animacja w tym odcinku była na pewno ciekawsza niż w poprzednich. Jak Selph zauważył dominowały nowe "miny" bohaterów co było w istocie fajnym motywem :).

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 9.04.2011 0:40:57
Kolejny niezły odcinek, pełno zabawnych sytuacji no i fajnie że było dużo Celestii a nawet jej straże miały swoją rolę, nie mówiąc o tym że znowu pokazane zostało jakieś mitologiczne stworzenie :)

PS. Planuje ktoś zamówić jakoś sezon 1 na DVD jak już wydadzą?

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 9.04.2011 0:58:50
Kotowaty Lombax
Anthro
jest juz 22 odcinek?

Edit: znalazlem.
Ostatnio edytowany przez LeoLeonardo dnia 9.04.2011 1:01:13

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 9.04.2011 1:48:19
Lew
Anthro

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 9.04.2011 9:58:43
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Cytat:
At this time there are no plans to create DVDs or CDs of My Little Pony:
Friendship is Magic.

Wytłuściłem słowo-klucz. Nie skończył się jeszcze 1 sezon, jest zbyt wcześnie, żeby podejmować decyzje o wydawaniu płyt.

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 9.04.2011 11:36:41
Wilk
Zwierzę
Spokojnie, jest już fanowski projekt DVD z ripów HD. Będzie ISO do ściągnięcia. Tylko najpierw musi się sezon skończyć :)
--sf.

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 9.04.2011 11:44:40
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Wolałbym z wersji z iTunes z poprawioną gammą :3

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 9.04.2011 14:18:39
Obejrzałam sobie kolejny odcinek, no ze zrozumieniem to tak u mnie średnio na jeż, bo jednak na maturze to wolniej mówią na nagraniach, ale daje rade. Miny są i tak najlepsze, nie ma co!
W ogóle widzę, że My Little Pony tak spowszedniało - o ile w pierwowzorze były same przygody rodem z baśni (różne postacie, stwory itd. Do dziś pamiętam np. Skalnego Psa), tak tutaj to raczej przygody są takie jak w codziennym życiu. No chyba, że to wina po prostu tego, że trafiłem na takie, a nie inne odcinki, no cóż. W każdym razie w wolnych chwilach może będę oglądać :]

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 9.04.2011 16:13:52
Tinker Pony
Zmiennokształtny
No nie powiesz, że Steven Magnet albo bóg-koń władajacy słońcem i księżycem to postaci z codziennego życia ;3

Ale tak, odcinki oscylują wokół zwykłych prawd życiowych - list do Celestii jako morał podsumowujący odcinek.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 9.04.2011 21:42:00
Cytat z "Selph":
No nie powiesz, że Steven Magnet albo bóg-koń władajacy słońcem i księżycem to postaci z codziennego życia ;3

Ale tak, odcinki oscylują wokół zwykłych prawd życiowych - list do Celestii jako morał podsumowujący odcinek.


Ja Selph widziałam początek odcinka 1-ego i tego z Photo... Photo... jak jej tam było? Photo Finish?

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 9.04.2011 21:52:16
Wilk
Zwierzę
Średnio 1/3 jest odcinków "przygodowych", no choćby smok, parasprajty itp. Reszta to właśnie "życiowe".
--sf.

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 9.04.2011 23:52:24
Tygrys perski
Anthro
To jaki jest najnowszy odcinek, ten z Apple Jackiem wiozącym drzewo czy coś nowszego? Bo na YT coś nie mogę znaleźć :/

EDIT: już znalazłem...
Ostatnio edytowany przez Hufnaar dnia 9.04.2011 23:53:29
"chcemy loda..."

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 10.04.2011 8:27:49
No nic, to ja się biorę do oglądania pozostałych odcinków.

EDIT: Luna jest bardzo piękna :3
Ostatnio edytowany przez KPL dnia 10.04.2011 11:32:19

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 10.04.2011 12:18:25
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Luna FTW ^ ^

Widzę, że się spodobało, Twilight Sparkle ;3

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 10.04.2011 14:08:01
Wilk
Zwierzę
Luna FTW, niestety w pierwszym sezonie już nie wystąpi. Chodzą słuchy że w drugim tak...
--sf.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 10.04.2011 19:42:22
Cytat z "sharpy":
Spokojnie, jest już fanowski projekt DVD z ripów HD. Będzie ISO do ściągnięcia. Tylko najpierw musi się sezon skończyć :)

Ja bym jednak wolał oficjalne DVD, mimo wszystko chciałbym jakoś zapłacić za te wszystkie godziny z kucykami, IMO warto.

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 10.04.2011 19:54:48
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Wiadomo już może, czy będzie polskie wydanie? Zapewne coś zostanie skopane, ale nie ważne. Będzie łatwy dostęp do merchu.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 10.04.2011 20:13:13
Domyślam się, że w Polsce to wyemituje Zig Zap lub Mini Mini i to z typowym polskim dubbingiem. Może gdyby emitowano to w TVP1 jako wieczorynkę nie byłoby tak źle.

W każdym razie dubbingu do tego sobie nie wyobrażam, ale jak co, to chętnie zajme jakąś męską rolę ;D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 10.04.2011 20:19:53
Potrafię sobie wyobrazić, że w polskim dubbingu Applejack by fajnie brzmiała :-Dk Boję się tylko że imiona spolszczą jakoś kretyńsko, a że imiona byłyby spolszczone to pewne. Jedyne w miarę sensowne spolszczenie jakie mi przychodzi na myśl to Jutrzenka zamiast Twilight Sparkle (no i zamiast Granny Smith mogłoby być np. Babka Jabłeczna, by nawet do cutie mark bardziej pasowało :-Pk )

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...45678910...63>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane