Zmień fonty Zmień rozmiar

PrzeglÄ…dajÄ…cy wÄ…tek:   2 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...11121314151617...63>>


Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 4.05.2011 7:35:24
Cytat z "DarkV":
Btw, gdzieś widziałem propozycję tłumaczenia Fluttershy na Drżypłoszka.

Mi się spodobało. :-)k


Cytat z "Selph":
Dragonshy - Drżysmoczka?


Tak przetłumaczył typek, co na Youtubie wrzuca odcinki z polskimi napisami. Mi się nie podoba, Drżypłoszka brzmi dziwnie. To plus Drżysmoczka, albo inne tłumaczenie - Smoklękliwa to są idealne dowody na to, że nie należy tłumaczyć tych imion na polski.

Cytat z "Selph":
Nie przetłumaczą imion - nie zrobili tego w Poznajcie Kucyki, dlaczego mieliby się wysilać teraz?


Jeżeli kreskówka pojawia się w polskiej telewizji to nie tłumaczą tylko, jeśli to produkcja Disneya.

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 4.05.2011 8:36:13
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Ja i tak tego w polskiej telewizji oglądał nie będę, jeśli już wyjdzie - zobaczę odcinek czy dwa. Chcę tylko mieć możliwość pójść do Maca, w którym pracuje kumpel z grupy i zamówić u niego Happy Meal z zabawką Rainbow Dash like a bitch :D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 4.05.2011 11:19:19
Nom fajnie by było gdyby u nas w McDonalds też dawali kucyki tak jak w styczniu w Stanach, tylko trzeba będzie gdzieś znaleźć McDrive z dala od domu i jakoś z kamienną twarzą powiedzieć że siostrzenica chce tego niebieskiego...

PS. "Smoklękliwa"? Ja bym dał np. Operacja "Smok", kto powiedział że musi być super wierne oryginałowi? :P

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 4.05.2011 12:19:22
gronkowiec
Anthro
W McD teraz niestety są zabawki z Rio, a następne od jutra wchodzą Star Warsy (to coś dla Cubeya) ;p Kucyków nic nie zapowiada ;p
| |
Podpis zastępczy v2.04

1
(+1|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 4.05.2011 12:33:24
Charyzmatyczny Nieznajomy z Imprezy
PERMABAN
niby dlaczego miały być kucyki? Nie ma filmu pełnometrażowego, nie bedzie kucyków w macu ;)

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 4.05.2011 15:17:15
Cytat z "Cereal Killer":
Nom fajnie by było gdyby u nas w McDonalds też dawali kucyki tak jak w styczniu w Stanach, tylko trzeba będzie gdzieś znaleźć McDrive z dala od domu i jakoś z kamienną twarzą powiedzieć że siostrzenica chce tego niebieskiego...

PS. "Smoklękliwa"? Ja bym dał np. Operacja "Smok", kto powiedział że musi być super wierne oryginałowi? :P


No prosze, w USA można było kupić te kucyki, niezłe jaja, to tam mania porządna musi być :]
McDrivem to zgadzam się całkowicie. Można dodać, że właśnie się do niej jedzie, albo do córki. W moim przypadku musiałaby być ściema o wpadce dodatkowo :P
Co do tłumaczenia no cóż, są idealiści.

Cytat z "gravedigger":
W McD teraz niestety są zabawki z Rio, a następne od jutra wchodzą Star Warsy (to coś dla Cubeya) ;p Kucyków nic nie zapowiada ;p


No trudno, żeby Mc.Donalds dodawał zabawki z serialu, o którym polskie dzieci nawet nie usłyszały. Dopóki nie trafi się MLP w Polsce i to na lepszym kanale niż Mini Mini, czy Zig Zap dostępnych dla wybranych, to nie ma szans na kucyki w polskich Macach.

1
(+1|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 4.05.2011 15:44:18
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Pisałem o Macu, bo w stanach takie zabawki dawali, kiedy promowano serial. Ale nieobecność serialu w naszej telewizji okazuje się nie limitować dostępności zabawek tak bardzo, jak myślałem. Miałem dać to w Pochwal się, ale niech będzie tu. Nie mam lepszego aparatu pod ręką.

Ostatnia, skubana :D Reszty mane 6 jeszcze trochę było (poza fluttershy, bo jej prawie w ogóle nie ma - a jak jest, to jako repaint tej figurki).
Załącznik:
jpg  Zdjêcie052.jpg (407.43 KB; 1600x1200 px)
456_4dc15831d65a8.jpg 1600x1200 px

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 4.05.2011 15:50:46
Smok
Zmiennokształtny
Gdzie można takie cuś zakupić ? W kioskach zapewne tego nie sprzedają.

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 4.05.2011 15:55:09
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Tą dorwałem w Smyku.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 4.05.2011 17:45:39
No prosze, czyli w Polsce idzie to dorwać :]

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 4.05.2011 17:50:14
Tinker Pony
Zmiennokształtny
A jakie cholerstwo drogie. Te małe figurki po 16 zł, reszta zabawek - duża (różowa) Celestia, Twilight Sparkle z balonem, Applejack z farmą itp oscylują wokół stówy O.o

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 4.05.2011 19:36:52
gronkowiec
Anthro
Cytat z "Vethuleion":
niby dlaczego miały być kucyki? Nie ma filmu pełnometrażowego, nie bedzie kucyków w macu ;)


Filmu pełnometrażowego z Hello Kitty też nie było, a są wszędzie (w maku co rusz).

Ale w ogóle nie rozumiem waszej fascynacji bajeczką dla bachorzastych dziewczynek. Próbowałem oglądnąć jeden odcinek, nie dałem rady dokończyć. Bajka dla dzieci jest bajką dla dzieci i nie znalazłem nic interesującego w oglądaniu brykających, śpiewających, infantylnych różowych kucyków. Może się nie znam, może wyrosłem, może moja przygoda z bajkami z CN skończyła się na etapie Dextrera i Chojraka i nie "czuję" już tych nowych wynalazków i nie do końca rozumiem jak można o tym gadać przez 20 stron tematu, niemniej have fun ;p
| |
Podpis zastępczy v2.04

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 4.05.2011 20:07:48
A może po prostu sprawdziłeś nie tą serię, co trzeba, skoro piszesz o różowych kucykach? Sprawdź sobie ostatni odcinek chociażby.

EDIT: Poszperałam na stronie Smyku to po ciężkich próbach znalazłam tylko ofertę z Twilight. Mnie odrzuca od tego, żal słów. http://www.smyk.com/sklep...oczacy-balonik1 Spodziewałam się figurki realnie oddającej Twilight, a tutaj skucykowano ją na wzór poprzednich serii (w sumie się nie dziwię, jak zabawka ma być bezpieczna dla małych dzieci), jedynie Spike wygląda w porządku. Reszty nie znalazłem.
Ostatnio edytowany przez KPL dnia 4.05.2011 20:14:25

3
(+3|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 4.05.2011 20:14:43
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "gravedigger":
Może się nie znam, może wyrosłem, może moja przygoda z bajkami z CN skończyła się na etapie Dextrera i Chojraka i nie "czuję" już tych nowych wynalazków i nie do końca rozumiem jak można o tym gadać przez 20 stron tematu, niemniej have fun ;p


Odwrotnie. Nie 'dorosłeś' jeszcze do powrotu w infantylność, meme i pedofilię.
Myr

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 5.05.2011 4:54:09
Cytat z "gravedigger":
Ale w ogóle nie rozumiem waszej fascynacji bajeczką dla bachorzastych dziewczynek. Próbowałem oglądnąć jeden odcinek, nie dałem rady dokończyć. Bajka dla dzieci jest bajką dla dzieci i nie znalazłem nic interesującego w oglądaniu brykających, śpiewających, infantylnych różowych kucyków. Może się nie znam, może wyrosłem, może moja przygoda z bajkami z CN skończyła się na etapie Dextrera i Chojraka i nie "czuję" już tych nowych wynalazków i nie do końca rozumiem jak można o tym gadać przez 20 stron tematu, niemniej have fun ;p

Nie wiem który konkretnie odcinek oglądałeś (ani czy w ogóle znalazłeś właściwą serię bo to najważniejsze) ale ja tam nie widzę za bardzo brykania i śpiewania a jak już to głównie w wykonaniu Pinkie i w celach czysto humorystycznych. A jeśli ktoś już chce obejrzeć jakiś odcinek żeby sobie wyrobić zdanie na temat serii, to proponuję zacząć od któregoś z tych:

http://www.youtube.com/watch?v=tDnNqSVw0v8
http://www.youtube.com/watch?v=v8vKnG8CmcY
http://www.youtube.com/watch?v=LoVwjDJ4QOc
http://www.youtube.com/watch?v=cUhHD-lQ_a8

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 5.05.2011 14:42:21
Wilk
ZwierzÄ™
Załącznik:
jpeg  1378_bd8f.jpeg (102.10 KB; 333x500 px)
49_4dc29b066b9e9.jpeg 333x500 px
jpeg  5438_9495_500.jpeg (58.46 KB; 500x741 px)
49_4dc29b18d2b2e.jpeg 500x741 px
--sf.

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 5.05.2011 15:40:46
Ta fryzura to chyba bardziej na paradę równości, niż na styl Rainbow Dash, kolory (kolejność) i grzywka się nie zgadzają ;P

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 5.05.2011 15:48:00
Anthro
http://www.hasbro.com/pl_...x=mode+matchall odnośnie zakupów kucyków XD są tez z najnowszej serii bo ostatnio je widziałam w smyku
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 5.05.2011 16:41:12
gronkowiec
Anthro
Cytat z "KPL":
A może po prostu sprawdziłeś nie tą serię, co trzeba, skoro piszesz o różowych kucykach? Sprawdź sobie ostatni odcinek chociażby.


Dobrą serię oglądałem. Nie podoba mi się tak samo jak Atomówki. To bajka dla rozwydrzonych dziewczynek ;p
| |
Podpis zastępczy v2.04

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 5.05.2011 16:44:34




Tak w ogóle to cholernie mnie ciekawi, jak ten ktoś zrobił tę Rarity z pierwszego arta.

Cytat z "Selph":
Pisałem o Macu, bo w stanach takie zabawki dawali, kiedy promowano serial. Ale nieobecność serialu w naszej telewizji okazuje się nie limitować dostępności zabawek tak bardzo, jak myślałem. Miałem dać to w Pochwal się, ale niech będzie tu. Nie mam lepszego aparatu pod ręką.

Ostatnia, skubana :D Reszty mane 6 jeszcze trochę było (poza fluttershy, bo jej prawie w ogóle nie ma - a jak jest, to jako repaint tej figurki).


Ostatnio edytowany przez KPL dnia 5.05.2011 16:46:37

1
(+1|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 5.05.2011 22:34:40
Anthro
zajrzyjcie sobie do kiosków , egmont wydał my little pony dedykowane Friendship is Magic.


nawet dali VCD z jednym odcinkiem... Ticket Master. zawsze coÅ›.
Ostatnio edytowany przez ssendas dnia 5.05.2011 22:35:48
Załącznik:
jpg  mlpfimpol01.jpg (874.63 KB; 846x1136 px)
1863_4dc30a2414c73.jpg 846x1136 px

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 5.05.2011 22:42:43
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Posiadasz? Odcinek ma napisy, lektora, dubbing?

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 5.05.2011 23:14:23
Widocznie Egmont wyczuł żyłkę złota. Sama ciekawa jestem, raczej dali jakiś dubbing.

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 5.05.2011 23:24:11
Uncia Hortensis
Rabatka
Tyle, że żyła złota jest w osobach starszych niż target bajki xP
Mogliby sprzedawać wersje 'dla dorosłych' w czarnej folii i o tajemniczej nazwie MLP:FiM :lolk:
Myr

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 5.05.2011 23:43:11
Anthro
odcinek jest z polskim dubbingiem, niestety słaby , póki co imiona są wszystkie angielskie.

glosy ciezko pasuja... applejack gra Anna Apostolakis , reszty nie znam... Pinkie ma za malo szalony glos , a Fluttershy za malo delikatny.

albo sie czepiam, 7 zeta nie majatek , idzcie jutro do kiosku i kupcie siostrze gazete ;-)

mozliwe ze G3 ponies sa juz nieoplacalne dla Egmont'a , wiec zamiast kasowac gazetke dali to.

plakacik celestii :P
Ostatnio edytowany przez ssendas dnia 5.05.2011 23:46:28
Załącznik:
jpg  ponypower11.jpg (40.34 KB; 640x480 px)
1863_4dc31aab5c476.jpg 640x480 px

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...11121314151617...63>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane