Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   4 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...14151617181920...63>>


2
(+2|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 7.05.2011 18:46:58
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Cytat z "Jester":
Znów nadrobiłem zaległości.
- Crazyshy. Już wiem że okrzyk "YOU. ARE. GOING. TO. LOVE. ME !!" będzie mnie prześladował. Z uśmiechem.




Btw Pinkamina Diane Pie. Miałem przez chwilkę nadzieję że włosy się utrzymają no ale trudno :3

mfw załadowałem obrazek z imageshack
Ostatnio edytowany przez Selph dnia 7.05.2011 18:48:00

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 7.05.2011 19:54:52
Smok
Zmiennokształtny
Selph: Pierwszy screen jest po prostu genialny. Plus.
Marr: Masz u mnie plusa, za dodanie komiksu, który sprawił że się zaśmiałem.

Zaplusowałem =D

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 7.05.2011 22:29:15
Cytat z "Jester":
Selph: Pierwszy screen jest po prostu genialny. Plus.


Dokładnie, pierwszy screen wymiata!

Cytat:
Marr: Masz u mnie plusa, za dodanie komiksu, który sprawił że się zaśmiałem.


No właśnie... może mi ktoś wytłumaczyć ten żart przez PM? Bo ja nie umiem zrozumieć, aż tak super z anglika nie jestem ;P

Cytat z "Marrr":
W sam raz do casual'owego oglądania, podczas śniadania, w poczekalni, itp. Ale skoro musiałbym kiwnąć palcem, szukać, ściągać, to mi się nie chce..


Mnie to wystarczało, jak czekałam na nowy odcinek, aż ktoś go wrzuci tutaj i sobie oglądałam. Nie jestem maniaczką ściągająca odcinek na dysk ;P

Cytat z "ssendas":
Cytat z "KocurKotka":
http://allegro.pl/my-little-pony-ksiezniczka-celestia-mowi-pl-gratis-i1580189298.html lol xD


idzie jak woda. skoro w sklepie po 139zl a tu 83 :D

tylko czemu , K... fioletowa?!


Ja tam fioletową Celestię jeszcze strawie. Pewnie nie zrobili jej białej, by dzieci jej prędko nie zabrudziły.

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 7.05.2011 22:53:00
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Cytat z "KPL":
Pewnie nie zrobili jej białej, by dzieci jej prędko nie zabrudziły.

Biedna Rarity :<

IMO po prostu duże i różowe bardziej przyciąga wzrok tępych dzieci niż duże i białe ;3
Ostatnio edytowany przez Selph dnia 7.05.2011 22:53:35

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 7.05.2011 23:10:47
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "KPL":
No właśnie... może mi ktoś wytłumaczyć ten żart przez PM? Bo ja nie umiem zrozumieć, aż tak super z anglika nie jestem ;P

Dash off - Puścić się pędem gdzieś.
Jack off - Jeden z milionów zwrotów na masturbacje.

Powiązany dowcip:
Cytat z "http://www.bash.org/?367896":
<Fashykekes> Capitalization (pisanie wielką literą) is the difference between "I had to help my uncle Jack off a horse.." and "I had to help my uncle jack off a horse.."
Myr

-1
(+0|-1)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 7.05.2011 23:19:15
Draconequus
Hybryda
Dobra wszystkie odcinki obejrzane teraz zostaje czekać na drugi sezon. Dodam też że jestem fanem teorii spiskowych o doktorze who w tym serialu.

Załącznik:
jpg  aec8b18927004fda02a15bb320fb7a22.jpg (109.91 KB; 1600x873 px)
720_4dc5b69be8855.jpg 1600x873 px
jpg  d4144451d7e3e83ecb8289ec3de79832.jpg (125.43 KB; 900x720 px)
720_4dc5b6dd760da.jpg 900x720 px

1
(+1|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 0:22:03
Hiena pręgowana
Zmiennokształtny

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 2:25:35
Wilk
Zwierzę
Reriel, haters gonna hate za 2MB gifa w sygnaturce :P Tu bywają osoby z przeglądarkami mobilnymi, płacące od kilobajta...
--sf.

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 3:09:48
jestę kapibarę
Cytat z "sharpy":
Reriel, haters gonna hate za 2MB gifa w sygnaturce :P Tu bywają osoby z przeglądarkami mobilnymi, płacące od kilobajta...


regulamin gona hate ;P

Anonim
0
(+1|-1)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 9:06:45
Znalazłam gif z Crazyshy ^^



A poza tym:


1
(+1|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 13:14:19
Anthro
podobno ten odcinek Ticket Master jest rozsyłany do różnych krajów jako pilot.
Załącznik:
gif  TS-FS-GIF.gif (201.99 KB; 497x320 px)
1863_4dc67aabd367c.gif 497x320 px
gif  TS-GIF.gif (766.59 KB; 472x279 px)
1863_4dc67b04a704f.gif 472x279 px

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 14:04:06
Wilk
Zwierzę
Cytat z "Lauren Faust":

And now I suppose it’s finally time for me to deliver some unfortunate news. I’ve been uncertain for a little while now about how, when and, to be honest, whether to announce the news at all. But here it is: I am no longer working on the show. Various circumstances with the production made it increasingly impossible for me to keep up the level of personal creative involvement and control that I had at the start of the series. I don’t think I can accurately express how difficult and painful the decision was and still is. When Season 2 begins, you will see my credit changed from Executive Producer to Consulting Producer. My involvement in Season 2 ultimately does not reach far beyond story conception and scripts. A little more involved in the beginning, and a little less towards the end.


włos się jeży. Czyżby koniec dobrych kucyków?
--sf.

1
(+1|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 14:14:44
Tinker Pony
Zmiennokształtny
FiM to nie tylko Lauren, to sztab ludzi znających się na swojej robocie. A wiemy też, że:

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 18:36:01
Z tego co piszą to wynika że sezon 2 będzie zarąbisty - Luna, Derpy jako PEŁNA POSTAĆ, czego chcieć więcej? 8-)k A Lauren nadal będzie miała jakiśtam wkład w sezon, tyle że bardziej jako konsultant, natomiast wszyscy inni którym zawdzięczamy te genialne odcinki będą tacy sami :)

PS. Just for parents :D
Ostatnio edytowany przez Cereal Killer dnia 8.05.2011 18:36:43

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 19:09:19
Jestem dobrych myśli, tak samo jak Cereal Killer. Skoro wróci Luna, zapewnione jest, że odcinek z jej powrotem jest fajny, a Derpy Hooves ma się stać bardziej główną postacią, a nie przestrzenną, to będzie fajnie. Ciekawi mnie jaki głos dostanie zezowata. I zgodzę się z Cerealem, po prostu Lauren zmienia swój stolik, ale ogólnie nad MLP dalej pracuje ten sztab ludzi. Jedyna groźba (ale bardzo minimalna moim zdaniem) jest groźba komercjalizacji - tzn. pierwszy sezon i tak powstał dla zarobienia kasy, ale jeśli druga seria będzie nastawiona tylko na zysk, to może to zaszkodzić. Ale czuję, że do tego nie dojdzie.

Tak nawiasem co to za gra, o której jest wspomniane w poście Lauren Faust?

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 19:28:20
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Post nie pochodzi od Lauren tylko jednego z animatorów.

Ja się boję, że serial może pójść za bardzo w kierunku bronies. Od początku był robiony dla dzieci _i_ ich rodziców. I taka formuła się sprawdziła, chwyciło, ludzie to pokochali. Dopóki będą się tego trzymać, będzie świetnie.

Derpy została uznana po prostu za postać, to nie znaczy, że nagle zacznie mieć szalone przygody razem z Mane 6. IMO będzie po prostu kimś więcej niż parą oczu do wypatrzenia w tłumie, zacznie chodzić w jakieś interakcje, dostanie więcej wyrazów twarzy niż generic pony któremu losowo przydzielają kolor, grzywę i cutie mark. Nie wiem jak wy, ale ja bardzo bym nie chciał słyszeć z jej ust ani jednej linijki. Każda informacja o niej ze strony twórców zabije jej odpowiednik stworzony przez fanów. Pomyślcie o biednej Dinky ;3 Nie chcemy, żeby Derpy straciła córkę, prawda? ^ ^
Ostatnio edytowany przez Selph dnia 8.05.2011 19:29:18

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 19:47:28
Wątpię żeby za bardzo poszedł w stronę bronies, w końcu MLP to przede wszystkim franczyza sprzedająca zabawki dla małych dziewczynek i serial musi w pierwszej kolejności je zachęcać do kupowania tych zabawek. Na pewno w jakimś tam sposób będą w tworzeniu nowych odcinków uwzględniali dorosłych fanów bo oni stanowią sporą część fandomu (i nabywców zabawek :lol: ) ale na pewno sezon drugi nie zamieni się w kucykowe Ren & Stimpy ;)

PS. Co do Derpy to też mam pewne obawy, w końcu cały urok tej postaci polega na tym że każdy ją sobie wyobraża na swój sposób, ale coś myślę że jej rola będzie bardziej w stylu: któraś z bohaterek słyszy walenie do drzwi, otwiera, tam Derpy z listem w pysku, powie coś o muffinach i odleci a bohaterka czyta list i dowiaduje się czegośtam.

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 19:51:10
Wilk
Zwierzę
Cytat z "Selph":
Post nie pochodzi od Lauren tylko jednego z animatorów.


Który?
Oryginalny wpis z którego jest cytat: http://fyre-flye.deviantart.com/journal/40428056/
- to prywatna strona DA Lauren Faust, której nikomu nie udziela
- podpisany jest Lauren
- "you will see my credit changed from Executive Producer to Consulting Producer." Dotychczas to Lauren była "Executive Producer".
Chyba że mówisz o czymś innym.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 19:54:09
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Mówię o tym screenie z dA który wstawiłem po tobie, KPL pytał się o grę "w poście Lauren", a to post Kreossa: http://kreoss.deviantart.com/journal/40422730/

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 20:05:55
Dokładnie, Selph ma rację. Moja pomyłka. W każdym razie o jakiej grze mowa?

EDIT: Selph kiedyś wyzwał was do obejrzenia godzinnego filmiku z Pinky Pie. Chce ktoś może drugą edycję, tym razem z Rarity?
http://www.youtube.com/watch?v=1vcgKz9z2c0
Ostatnio edytowany przez KPL dnia 8.05.2011 20:56:12
Załączone filmiki Youtube:
  https://www.youtube.com/watch?v=1vcgKz9z2c0


0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 21:39:04
Tygrys perski
Anthro
A propos Derpy ;)
Załącznik:
gif  dd362c24fd8346123a91d1fd9aaaaef1.gif (73.05 KB; 227x300 px)
414_4dc6f13d71808.gif 227x300 px
"chcemy loda..."

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 22:20:39
Tinker Pony
Zmiennokształtny
Słowo od Lauren:
Cytat:
*clarification: Story concepts and writers' meetings were completed several weeks ago, so my role is complete. I am not currently working on this show in any capacity at this time. Sorry for the confusion. While I'm at it, folks are asking if I left to work on another show. This is not the case. I had no other projects in the works when I stepped down.

I o Derpy:
Cytat:
Her role in season 2 (to my understanding) is the same as season 1. A kind of 'Where's Waldo' visual gag for the fans. Instead of being edited into the scenes in post production she's actually showing up in the storyboards. I don't know if she will get an official name or speaking lines, but the Derpy joke scenes are now being planned out ahead of time instead of just thrown in as we go. I'm certainly not in the decision making process, this is just what I'm seeing from my perspective.

W dużym streszczeniu: nie ma się co spinać, będzie dobrze ^ ^

Anonim
0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 22:37:45
Hufnaar ten gif co wstawiłeś to bardzo dobre dla oka jest! Jak się patrzy na to centralnie to się widzi, że Derpy lata w górę, ale jak ja czytałam post Selpha to kątem oka miałam wrażenie optyczne, że ona jednak spada ciągle w dół :]


Tak w ogóle to zdałam sobie sprawę, że te aktorki dubbingujące mają talent. Próbowałam zrobić wdech tak głęboki, jak Fluttershy, gdy trenowała dopingowanie Rainbow Dash (Te jej słynne "Yay"). Mnie to ciężko taki wdech wziąć, więc tym bardziej szacun dla nich.

I stwierdzam, że Fluttershy jest najpiękniejsza, gdy się wścieka :]

2
(+2|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 8.05.2011 23:22:10
Anthro
ha znalazłam w końcu XD ja wiele razy oglądałam stare kucyki i myślę że obejrzę tez te nowe. Niektóre odcinki juz widziałam
Załącznik:
jpg  History-concept.jpg (588.92 KB; 1600x1320 px)
1395_4dc7092e12c4c.jpg 1600x1320 px
KOCHAM CIE I CHCE ZJEŚĆ TWOJE DZIECI <3
NIEDOROZWINIĘTE DZIECI SMAKUJĄ NAJLEPIEJ <3

0
(+0|-0)
Re: My Little Pony - Friendship Is Magic
Wysłano: 9.05.2011 0:22:11
Smok
Zmiennokształtny
Drugi sezon nie może być bardzo /b/ronowaty, ale miło wiedzieć, że zostaną wprowadzone, lub rozwinięte kwestie, o które fani pytali ("where is Luna ?!), lub które fanom przypadło do gustu (Derpy!).
Rola Lauren nie ulegnie aż tak ogromnemu umniejszeniu. To ona nadała kucykom i całemu show tę podstawową formę, od której odejść po prostu nie można.
Nadzieje na drugi sezon ?
Luna. Jestem ciekawy, czy poświęcą jej cały odcinek, a potem dadzą sobie z nią spokój, czy uczynią z niej ważną postać drugoplanową (w końcu jest siostrą Celesti).

Tak czy inaczej, go ponies !

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...14151617181920...63>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane