Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1234567...19>>


-4
(+0|-4)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 28.06.2011 15:36:17
POMIDOR
ja tylko powiem tak, jest obrazek z team fortress 2, o tematyce mlp. Więcej jest team fortress 2 niż mlp a obrazek ma być zabawny jak sama gra. Posypały się minusy bo wstawiłem obrazek do tematu o tf2 - a jakbym wstawił do temastu mlp to co, nie poleciałyby minusy? napewno też.

5
(+5|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 28.06.2011 15:50:51
Arachne
Taur
Dostałeś minusy nie dlatego, że pomyliłeś wątki, ale dlatego, że obrazek jest marginalnie śmieszny a do tego hermetyczny. Czyli po prostu druzgocąca większość uznała go za głupi i bez sensu.

4
(+6|-2)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 29.06.2011 8:00:51
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Kitsunechao zrozum, że jak będziesz pisał bzdury to będziesz dostawał minusy... a że piszesz prawie same bzdury to już nie nasza wina.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+3|-3)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 29.06.2011 9:20:46
Futrzasty Esteta
Anthro
Sugerujesz DarkV że przez plusy i minusy nie uskutecznia się także polityki a ciebie nie lubię, więc nie ważne co wrzucisz to głupie?

Bo mi się wydaje że jest pół na pół.

Swoją droga można wprowadzić że jak ktoś dostanie w poście sumarycznie -20 to z automatu dostaje bana na 24h, było by śmiesznie.

1
(+1|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 29.06.2011 16:31:59
Lew
Dwie kwestie - po pierwsze jeśli kogoś nie lubię to z jakiegoś powodu. Na przykład dlatego, że ten ktoś pisze durne posty. Kiedyś trzeba było to pisać, więc robiły się zaraz dramy, leciały bany i w ogóle.
Teraz jak ktoś napisze durnego posta to moją niechęć mogę wyrazić minusem.
To tyle w kwestii "masz minusa bo cie nie lubię".

Druga kwestia to regulamin karmy. Słyszałem, że Liszkowi odebrano możliwość dawania plusów i minusów. Czy zapis o takiej formy karania użytkownika jest w regulaminie? Jeśli nie to może warto go wprowadzić oraz sprecyzować za co dokładnie grozi jaka kara?
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

3
(+4|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 29.06.2011 16:59:45
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Na forach najlepiej działa prosty przepis: Złośliwe zachowanie nagradzane jest warnem/banem. Moderator zastrzega sobie prawo do interpretacji określenia "złośliwe".

I już. Żadnych paragrafów, podpunktów, wyjaśnień, apelacji, odwoływania się, pierdolenia i dyskutowania w niewiadomym celu.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 29.06.2011 17:07:55
Lew
Wiesz, też popieram takie metody ALE mamy na Polfursie tak rozbudowany i szczegółowy regulamin, że można go jeszcze trochę rozbudować ;)
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.

1
(+1|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 29.06.2011 17:52:53
Arachne
Taur
Cytat z "PW od Darkne":
Chcialbym sie dowiedziec kto mi dal minusy :>

Przez ostatnie 3 miesiace napisalem 3 posty a dostalem 4 minusy... Co smiesniejsze nie za te ostatnie posty.

Cos czuje ze karma juz nawet nie jest uzytkowana pomiedzy polfursem a miedzy forgiem i polfursem co niestety jest poteznym zalem... I to z Waszej strony.


Darkne stwierdził, że to na poważnie, zatem ja też się postaram…

Wszystkie posty można oceniać kiedykolwiek zostały one napisane. 4 minusy przy ponad 360 postach to tyle co nic. Zwłaszcza, że dostałeś również 23 plusy co i tak przekłada się na stosunek ocen znacznie powyżej średniej.

Oceny są anonimowe i takie pozostaną, nawet gdy ktoś przegnie pałkę i dostanie na oceny bana jest traktowany anonimowo i o ile sam się nie przyzna, ten fakt nie zostaje upubliczniany. W związku z tym prośby o udostępnienie informacji o tym "kto dał mi minusy" będą ignorowane.

Co do potężnego żalu… to są CZTERY minusy. Już więcej byś dostał jakbyś to napisał otwarcie na forum. Jeśli istnieje jakikolwiek żal to nie jest okazywany przez karmę, a przynajmniej nie w twoim przypadku.
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 29.06.2011 18:04:52

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 29.06.2011 17:53:53
Lew feral
Kogucik
Cytat z "Solon":
Swoją droga można wprowadzić że jak ktoś dostanie w poście sumarycznie -20 to z automatu dostaje bana na 24h, było by śmiesznie.

Czyli ktoś mówiący mądrze, ale na niepopularne tematy ma szansę dostać banana za dobre intencje? :-Pk
Moim zdaniem taka modyfikacja jest niewskazana.
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

3
(+3|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 29.06.2011 17:57:38
Jeżozwierz afrykański
Anthro
Czy punkty karmy są tutaj wyznacznikiem zajebistości? 8-)k

0
(+2|-2)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 29.06.2011 17:58:22
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Leo_JR":
Cytat z "Solon":
Swoją droga można wprowadzić że jak ktoś dostanie w poście sumarycznie -20 to z automatu dostaje bana na 24h, było by śmiesznie.

Czyli ktoś mówiący mądrze, ale na niepopularne tematy ma szansę dostać banana za dobre intencje? :-Pk
Moim zdaniem taka modyfikacja jest niewskazana.

True :>
Spalić to :P
Z poważaniem ... rudy padalec :P

-3
(+0|-3)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 29.06.2011 18:22:53
Kemono Kitsune
Inna forma
Cytat z "DarkV":
Wszystkie posty można oceniać kiedykolwiek zostały one napisane. 4 minusy przy ponad 360 postach to tyle co nic. Zwłaszcza, że dostałeś również 23 plusy co i tak przekłada się na stosunek ocen znacznie powyżej średniej.

Oceny są anonimowe i takie pozostaną, nawet gdy ktoś przegnie pałkę i dostanie na oceny bana jest traktowany anonimowo i o ile sam się nie przyzna, ten fakt nie zostaje upubliczniany. W związku z tym prośby o udostępnienie informacji o tym "kto dał mi minusy" będą ignorowane.

Co do potężnego żalu… to są CZTERY minusy. Już więcej byś dostał jakbyś to napisał otwarcie na forum. Jeśli istnieje jakikolwiek żal to nie jest okazywany przez karmę, a przynajmniej nie w twoim przypadku.


Zauwazyles ze chce sie dowiedziec sie jednego i nawet wymienilem nick od kogo... Jezeli nie trafilem i faktycznie te minusy sa nie od tej osoby to spoko... Moglem tak podejrzewac i to zrobilem grzecznie sie pytajac.

Jezeli sa faktycznie od tej osoby... To niestety ale karma jest o dupe rozbic i w sumie nie wiem co dodac... Bo doszlo juz ze sprawy z futrzakow klotnia poszla na polfurs... Pieknie.... Po prostu pieknie...
Ostatnio edytowany przez Darkne dnia 29.06.2011 18:23:31

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 29.06.2011 18:26:56
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Darkne":
Cytat z "DarkV":
Wszystkie posty można oceniać kiedykolwiek zostały one napisane. 4 minusy przy ponad 360 postach to tyle co nic. Zwłaszcza, że dostałeś również 23 plusy co i tak przekłada się na stosunek ocen znacznie powyżej średniej.

Oceny są anonimowe i takie pozostaną, nawet gdy ktoś przegnie pałkę i dostanie na oceny bana jest traktowany anonimowo i o ile sam się nie przyzna, ten fakt nie zostaje upubliczniany. W związku z tym prośby o udostępnienie informacji o tym "kto dał mi minusy" będą ignorowane.

Co do potężnego żalu… to są CZTERY minusy. Już więcej byś dostał jakbyś to napisał otwarcie na forum. Jeśli istnieje jakikolwiek żal to nie jest okazywany przez karmę, a przynajmniej nie w twoim przypadku.


Zauwazyles ze chce sie dowiedziec sie jednego i nawet wymienilem nick od kogo... Jezeli nie trafilem i faktycznie te minusy sa nie od tej osoby to spoko... Moglem tak podejrzewac i to zrobilem grzecznie sie pytajac.

Jezeli sa faktycznie od tej osoby... To niestety ale karma jest o dupe rozbic i w sumie nie wiem co dodac... Bo doszlo juz ze sprawy z futrzakow klotnia poszla na polfurs... Pieknie.... Po prostu pieknie...

lis nie przejmuj się ;) przecież te plusy i minusy nie są ważne i każdy traktuje je obojętnie.
Z poważaniem ... rudy padalec :P

5
(+5|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 29.06.2011 18:33:10
Smok Serwisowy
swoją drogą darkv chyba gdzieś na początku rozmów wszelakich na temat systemu plusikominusików pisał, że w ogóle nie będzie za nie banów i był to pomysł, pod który popisywałem się rencami i nogami. Nawet teraz kiedy system funkcjonuje już jakiś czas nie wydaje mi się, żeby słuszne było dawanie za to banów, jak ktoś broi można mu czasowo zablokować możliwość plusikowania... wołając o kolejne powody do rozdawania banów (nie mówiąc już o wpisywaniu ich do regulaminów) trochę sami robicie sobie kuku...nie wiem po co.
Ostatnio edytowany przez Edi dnia 29.06.2011 18:49:02
I'm Winston Wolfe.
I solve problems.

Anonim
1
(+1|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 29.06.2011 19:40:22
Cytat z "Darkne":
Jezeli sa faktycznie od tej osoby... To niestety ale karma jest o dupe rozbic i w sumie nie wiem co dodac... Bo doszlo juz ze sprawy z futrzakow klotnia poszla na polfurs... Pieknie.... Po prostu
pieknie...


Tak, twórz sobie teorie spiskowe. Zabolały cię 4 minusy, bo ktoś się z tobą po prostu nie zgodził pare razy i próbujesz znaleźć sobie teraz kozła ofiarnego sugerując się w ogóle innym forum. A to tylko ty przenosisz problemy Futrzaków na te forum i polfursowy IRC, co jest bardziej żałosne niż te twoje ataki na mnie na Futrzakach. Ja mam dużo lepsze rzeczy do roboty ma PFie niż ciągnięcie tamtej afery. Tyle z mojej strony, a ty naucz się, że nie jesteś ideałem, futra nie będą ciebie wiecznie obsypywać samymi plusikami.
Ostatnio edytowany przez KPL dnia 29.06.2011 19:59:54

0
(+1|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 29.06.2011 20:10:43
Kemono Kitsune
Inna forma
Cytat z "KPL":
Cytat z "Darkne":
Jezeli sa faktycznie od tej osoby... To niestety ale karma jest o dupe rozbic i w sumie nie wiem co dodac... Bo doszlo juz ze sprawy z futrzakow klotnia poszla na polfurs... Pieknie.... Po prostu
pieknie...


Tak, twórz sobie teorie spiskowe. Zabolały cię 4 minusy, bo ktoś się z tobą po prostu nie zgodził pare razy i próbujesz znaleźć sobie teraz kozła ofiarnego sugerując się w ogóle innym forum. A to tylko ty przenosisz problemy Futrzaków na te forum i polfursowy IRC, co jest bardziej żałosne niż te twoje ataki na mnie na Futrzakach. Ja mam dużo lepsze rzeczy do roboty ma PFie niż ciągnięcie tamtej afery. Tyle z mojej strony, a ty naucz się, że nie jesteś ideałem, futra nie będą ciebie wiecznie obsypywać samymi plusikami.


No bo tu nikt tego nie powie na glos ale tez nikt nie odpowiedzial na moje pytanie czy to ty wiec... Sama tez mi zarzucilas atak na siebie wiec widzisz jak to jest... Nie chodzi mi o ciagniecie klotni tylko wynoszenie jej poza wlasne smieci, bo jesli tak faktycznie jest to naprawde mi przykro ze znalazlo to sie na PF'ie :/

Tu moj tez zal do DarkV bo prowadzil romowe i jej unikal jak ognia... A wychodzi ze ten caly system mogl zostac uzyty tylko po to aby sie odegrac... Mogl rowniez to ktos inny napisac ale jednoznaczej odpowiedzi nie otrzymalem. I nie wierze ze ktos nagle odkopal temat sprzed roku i dal mi przypadkowo 4 minusy ktore olewam, ale sam fakt ze to sie stalo po klotni z KPL wydaje mi sie podejrzany...

Komentarz od DarkV
Za nakręcanie dramy ban na 48h na ochłonięcie
Ostatnio edytowany przez DarkV dnia 29.06.2011 20:20:49

Anonim
0
(+1|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 29.06.2011 20:24:08
To Darkne na dowód, że te minusy nie są ode mnie i nie za kłótnie na Futrzakach dam ci plusa za ostatni post, bo w chociaż jednym się zgadzamy, mianowicie w tym:

Cytat:
Nie chodzi mi o ciagniecie klotni tylko wynoszenie jej poza wlasne smieci, bo jesli tak faktycznie jest to naprawde mi przykro ze znalazlo to sie na PF'ie :/


I mam nadzieję, że jak twój ban 48-śmiogodzinny się skończy, to nie postanowisz drążyć tej sprawy tutaj, tylko tam, gdzie jej miejsce i przy okazji skończysz swoje dziecinne docinki.

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 29.06.2011 21:24:39
Lew feral
Kogucik
Cytat z "Darkne":
I nie wierze ze ktos nagle odkopal temat sprzed roku i dal mi przypadkowo 4 minusy ktore olewam, ale [...]

Jeżeli Cię nie obchodzą to jakie 'ale'? Po prostu rzeczywiście udowodnić, że nie obchodzą - i zostawić temat. Nie dawać 'psujom' satysfakcji. Ja to widzę tak, że Admini dali nam fajny gadżet mający uprzyjemnić korzystanie z Forum, uczynić je ciekawszym i atrakcyjniejszym - i z tego powodu dostają teraz od Użytkowników po nosie... i to na tle problemu ponoć przywleczonego z zewnątrz.
Moim zdaniem sam system po stronie hardware + software działa jak trzeba. Kolejny raz zawodzi czynnik żywy...

Nice... (jak powiedział Hannibal z drużyny A)
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 29.06.2011 21:26:06
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

2
(+3|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 30.06.2011 15:11:17
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "Edi":
swoją drogą darkv chyba gdzieś na początku rozmów wszelakich na temat systemu plusikominusików pisał, że w ogóle nie będzie za nie banów i był to pomysł, pod który popisywałem się rencami i nogami. Nawet teraz kiedy system funkcjonuje już jakiś czas nie wydaje mi się, żeby słuszne było dawanie za to banów, jak ktoś broi można mu czasowo zablokować możliwość plusikowania... wołając o kolejne powody do rozdawania banów (nie mówiąc już o wpisywaniu ich do regulaminów) trochę sami robicie sobie kuku...nie wiem po co.

Ja myślę że takie coś jest bez sensu. przecież w taki sposób każdy mógłby powodować bany innych. Wyszłaby z tego katastrofa.
Zróbcie jakieś fajne gify dla tych którzy mają dużo + albo minusów np latające arbuzy albo coś ;)
Z poważaniem ... rudy padalec :P

1
(+1|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 30.06.2011 15:18:08
Arachne
Taur
A wiesz, że myślałem o achievementach… tylko nie mam pojęcia jak je zaimplementować. :-Pk

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 30.06.2011 15:24:34
jestę kapibarę
Zaimplementuj przenoszenie postów.

-2
(+1|-3)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 30.06.2011 15:29:37
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
Cytat z "DarkV":
A wiesz, że myślałem o achievementach… tylko nie mam pojęcia jak je zaimplementować. :-Pk

O właśnie to chciałem napisać. Ale plusy i minusy możnaby było zastąpić czymś innym. Np byłby panel i 5 okienek. Np -popieram post - nie zgadzam się - pomysłowość - i dwie w stylu "omylny nieomylny" albo "dobrze gada "albo "gada głupoty". Można by było jeszcze dodać coś z interpunkcją ale to już opcja :D Dalej za odpowiednią ilość punktów ktoś otrzymywałby osiągnięcia. Np ogarnięty w tematach (to już ktoś inny wymyśli)
No i każdy mógłby zaznaczyć tylko jedną z rubryk a w panelu byłoby menu z echiwmentami ;)
To moje skromna sugestia ;) Pewnie masa pracy co ?
Ostatnio edytowany przez Liszek dnia 30.06.2011 15:31:20
Z poważaniem ... rudy padalec :P

1
(+1|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 30.06.2011 15:35:58
jestę kapibarę
Cytat z "Liszek":
O właśnie to chciałem napisać. Ale plusy i minusy możnaby było zastąpić czymś innym. Np byłby panel i 5 okienek. Np -popieram post - nie zgadzam się - pomysłowość - i dwie w stylu "omylny nieomylny" albo "dobrze gada "albo "gada głupoty". Można by było jeszcze dodać coś z interpunkcją ale to już opcja :D Dalej za odpowiednią ilość punktów ktoś otrzymywałby osiągnięcia. Np ogarnięty w tematach (to już ktoś inny wymyśli)
No i każdy mógłby zaznaczyć tylko jedną z rubryk a w panelu byłoby menu z echiwmentami ;)
To moje skromna sugestia ;) Pewnie masa pracy co ?


Podobne rzeczy są na slashdocie i ostatnio na gazecie (dobre to, słabe to, wkurza mnie to, głupie to). Tylko trudno by to było na ogólną karmę przerobić.

-2
(+0|-2)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 30.06.2011 15:39:10
Vulpes Corsac/Fenek/Smok
Zmiennokształtny
ale można by było zrobić z tego achiwmenty ;)
Z poważaniem ... rudy padalec :P

3
(+3|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 30.06.2011 17:14:29
Szeregowy Spizgalski
Tak.
Proszę, pozostańmy przy starym dobrym nudnym forum. Zaraz ktoś wyjedzie z pomysłem dodawania futer do listy friendsów i guzikiem "lubie to" bo bedzie mu sie wydawało ze to świetny pomysł.
ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΚΟΔΑΙΜΟΝΟΣ

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1234567...19>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane