Zmień fonty Zmień rozmiar

Przeglądający wątek:   1 Anonimowi

 Aby pisać należy być zalogowanym

<<1...1213141516171819>>


3
(+3|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.12.2013 12:38:10
Arachne
Taur
@f156188
Hmm... w sumie może i jest to też jakaś metoda...

Dobra, na razie jeszcze zbieramy jeszcze pomysły i przekonujemy się do swoich rozwiązań. Jutro skompiluje się jakąś ankietę, tak żeby na piątek już było wiadomo w którą stronę mam to zacząć kodzić.

3
(+3|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.12.2013 13:14:47
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Cytat z "Ryan": (Link »)
Dodam jeszcze, że posty z bardzo dużą liczbą minusów są raportowane automatycznie administracji i zazwyczaj kończą się ostrzeżeniami lub banami.


Nie obawiasz się, że jak to będzie tutaj to może dojść do sytuacji poniższej ?:

użytkownik X -Nie lubimy go, niech dostanie bana, wymyślmy jakiś tępy powód i już"
*nagle pojawia się post uzytkownika X*

-Wyglądasz na tym zdjeciu jak arab/żyd/pedał

i już mamy powód w postaci "Obrażanie mniejszoći etnicznych/antysemityzm/mniejszości seksualnych/ obraza rodziców użytkownika/ obraza użytkownika Y

mamy już coś co podpada pod regulamin jakby nie patrzeć a takich postów tu w sumie nie brakuje. Jak Mod będzie miał zły dzień to jeszcze bana da.
Mogą pojawić się dramy typu "oj wyluzujcie on żartował a wy sie dowalacie" vs "Dobrze mu tak"



Nie mówię, że pomysł jest zły - bo powoli i ja do niego się przekonuję- zwracam jednak uwagę na drugą, niekoniecznie wspaniałą, stronę medalu.
Ostatnio edytowany przez Liskowic dnia 4.12.2013 13:16:17
FABRICATI DIEM PVNC"

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.12.2013 13:34:20
Arachne
Taur
Nie obawiasz się, że jak to będzie tutaj to może dojść do sytuacji poniższej ?:

Wiesz, że przy poście jest taki guzik którym można raportować post? To czego się obawiasz jest już od dawna możliwe i nienadużywane.

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.12.2013 13:37:19
Efekt romansu wilka i lisicy
Anthro
Cytat z "DarkV": (Link »)
Nie obawiasz się, że jak to będzie tutaj to może dojść do sytuacji poniższej ?:

Wiesz, że przy poście jest taki guzik którym można raportować post? To czego się obawiasz jest już od dawna możliwe i nienadużywane.


W sumie racja :rollk:
FABRICATI DIEM PVNC"

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.12.2013 16:50:11
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Toboe": (Link »)
Fuma dobrze prawi. Trochę przydługie posty, ale z sensem.
Jak napiszecie cztery strony, to inaczej się nie da odpisać. Mam rozwlekać odpowiedzi na 5 postów co godzinę jeden?

Cytat:
A co do plusów, to może opcja wykupywania nimi bajerów (kolorowy, mieniący się nick, czy też inne bajery w profilu przy postach)/zdobywania achievementów? Zmotywowałoby to do pisania wartościowych postów.
Również uważam to za beznadziejny pomysł. Zmotywuje jedynie do żebrów, kółek wzajemnego plusikowania i ogólnych kombinacji i nadużywania systemu.


Cytat z "DarkV": (Link »)
@f156134
Fuma, daj screena swojego posta. Nie mam tego fontu chyba bo kwadracik widzę zamiast łapki.
http://www.fileformat.info/info/unicode/char/1f43e/index.htm
Unicode Character 'PAW PRINTS' (U+1F43E)


Cytat z "Kenahi": (Link »)
Osobiście uważam, że zapominacie o jednej kwestii. Całe to zagadnienie karmy dotycczy jakby nie patrzeć ludzi. A tam gdzie pojawia się ludza psychika nie znajdzie się rozwiązania idealnego. Tak jak nie ma idealnego systemu politycznego, zdrowotnego, prawnego, ponieważ zawsze znajdzie się spora liczba osób, które przekształcą go tak by im było lepiej, bądź zwyczajnie się nie dostosują.
Puste słowa. Skoro żaden system nie jest dobry, to po co było zmieniać ustrój na demokracje? I tak będą niezadowoleni, a pańszczyznę każdy zna i przyzwyczajony do króla w sumie był...
Nie musi być idealnie. Ważne, by było lepiej (w opinii zainteresowanych) niż jest dotychczas. Nawet ewolucja nie działa natychmiast. Dochodzi do najlepszego rozwiązania stopniowo.


Cytat:
Dla przykładu: system facebookowy zmniejsza zagrożenie niszczenia neutralnych postów minusami, promuje pozytywne i (co ważniejsze imo) cenne komentarze. Ale brak minusów może zachęcić do wredniejszych, agresywniejszych wypowiedzi. Pisząc komuś np. „ty złamany ch**” nie ryzykuję tak bardzo forumowego potępienia. W końcu nie zaleje mnie fala minusów, a i może plusa załapię (pomijam tutaj kwestię moderacji). W obecnym systemie widać kto jest nielubiany, a kto tak. Czy to wada czy zaleta pozostawiam kwestią otwartą.
Z zaletą się zgodzę. Z wadą? Nie. To co opisujesz to jest przykład braku moderacji. Pisząc "tępy ♥♥♥♥♥" do kogoś łamiesz regulamin a post jest do ocenzurowania bądź całkowitej kasacji. Widać kto jest nielubiany? Nie. Widać kto ma najwięcej minusów. Nie wiesz czy ocena ogólna -600 to po -10 od 60 osób, czy może -1 od 57 osób, i -540 od trzech uparcie dających minusa przy wszystkim co popadnie. Większość osób uzna, że niska ocena to ktoś nielubiany, ale w rzeczywistości niska ocena może być spowodowana chociażby jedną upartą osobą, która namówiła kilku znajomych do udziału w 'zabawie'.


Cytat:
Wady są i będą, bo ludzi nie da się wciągnąć w proste ramy „zrobimy serduszka i nagle będzie tęczowo, wszyscy będą mili”. My nie jesteśmy maszynami i wielu znajdzie inny sposób na wywołanie dramy ;)
Nie jest to wadą, że w inny sposób wywołają dramę. Wręcz jest to zaletą. Im mniej dostępnych pretekstów do dramatyzowania, tym lepiej.


Cytat z "DarkV": (Link »)
Jeżeli chcemy obronić nowych przed minusami to może immunitet na minusy? Np przez pierwsze 2-4 tygodnie?
Trochę omijanie problemu zamiast rozwiązanie. Odnosiłem wrażenie, że DarkV, chcesz aby Polfurs stał się bardziej przystępny i otwarty na nowych. Robienie im chwilowego immunitetu może pomóc, ale koniec końców, o ile nie zmienią swoich poglądów na "jedyne słuszne" to będą minusowani.
Myr

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.12.2013 17:18:30
Kotomiś Cudowny (bajeczny)
Zmiennokształtny
A da się usunąć z profilu widok na to ile kto dostał +/- w przeciągu czasu spędzonego na forum? Automatycznie zachęci to do szczerej oceny postu a nie do ,,psucia statów". Przynajmniej tak mi się wydaje.
Anything that is beautiful people want to break.

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.12.2013 17:22:26
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Smok": (Link »)
- nauczyć ludzi wyłączania systemu karmy (myślę, że system 1 miesiąca ochronny po założeniu konta bez karmy to załatwi) można też spróbować wariant, w którym jest wyłączony domyślnie na stałe ale guzik do jego włączenia jest bardziej wyeksponowany.
- dodać w profilu lub na stronie głównej okienko z 'najwyżej ocenianymi postami w ostatnich dniach' aby wzmocnić charakter promocyjny.
Domyślnie wyłączona karma byłaby rozwiązaniem, które moim zdaniem dałoby najlepsze rezultaty. Mało kto umie, a jeszcze mniej osób ma ochotę zmieniać ustawienia domyślne. Dodać ostrzeżenie, że włączenie wyświetlania ocen grozi rozczarowaniem i złością na nieznanych minusikatorów. Wtedy dalej wszystkie problemy będą, a charaktery sikające po majtach z radości na myśl o wystawianiu minusa dalej będą mogły się radować z irytowania innych, ale przynajmniej skala problemu się zmniejszy.

Najwyżej oceniane posty w profilu - tak. Ciekawa statystyka żeby móc zobaczyć najlepiej ocenione kilka wypowiedzi danego użytkownika.
Promowanie na głównej "post dnia" - nie. Jak ktoś lubi reddit niech idzie na reddit. Nie widzę korzyści jakie da to do dyskusji, ale widzę jak polowanie na plusy może stać się wręcz sportem.


Cytat z "Vethuleion": (Link »)
Bo jak na razie tylko to jest problemem, że można napierdalać minusiki bo nikt nie widzi. Ja się nie boję swoich decyzji i nie mam nic przeciwko żeby ktoś widział jak oceniam posty na forum.
Do tego powinien być dopisek w regulaminie, że nie porusza się w wątkach tematu karmy np "Dzięki JackuPLacku + " albo "Klementynko dlaczego minus? <:( " i takie komentarze będą kasowane ; )
Tyle tylko, że co daje autorowi wypowiedzi minus? Nic. Nie może się wtedy spytać za co. Nie ma przy nim wiadomości za co. Minusy to w czystej postaci ułatwienie w byciu niemiłym. Bo mało kto, bądź nikt, nie utożsamia minusa z krytyką.
Możesz traktować minusa jako sposób na obniżenie oceny czegoś, co uważasz, że nie zasługuje na tak wysoki wynik. Możesz w ten sposób chcieć powiedzieć, że autor bredzi. Koniec końców jednak, 'obdarowana' nim osoba nie ma pojęcia co sobie myślisz, i zakłada, że po prostu się uwziąłeś. Napisz i wyjaśnij, a może zrozumie. Daj samą ocenę a jedynie może zgadywać.


Cytat z "Ryan": (Link »)
Screenshot z forum dotyczącego serwerów gier (g4g.pl). System plusów i minusów działa tam od lat i nikt nie ma z nim żadnego problemu. Jak ktoś pieprzy głupoty dostaje minusa, ktoś mówi z sensem dostaje plusa. Proste łatwe i przyjemne. Nie ma miejsca na trollowanie bo kolejny głos tej samej osobie można dodać dopiero po 24 godzinach, a w dodatku wszystko jest jawne.
Jako, że nie znam całkowicie serwisu, zapytam. Czy rozmowy tam mają charakter gadania o pogodzie, czy jednak większość to tematy dotyczące konkretnych gier, platform, itp.? Czy użytkownicy udzielający się w tematach prawie zawsze się znają? Ilu jest średnio użytkowników udzielających się w przeciągu dnia/tygodnia/miesiąca? Pytam, bo mam wrażenie, że forum o zgoła odmiennym charakterze i strukturze użytkowników może mieć całkiem odmienne rezultaty dla tego samego rozwiązania.


Cytat z "DarkV": (Link »)
Dobra, na razie jeszcze zbieramy jeszcze pomysły i przekonujemy się do swoich rozwiązań. Jutro skompiluje się jakąś ankietę, tak żeby na piątek już było wiadomo w którą stronę mam to zacząć kodzić.
Ankieta na jeden dzień? Dałbym jej chociaż tydzień żeby opadł kurz.
Myr

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.12.2013 17:29:58
Tygrys z Cheshire
Anthro
PERMABAN
Cytat z "Fuma": (Link »)

Cytat z "Ryan": (Link »)
Screenshot z forum dotyczącego serwerów gier (g4g.pl). System plusów i minusów działa tam od lat i nikt nie ma z nim żadnego problemu. Jak ktoś pieprzy głupoty dostaje minusa, ktoś mówi z sensem dostaje plusa. Proste łatwe i przyjemne. Nie ma miejsca na trollowanie bo kolejny głos tej samej osobie można dodać dopiero po 24 godzinach, a w dodatku wszystko jest jawne.
Jako, że nie znam całkowicie serwisu, zapytam. Czy rozmowy tam mają charakter gadania o pogodzie, czy jednak większość to tematy dotyczące konkretnych gier, platform, itp.? Czy użytkownicy udzielający się w tematach prawie zawsze się znają? Ilu jest średnio użytkowników udzielających się w przeciągu dnia/tygodnia/miesiąca? Pytam, bo mam wrażenie, że forum o zgoła odmiennym charakterze i strukturze użytkowników może mieć całkiem odmienne rezultaty dla tego samego rozwiązania.


Tematy o serwerach to jakaś 1/3 forum. Reszta o grach, pierdołach. Strona istnieje przynajmniej od 8-10 lat i pewna część uczestników dosyć dobrze się zna. Personalne animozje też się zdarzają. Dlatego właśnie przytoczyłem ten przykład bo może skala ciut inna to profil jest podobny.
"Well! I've often seen a cat without a grin," thought Alice; " but a grin without a cat! It's the most curious thing I ever seen in my life!"

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.12.2013 18:10:20
Uncia Hortensis
Rabatka
Cytat z "Ryan": (Link »)
Tematy o serwerach to jakaś 1/3 forum. Reszta o grach, pierdołach. Strona istnieje przynajmniej od 8-10 lat i pewna część uczestników dosyć dobrze się zna. Personalne animozje też się zdarzają. Dlatego właśnie przytoczyłem ten przykład bo może skala ciut inna to profil jest podobny.
W takim razie ciekawa ciekawostka :-)k Myślę, że rozmawianie z użytkownikami o użytkownikach innych na kanałach poza forum lub na spotkaniach może trochę zmienić nasz rezultat względem ich.
Niemniej, o ile jawne-vs-niejawne jest mi z grubsza teraz obojętne, to dalej nie usłyszałem ani jednego przekonującego argumentu za tym, że negatywne głosy są dobre i potrzebne.


Cytat z "Riciak": (Link »)
A da się usunąć z profilu widok na to ile kto dostał +/- w przeciągu czasu spędzonego na forum? Automatycznie zachęci to do szczerej oceny postu a nie do ,,psucia statów". Przynajmniej tak mi się wydaje.
Trudno mi się do tego ustosunkować. I tak będzie "psucie statów" przy każdym poście. Ukrycie globalnej wartości natomiast zaowocuje generalną bezużytecznością oceniania wszystkiego jak leci, nawet staroci. Co w gruncie rzeczy byłoby dobre.
Myr

6
(+7|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.12.2013 21:00:26
Wilk
Anthro
Mam pomysł, ale raczej w ramach eksperymentu myślowego: każdy post będzie anonimowy do czasu, aż zostanie przeczytany przez x% użytkowników forum*. Wraz z ujawnieniem autora posta, wyłącza się możliwość plusowania i minusowania.

W ten sposób usuwamy osobiste animozje z równania (teoretycznie, bo dalej można kogoś poznać po sposobie pisania, gramatyce, ortografii, poglądach, obecności w wątku czy za pomocą haxów).

Oczywiście, użytkownik może mieć mozliwość jawnego zapostowania, ale wtedy jego postu nie da się ocenić za pomocą karmy, tylko pochwalić/♥♥♥♥♥♥ tradycyjnie.

* przeskalowane przez ruchliwość danego podforum/wątku/tematu i wygasająca z czasem, aby ominąć problem postów zawieszonych w wiecznej anonimowości.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

1
(+1|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.12.2013 21:35:34
Uncia Hortensis
Rabatka
Trudne do zrealizowania, ale fajny eksperyment myślowy.
Myr

7
(+7|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 4.12.2013 21:51:46
Kangur
Anthro
Widzac takie propozycje i kombinowanie z karmami czuje sie jakbym juz nie korzystal z czegos co mialo byc normalnym forum

5
(+6|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 5.12.2013 1:17:56
psiur husky
Anthro
Jako, że najlepsze pomysły przychodzą podczas kontemplacji pod prysznicem proponuję Wam następujące rozwiązanie.

Opierając się na dwóch opcjach z facebooka:
1: ograniczcie system plusów i minusów tylko do plusów (łapka w górę)
2: przy temacie/poście zamontujcie licznik, pokazujący ilość futer, która widziała dany temat czy post


Dzięki punktowi 1 uniknie się sporów, niesnasek pomiędzy użytkownikami i przejawów agresji objawiającej się masowym dawaniem każdemu minusów przez owego czy ową 'bo tak'. Założenie jest genialne w swojej prostocie (z pewnością dlatego FB się na nie zdecydował). Jeśli ktoś stwierdzi, że dany post ma sens, da użytkownikowi plusa (dawanie plusa z czystej sympatii też wchodzi w grę). Natomiast jeśli X stwierdzi, że post Y jest bez sensu: nie da plusika. Podobnie w sytuacji, gdy X nie lubi Y. Nie da anonimowego minusika i będzie zmuszony zamknąć gębę albo napisać odpowiedź na dany post. Dodatkowo, ranga przycisku 'raportuj' wzrośnie do dawnej świetności.

Dzięki punktowi 2 każdy z użytkowników będzie mógł wywnioskować, jaka liczba osób czytających dany wątek zdecydowała się wesprzeć autora postu swoim uznaniem.

Kwestię anonimowości należy rozważyć już po wybraniu sposobu ;)

1
(+1|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 5.12.2013 12:10:46
Arachne
Taur
Macie ankietę na szybko. Nie chciało mi się tego specjalnie programować:
https://docs.google.com/f...TxYAUo/viewform

Głosy przeliczę pewnie w piątek w nocy albo już w sobotę.

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 5.12.2013 14:44:47
irbiseł
Zmiennokształtny
Nie podejrzewam żeby zdobył on wielkie poparcie, ale był też proponowany ten system à la Facepunch którego nie ma w tej ankiecie.

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 5.12.2013 15:38:28
Arachne
Taur
To nie błąd. Celowo nie ma go w ankiecie.

3
(+3|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 5.12.2013 22:03:32
River Thresher
Również popieram pomysł Nerevara to chyba jedyny sposób by uniknąć "dedykowanych" minusów a zostawić czystą konstruktywną krytykę pozbawioną uprzedzeń.
Jaki jest wasz powód by w ankiecie nie brać go pod uwagę?
Ostatnio edytowany przez Griven dnia 5.12.2013 22:04:09
"I am not economically viable."

1
(+1|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 5.12.2013 22:33:52
Uncia Hortensis
Rabatka
Pewnie bo jest strasznie upierdliwy i pracochłonny do zrealizowania.
Karmę możesz dodać. Anonimowe czasowo posty nie mogą być javascriptem, tylko trzeba cały backend wyświetlania postów zmienić. Proste rozwiązania typu ukrycie javascriptem da się obejść w 10 sekund.
Myr

5
(+5|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 5.12.2013 22:40:27
Wilk
Anthro
Cytat z "Griven": (Link »)
Również popieram pomysł Nerevara to chyba jedyny sposób by uniknąć "dedykowanych" minusów a zostawić czystą konstruktywną krytykę pozbawioną uprzedzeń.
Jaki jest wasz powód by w ankiecie nie brać go pod uwagę?

Bo to miejsce na rozmowy futrzaków, a nie debaty oxfordzkie :) poza tym dużo roboty z wdrożeniem.

Jeśli miałbym zaproponować bardziej realną wersję pomysłu, to wyglądałoby to tak, że punkty na postach byłyby ukryte póki ktoś nie zagłosuje lub nie wciśnie "chcę zobaczyć punkty i wsztrzymuję się od głosu". To zmniejszyłoby efekt minusowania/plusowania "bo inni zagłosowali" (zakładam że taki efekt jest) oraz mogłoby zmniejszyć liczbę postów pozostających bez oceny ("nikt nei ocenił, więc też się nie wyłamię"). Do tego moznaby dorzucic odkrywanie oceny dla wszystkich po uplywie na przykład jednej doby czy po określonej ilości wyświetleń posta.


W ankiecie zagłosowałem za jawnymi ocenami. Co z tego że tworzyłyby się kółka wzajemnej plusacji --- każdy by je znał i wiedział, że niektóre plusy są niewiele warte, bo dawane po znajomości.
Mój plan to życia ram wyłamać
Realności dzienny kicz.

Galeria na Polfurs
FurAffinity | DeviantArt | InkBunny | Weasyl | FaceBook

0
(+1|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 5.12.2013 23:23:49
Trickster
Anthro
Może ktoś wyklarować mi redditowy system głosów? Chcę być pewien, że dobrze zrozumiałem.

Spytam się na przykładzie: jeśli ktoś ma 10 minusów na jednym poście, czy to oznacza, że ma po prostu 10 minusów i one liczą się do jego całkowitej liczby? I analogicznie, jeśli ktoś ma 10 plusów na poście, ale 1 minus (bo np. "mi się nie podoba twoja twarz ch**u") to czy ten jeden minus zostaje "przytłoczony" ilością plusów i nie liczyć się do ogólnej liczby minusów na moim koncie?

2
(+2|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 6.12.2013 0:24:28
Arachne
Taur
Oj, trochę stron temu to było (w poście @f156059), przypomnę:

Niezliczanie głosów poniżej zera. W dalszym ciągu były by w bazie ale np post który ma więcej minusów niż plusów byłby wyświetlany jako np 0 (2|-2). Wystawienie kolejnego plusa zrównało by go automatycznie z minusami tworząc 0 (3|-3).

0
(+1|-1)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 6.12.2013 0:38:01
Trickster
Anthro
Zaraz... jaki to ma sens... czemu wystawienie plusa automatycznie zrównuje go z minusami? Po wystawieniu plusa suma postu wyniosłaby 1 (3|-2). ;P Chyba, że miałeś na myśli to, że wystawienie kolejnego MINUSA zrównałoby go automatycznie z PLUSAMI tworząc faktycznie 0 (3|-3). Inaczej ten system jest... dziwny.

Proszę nie bić. Reddit jest dla mnie całkowicie obcy.
Ostatnio edytowany przez Rave dnia 6.12.2013 0:41:49

1
(+1|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 6.12.2013 2:31:03
Wilk
Zwierzę
Wg starego systemu i w bazie post ma -15/+2 czyli -13. Wyświetla się jako 0 -2/+2.
Klikasz "+". W bazie masz -15/+3. Wyświetla się 0 -3/+3

Jeśli w bazie jest -2/+2 to + spowoduje "1 (-2/+3)"

....

osobiście uważam, że system karmy StackOverflow jest niezły. +1/dla posta to +10 karma. -1 dla posta to -2 karma twoja i -1 głosującego.
--sf.

0
(+0|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 6.12.2013 7:14:19
Lew feral
Kogucik
Cytat z "sharpy": (Link »)

osobiście uważam, że system karmy StackOverflow jest niezły. +1/dla posta to +10 karma. -1 dla posta to -2 karma twoja i -1 głosującego.


Dzięki tej informacji zrozumiałem, jak to działa. Fakt, że się pobieżnie wczytywałem we wcześniejsze posty. Właściwie też mogło by być - mocno motywuje po napisaniu czegoś sensownego, sygnalizuje jeśli się napisało coś mniej sensownego i jest lekki 'demotywator' dla rozdających minusy (ale głosowałem inaczej w ankiecie od DarkV).
Ostatnio edytowany przez Leo_JR dnia 6.12.2013 7:17:03
MRrrrawr? -
Muzyka, której czasem słucham (Od
JayB): Tonitrus | Winter Wrap Up (JayB's Pegasus Trance Remix) | The Anthem (Club Mix) | Love Is In Bloom (JayB's Alicorn Trance Remix) | Marwan Green Critter - Penjelajahan (JayB Remix)
"Usrael zawsze bombarduje różne kraje dla ich dobra. Tacy altruiści. A Rosja wszystko robi dla własnego dobra. Bezczelni. Nawet nikogo nie zbombardują!" - Marucha
Plusuję kogo chcę, o! 8-)k

3
(+3|-0)
Re: System Karmy > krytyka
Wysłano: 6.12.2013 7:37:44
gronkowiec
Anthro
Po co cokolwiek zmieniać i wprowadzać jakieś skomplikowane systemy? Kto to zrozumie? Tak jak jest, jest dobrze, a jak ktoś ma ból dupy o karmę ma możliwość jej sobie wyłączenia i dla mnie tak powinno pozostać.
| |
Podpis zastępczy v2.04

 Aby pisać należy być zalogowanym
<<1...1213141516171819>>


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków.
Możesz przeglądać wątki.
Nie możesz dodawać odpowiedzi.
Nie możesz edytować swoich postów.
Nie możesz kasować swoich postów.
Nie możesz dodawać ankiet.
Nie możesz głosować.
Nie możesz dodawać załączników.
Nie możesz pisać bez weryfikacji.

Wyszukiwanie zaawansowane